Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2010., 14:31   #101
Quote:
caramel kaže: Pogledaj post
@ ovi sto ne idu

Ovu temu ne cita nitko jer zeli cuti kako vi ne idete. Big deal, yeah.

Si bila kad prije il' ces ovo ljeto prvi put?
Idem svako ljeto. Zato ti kažem da je super jer stalno idem pa znam. Mislim, mišljenja su svakakva i to treba poštovati, ali kome se ne sviđa ne treba ići. To je onda baš mučenje. Meni je tamo predobro i od svih plaža tamo se najradije kupam jer ima puno sadržaja.
Plaža kao plaža je obična (oblutci - kamenje je na plaži i u moru). Ima puno mjesta i plaža je dosta dugačka. Jedini problem je što nema hlada ali nosiš si suncobran ili visiš u birtiji ko ja..
Od 4 popodne je after beach i bude super (meni bolje nego navečer). Nacugaš se u pol bijela dana i briga te za sve.
Tamo ti može biti ko i bilo gdje drugdje - onak kak si sama napraviš. Ako se želiš zabavit onda ćeš se zabavit. Samo uživaj!
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 14:46   #102
Quote:
mirka kaže: Pogledaj post
ja imam 'super' iskustva sa zrč(ć)a. srećom da sam preživjela...

tamo je uglavnom hrpa iskompleksiranih nesamopouzdanih mladih ljudi koji nisu spoznali prave životne vrijednosti i izgubljeni su u današnjem društvu, pa se maskiraju u nešto što je navodno cool i trendy, a u biti je sve laž/manipulacija i pobiranje novaca. i onda dodju doma, stavljaju svoje polugole pijane slike po fejsu i još se s tim hvale
ha ha Nažalost, ima tu i starijih. Kamo sreće da su samo mladi...
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 15:08   #103
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Idem svako ljeto. Zato ti kažem da je super jer stalno idem pa znam. Mislim, mišljenja su svakakva i to treba poštovati, ali kome se ne sviđa ne treba ići. To je onda baš mučenje. Meni je tamo predobro i od svih plaža tamo se najradije kupam jer ima puno sadržaja.
Plaža kao plaža je obična (oblutci - kamenje je na plaži i u moru). Ima puno mjesta i plaža je dosta dugačka. Jedini problem je što nema hlada ali nosiš si suncobran ili visiš u birtiji ko ja..
Od 4 popodne je after beach i bude super (meni bolje nego navečer). Nacugaš se u pol bijela dana i briga te za sve.
Tamo ti može biti ko i bilo gdje drugdje - onak kak si sama napraviš. Ako se želiš zabavit onda ćeš se zabavit. Samo uživaj!
Zvuci super
A zanima me pitanje novca? Vjerujem da je dost' skupo, al' ono, ca. da znam sta me ceka?
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 20:12   #104
Quote:
caramel kaže: Pogledaj post
Zvuci super
A zanima me pitanje novca? Vjerujem da je dost' skupo, al' ono, ca. da znam sta me ceka?
Ovisi na kolko dana ides, placas li smjestaj i kolko pijes/pusis
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 00:52   #105
Pozz

Mene zanima kak je na zrču,kakva je muzika,ekipa?
blues246 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 13:50   #106
Meni je legica pokazala video snimke sa mobitela gdje su dvije cure za šankom a iza njih pleše tip sa izvađenom kitom. I malo zabode jednu malo drugu...malo jebucka pa onda opet. Skoro pa se nisu ni okrenile da vide ko ih trti. Samo su nastavile cugati. Mislim.......
__________________
All I wanna say is that they don"t really care about us.
lovely_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 15:18   #107
daj joj reci da uploada video na jutjub
¤amélie¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 15:44   #108
heheh
blues246 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 15:51   #109
kak je na zrču,kakva je muzika,ekipa?se može nać kakva cura za zbarit?
blues246 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 16:33   #110
Quote:
blues246 kaže: Pogledaj post
kak je na zrču,kakva je muzika,ekipa?se može nać kakva cura za zbarit?
može ako platiš.sve šta valjaju su plaćene ukrajinke i srpkinje.
Rosa Sparks is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 23:10   #111
Šalim se
blues246 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 17:36   #112
vidim da vas smeta ekipa na zrću..Jel idete zbog sebe ili zbog drugih?
Istina,ima svake sorte ljudi,ali nisam tamo došla zbog njih.
Išla sam 4 ljeta zaredom i nikad nisam vidjela ljude da je jebavaju po plaži,šankovima i etc.

Mi smo se baš zabavljali i nismo se jebavali ni fiksali
Niti smo išli da bi brijali s Talijanima

Cuga iz auta,ples,kupanje,spavanje u autu..
Milina
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 01:19   #113
Pičaka ko salate dečki moji.

5 somova, ajmo!
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 22:58   #114
Upravo sam se vratila.. Jeben party i omjer muskaraca i zena 30:1
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 20:26   #115
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
Cuga iz auta,ples,kupanje,spavanje u autu..
Milina
Šta je tu milina?
Meni to prije zvuči poluklošarski ali kako ko voli....
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 20:49   #116
da ponovim dojam od prije dvi godine, sami pederi i talijani...
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 20:42   #117
Bila i nikad više, upoznali smo jednu ekipu koja 2 dana i 3 noći nisu spavali, kad su nam rekli na čemu su.....lipo se skupili i
__________________
"Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami" A.H
ST-DEVIL/ANGEL is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 18:11   #118
Imam osjećaj da nije za usporediti sa prvim godinama, kada sam išla, da je sve otišlo k vragu.
Vidim po novinama tko se sve naslikava tamo- da ti se smuči. Svakakvi glavonje i fufice.

Jesu bar što uredili, renovirali ? Čisto sumnjam.
Cijene, mjuza, kakvi su vam ovogodišnji dojmovi, koji ste bili ?

Ima malih Talijana, ha ? Prijašnjih godina ih je bilo dosta, ne znam da li im je još uvijek to privlačna destinacija. ( Ja ih obožavam, ali nikada ih nisam kako vi kažete "barila" . )
inferNobile is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 23:43   #119
Obožavaš talijane, dosadni su ka proljev
Zrće, zadnje mjesto na našoj obali di bi išla ljetovati...ali zato ovi vlasnici kafića tamo dobro profitiraju
__________________
Prijatelju, da bih te razveselio, ispričat ću ti svoju novu nevolju.
Yoela is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 20:01   #120
REPORTio prosli vikend sa dva frenda, svi ozenjeni. Prvi dan 1l votke, 1l stocka, ubili se ko zvijeri, shapeshifters. frend ulovio slovenku, drugi zaspao a ja lutao poljima. Cijene BEZOBRAZNO!
Bio sam 2005, veliki sex on the beach je bio 50kn, ovaj put oko 160kn, uzas. Imam dojam da je pola slovenije doslo na Pag. Drugi dan je bio bolji, kupili si par malih votkica, svako dvije, jer se nismo imali namjeru unistiti. Dosli smo oko 10h i papaya&aquarius zatvoreni(cistilo se), bar smo prosetali plazom i uocili prezentaciju koktel 90kn, isti onaj kaj je u papayi oko 160(ovo ok je jer se ne sjecam) i tu smo se utaborili. Ovaj put smo nasli njemce kao drustvo za pocetak, kasnije smo kao muska gamad hodili do zena, normalno nisam nista lose napravio, jedino se bojim kad sam kritican da me ne prevagne, al srecom uvijek prevagne na tezu stranu pa poginem. Uglavnom bio sam normalan skoro do kraja (lagano pijuckanje-stedilo se, no imam dojam da sam vise potrosio). Upoznao dosta normalnih ljudi. drugi frend je opet zabrijao sa slovenkom, vrag, treci je vozio pa nije pio.

REZIME:Sodoma i Gomora, nije lose kad si s pravom ekipom(to vrijedi za sve lokacije). Cijene su atmosferske, kupnja cuge u trgovini OBAVEZNO, i onda jedna dvije cuge unutra(ovisi o finan. situaciji-ja sam pazio pa je otislo ta dva dana 1k kn). Cuvat se zena, ovo vrijedi za ozenjene. Mjuza je dobra, meni je prvi dan bila predobra. Puno nabildanih likova, vidio par zena s ogromnim sisama-silikoni. Polako sa alkoholom...
nemisis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.