Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2009., 23:51   #61
Quote:
tropical kaže: Pogledaj post
mislim da je za takvo što zgodno imati kakav dobar jastuk za dojenje. ja sam imala onaj jako duboki kao bubreg, nije mi bio zgodan, čine mi se praktičniji oni koje se mogu zavezati iza leđa
za ovo sam već čula od mojih cura, kao da je taj bolji ...
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 23:51   #62
Quote:
KuiperBelt kaže: Pogledaj post
kaj blablica, opet vidiš dramu gdje je nema
jedina koja ovdje drami si ti, i to oko nekakve vreće. pametnom dosta
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 10:36   #63
Quote:
Tinchi-Linchi kaže: Pogledaj post
Mi imamo takvu fotelju, baš tu iz kike i ne bi ju mijenjala za ništa! Kupili smo ju jer sam i ja uvijek imala sliku dječje sobice s kindačem i foteljom za dojenje... Ne znam zakaj, možda preveć filmova
Uglavnom, fotelja je predobra! Koristimo ju za dojenje, makar ne stalno, jer nekad gledam i telku kad papamo , ali za maženje je kao stvorena! Pogotovo kad smo došli iz rodilišta... Sjedila bi s njom satima u fotelji pa smo se gledale, mazile i ljuljale I tatica je odsjedio u njoj dosta vremena
Sada ju prvenstveno koristimo za večernje uspavljivanje. Zavalimo se nutra, malo pomazimo i spava ko beba!

(Možda nekom pomogne ovo iskustvo, kad je već otvorena tema o fotelji za dojenje, a ne o fetbojevima i binbegovima )
hvala ti puno..meni je ovaj post pomogao...kad sam već otvorila temu....

jedva sam ga našla u šumi prepucavanja
__________________
18.10.2009.Klara, 31.05.2011. Katja
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 12:23   #64
Quote:
Tinchi-Linchi kaže: Pogledaj post
Mi imamo takvu fotelju, baš tu iz kike i ne bi ju mijenjala za ništa! Kupili smo ju jer sam i ja uvijek imala sliku dječje sobice s kindačem i foteljom za dojenje... Ne znam zakaj, možda preveć filmova
Uglavnom, fotelja je predobra! Koristimo ju za dojenje, makar ne stalno, jer nekad gledam i telku kad papamo , ali za maženje je kao stvorena! Pogotovo kad smo došli iz rodilišta... Sjedila bi s njom satima u fotelji pa smo se gledale, mazile i ljuljale I tatica je odsjedio u njoj dosta vremena
Sada ju prvenstveno koristimo za večernje uspavljivanje. Zavalimo se nutra, malo pomazimo i spava ko beba!

(Možda nekom pomogne ovo iskustvo, kad je već otvorena tema o fotelji za dojenje, a ne o fetbojevima i binbegovima )

sva sam se raznježila
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 13:04   #65
Quote:
Tinchi-Linchi kaže: Pogledaj post
Mi imamo takvu fotelju, baš tu iz kike i ne bi ju mijenjala za ništa! Kupili smo ju jer sam i ja uvijek imala sliku dječje sobice s kindačem i foteljom za dojenje... Ne znam zakaj, možda preveć filmova
Uglavnom, fotelja je predobra! Koristimo ju za dojenje, makar ne stalno, jer nekad gledam i telku kad papamo , ali za maženje je kao stvorena! Pogotovo kad smo došli iz rodilišta... Sjedila bi s njom satima u fotelji pa smo se gledale, mazile i ljuljale I tatica je odsjedio u njoj dosta vremena
Sada ju prvenstveno koristimo za večernje uspavljivanje. Zavalimo se nutra, malo pomazimo i spava ko beba!

(Možda nekom pomogne ovo iskustvo, kad je već otvorena tema o fotelji za dojenje, a ne o fetbojevima i binbegovima )
Takav i ja imam film u glavi... baš mi je to simpa

Nego zna li netko koliko košta ta fotelja i da li ih trenutačno ima uopće u kiki za kupiti, da ne šaljem mm-a za zagreb ako ih nema
i da li to uopće stane u auto?
Lois is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 17:20   #66
http://www.kika.hr/katalog/m/djeca-i...elaxing-chair/

Evo, našla sam ti linkić. Najbolje je da nazoveš i pitaš jel imaju na lageru. Spakirana je u kutiju i bez problema stane u auto. U krajnjem slučaju samo zadnje siceve oborite.

I uživajte u njoj!
__________________
19.04.2008.
vjenčanje
Tinchi-Linchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 17:46   #67
Quote:
Tinchi-Linchi kaže: Pogledaj post
http://www.kika.hr/katalog/m/djeca-i...elaxing-chair/

Evo, našla sam ti linkić. Najbolje je da nazoveš i pitaš jel imaju na lageru. Spakirana je u kutiju i bez problema stane u auto. U krajnjem slučaju samo zadnje siceve oborite.

I uživajte u njoj!
hvala ti
još ću malo tu po rijeci potražiti ako ima nešto, a ako ne nema mm piči za ZG
Lois is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 19:29   #68
Nema frke!
Zaboravila sam spomenuti, znala sam na njoj koristiti i jastuk za dojenje, tak da sam se onda mogla dulje ljuljuškati i uživati! Fino sam ga podboltala pod ruke i kad bi malička zaspala, samo bi ju ostavila da leži na jastuku i mazila ju!
__________________
19.04.2008.
vjenčanje
Tinchi-Linchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 14:17   #69

da malo obnovimo... Bas sam zvala Kiku i fotelje nema! Do 5 mj najmanje! Ja bi jako htjela tako nesto pa ako imate friskih info o slicnim foteljama... bila bih zahvalna! P.s. Takoder, ako znate nekoga tko prodaje tu kikinu...

Pozdrav svima
__________________
02.2010.  andjelice!!
doubleeć is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 22:08   #70
Iskreno, fotelja je zgodna ali ti nije neophodna. Ja dojim na dvosjedu u dnevnom boravku ili na krevetu.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 22:13   #71
Krevet - ležeći.

Puno udobnije nego držat bebu na rukama.
Ne samo mamama, već i bebama.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 22:43   #72
Ja sam svoje dečke dojila u fotelji - svojoj vlastitoj, običnoj fotelji u dnevnoj sobi. Kad sam se malo izvještila s dojenjem s prvim klincem, bilo mi je jednostavnije dojiti ga sjedečki nego ležečki... Ostalu dvojcu dojila sam praktički otpočetka sjedečki. Mislim da je fotelja za dojenje čisto izvlačenje love iz džepa.
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 23:15   #73
Quote:
vjestica35 kaže: Pogledaj post
Iskreno, fotelja je zgodna ali ti nije neophodna. Ja dojim na dvosjedu u dnevnom boravku ili na krevetu.
slažem se. rekoh, imala sam u bolnici takvu fotelju za dojenje i super je, al da je neophodna - nije.
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 12:12   #74
Ma daleko od toga da je neophodna, mi papamo svugdje. Ali imamo prostora i tete koje nam je zele pokloniti a mi bi se ljuljali. Za gust je trazimo !
__________________
02.2010.  andjelice!!
doubleeć is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 10:31   #75
tražim stolicu/fotelju za ljuljanje (dojenje). Znam za onaj model iz kike ali me zanima prodaje li netko na forumu možda / ili ako je netko vidio povoljnu akciju u nekom dućanu? hvala
Ovcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 11:07   #76
Neki dan sam ovo procitala, i jutros gledam katalog od Jyska, pa imas na 9stranici nekakav San Jose naslonjac+tabure, slici mi na onu fotelju iz kike, kosta 750kn to dvoje, u bez boji, pa eto, ako ti pomaze...
bellla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 12:22   #77
super, to je cca 550 kn jeftinije nego u kiki
Ovcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 12:33   #78
bila u Yisku, ta fotelja je udobna ali nije na ljuljanje na žalost. Vidjela sam i neku stolicu - njihaljku u Lesnini - 300 kn, ali isto je više stolica - naslonjać nego njihaljka..
Ovcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 09:03   #79
upravo se na njuskalu prodaje jedna stolica na ljuljanje s tabureom iz Kike http://m.njuskalo.hr/stolovi-stolice...-oglas-9517730
kike93 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:34.