Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2009., 15:24   #21
Quote:
jokka55 kaže: Pogledaj post
Ima šogi koja je btw kupila sve moguće sprave i pomagla za dojenje od ljuljajućih fotelja do been bagova( kojih btw. ima za kupit i u slo) do jastuka za dojenje i pored svega toga kad mala zaplače žena legne na krevet i jednostavno izvadi sisu i bude točno maloj iznad usta
nije been bag, nego bean bag.

je ima i u sloveniji, al ne i ovakvog kakvog sam si ja htjela
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 15:25   #22
Quote:
jokka55 kaže: Pogledaj post
Ja ne mislim ništa samo vidim kako sve doje pa brijem da je tako zgodnije jer da nije vjerojatno bi i one dojile sjedeći



Je al nije baš poželjno da ti se beba uspava za vrijeme dojenja pogotovo što nakon toga treba podrignut
a moguće, ja sam uglavnom vidjela da doje sjedeći , ovisi valjda kako kome paše.
a za uspavljivanje, to je točno da nije dobro da zaspe kod dojenja, ali je vjerojatno ok kada je beba nemirna a trebala bi spavati ili kada ima grčiće
Lois is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 15:27   #23
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
moja sestra doji ležeći jer ju bole leđa i ne može bebicu dugo držati, a mala jede i po pola sata.
dok je moja šogica većinom sjedila, ali znam da su je isto znale ruke boljeti pa si je podmetala jastuke i tak.

ak neko ima mjesta, zašto ne? ja ću škicnut malo u ikei kad ću ić pa ću vidjet kak to sve u živo izgleda
ja sam kupila jastuk za dojenje i mislim da me ne bi smjela ni leđa ni ruke boliti, ali živi bili pa vidjeli
Lois is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 15:30   #24
Cure, nekad se doji sjedeci nekad lezeci, nije to ili ili. Bar ne u vecini slucajeva.
Ta je fotelja zgodna stvar ali nije neophodna. Moze se lagano na kaucu ili krevetu s jastukom za dojenje dojiti ako ocete sjediti
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 15:39   #25
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Cure, nekad se doji sjedeci nekad lezeci, nije to ili ili. Bar ne u vecini slucajeva.
Ta je fotelja zgodna stvar ali nije neophodna. Moze se lagano na kaucu ili krevetu s jastukom za dojenje dojiti ako ocete sjediti
meni je baš simpa ono iz američkih filmova - krevetić i do njega stolica na ljuljanje
a i uvijek mi je to bilo fora imati doma, a nisam imala priliku. sada imam dosta mjesta u sobi i voljela bi imati takvo nešto.
Lois is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 15:43   #26
ja sam u bolnici imala i stolac i jastuk i sve neke kerefeke al ništa mi se nije sviđalo pretjerano i nisam na kraju kupila ni jastuk za dojenje. dojila sam sjedeći, a ležeći samo po noći. vidjet ćete kak će vam najviše odgovarat.
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 15:54   #27
Quote:
Lois kaže: Pogledaj post
meni je baš simpa ono iz američkih filmova - krevetić i do njega stolica na ljuljanje
a i uvijek mi je to bilo fora imati doma, a nisam imala priliku. sada imam dosta mjesta u sobi i voljela bi imati takvo nešto.
Moram priznat da izgleda romantično , e sad kolko je praktično nije ni bitno, i tako masu toga kupujemo jer je nama fora a ne jer je potrebno
jokka55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 15:58   #28
Quote:
KuiperBelt kaže: Pogledaj post
nije been bag, nego bean bag.

je ima i u sloveniji, al ne i ovakvog kakvog sam si ja htjela
duboko se ispričavam
Al evo ako meni ne vjeruješ nek mame koje imaju malo više iskuustva od mene i tebe pogledaju tu stolicu koju si stavila pa nek ti kažu dal misle da bi manevar sjedanja u istu bio moguć mj dana nakon poroda
jokka55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 16:07   #29
čini mi se mekana al mislim da ćeš u njoj moći sjediti samo postrance za početak. meni je danas 16 dana od poroda i još baš ne sjedim, vrlo kratko samo i to osjetim šavove.
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 16:35   #30
Quote:
jokka55 kaže: Pogledaj post
Moram priznat da izgleda romantično , e sad kolko je praktično nije ni bitno, i tako masu toga kupujemo jer je nama fora a ne jer je potrebno
istina
a još su nama barba i teta od mm-a rekli da će nam kupiti tu stolicu, sada samo moram mm-a poslati da vidi kamo ima uopće toga za vidjeti.
U lesnini sam pitala i oni nemaju , možda bi mogla nazivati po salonima namještaja pa pitati da mm ne baulja okolo bezveze.
Lois is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 16:39   #31
Quote:
jokka55 kaže: Pogledaj post
duboko se ispričavam
Al evo ako meni ne vjeruješ nek mame koje imaju malo više iskuustva od mene i tebe pogledaju tu stolicu koju si stavila pa nek ti kažu dal misle da bi manevar sjedanja u istu bio moguć mj dana nakon poroda
mozda ce moci sjesti ali nema sanse da ustane (pogotovo ne s bebom na rukama)
imala sam fatboya (koji je fakat kvalitetan) ali em se taj stiropor kojim su te vrece punjene s vremenom "stisne" em se s toga tesko ustaje (moja stara je jednom sjela pa smo ju morali dizati (nije ni debela ni slabo pokretna))

te vrece su fora za klince ali su za dojilju s bebom gori izbor i od ribickog tronosca
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 16:47   #32
a ovak nešto fotelja za ljuljanje ja sam misla možda to uzet
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 17:08   #33
http://www.labor-namjestaj.hr/popup....istolice85.jpg ja sam više za drvo, pa mi se ovakvo nešto sviđa
Lois is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 17:19   #34
Quote:
Xen@ kaže: Pogledaj post
a ovak nešto fotelja za ljuljanje ja sam misla možda to uzet
Quote:
Lois kaže: Pogledaj post
http://www.labor-namjestaj.hr/popup....istolice85.jpg ja sam više za drvo, pa mi se ovakvo nešto sviđa
E to mi se pak čini ko nešto što bi se moglo lako prevrnut

Evo da ne ispadne da samo kritiziram ima u Kiki prava stolica za dojenje pa ako imate nekog u Zg... A inače ima i uLesnini nešto jako slično al se ne ljulja nego onako lagano njiše
jokka55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 17:21   #35
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
mozda ce moci sjesti ali nema sanse da ustane (pogotovo ne s bebom na rukama)
imala sam fatboya (koji je fakat kvalitetan) ali em se taj stiropor kojim su te vrece punjene s vremenom "stisne" em se s toga tesko ustaje (moja stara je jednom sjela pa smo ju morali dizati (nije ni debela ni slabo pokretna))

te vrece su fora za klince ali su za dojilju s bebom gori izbor i od ribickog tronosca
za krepat, opet sve znaju sve o svemu, a da nisu ni isprobale nit se pošteno informirale

moja susjeda ima to zato sam si to i nabavila jer mi je baš gubica. xxl je veličina, nije premekano i fenomenalno je udobno za dojiti, ona je dojila oboje svoje na tome.
naravno ona nije niti popucala niti je rezana. a nije ni debela, i o tome ovisi koliko si pokretljiv, ne. a i ko govori o dojenju u prvih mjesec dana. žene doje i po godinu dana

osim toga modela ima xx, neki su udobni neki nisu. ja nisam ono kaj sam tražila našla ni u slo ni u de, zato sam naručila iz uk.

i da, btw. kak je ona odma samo zaključila da je stiropor punjenje, zato kaj ga ona ima, mislim opet za krepat. stiropor punjenja su najeftiniji i najlošiji modeli.

a povrh svega imam i ja obični krevet i fotelju doma za prvo vrijeme nakon bolnice, mislim za krepat

i btw. fatboy je sasvim drugačije koncipiran
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 17:23   #36
Quote:
KuiperBelt kaže: Pogledaj post
za krepat, opet sve znaju sve o svemu, a da nisu ni isprobale nit se pošteno informirale

moja susjeda ima to zato sam si to i nabavila jer mi je baš gubica. xxl je veličina, nije premekano i fenomenalno je udobno za dojiti, ona je dojila oboje svoje na tome.
naravno ona nije niti popucala niti je rezana. a nije ni debela, i o tome ovisi koliko si pokretljiv, ne. a i ko govori o dojenju u prvih mjesec dana. žene doje i po godinu dana

osim toga modela ima xx, neki su udobni neki nisu. ja nisam ono kaj sam tražila našla ni u slo ni u de, zato sam naručila iz uk.

i da, btw. kak je ona odma samo zaključila da je stiropor punjenje, zato kaj ga ona ima, mislim opet za krepat. stiropor punjenja su najeftiniji i najlošiji modeli.

a povrh svega imam i ja obični krevet i fotelju doma za prvo vrijeme nakon bolnice, mislim za krepat

i btw. fatboy je sasvim drugačije koncipiran
E koju si ti filozofiju napravila od vreće za sjedenje mislim da je to za krepat

I btw tih koje nisu ni rezane ni pucale je puno manje od ovih drugih
jokka55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 17:27   #37
Quote:
jokka55 kaže: Pogledaj post
duboko se ispričavam
Al evo ako meni ne vjeruješ nek mame koje imaju malo više iskuustva od mene i tebe pogledaju tu stolicu koju si stavila pa nek ti kažu dal misle da bi manevar sjedanja u istu bio moguć mj dana nakon poroda
nemaš se zakaj ispričavat, samo mi bilo smješno jer je značenje, ono, totalno drugačije pa mi upalo u oko.

nego, ja isporbala kuiš, a i imam iz prve ruke u živo demonstraciju moje susjedice kuiš

osim toga nije to preporuka nikom, meni je to super i meni se to svidlo. a to kaj si se ti zakačila za to da mi objasniš kak to nije za mene, to je i opet tvoj problem
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 17:28   #38
Quote:
jokka55 kaže: Pogledaj post

I btw tih koje nisu ni rezane ni pucale je puno manje od ovih drugih
u hrvatskoj, da, u njemačkoj ne
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 18:04   #39
Ti si na hrvatskom forumu di je većina hrvatskih rodilja, a u hrvatskoj je većina rezana.

On topic: Ta fotelja za dojenje o kojoj je tma nastala mi se čini kao lijep komad namještaja za uživat sa svojim djetetom ili ga gledat dok spava možda ga čak i podojit ako nemaš problema sa namještanjem djteteta tako da ti nebude neugodno, ali po meni nije nužna. Dojiti možeš sjedeći i na fotelji i na kauču.
__________________
Kad ti je teško, pogledaj kroz prozor. Vidjet ćeš, i s drugih prozora gledaju.
.točka. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 18:11   #40
Quote:
KuiperBelt kaže: Pogledaj post
nemaš se zakaj ispričavat, samo mi bilo smješno jer je značenje, ono, totalno drugačije pa mi upalo u oko.

nego, ja isporbala kuiš, a i imam iz prve ruke u živo demonstraciju moje susjedice kuiš

osim toga nije to preporuka nikom, meni je to super i meni se to svidlo. a to kaj si se ti zakačila za to da mi objasniš kak to nije za mene, to je i opet tvoj problem
Ja sam samo napisala šta smatram da bi mogao bit problem kod bean baga a ti si mi krenula patronizirat kako ja nisam probala taj TVOJ bean bag pa ne znam.
jokka55 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.