Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2010., 14:20   #61
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
mi ni nemamo kosaru, nije nam trebala.
ako se sportski dio može spustiti u skroz, skroz ravan položaj - nije bed.. tvoja je rođena u proljeće i nije više hladno bilo. zimskim bebama je ipak bolje u košari, jer od nikud im ne puše..
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 14:44   #62
Lali, ovo za kolica mi se čini super, ali.... Ja ti njega i u kolicima vozim u AS jer neće biti u košari. A koliko kužim tu nam ta vreća za kolica ne pomaže?? Jesam dobro shvatila?
__________________
#timLaZarra
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 14:45   #63
Quote:
foresst kaže: Pogledaj post
ček ček, lali, jel to vreća koja ide na donji, sportski dio kolica, kad kažeš da se obuče na kolica?

stella, moja beba je par dana razlike od tvoje i mi oblačimo jaknicu, a u košari ima neku termo vreću sličnu ovom što je lali stavila, ali se otkopčava samo bočno s jedne strane i dno, a gore oko glave se može zakopčati u polukapuljaču. još kad joj stavim i onaj poklopac od košare, nema šanse da joj je zima.
što ti nije praktičnije voziti beba u kolicima u košari, a ne AS? u As je puno više izložen i vjetru i hladnoći, košara super čuva toplinu

skafander je praktičniji za klince koji hodaju po vani ili su već veći pa sjede u kolicima (i to za duge šetnje, a ne kad samo trebaš skoknuti nekud).
Plače u košari. Ja bi bila sretnija da hoće ali neće. A u AS nema nikakvih problema. Uredno se odvozi onih 2 sata koliko smije biti u komadu
__________________
#timLaZarra
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 14:52   #64
Quote:
Kayla3 kaže: Pogledaj post
ne razumijem zašto nije dobro??
Na skafanderu imaš dole na dnu zip koji kad staviš na as zatvoriš i toplo mu/joj je i gotova stvar.

Moj mali je cijelu zimu bio u skafanderu u as po vani i u autu
znam da to ima na skafanderu/vreći ali se ne preporučuje u debelim stvarima voziti u as jer nije više as sigurna kod npr. nespreće jer se nemože dovoljno stegnuti
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 14:53   #65
nabavi onda vreću za AS
isti princip, samo što zakopčaš remenje od AS unutar vreće (vreća ima proreze na leđima)
i gore jaknicu da rukicama bude toplo ako ih izvuče van
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 15:10   #66
Sva sreća da sam postavila ovdje pitanje. Za pola toga ni ne znam da postoji (nemajka) I super da sam saznala ovo za sigurnost u vožnji. Neće on meni u auto u skafanderu... a ni u jaknici...
Znači, postoje i vreće za AS. Ajd to ću se raspitati.
__________________
#timLaZarra
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 15:15   #67
Ima HM mislim kao navlaku za AS, kroz koju se provuku pojasevi a poklopcom se pokrije dijete i zakopča se pa je dijete kao u skafanderu...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 15:20   #68
Pogledat ću šta se može naći.
Mandy, na kojoj god temi postavim pitanje dobijem odgovor od tebe Stvarno si sveprisutna
__________________
#timLaZarra
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 15:21   #69
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
Lali, ovo za kolica mi se čini super, ali.... Ja ti njega i u kolicima vozim u AS jer neće biti u košari. A koliko kužim tu nam ta vreća za kolica ne pomaže?? Jesam dobro shvatila?
ovo je vreća za onaj sportski, sjedeći dio kolica
(forrest, ja sam već zaboravila da su na početku tol'ko mali da idu u košaru )
ako ti se kolica mogu spustiti skroz u ležeći, onda možeš teoretski koristiti ih (iako uvijek zagovaram košaru, ako ju imaš. ali, između AS i spuštenog sportskog dijela glasam za ovo drugo)
tu ćeš vreću sigurno koristiti i sljedeće zime na kolicima, a ova za AS ide samo na jaje AS i moraš kupovat i vreću za kolica svejedno

vreća za AS je jako dobra stvar, no kako smo as koristili samo u autu snašli bismo se drugačije jer nije da imam viška novaca za kupovat 50 zimskih vreća

evo slika kak izgledaju kolica s tom vrećom
__________________
mogli bismo

Zadnje uređivanje Lali Puna : 11.10.2010. at 15:27.
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 15:39   #70
Ma kad neće ležat na ravnom i gledat nebo... NEĆE A kod kuće ne spava preko dana nikako pa smo vani koliko može bit u AS jer u njoj spava. To su ti boljke malih beba koje nekako ipak rješavamo. Znam, brzo se zaboravi...
Onda vreću za kolica dobije slijedeće zime, za auto ćemo se snaći a za šetnje ćemo ipak jaknicu i termo hlačice i dekicu... valjda tako nekako. Uf, komplicirano
Inače, kolica super izgledaju s tom vrećom...
__________________
#timLaZarra
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 15:39   #71
Ja sam svoje dok su bili male bebe uvijek oblačila u skafandere u jednom komadu. Mrzila sam dizanje jaknice , a kod ovoga su zabandažirani u kompletu. Ja za svog jednogodišnjaka za sada imam jaknu, a kad zahladi pakiram ga u skafander, meni je to najpraktičnije. Za curku smo imali gore jaknu, a dolje vreću koja se drukerima pričvrstila na jaknu i to mi je bila super kombinacija, ali to mi je samo za djecu koja ne prohodavaju (mele bebe). Moj najstariji još uvijek želi skafander za zimu, mrzi posebno hlače posebno jaknu .
__________________
Moj album
dani1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 15:46   #72
Mogu to biti hlačice s tregerima i jakna Onda leđa nisu gola ako se jaknica podigne
__________________
#timLaZarra
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 16:22   #73
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
Onda vreću za kolica dobije slijedeće zime, za auto ćemo se snaći a za šetnje ćemo ipak jaknicu i termo hlačice i dekicu... valjda tako nekako. Uf, komplicirano
mislim da će ti svejedno trebat skafander
termo hlačice i dekica nisu baš dovoljno za bebu koja leži kad temp padne ispod nule

a ski hlače i jakna mi nemaju smisla za bebu koja ne hoda
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 17:20   #74
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post

evo slika kak izgledaju kolica s tom vrećom
pa takve su manje više sve vreće. moja se još gore s vezicom regulira da može bit i ko kapuljača.
samo postoje razlike u materijalu, kopčanju...
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 17:43   #75
Moram dodati

Nama je skafander bio za šetnje u košari, dakle, kad bi išli u dopdnevnu ili popodnevu šetnju, ubacila sam ga u S i onda u košaru...tada nismo išli nigdje nego u šetnju

Vreća, nam je bila super kad je već sjedio i imao jaknicu, a dolje tople hlačice...isto se skida gornji dio, a gornji je stalno na kolicima...

A ona vreća slična onoj gore linkanoj nam je služila dok nam je S bio velik

Vreću za as nismo imali
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 18:11   #76
Ja sam skafander svom obukla samo jedanput..Meni je to koma.Djete ko kobasica u njemu...Cim dodjes negdje u zatvoreno moras ga cjelog skinut...
Ja sam radije jaknicu i hlace debele...
Sad sam kupila za quinny onu vrecu koja ima proreze za AS i mislim da ce to bit zakon....
Skafanderi su mi bacanje love...bar za mene...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 18:36   #77
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
mislim da će ti svejedno trebat skafander
termo hlačice i dekica nisu baš dovoljno za bebu koja leži kad temp padne ispod nule

a ski hlače i jakna mi nemaju smisla za bebu koja ne hoda
termo štrample uz termo hlače i dekica (deblja) su dovoljni..
Tako je MIha prezimio prvu zimu (imao je 8 mj)...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 18:38   #78
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
Sva sreća da sam postavila ovdje pitanje. Za pola toga ni ne znam da postoji (nemajka) I super da sam saznala ovo za sigurnost u vožnji. Neće on meni u auto u skafanderu... a ni u jaknici...
Znači, postoje i vreće za AS. Ajd to ću se raspitati.
evo vreća za AS, mi smo već prerasli tu fazu ali ove ok izgledaju

ne znam stavit sliku pa stavljam link
http://www.elodiedetails.com/press2/...age%20copy.jpg
http://www.elodiedetails.com/press2/CosySack/empty.jpg

ima boja i za dečkiće
http://www.elodiedetails.com/press2/...k/CS_retro.jpg
http://www.elodiedetails.com/press2/.../CS_rockab.jpg

imaju utore da se provuče remenčić, a pašu i u kolica
__________________
If you continually give, you will continually have.
greenmagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 18:40   #79
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
termo štrample uz termo hlače i dekica (deblja) su dovoljni..
Tako je MIha prezimio prvu zimu (imao je 8 mj)...
možda, ne znam
moja je išla van u štramplama, hlačama, skafanderu i vreći kad je bila baš ciča zima, a mi išli baš u đir
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 19:11   #80
skafander je meni zakon za šetnje... moj malac sad ima 10 mjeseci i neće (ne neće) imat nikakvu dekicu na sebi...
dakle jedina druga solucija bila bi termo štrample i debele hlače i jakna? i to kao ne moraš djetetu skidat kad uđeš negdje u zatvoreno? pa i u tome se djete skuha samo ga je iz toga još teže izvadit... moj ima super praktičan skafander, ima dva cifa koja idu od vrata prema jednoj i prema drugoj nogici, dole od istog materijala "čizmice" i za ruke rukavice i nema zime.. a ako uđemo negdje, samo raskopčam cifove i razmaknem skafander i nije mu vruče
i prošlu zimu je bio u skafanderu jer je rođen u 12. mjesecu i nijedna dekica ga nije tako grijala kao skafander
Peky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.