Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Pogledaj rezultate ankete: Koju marku djecje obuce preferirate?
Froddo 98 39.04%
Valek 10 3.98%
Ciciban 52 20.72%
Bambi 77 30.68%
Bearfoot 2 0.80%
neka druga (u postu napisite koja) 41 16.33%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 251. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2009., 11:57   #81
Djeci se do treće godine stopalo oblikuje i zato nije bitno da li je obuća s uloškom ili ne,već treba pazit da je čvrsta u gležnju da drži nogu da djeca bolje drže ravnotežu i time omoguće da se stopalo samo pravilno oblikuje.
Tammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 12:14   #82
Marina mi smo stvarno iskušali skoro sve marke i najzadovoljnija sam s Geox jer stvarno dišu, jedino u njima mu se nogice ne znoje, a odmah iza njih su mi Frodove
Agata1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 22:04   #83
Najljepše su mi Geox samo se brinem zbog tog uloška nije im neki
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 00:29   #84
mi smo danas uzeli primigi sandalice,predobre su. Čvrsto drže petu,savitljiv đon,ravne iznutra. Samo što su na prstima otvorene,kad sam došla doma sjetila sam se da bi to možda mogao biti problem,ne znam koliko je moguće da tako izgrebe prstiće
Ove su mu baš taman,a ne znam da li sam trebala uzeti možda broj veće
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 08:05   #85
Kada smo bili kod valeka jednoj mami su rekli da ne uzima jos malome sandalice sa otvorenim prstima jer jos nesigurno hoda, a u zatvorenima noga moze isklizati prema naprijed.. Ako sam ih dobro skuzila, obzirom da sam prisluskivala.
No medjutim, oni imaju jako cvrste sandalice I na kraju nam stoje na polici I cekaju da se ove sad istrose..
Platili smo ih 450kn! Malo previse novaca I vise ne mislim njima. Sandalice su radjene po njegovoj nogici radi toga sto mu je lijevo stopalo islo malo unutra. To sada se jedva primjeti, hvala Bogu
I da, ne nosimo uopce te sandalice, vec Gucio iz Sarine kucice koje su nam super
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 10:44   #86
blago vama
mi ne smijemo sandalice. pa mi se dijete i na +35 mora kuhati u visokim cipelama na vezanje
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 11:03   #87
mi kupili ciociban i prezadoboljna sam imaju uložak od pluta pa se formira po nogici
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 13:10   #88
Clarks - je zakon...lijepe su..
iz UK su...i duplo jeftinije od Bambija..
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 15:02   #89
V je bos, za kombinaciju s puzanjem ima Noel (nisam preoduševljena al se ne izderu na prstima od struganja, a stopalo s visokim ristom i buhtlasto uđe u njih.
Inače sam preoduševljena Jack&Lilly - sad je prerastao ove koje ima, kupujemo sljedeću veličinu
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 15:48   #90
kakve su to cipelice visoke na vezanje? A što ne smije biti bosa?

Ovako kad pogledam ima stvarno izbora velikog,ali ja sam u gradu pronašla jedino primigi koje su nam najbolje,točno se cipela stopi sa stopalom
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 21:53   #91
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
kakve su to cipelice visoke na vezanje? A što ne smije biti bosa?
ortopedske. ne smije bit bosa, cipele joj ispravljaju stopalo. inače, valekice, naravno. 600 kuna (bez ortopedije su 300)
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 23:24   #92
mi još uvijek vjerni Geoxu...
tenisice ima i Reebok i super su, imaju neku gumu na prstima i nisu se uopće izlizale a stalno vozi bicikl i vuče noge i na vrtuljku i sl..
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 00:22   #93
probali valekice,bambi, primigi,primo i sad ciciban.
chicco sandalice za plažu još nismo koristili
primo loš, a sa svime ostalim smo zadovoljni.
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 13:07   #94
mi dosad probali naturino (2 para), geox (3 para) i dobre su bile. sad imamo agatha ruiz del a prada- prekrasne su (a nisu ni jako skupe...) i sandalice iz Bate (njihova marka)
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 13:10   #95
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
Clarks - je zakon...lijepe su..
iz UK su...i duplo jeftinije od Bambija..
Zar ima kupit Clarkes cipele u Hr?

Pitam cisto iz interesa jer su to moji nosili dok su bili mali, znala sam da ih prodaju u UK i kod nas (Eire) i ful mi drago da su stigli do Hr

Cipele su presuper, razumne cijele, rade ih u svakakvim velicinama i sirinama da se totalno prilagode djecjem stopalu (svi znamo da nemaju sva djeca jednako siroko stopalo) itd.
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 13:25   #96
ako se ne varam magaly kupuje clarks preko ebaya
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 13:46   #97
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
ako se ne varam magaly kupuje clarks preko ebaya
Steta, meni je bilo ful zao kad su mi klinci prerasli njihov stil, obuca za malo stariju djecu mi bas nije nesto ali dizajn koji su imali za toddlere im je bio zakon, kvaliteta super i individualno su pasale pa velicini/sirini.
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 00:14   #98
Moja nosi ciciban, chicco, geox, imali smo jedne Valek i Agata Ruiz de la Prada. Ove Pradine su zakon! POjačana peta, savitljive tamo gdje treba i najvažnije, traži da ih stavim i nosi ih po doma i hoda u njima, a do nedavno je doma hodala samo i isključivo bosa. Zadovoljna sam sa svime što smo probali, pa čak i s Valekovim cipelama, ali nisam impresionirana sa ljubaznošću niti sa činjenicom da primaju isključivo gotovinu. Osim toga, ne sviđa mi se kopča sa iglom za djecu od 1-2 godine.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 00:33   #99
mi probali bambi,ali ostali vjerni cicibanu,nekako su nam najbolje.
Fi Fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 19:55   #100
..Mogu samo reci, u ovom kratkom stazu kupovanja cipelica, da su cijene prestrasne!!!
Stvarno pretjeruju..

Pa me zato zanima ta djecja marka Clarks.. Sinoc sam nabrzake na netu vidjela da nisu skupe (tipa 18 funti ako se dobro sjecam) I stvarno izgledaju ok.. I mozda bi na jesen probala kupiti malcu jedne clarksice..
Gdje ih vi kupujete I na koji nacin izabrati pravi broj-slovo?.. Kako izmjeriti nogicu I koje su mjere-brojevi? Sada ne stignem guglati I istrazivati pa ako netko ima iskustva.. Bila bi zahvalna!
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.