Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2005., 15:26   #21
ne mora bas biti stedionica , iako ne vidim razloga zasto ne
puno je bolje nego poceti uplacivati s 25
moze biti racun na banci , na orocenje , pa neka svi koji zele nesto darovati daruju jedan takav prilog
iz istog razloga je nekad davno bilo davano zlato

nakon 18-20 godina ovako se moze sasvim lijepo prikupiti, a vec danas postaje jasno da besplatne stvari izumiru
ZgSash is offline  
Old 17.01.2006., 23:19   #22
krštenje

nemam pojma da li na pravom mjestu postavljam pitanje, no saznat ću već.

dakle, za nekih mjesec i pol bi trebala krstit bebu moje najbolje frendice . mali dečko će bit skoro godinu dana i nemam pojma što mu darovati. razmišljala sam o otvaranju nekakvog štednog računa, ali voljela bi mu darovati i nešto trajno. da je cura, ne bi bilo problema, ovako nemam ideju.

zanima me što su vaši klinci dobili za krštenje od svojih kumova, odnosno što se vi darovali (muškim) bebama?
matinee is offline  
Old 18.01.2006., 01:03   #23
Isti problem, dečko je postao striček prije par mjeseci i sad je krštenje beba ( blizanci su, curica i dečko). Kod njih je običan kupovati zlatne narukvice i lanac, nama je to užas i baš smišljamo šta bi mogli kupiti da nije zlato a da im ostane za uspomenu.
iskreno...nismo ništa smislili
dobardan is offline  
Old 18.01.2006., 02:52   #24
Zlatni lancic i kriz (klasika)
__________________
Leti ko lisce sto vir ga vije ...
Emma is offline  
Old 18.01.2006., 09:05   #25
za decka mi je uvijek dobro rjesenje kakav zlatnik
zlocestoca is offline  
Old 18.01.2006., 09:29   #26
ne znam zašto vam je toliko važno da "ostane za uspomenu"
imam doma brdo pločica, križića i sl. modnih dodataka koje sam dobivala "za uspomenu", a sad nema pojma od koga je što.
Uostalom to dijete vas ne treba pamtiti po poklonu već po vama samima
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Old 18.01.2006., 09:43   #27
Meni je isto postalo ofucano to zlato "za uspomenu". Na kraju krajeva, ako se radi o kumstvu, bit ćete kum/a takoreć cijeli život. Dakle, imat ćete vremena pokazati svoju dobru volju i pomagati djetetu, kupovati mu poklone i to .

Moja kuma je meni isto tako kupila lančić prije puno godina kad sam se krstila. Ne pamtim ju po tom poklonu nego po svemu onome što je kasnije činila i još uvijek čini za mene.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Old 18.01.2006., 09:47   #28
poklonite im skrbnishtvo nad dupinima
magic is offline  
Old 18.01.2006., 09:58   #29
Mobitel.

Ok, da se ne zezam previse...

Doista i jeste najcesci poklon za decka lancic, ili narukvica s plocicom.
Ne mora na kraju krajeva biti kriz, moze i neki drugi motiv.
Rajna is offline  
Old 18.01.2006., 10:28   #30
Kad se moj maleni krstio, jedan od najljepših tradicionalnih poklona su tzv. Šibenski botuni.

Sigurna sam da će ih barem jednom u životu iskoristiti...on je njihov 4 vlasnik.

Mada, moram priznati da mi je poklanjanje lančića, pločica i inih pizdarija bezveze.
 
Old 18.01.2006., 10:28   #31
igla za kravatu
magic is offline  
Old 18.01.2006., 10:42   #32
Quote:
magic kaže:
igla za kravatu

uskoro je malcu rođendan, a tati baš treba igla za kravatu
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Old 18.01.2006., 12:05   #33
i meni su lančići bezveze.
razmišljam o bibliji za klince, šašav je za knjigama
matinee is offline  
Old 18.01.2006., 13:09   #34
Meni je dobra ideja za poklon za krstitke slika, npr. Ela Svilan Svalina ima one zgodnićke sličice anđela, to nije neka umjetnička vrijednost, ali mi je zgodno za uspomenu (a tko ima više novaca na raspolaganju može kupiti i nešto skuplje). Ili npr. nedavno sam na nekom forumu čitala da ljudi kupuju nekakve filigranske krunice - to mi je isto dobro za uspomenu. I ovi Šibenski botuni bi mi se svidjeli.
verica is offline  
Old 18.01.2006., 13:20   #35
mislim da bi se ti shibenski botuni prvenstveno svidjeli nekome 'juzhnijeg' porijekla, bez obzira na njihovu nedvojbenu estetsku vrijednost.
magic is offline  
Old 18.01.2006., 15:37   #36
mi smo kao kumovi otvorili rachun za shtednju za faks (objema curicama) i uplatili prvu ratu - i onda im isto za svaki rodjendan (kupimo neku sitnicu - igrachku) ali im uplatimo ponovo na taj rachun
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Old 19.01.2006., 09:01   #37
Quote:
margarita kaže:
mi smo kao kumovi otvorili rachun za shtednju za faks (objema curicama) i uplatili prvu ratu - i onda im isto za svaki rodjendan (kupimo neku sitnicu - igrachku) ali im uplatimo ponovo na taj rachun
Meni se sprema kumstvo na krštenju i moram reći da ovaj vaš sistem uopće nije loš. Sve mi se čini da ću i ja tako
__________________
you can fool some people sometimes, but you can't fool all the people all the time
zekopeko is offline  
Old 19.01.2006., 21:31   #38
mobitel sa kamerom
plej stejšn 2
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!

Zadnje uređivanje putnica : 01.10.2007. at 21:18.
traxdata is offline  
Old 21.01.2006., 22:39   #39
Meni je uvijek super pokloniti anđela,to imam i ja s krstenja
Regina is offline  
Old 21.01.2006., 22:43   #40
o boze, pa otvorite mu stednu knjizicu sa 200 do 2000 eura, ovisno o mogucnostima i orocite na 18 godina
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.