Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2009., 19:24   #21
neznam baš što misliš pod "pronaći na netu", ali ako ti odgovara, evo nešto... http://www.egmont.hr/izdanja.asp?tip...=1&izdanje=456
lajava gnjavatorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:53   #22
A jel znate gdje ima za kupiti finih albuma za slike (mislim malo posebnijih, ne običnih), eventualno s kakvim srebrnim okvirom, pločicom ili ... i to još da su dječji?
sekili is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 15:50   #23
Ja sam prije oko pola godine kupila za poklon jedan lijepi album u foto radnji u Praškoj ulici, kad se skrene s Jelačića. Tamo su dvije foto radnje, mislim da je bilo u prvoj do Jelačića.
Mauna_Kea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 22:46   #24
hm, a jel neko vidio negdje za kupiti radosnicu za blizance? OK, znam da bi mogla kupiti dvije obične, ali možda negdje ima za blizance. Frendica treba uskoro roditi, a to mi se čini kao guba poklon
Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 09:02   #25
Quote:
Blue Racer kaže: Pogledaj post
hm, a jel neko vidio negdje za kupiti radosnicu za blizance? OK, znam da bi mogla kupiti dvije obične, ali možda negdje ima za blizance. Frendica treba uskoro roditi, a to mi se čini kao guba poklon
imaš toga za kupiti u onoj velikoj knjizari, ne znam kako se zove, na potezu od Trga prema Frankopanskoj s desne strane kad ideš..sad ne znam ima li za blizance ali svakako pogledaj..ima svega
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 11:26   #26
Ja sam izradila fotoknjigu i dala je napraviti u DM.
svi koji su je vidjeli pali su na guzu od oduševljenja.
doista, prekrasan poklon i uspomena za vaše djete
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 11:30   #27
mi smo kupili radosnicu i polako ju ispunjavamo, neki dan sno otiske stopala i ručica napravili sa temperama, možete mislit gdje ih je sve bilo

ja imam svoju radosnicu i to mi je tako lijepo i drago što je mama ispunjavala, zato želim ostavit uspomenu i njoj
__________________
17.05.2009...stigla Lana
babybum is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 22:17   #28
Quote:
BUBEK kaže: Pogledaj post
Ja sam izradila fotoknjigu i dala je napraviti u DM.
svi koji su je vidjeli pali su na guzu od oduševljenja.
doista, prekrasan poklon i uspomena za vaše djete
To sam vidjela i super mi je. Kako si ju izradila, što moraš napraviti i što odneseš tamo?
__________________
Mamina ljubav najveća!; Mala mrva
Inica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 23:04   #29
bubek daj i mene zanima ta fotoknjiga..daj malo detalja...kaj sve treba..cijena i sl.
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 23:34   #30
Quote:
m@m@ kaže: Pogledaj post
bubek daj i mene zanima ta fotoknjiga..daj malo detalja...kaj sve treba..cijena i sl.
i mene
__________________
Kad ti je teško, pogledaj kroz prozor. Vidjet ćeš, i s drugih prozora gledaju.
.točka. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:38   #31
s ovog linka skinete software https://asp.photoprintit.de/microsite/5913/

posložite si slike...dodate tekst, vaše osobne komentare i kad bude gotovo odnesete u dm na izradu.
ima tu dosta posla oko toga, to je za strpljive i traž dosta kreativnosti i ponešto vještine rada s aplikacijama.

moja ima 100-tinjak stranica, ima preko 500 slika u njoj, platila sam oko 350 kuna (kad završite knjigu sustav će vam izbaciti i cijenu).
za to vrijedi i DM-ov popust ta bodove tko skuplja.

uglavnom, opet je jeftinije i originalnije nego da ste kupili album i dali razviti 500 slika.

sličnu uslugu nudi i muller.
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 11:40   #32
hvala bubek

čini se mrak..inače obožavam fotke i imam par programa di sama radim obrade istih , tako da čim ulovim vremena bacam se na ovo!!!!
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 11:45   #33
stvarno je mrak...proogooglajte malo po netu našli bute i dosta primjera istih....
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 02:02   #34
kako se kreću cijene izrade slika?ja se ne razumin u to,a tila bi počet razvijat iman ih prekooo 300,di su najpovoljnije, samo mu doneses memory card ili?
BubaMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 09:23   #35
ej bubek daj reci od kakvog je materijala ta knjiga..jel ima onak debele korice a unutra listaš? vidila sam na onoj str kako to izgleda al bi htjela čuti iz prve ruke.

jel to plastificirano ilil kako....

napravila sam svoju knjigu, samo za probu, i kako je to superrrrrrrrrrrrr....izgleda mrak , bar na kompu ovako..ispalo je da bi nas manja knjiga , sa 50str, 150 slika došlo 85 kn jel to moguće da je to tak jeftino????
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 23:25   #36
imala sam klasičnu radosnicu koju sam sa vremenom popunila.
Onda sam u Narodnim novinama kupila LJetopis. Debela, ukoričena bez crta velika knjiga u kojoj je moguće sve.
U nju zapisujem događaje, što je sve bubnula, lijepim slike, njezine crteže...
I oduševljena sam.
Mislim da kada jednog dana odraste biti će joj to krasna uspomena.
Onako puna mojih pjesama posvečenih njoj, nekih mudrih izreka koje će joj možda jednog dana nešto značiti kada i sama bude majka...
Trudim se što je moguće više sve zapisivati, ljepiti fotografije i crteže jer tako brzo rastu.
Već sam sada na drugome ljetopisu
__________________
Toliko smo postali jedno da kada jedna od nas plaće, druga osjeća okus soli....
Samojedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 23:46   #37
Quote:
BUBEK kaže: Pogledaj post
s ovog linka skinete software https://asp.photoprintit.de/microsite/5913/

posložite si slike...dodate tekst, vaše osobne komentare i kad bude gotovo odnesete u dm na izradu.
ima tu dosta posla oko toga, to je za strpljive i traž dosta kreativnosti i ponešto vještine rada s aplikacijama.

moja ima 100-tinjak stranica, ima preko 500 slika u njoj, platila sam oko 350 kuna (kad završite knjigu sustav će vam izbaciti i cijenu).
za to vrijedi i DM-ov popust ta bodove tko skuplja.

uglavnom, opet je jeftinije i originalnije nego da ste kupili album i dali razviti 500 slika.

sličnu uslugu nudi i muller.
zašto ja ne mogu skinit taj program, uopće se ne počinje skidat samo ne vrača na početnu stranicu
__________________
17.05.2009...stigla Lana
babybum is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 23:06   #38
počela sam ispunjavati radosnicu (imam 2 zapravo ) i zanima me čime bih mogla napraviti otisak stopala i ručice. vidim tu spominju tempere, ali da li postoji nešto namjenjeno baš tome ili moram biti kreativna?
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 23:31   #39
Mi smo to radili sa temperama
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 10:57   #40
znači tempere ajde dobro onda ćemo i mi tako
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.