Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2012., 13:24   #81
i da ova cura(sestra od frendice) je samo pogledala kolica, nije bila posrednik, nije joj platila, niti je njoj prodavačica predala kolica. Ja sam se nakon toga čula s prodavateljicom, ona je potvrdila da su kolica ispravna i neoštećena, ja sam uplatila lovu internet bankarstvom, ona poslala kolica, a kad su stigla počelo je prepucavanje. Uglavnom, ja sam se opekla, mislim da se neću tako skoro upuštati u kupovinu rabljenih stvari, iako vjerujem da je većina ljudi fer i korektna pri tome, no ja očito nisam imala baš sreće
Bubamara1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 15:16   #82
muza imas, muz ima sigurno par frendova, adresu imas... kolica u auto, muz za volan i na kucni prag
Padrone is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 15:35   #83
ne kužim kako neće vratit novce i uzet si kolica natrag ?!?
pa i u dućanu kad ti se neka roba ne sviđa koju si kupila imaš pravo povrata i vrate ti novac/ili kupiš nešto drugo u protuvrijednosti te stvari koju vraćaš stoga nema ona šta ne željet / htjet uzet kolica natrag ....

na kućni prag pa da vidiš kako će vratit ...a i ti se postavi malo oštrije,nemoj biti obzirna .... ako već ona nije ionako s tim lijepim ponašanjem novce ti nije vratila zato .... malo to ozbiljnije joj se postavi i ne dopisuj se..... nazovi /odi do nje i ne odlazi dok ti novce ne vrati
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 17:34   #84
eto kaže da neće uzet kolica, niti vraćati lovu jer da mogu popravit kotače, još mi je fino napisala da je zagreb pun mjesta gdje mogu servisirat kolica. POkušala sam lijepo, pokušala sam oštrije, ali ništa nije upalilo, osim što sam se ja pritom pošteno iživcirala i ovako prepuna hormona istulila . MOgu ili sjest u auto i ići na drugi kraj države prepucavat se s njom ili ju tužiti. Citiranje zakona i njenih obaveza ne pali... jednostavno ona je pobrala svoju lovu, a ja nek se snalazim. Kako sad stvari stoje nazvat ću servis u utorak da vidim koliko bi to zadovoljstvo koštalo i onda moram odlučiti što ću napraviti
Bubamara1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 17:58   #85
Ja da sam na tvom mjestu rekla bi joj sljedece u utorak ako novci ne sjednu na tvoj racun da se u srijedu vidite na njenom kucnom pragu a na stranicu preko koje si kupila velikim slovima ju oznaci da se drugi nebi s njom trgovali

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 12:20   #86
Quote:
smeđa kaže: Pogledaj post
Ja da sam na tvom mjestu rekla bi joj sljedece u utorak ako novci ne sjednu na tvoj racun da se u srijedu vidite na njenom kucnom pragu a na stranicu preko koje si kupila velikim slovima ju oznaci da se drugi nebi s njom trgovali

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
ma natezanje još traje, a ja pokušavam ne izgubiti ovo malo živaca. napišem kako je priča završila
Bubamara1975 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.