Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2008., 14:57   #21
Idem sutra po prvi put u baby-shopping u SLO. Gdje je veći izbor - Baba center u Brežicama ili Mariboru? Na internetu mi BC u Brežicama izgleda puno veći - cjela zgrada na dvije etaže, dok je u Mariboru samo jedna od trgovina u TPC-u?

Gdje ste vi šopingirali?
HipHopDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 16:12   #22
Quote:
HipHopDaddy kaže: Pogledaj post
Idem sutra po prvi put u baby-shopping u SLO. Gdje je veći izbor - Baba center u Brežicama ili Mariboru? Na internetu mi BC u Brežicama izgleda puno veći - cjela zgrada na dvije etaže, dok je u Mariboru samo jedna od trgovina u TPC-u?

Gdje ste vi šopingirali?
Ja sam samo bila u tom u Mariboru u Titovoj ulici i bezveze,izbor jadniji da ne može biti jadniji...
Pretpostavljam da je bolji taj u Brežicama jer svi manje više idu tamo,pa je i ponuda vjerojatno bolja.
Javi kako je bilo!
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 11:10   #23
Quote:
Parallel Universe kaže: Pogledaj post
Zaboravila pitati jel netko bio možda ovih dana u H&M? Ako je bio, molim detaljni izvještaj s cijenama.
Ne sjećam se baš svih cijena

Komplet keper hlače i majica 15 eura
Bodić dugih rukava 7 eura
Čarapice (3 para)5 eura
Trenirka 15 eura
Benkice dugih rukava(7 komada) 20 eura
Pamučne hlačice za novorođenče (2 kom) 8 eura
__________________
Danchica
Danchica_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 12:34   #24
Quote:
pikacu kaže: Pogledaj post
Ja sam samo bila u tom u Mariboru u Titovoj ulici i bezveze,izbor jadniji da ne može biti jadniji...
Pretpostavljam da je bolji taj u Brežicama jer svi manje više idu tamo,pa je i ponuda vjerojatno bolja.
Javi kako je bilo!
Bili smo u Brežicama. Imaju dosta dobar izbor, ali smo na kraju kupili samo nešto odjeće. Kolica koja kod nas koštaju kod nas preko 5000 (Peg Perego), tamo su 600€. (Sa porezom). Kupili bi ih, ali imali su samo dvoja i obja zelena.
Također i krevetić ((Lip Poljčane - Maja) - našli smo jedan koji je kod nas 1400kn, a tamo 167€ - ali imali su samo bijeli.
Ali, kako sam shvatio, može se naručiti telefonski. Ili bar se treba provjeriti.


Na granici je bilo ok, jer smo potrošili samo 30€, ali cariniku je bilo malo sumnjivo - jer imamo osječke tablice.

Na kraju smo kupili Peg Perego Pliko P3 modular, kod nas u Kiki za 3800. Crvena!
HipHopDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 13:19   #25
mi smo isto kupili u Brežicama kolica peg perego switch sa torbom i AS za cca 3000 kn preračunato (zajedno sa svim popustima)

zanima me da li je tko uspoređivao cijene kozmetike i sličnih sitnica koje trebaju za bebu, a mogu se kupiti tamo u DM-u ili čak nešto ima i u samo beby centru? da li su cijene iste ko i kod nas ili?
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 16:10   #26
Ja bih ispravio cijenu za High Trek koji istina koštaju 6000 kn u TLu ali se za iste dobije oko 900 kn bodova koji vride isto toliko kuna (5% na vrijednost (300 bodova) + dodatni bodovi mislim da idu ovako 300 kolica 100 AS i 200 košara) Tako da u konačnici kolica ispadnu 5100 kuna što je onda debelo jeftinije nego u Sloveniji a i bliže za večinu ljudi i nema tramake sa naplatom PDVa na granici i sl.

P.S. kupio sam iste tako da sam itekako uštedio + što sam kolica dobio za 2000 kn na akciji.
__________________
Moja osobna stranica /
Obrisano!!
Torcidas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 16:54   #27
mi smo u sloveniji kupili kolica peg perego pliko p3 modular system trifix - boja bubble green
tamo koštaju 600 eura, povrat od 100 eura i u konačnici nas izašla 3650kn, dok su u Hrvatskoj 5400kn!

nama se isplatilo!
i da, i to u baby centru u brežicama i još smo kupili par stvarčica za dječju sobu - naljepnice od decofun sa winnie poohom, kakve smo tražili tu, ali je slab izbor.
međutim, što se tiče dječje odjeće, ono što sam vidjela, ista je cijena kao i kod nas.
napominjem, ja sam tamo bila 18.06.2008.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 12:09   #28
. . jel mi može netko reći gdje se nalazi taj dučan u Brežicama , u centru ili tamo gdje su im one hale . .

. . planiram ići popodne. . .
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 12:17   #29
Quote:
dama19 kaže: Pogledaj post
. . jel mi može netko reći gdje se nalazi taj dučan u Brežicama , u centru ili tamo gdje su im one hale . .

. . planiram ići popodne. . .
kod crkve, tj iza Bille (mislim da je to Billa).ak se dobro sjecam kada se udje u brezice ide se samo ravno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 12:19   #30
. . .hvala!!!!
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 12:24   #31
Quote:
dama19 kaže: Pogledaj post
. . .hvala!!!!
BABY CENTER BREŽICE
Prečna pot 1, Brežice
telefonske brojeve i e-mail adrese na pp

DELOVNI ČAS: 8.00 - 20.00, sobota: 8.00 - 15.00, nedelje in prazniki zaprto

http://portal.baby-center.si/DesktopDefault.aspx
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice

Zadnje uređivanje MalaLola : 28.11.2008. at 12:32.
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 13:05   #32
Kakva je ponuda u Ilirskoj bistrici? Iskustva?
pugollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 11:12   #33
Smile Jane Slalom Pro

Quote:
Parallel Universe kaže: Pogledaj post
Cure, mislila sam da ne bi bilo loše otvoriti ovakvu temu jer sam se sva pogubila u cijenama, svojstvima, markama, i svemu ostalom što se tiče opreme za bebe. Inače u subotu sam bila u Sloveniji u Brežicama, tamo imaju dva dućana Baby centar i Ariel, i evo nekih usporedbi do kojih sam došla:

1) DJEČJA KOLICA: na cijene svih kolica u Sloveniji ide minus 5% za plaćanje gotovinom i minus 20%ak striček na carini ne uračuna naš PDV, jer toliko iznosi njihov PDV) Peg perego P3 modular system
u Hrvatskoj dođe cca 5500KN, (što je cca 745EUR), a u SLO u Baby centru cca 605EUR
Peg Perego Trokolica GT3
U RH (sa košarom i AS) cca 6850KN (cca 930EUR), u SLO u Baby centru sve skupa dođe cca 790EUR
Peg perego model Uno (koji je među najprodavanijim u Sloveniji kako reče teta u dućanu) u Sloveniji dođe zajedno s AS cca 400EUR

CAM cortina evolution (3u1) dođu 629 EUR u SLO, kod nas sam vidjela za sada samo cijenu na netu od 8990 KN, što je sigurno neka zabuna, pa ću otići do Baby media shopa da provjerim.
CAM mbx6 (3u1) u SLO dođu 580 EUR
CAM combi familiy (3u1) dođu 390EUR

Bebe confort High trek u Turbo limaču zajedno s košarom i AS dođu cca 6000KN (cca 817EUR), a u SLO taj model dođe oko 750EUR

Quinny Freestyle 3XL Confort u SLO dođe cca 600EUR, u a u TL (HR) Freestyle 4XL dođu cca 750 EUR, u jednu i drugu cijenu uključene su i AS i košara.

2) KREVETIĆIMoj mm i ja smo se oduševili krevetićima od slovenskog proizvođača LIP Poljčane koja kod nas ima za kupiti u Adaxu i gdje npr. model Maja dođe s dodanom ladicom 1800KN (cca 245EUR), dok u Baby centru u Brežicama taj isti model dođe 190 EUR (naravno minus popust i porez, pa izađe cca 140 EUR). Inače su svi modeli na webu od Baby centra slovenskog i zbilja su kvalitetni i lijepo izrađeni.


Nakon ove moje opširne litanije, molila bih ako netko zna da napiše kolika je cijena kolica Jane (nomad i slalom pro) u Sloveniji i gdje ih ima za kupiti, i da li netko zna koja je cijena CAM kolica u Italiji?

Kolica Jane imaju u Ljubljani u trgovačkom centru Rudnik u dućanu Pikapolonica. Tamo sam ih ja gledala i mislim da ću ih i kupiti...link

http://nakup.pikapolonica.com/otrosk...cki-in-sistemi
__________________
Marija
kanemar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 10:59   #34
Jel zna netko da li se mora kupiti vinjeta do Brezica i koliko ona kosta?
Moramo po AS u Baby centar, jel da nam nece pdv naplatiti na to?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 11:19   #35
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Jel zna netko da li se mora kupiti vinjeta do Brezica i koliko ona kosta?
Moramo po AS u Baby centar, jel da nam nece pdv naplatiti na to?
kolko sam čula, samo trebaš izbacit bušu van i nabacit jedan preslatki osmjeh

al neću garantirat ništa
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 11:50   #36
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Jel zna netko da li se mora kupiti vinjeta do Brezica i koliko ona kosta?
Dragi i ja smo išli u Čatež a koliko znam Brežice su tamo jako blizu. Nismo kupili vinjetu nego smo išli na granični prijelaz Harmica (preko Zaprešića, Huma na Sutli, Šenkovca) i nakon 10-15 minuta vožnje bili smo u Čatežu.
Druga varijanta je neki granični prijelaz iz smjera Samobora, ali ne znam kako se zove.
Vinjeta ti treba ako ideš autoputom Zg-Lj i onda prelaziš, ako se ne varam, na Bregani.

Najjeftinija vinjeta (ona šestomjesečna) košta 35 EUR-a
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 15:13   #37
Sto se tice cijena , znam da recimo kod nas u Adaxu kinderbeti od slovenske firme Lip Poljcane kostaju oko 1400 kuna pa nadalje a u sloveniji isti kostaju oko 1000 kuna i jos kad se vrati porez ispadne super cijena
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 15:48   #38
Ma, mi idemo jer u turbo limacu nece dobivati creatis fix auto sjedalice ovaj mjesec. Ako nam naplate pdv cijena je ista kao ovdje.

Kyra, hvala! Vidjela sam sad na google maps, nije problem tako ici.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 16:31   #39
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Ma, mi idemo jer u turbo limacu nece dobivati creatis fix auto sjedalice ovaj mjesec. Ako nam naplate pdv cijena je ista kao ovdje.

Kyra, hvala! Vidjela sam sad na google maps, nije problem tako ici.
Jednostavno traži u dućanu tax free ili povrat poreza pa čak i ako ti naplate pdv na granici opet ti se vraća natrag DDV i ko da ga nisi platila pa ti je opet jeftinije
jokka55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 16:46   #40
Sta je njihov pdv manji od naseg? MIslila sam da je isti pa da dodje na isto, jedan platis drugi ti vrate.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:41.