Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2008., 17:07   #21
Quote:
Manch kaže: Pogledaj post
Dodatno pitanje na temu: kako uzimate veličinu za bebe, jel malo veću jaknicu, pa da traje više od jednog mjeseca ili knap, pa svaki mjesec drugu
uvijek veće
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 19:44   #22
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
Chicco ima veće brojeve,a jaknice su mi sulude. mi imamo jaknu broj 68-po njihovom za 9 mjeseci ,a sad joj je dobra( ima 14 mjeseci i velika je)
ova moja nije tako velika - ma ti brojevi se i kod samih proizvođača razlikuju da je to strašno

npr. kupila sam 2 njihova bodića br 68 i jel možeš vjerovati da su joj mali , a to je za 9 mj - ima 6660 gr i oko 65 cm
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 21:41   #23
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
znam samo da često nemamju robu na skladištu pa jako dugo čekaš na isporuku (mjesec do dva) ...tako ako bi sada naručila možda ti dođe do prvog snijega
alo sam prošvrljala po njihvoj stranici,kad sam vidjela da se ovdje priča o tome. Naručila sam preko neta,jaknu i skafander hlače narančasto smeđe boje,br 74/80. Nadam se da će što brže stići,a i cijena im je prihvatljiva,jučer sam gledala po gradu,našla sam jednu jedinu jaknu u tl i to je bila tanja 170 kn. Još nigdje nisu dobili zimsku robu,a zima samo što nije počela
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 22:52   #24
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
alo sam prošvrljala po njihvoj stranici,kad sam vidjela da se ovdje priča o tome. Naručila sam preko neta,jaknu i skafander hlače narančasto smeđe boje,br 74/80. Nadam se da će što brže stići,a i cijena im je prihvatljiva,jučer sam gledala po gradu,našla sam jednu jedinu jaknu u tl i to je bila tanja 170 kn. Još nigdje nisu dobili zimsku robu,a zima samo što nije počela
ja sam uvijek telefonski naručivala i odmah su mi mogli reći koliko duge će trajati dostava pa odustanem ako mi previše dugo traje

čula sam da imaju u zari zimske jakne, jako lijepe za 200 kn
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2008., 09:31   #25
jučer sam u vlaškoj u ianni kroz izlog vidjela da imaju još prošlogodišnjih jakni na sniženju. bilo je kroz izlog pa ne znam za debljinu, cijenu i sl.
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2008., 09:37   #26
Dobila sam jučer na poklon jaknu i rukavi su mu 5 cm duži od potrebnih Zavrnuti se ne mogu jer bi to bio pravi cirkus, biće da će mi trebati još jedna knap
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2008., 17:35   #27
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
alo sam prošvrljala po njihvoj stranici,kad sam vidjela da se ovdje priča o tome. Naručila sam preko neta,jaknu i skafander hlače narančasto smeđe boje,br 74/80. Nadam se da će što brže stići,a i cijena im je prihvatljiva,jučer sam gledala po gradu,našla sam jednu jedinu jaknu u tl i to je bila tanja 170 kn. Još nigdje nisu dobili zimsku robu,a zima samo što nije počela
te jaknice i termo hlačice sam i ja gledala. prošvrljat ću malo po gradu pa ako ništa ne bude onda ću to naručiti. jedino ne znam hoće mu to biti preveliko a manju veličinu od 74/80 nemaju
__________________
#timLaZarra
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 10:25   #28
Quote:
Manch kaže: Pogledaj post
Dobila sam jučer na poklon jaknu i rukavi su mu 5 cm duži od potrebnih Zavrnuti se ne mogu jer bi to bio pravi cirkus, biće da će mi trebati još jedna knap

Bolje da mu je duže pa mu grije ručice nego da moraš kupit par jaknica za jednu zimu. Ja rodila otprilike kao i ti, ali godinu ranije i imali smo za čitavu zimu jaknicu br. 74 i skafander br. 80 (treba i uzeti u obzir da imam muškića koji je bucko) ako ti to što pomogne.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 10:35   #29
Taman tako Ksenija, jaknica mi je broj 80, a i moj je povelik Imam uz nju i termo hlače, pa ne znam za skafander, čini mi se praktičnije, jer se ništa ne zavrće kad nosiš bebu?
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 12:21   #30
A jel ima netko iskustva sa onim skafander vrećama? izgledaju ko vreće za spavanje s kapuljačom i rukavima. Moj mali će u 12 mj bit 6 mj pa si mislim da je to ok za u kolicima se vozat pošto ovu zimu neće hodat vani.
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 10:09   #31
Jakna vs skafander

Evo ovako... Imam bebinja od 2 mjeseca. Jako je zahladilo, puno smo vani, a bit će i hladnije... Kakva su vam iskustva s ovako malim bebama... Jel praktičnije kupiti jaknicu i termo hlačice ili skafander? On je uglavnom u AS (i kad je u autu i kad je u kolicima). Malo sam u dilemi pa molim kvalitetne argumente za i protiv jednog i drugog
__________________
#timLaZarra
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 10:24   #32
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
Evo ovako... Imam bebinja od 2 mjeseca. Jako je zahladilo, puno smo vani, a bit će i hladnije... Kakva su vam iskustva s ovako malim bebama... Jel praktičnije kupiti jaknicu i termo hlačice ili skafander? On je uglavnom u AS (i kad je u autu i kad je u kolicima). Malo sam u dilemi pa molim kvalitetne argumente za i protiv jednog i drugog
ja sam za skafander, imaš lijepih u C&A
Kayla3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 10:40   #33
Vidjela sam te u C&A... A zašto skafander? Koliko je on praktičan kad treba dijete stavit u AS?
__________________
#timLaZarra
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 10:42   #34
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
Vidjela sam te u C&A... A zašto skafander? Koliko je on praktičan kad treba dijete stavit u AS?
u skafanderu ili debeloj zimskoj jakni nije dobro stavljati u as, zbog sigurnosnih razloga
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 10:43   #35
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
Vidjela sam te u C&A... A zašto skafander? Koliko je on praktičan kad treba dijete stavit u AS?
dijete u AS nije ni u jakni ni u skafanderu. namjestiš ga u, ajmo reć, normalnoj odjeći i onda ga pokriješ dekicom. mi smo tako prošlu zimu, a i ovu ćemo isto. to govorim za vožnju autom.

ja M nisam nikada vozila u AS na kolicima. pa nemam pojma kako bi s tim išlo.


za tako malu bebu je praktičniji skafander, ne kreće se, lakše se pothladi pa je za njega puno bolje da je u skafanderiću u jednom komadu.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 10:43   #36
h. je imala 3 mjeseca u zimu i kupila sam joj skafander/vreću to mi je jednostavnije za oblačit i skidati tako malih bebicama
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 10:56   #37
La redoute nudi ovo -


Moja je stalno u AS u kolicima. Nema šanse da je stavim u košaru , da ne spava u košari kod MM-ovih to bi bila promašena investicija; tako da moram isto gledati što da nabavim da joj bude toplije.
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 10:57   #38
Evo još jedna slikica:
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 11:02   #39
Quote:
Zaraa kaže: Pogledaj post
Evo još jedna slikica:
Ovo mi je super !!!!

Gdje ima sve za kupiti tako nešto ????
__________________
Bebolino je iznenadio mamu i tatu 17. travnja 2010.g.
tajci30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 11:03   #40
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
Evo ovako... Imam bebinja od 2 mjeseca. Jako je zahladilo, puno smo vani, a bit će i hladnije... Kakva su vam iskustva s ovako malim bebama... Jel praktičnije kupiti jaknicu i termo hlačice ili skafander? On je uglavnom u AS (i kad je u autu i kad je u kolicima). Malo sam u dilemi pa molim kvalitetne argumente za i protiv jednog i drugog
ako želiš nešto što će ti bebu grijat u kolicima onda je najpraktičnije nabavit zimsku vreću za kolica. gore jakna, normalna zimska, koju dijete nosi kroz cijelu zimu i kakvu svakako moraš kupiti.


moja je imala 8-9-10 mjeseci po zimi..skafander smo koristili jako malo, samo nekih mjesec dana u siječnju, kad je tol'ko hladno da joj nije bilo prevruće u skafanderu i vreći. da ga nismo dobili ne bih ga ni kupovala.

definitivno najpraktičnija za utoplit dijete u šetnji je vreća za kolica.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:11.