Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2011., 00:06   #81
Quote:
Mme Pipi kaže: Pogledaj post
Znate li možda koliko koštaju suncobrani u Konzumu?
99 kn
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 00:25   #82
a kakvi su ti iz konzuma? jel oni pašu na PP?
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 00:55   #83
Quote:
just z kaže: Pogledaj post
a kakvi su ti iz konzuma? jel oni pašu na PP?
Na PP ti paše bilo koji univerzalni suncobran,oni ne pašu jedino na kolica koja imaju jako debele i ovalne šipke
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 00:56   #84
meni bubu nikako nije isao na PP
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 01:05   #85
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
meni bubu nikako nije isao na PP
Kako to?Viđam po gradu puno mama sa PP i imaju Bubu i one iz bms-a
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 01:12   #86
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Kako to?Viđam po gradu puno mama sa PP i imaju Bubu i one iz bms-a
ja imala bubu i katastrofa,rekla mi zena u TL da ne idu bas za njih,kupila onda onaj iz BMS prikopca se ok ali ne stiti nikako
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 01:25   #87
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ja imala bubu i katastrofa,rekla mi zena u TL da ne idu bas za njih,kupila onda onaj iz BMS prikopca se ok ali ne stiti nikako
Čudno jel imaju isto ono čudo što se prišarafi na kolica,razlika je samo što je onaj iz Bms bolje kvaliteta,čvršće stoji i stoji u zraku a Bubu pada pa ga treba naslonit na kupolu
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 01:26   #88
pa čitala sam na prethodnoj stranici vaše postove za PP i sad stvarno nisam pametna, probala bi taj bubu. ma ne dam 300 kn za glupi suncobran!
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 10:12   #89
ja kupila bubu i sasvim solidno stoji, čvrst je ko *** ima 2 mjesta gdje se svija. jedno je skroz dolje, nisko, dosta je tvrdo, ali neka, izdržao je ne_baš_olujno_jugo, ali jako je puhalo, niš mu se nije desilo drugo mjesto gdje se svija je skroz gore, tu je dosta mekše, fino se da izregulirati,meni zbilja pokriva skoro sve (doduše, isproban je samo na kolicima sa AS pa površina koju je trebalo pokriti je malička) i ima caka da tu gore ako ga svineš, nećeš moći sklopiti suncobran dok ga opet ne ispraviš al ajd..

i još jedna bitna stvar- ti jeftinjaci nemaju onaj sivi (srebrni) donji sloj pa uzmite svakako neku tamnu boju. ja se zeznula i uzela žutu (jer mi je bio tako lijep i lijepo paše ) a iz te žute sunce blješti..morat ću uzet još jedan tamni ..
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2011., 11:28   #90
Quote:
just z kaže: Pogledaj post
pa čitala sam na prethodnoj stranici vaše postove za PP i sad stvarno nisam pametna, probala bi taj bubu. ma ne dam 300 kn za glupi suncobran!
ja sam svoj original PP platila 180 kn
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 02:12   #91
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
i još jedna bitna stvar- ti jeftinjaci nemaju onaj sivi (srebrni) donji sloj pa uzmite svakako neku tamnu boju. ja se zeznula i uzela žutu (jer mi je bio tako lijep i lijepo paše ) a iz te žute sunce blješti..morat ću uzet još jedan tamni ..
A ja baš htjela uzeti žuti

Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Na PP ti paše bilo koji univerzalni suncobran,oni ne pašu jedino na kolica koja imaju jako debele i ovalne šipke
Gledala sam u konzumu, spojnica na suncobranu je imala baš ovalni duguljasti oblik, tako da mislim da bi bez problema išla i na kolica s ovalnim šipkama

Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
99 kn
Hvala!

Sad još nešto, jel neka bitna razlika u kvaliteti između bubu i onih u konzumu? Pošto su konzumovi duplo skuplji, da znam da li se isplati.
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 18:28   #92
nastavno na moj prethodni post.. zanima me postoje li nekakvi univerzalni za pristojnu lovu suncobrani ali sa tim srebrnim slojem da bolje blokira to fakin sunce i blještavilo?
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 18:30   #93
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
nastavno na moj prethodni post.. zanima me postoje li nekakvi univerzalni za pristojnu lovu suncobrani ali sa tim srebrnim slojem da bolje blokira to fakin sunce i blještavilo?
U Bms-u za 100 kn,ja super zadovoljna
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 19:16   #94
Moj orginal quinny buzz suncobran je pukao i to nakon 5--6 korištenja. Da, Tara ga je razvlačila ali ne bi trebao baš tako puknuti. Pa košta 210 kn

Pukao je na spoju suncobrana i klipse.

Ja budala naravno nemam račun, ali svejedno su mi u BMS- u rekli da ne priznaju takva mehanička oštećenja .

Prvi veeeeliki minus za quinny

Pokušati ću ga još zalijepiti, tj. dala sam ga svekru da ga zabetonira s nečim
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 03:17   #95
Quote:
bubasta kaže: Pogledaj post
ja sam svoj original PP platila 180 kn
Gdje?
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 09:30   #96
Quote:
Zaraa kaže: Pogledaj post
Moj orginal quinny buzz suncobran je pukao i to nakon 5--6 korištenja. Da, Tara ga je razvlačila ali ne bi trebao baš tako puknuti. Pa košta 210 kn

Pukao je na spoju suncobrana i klipse.

Ja budala naravno nemam račun, ali svejedno su mi u BMS- u rekli da ne priznaju takva mehanička oštećenja .

Prvi veeeeliki minus za quinny

Pokušati ću ga još zalijepiti, tj. dala sam ga svekru da ga zabetonira s nečim
Zato samo mi, nakon što je original chiccov pukao, kupili u TL za 50kn i super
Ak pukne, nije mi žao baciti ga i kupiti novi. Novi chiccov 250kn
Pa ću promijeniti 5kom ako treba za cijenu ovog jednog...
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 09:38   #97
A ja imam prenatalova kolica i u prenatalu kupila suncobran za 160 kn. Skupo. Al nije biloa dobra boja, pa sam išla u TL kupiti onaj koji mi paše po boji, kao ovaj iz prenatala ću zamijeniti za neku robicu. I onda nisam mogla naći račun, al na kraju mi ovaj iz TL ne paše na moja kolica, jer mi imamo ovalne šipke, a on može samo na okrugle. Pa sam na kraju spojila 2 suncobrana, donji dio iz prenatala, a gornji iz TL. A drugo poklonila prijateljici. Al da valja, i ne baš, nikad ne prekrije cijelu bebu kad je sunce.
danijela28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 09:48   #98
Quote:
paula. kaže: Pogledaj post
Gdje?
u tintiliniću. i ja isto.
doduše, prošle godine. sad vidim da su mu digli cijenu na 200kn http://www.tintilinic.hr/hr/katalog/...oje-477/kat-35
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 11:34   #99
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
u tintiliniću. i ja isto.
doduše, prošle godine. sad vidim da su mu digli cijenu na 200kn http://www.tintilinic.hr/hr/katalog/...oje-477/kat-35
Idu mi na živce ovi u Tintiliniću...

Pitam prošli tjedan u njihovom dućanu u Westgateu za PP suncobran,kao oni nemaju, ali prodavačica kaže nek ja zovem uvoznika Filip trade pa možda ih pošalje...mislim, koja je onda njezina svrha...

Sad vidim da imaju on-line...ali su bezobrazno skupi...
__________________
Shop - Sweet mouse
paula. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 21:58   #100
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
u tintiliniću. i ja isto.
doduše, prošle godine. sad vidim da su mu digli cijenu na 200kn http://www.tintilinic.hr/hr/katalog/...oje-477/kat-35
ja sam ga isto lani uzela, al u PP centru u ST-u
vidim da ima u filip trade-u na netu, 192kn

u svakom slucaju ne znam di to kosta 300 kn
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:42.