Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2009., 19:42   #61
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post

samo sam pitala imaju li I'coo targo country kolica i koje boje i koliko košta čitav travel system ako ih imaju
Evo, mama prevela. Ako sam dobro zapamtila.
Spostovani,
javljam Vam se iz Zagreba i rada bi vas vprasala ce imate I'coo targo country travel system kolica i koje barve?
Vnaprej zelo hvala
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 20:41   #62
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
nema ih pod proizvodima, al pročitala sam negdje da drže i'coo... il da su ga barem držali

a mi smo zapeli za te velike terenac-style kotače i sad ne puštamo

prije par stranica sam napisala par informacija o icoo kolicima, a još ih je jedna cura tražila i rekli su joj u bebe centru u Slo da ih više neće naručivati jer se duko čeka na reklamiranu robu da se zamijeni i jer su imali neke probleme s kotačima na njihovim kolicima

uglavnom, kolica su o.k., a cijena cijelog sistema je oko 1000E
anarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 01:53   #63
Quote:
anarita kaže: Pogledaj post
prije par stranica sam napisala par informacija o icoo kolicima, a još ih je jedna cura tražila i rekli su joj u bebe centru u Slo da ih više neće naručivati jer se duko čeka na reklamiranu robu da se zamijeni i jer su imali neke probleme s kotačima na njihovim kolicima

uglavnom, kolica su o.k., a cijena cijelog sistema je oko 1000E
hm da... i mislila sam da će bit neka opaka cifra... ma da sam po njemačkim stranicama nalazila uglavnom da koštaju 600-700€ komplet
jel netko zna izračunat koliki bi povrat poreza dobili na to

il ću se ugurat tati u kamion kad bude vozio prema njemačkoj pa kupit kolica dok on utovaruje
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 03:26   #64
da ispravim samu sebe, u njemačkoj ima od 400€ na gore targo kompleta... a ja mislila da bi slovenija kao trebala bit "jeftina" što se tih stvari tiče
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 23:56   #65
jel bio tko u brežicama u baby centru? Kakav je tamo izbor??
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 00:00   #66
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Evo, mama prevela. Ako sam dobro zapamtila.
Spostovani,
javljam Vam se iz Zagreba i rada bi vas vprasala ce imate I'coo targo country travel system kolica i koje barve?
Vnaprej zelo hvala

uopće nisam skužila ovaj tvoj post

hvala
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 11:55   #67
Evo, mi jučer bili u Ilirskoj bistrici u Beba centru. Nismo ništa kupili, samo smo informativno gledali.
Kolica su jeftinija nego u Rijeci (iz Rijeke smo, pa zato to spominjem).
Nama su zapela za oko PP 460E, 3 u 1, narancaste boje, On Track, sa povratkom ive bi došlo oko 2300kn, naravno nadam se da nam neće naplatiti carinu.
Prodavačica nam je dala katalog i rekla da možemo izabrati što nam se sviđa i preko e-m ili tel. da im javimo, pa oni naruče i pozovu nas.
Odmah nas je i u članila u taj njihov Beba Centar Club i dobili smo besplatnu bočicu, par reklamnih uzoraka jastučića za grudi, letak sa akcijama.
Inaće, jako bi pohvalila prodavačice, koje su iznimno ljubazne i vidi se da imaju puno iskustva sa kupcima iz HR ( i jako dobro pričaju hr.j. , za one koji se brinu da li će ih one razumijeti )
Krevetiće se ne isplati tamo kupiti, jer ih za istu cijenu ima i kod nas.
Ima dosta izbora robice, ali recimo kvaliteta i cijena te robice je jednaka robici koja se kod nas može kupiti u Konzumu, Getrou, DM-u ...
Ako se još nečega sjetim, javim se
__________________
Nemoj nikada toliko ispružiti ruku da je više ne možeš povući.
sagem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 12:46   #68
Mi smo komodu za previjanje kupili u Sloveniji u Brežicama, isto su nas učlanili u njihov klub . Komoda nas je sa povratkom ddv-a došla 1500 kn a kod nas ista takva 2200 kn. Carinu nismo platili, išao je tata sa mnom pa su ga na granici zezali da je ponosni deda. Obzirom da je proizvođač komode slovenski, carinu nam nisu mogli naplatiti, eventualno su mogli pdv ali i s tim bi nas došlo dosta jeftinije. A što se tiče udaljenosti, bliže mi Brežice nego Dubrava gdje smo našli komodu
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 22:18   #69
Pozdrav,evo mi kupili AS romer u Brežicama 2140kn( bez DDV ) +eventualni pdv od 450kn a u kiki kod nas 3000kn.Troškovi dva sata vožnje+5lit.diesela
gogili is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 01:05   #70
Cijene su iste kao i tu, no ako dobiješ -10% za gotovinu i -20% za DDV onda ti se isplati. Jel imaju u dućanu sve kao i na netu ili je manji izbor? Imaju li neke stvari u akciji?
Alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 14:50   #71
Quote:
Alicia kaže: Pogledaj post
Cijene su iste kao i tu, no ako dobiješ -10% za gotovinu i -20% za DDV onda ti se isplati. Jel imaju u dućanu sve kao i na netu ili je manji izbor? Imaju li neke stvari u akciji?
U Ilirskoj B. u dućanu imaš izloženo npr. jedna kolica 3u1 i još desetak obična na kišobran. I daju ti katalog iz kojeg možeš naručiti kakva želiš. Čeka se oko tjedan dana. Mi smo npr. zapisali šifru kolica i ako se odlučimo za njih ćemo im poslati na e-m da ih naruče. Oni će nas zvati kad dođu.

Robice imaš puno, imaju 3 krevetića (ostalo iz kataloga biraš) i imaju nešto od pelena i bočica i onih sterilizatora ili kako se to već zove.
Imaju i na akciji neke stvari. Obično su to zadnja kolica koja imaju u skladištu.

Sve u svemu, nije to baš veliki dućan, ali ima za svakog po nešto.
__________________
Nemoj nikada toliko ispružiti ruku da je više ne možeš povući.
sagem is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 00:22   #72
Cure, sad sam na jednoj drugoj temi pročitala da ako kupuješ u SLO ( recimo kolica ), i iznos prelazi 500eura, ukoliko želiš povrat njihovog poreza-moraš platit PDV i carinu.... Šta je to fakat tako???
Molim info od vas koje su isto prošle. Unaprijed hvala!
__________________
____________________________________
08.12.2009.; 05.09.2013.
04.06.2010. M&S...
saky1504 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 10:26   #73
u rijeci je izbor stvarno očajan, prodavačice su koma, zato mi i kupujemo sve u ilirskoj bistrici. ono što nemaju naruče (može se telefonski naručiti) i stiže u roku 14 dana. prodavačice su stručne, sve objasne i ljubazne su i super pričaju hrvatski (jednu od njih viđam kod nas na plaži )
cijene su kao i kod nas, ali ako se traži povrat poreza, dođe jeftinije. još ako se učlani u njihov klub (što se napravi za čas) imaju redovito neke akcije.
cijene imate na njihovoj stranici
http://www.baby-center.si/DesktopDefault.aspx
Lillith is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 10:35   #74
Baby Centar u Sloveniji ima super akcije npr. prošli weeknd su na dvakih potrošenih 50 EUR za kupovinu opreme ( kolica, krevetići, AS, hranilice i sl.) davali poklon bon od 10EUR.

Mi smo uzeli AS i dobili 40 eur povrat DDV-a i 40 EUR u bonovima. Tako da se ful isplati.
__________________
Ultima Tule beyond the borders of the known world...
Supplier is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 14:09   #75
Quote:
Supplier kaže: Pogledaj post
Baby Centar u Sloveniji ima super akcije npr. prošli weeknd su na dvakih potrošenih 50 EUR za kupovinu opreme ( kolica, krevetići, AS, hranilice i sl.) davali poklon bon od 10EUR.

Mi smo uzeli AS i dobili 40 eur povrat DDV-a i 40 EUR u bonovima. Tako da se ful isplati.
Da, to često imaju... mi smo tako super prošli sa AS!
Nadan se da i sutra imaju neku akciju
Inače Peg Perego je osjetno jeftiniju u BC nego kod nas ....
danka 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 15:58   #76
u beby centru ne drže chicco ili? jer ne vidim na njihovim stranicama...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 15:59   #77
ja mislim da ne drže... barem ga ja nisam vidjela..
Lillith is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 18:12   #78
cure..jesu ove cijene na stranicama BC konacne ili jos na to ide njihov DDV?
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 19:40   #79
Quote:
ribica0603 kaže: Pogledaj post
cure..jesu ove cijene na stranicama BC konacne ili jos na to ide njihov DDV?
Cijene su konačne s uključenim DDV-om
__________________
Ultima Tule beyond the borders of the known world...
Supplier is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 20:38   #80
hvala na info...
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.