Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2011., 13:38   #61
Koji suncobran paše na chicco kolica (chicco living imam) Bubu mi se nekako teško namontira, prenisko ga mogu samo pričvrstiti
__________________
Nema potpisa LOL
andy7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 14:46   #62
Ja imam Bubu i kupila sam još jedan za svaki slučaj u Bms-u od 100 kn i taj mi je puno bolji jel čvrsto stoji i mogu ga namjestiti kako hoću a Bubu ne,njega moram nasloniti na kupolu
a odnedavno je i Konzum dobio suncobrane ali ne znam kakvi su
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 14:46   #63
ja kupila onaj bubu suncobran iz TL,nikakav bas nije,onda sam mislila probat drugi pa uzela iz BMS,isto nam nikako na kolicima ne stoji,da li to radi kupole ili sta ali cini mi se koda vise prema meni stiti od sunca i okolo nego gdje treba
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 14:47   #64
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Ja imam Bubu i kupila sam još jedan za svaki slučaj u Bms-u od 100 kn i taj mi je puno bolji jel čvrsto stoji i mogu ga namjestiti kako hoću a Bubu ne,njega moram nasloniti na kupolu
a odnedavno je i Konzum dobio suncobrane ali ne znam kakvi su
iste suncobrane imamo i u isto vrijeme pisemo o njima,ne mogu vjerovat
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 14:50   #65
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ja kupila onaj bubu suncobran iz TL,nikakav bas nije,onda sam mislila probat drugi pa uzela iz BMS,isto nam nikako na kolicima ne stoji,da li to radi kupole ili sta ali cini mi se koda vise prema meni stiti od sunca i okolo nego gdje treba
Nama je suncobran spas
Ja ga namjestim i nakrivim tako da je što bliže kupoli i baš lijepi hlad napravi
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 14:51   #66
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
iste suncobrane imamo i u isto vrijeme pisemo o njima,ne mogu vjerovat
Koju boju imaš?
Ja kupila ljubičasti
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 14:56   #67
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Nama je suncobran spas
Ja ga namjestim i nakrivim tako da je što bliže kupoli i baš lijepi hlad napravi
onda sam ja ili glupa ili ne znam sta probala mi i zena u ducanu namjestit isto kaze da je teze radi kupole.
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Koju boju imaš?
Ja kupila ljubičasti
bubu zeleni ali boja totalno odskace od kolica,uzas a onaj iz BMS je srebrni jel nam je taj naj bolje od svih pasao,uzeli isto zeleni ali jebio kricav,nama boja kolica kiwi,onda uzeli tamniji zeleni jel je dio na kolicima kombinacija kiwi ,tamnozelena,ima i crnog unutarnji dio kupole,ali mi je na kolicima crni kisobran odvratno vidjet,iako volim crnu boju i na kraju sa zenskom usporedjivali i skuzili da nekako srebrni najbolje pase jel je kostur kolica sa srebrnim,kotaci imaju srebrnog,rucka od torbe
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 15:01   #68
Mi imamo Bubu kisobran na Maclaren kolicima i ja sam zadovoljna. Nije bas previse cvrst i bebo ga stalno mlatara nogama jer je dosta nisko, pa jos kad sjedi ga uhvati s obje rukice i pokusava zvakat.
Ja sam zadovoljna, koliko para tolko muzike, al posluzi svrsi
zaria...! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 15:04   #69
mi neki dan taj iz BMS imali vani i puhalo je ,odmah mi ga pocelo savijatmorala ga zatvorit
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 15:12   #70
mi imamo pp kolica i oriđiđi pp suncobran i katastrofa je, velik, strši ko gljiva, malu ništa ne štiti, od njega nemogu ni viditi malu ...a veli mi prodavačica u TL da taj bubu ne paše na pp kolica
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 15:15   #71
Quote:
libe2404 kaže: Pogledaj post
mi imamo pp kolica i oriđiđi pp suncobran i katastrofa je, velik, strši ko gljiva, malu ništa ne štiti, od njega nemogu ni viditi malu ...a veli mi prodavačica u TL da taj bubu ne paše na pp kolica
mi imamo PP ,bas kazem ni jedan mi nije kako treba,original nisam probala ali evo kako kazes ni taj ne pase
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 16:09   #72
mi imamo ABC design...kupila danas u Baby Media u VŽ...119 kn...ima metalni dio s gumom s kojim se pričvrsti...odlično ide na Jane kolica koja imaju ovalnu konstrukciju...
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 19:36   #73
ja sam imala original pp suncobran na pp kolicima i bio je odličan. dovoljno velik da je zaštiti i mogla sam ga štimati na sve strane. normalno da kad staviš kupolu i suncobran ne možeš vidjeti dijete. doduše, moja nisu bila switch pp, već klasična pp, i za svaku pohvalu i ništa ga nije moglo uništiti

isto tako, imala sam i original maclaren suncobran i bolje mi je pasao nego bubu, on je bio žešća katastrofa za namjestiti i klimao se, dok original bi samo kliknula i namještala ga livo - desno, makar mu ne bi škodio da je promjer bio malo veći.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 20:22   #74
Meni paše Bubu suncobran i na Peg Perego Si...

zapravo mi je trebalo dosta vremena da isprobam sve kombinacije gdje bi mi najbolje pasao...montiram ga niže od prečke, provučem ispod prečke tako da ga ona malo fiksira i taman mi se spoji s kupolom kolica...a još kad ga ukosim, cijela kolica su mi zaklonjena od sunca...
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 20:53   #75
Quote:
libe2404 kaže: Pogledaj post
mi imamo pp kolica i oriđiđi pp suncobran i katastrofa je, velik, strši ko gljiva, malu ništa ne štiti, od njega nemogu ni viditi malu ...a veli mi prodavačica u TL da taj bubu ne paše na pp kolica
i koji onda suncobran paše na PP kolica?? original PP je malo skup, a ne da mi se malog stalno sakrivat tetrom
mi imamo PP pliko switch
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 21:11   #76
meni je najbolji originalni PP suncobran, ne bi ga dala za nista
jest malo skuplji, al zaista vrijedi !
Bubu i ti iz BMS su mi ocajni, lose se namontiraju...uglavnom moje prije koje ih imaju nisu niti malo zadovoljne

Ja svog uvijek super namjestim, fino mu bude hlad...a to sto strsi-a koji ne strsi
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 21:15   #77
Quote:
libe2404 kaže: Pogledaj post
mi imamo pp kolica i oriđiđi pp suncobran i katastrofa je, velik, strši ko gljiva, malu ništa ne štiti, od njega nemogu ni viditi malu ...a veli mi prodavačica u TL da taj bubu ne paše na pp kolica
Onda ga jednostavno ne znas dobro namjestit, jer mi nikako niej jasno kako malu nista ne stiti
On se bas fino poteze, moze se nakosit, uostalom i lako se prebaci s jedne strane na drugu, ma nema sanse da ne napravis hlad
I meni je kad sam ga tek uzela bilo cudno, al brzo skontas kako ti najbolje pase
i to sto je velik je , bas radi veceg hlada

A ako bas moras vidit malu, onda digni kupolu i nastimaj joj samo suncobran da joj pravi hlad, fino ces je vidit
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 23:02   #78
Quote:
seni001 kaže: Pogledaj post
mi imamo ABC design...kupila danas u Baby Media u VŽ...119 kn...ima metalni dio s gumom s kojim se pričvrsti...odlično ide na Jane kolica koja imaju ovalnu konstrukciju...
-jel to onaj sa dva savitljiva zgloba?? ako je ja taj imam evo već drugu sezonu i stvarno sam zadovoljna,super sjeda na Jane konstrukciju..mislim da je jedini osim originala savijala ga u svim smjerovima sto puta i evo još je odličan,samo ja imam staru kolekciju...
__________________
4kids on the block 😂
marina.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 23:09   #79
samo da javim, neko je pitao gore:

na chicco multiway savrseno pase suncobran od quinny speedi. identican profil imaju kolica

koji sam ja sreckovic
arorua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 23:56   #80
Znate li možda koliko koštaju suncobrani u Konzumu?
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:09.