Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2013., 13:21   #401
Quote:
tia0001 kaže: Pogledaj post
Šta više nitko ne kupuje u Sloveniji?

Može mi netko reći bonus s babycentra klub kartice dobiju li se na adresu nekakvi kuponi ili se moze tamo iskoristiti popust. Trebale bi nam jos neke stvari iz baybe centra pa bi to voljela odmah iskoristiti
kupujemo naravno
as i nakon ulaska u eu u slo 500 kuna jeftinija nego u zg-u u istom dućanu
dobit ćeš kupone nakon 31.08. a vjerojatno će brzo i akcija 10-50 pa ti je najbolje sve to skupa ubosti.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 13:58   #402
A joooj do 31.08. ko ce to dočekati?!? Ma naravno da se svejedno isplati zato bi se i zaletili za koji dan po jos neke stvari i pelene jer su mi njihove Pampersice presuper i povoljnije nego tu, a i da malo napravim izlet nakon poroda i ležanja
tia0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 10:41   #403
Quote:
tia0001 kaže: Pogledaj post
A joooj do 31.08. ko ce to dočekati?!? Ma naravno da se svejedno isplati zato bi se i zaletili za koji dan po jos neke stvari i pelene jer su mi njihove Pampersice presuper i povoljnije nego tu, a i da malo napravim izlet nakon poroda i ležanja
Super su mi njihove pampers i puno povoljnije nego tu. mi baš jučer bili u Slo i kupili Pampers br.3 112 kom oko 16 e tako da nas pelenica izašla oko kn al to smo uzeli u Sparu jer u BC nije bilo naše veličine pa ako ti informacija može pomoći eto
stopalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 14:14   #404
Da li se ti bodovi iz Baby Centra u Sloveniji mogu skupljati i u njihovim dućanima kod nas?

Ja isto planiram napraviti izlet u Sloveniju da im vidim ponudu i cijene
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 15:53   #405
Mi imamo još neki obrazac za povrat poreza iz slovenije, mislili smo to podići na pošti, a kad sad vidim da se to kod nas više nemože podići-moglo se samo do 15.7. i sad bi kao to trebala slati u Bratisalva!!??!!

Zna li netko što o tome? Mogu li to negdje na granici podići? Npr. macelj??
Tonnkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 15:57   #406
Quote:
Tonnkaa kaže: Pogledaj post
Mi imamo još neki obrazac za povrat poreza iz slovenije, mislili smo to podići na pošti, a kad sad vidim da se to kod nas više nemože podići-moglo se samo do 15.7. i sad bi kao to trebala slati u Bratisalva!!??!!

Zna li netko što o tome? Mogu li to negdje na granici podići? Npr. macelj??
meni se to dogodilo s ikeinim povratom i iz global bluea su mi odgovorili da jedino mogu poslati njima postom. pazi samo da se to mora poslati u roku od 3mj od izdavanja racuna
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 16:03   #407
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
meni se to dogodilo s ikeinim povratom i iz global bluea su mi odgovorili da jedino mogu poslati njima postom. pazi samo da se to mora poslati u roku od 3mj od izdavanja racuna
To ste samo poslali onaj obrazac i broj računa? Ili?
Tonnkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 16:09   #408
Quote:
Tonnkaa kaže: Pogledaj post
To ste samo poslali onaj obrazac i broj računa? Ili?
obrazac, broj kreditne kartice i racun. kopiju sam ostavila sebi. bas me zanima da li ce mi ista stici...
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 16:14   #409
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
obrazac, broj kreditne kartice i racun. kopiju sam ostavila sebi. bas me zanima da li ce mi ista stici...
Ja ću isto odmah sutra to poslati, baš su bzvz to napravili
Nadam se da im neće trebati čitava vječnost da pošalju...
Sretno nam bilo
Tonnkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 16:54   #410
Quote:
Tonnkaa kaže: Pogledaj post
Ja ću isto odmah sutra to poslati, baš su bzvz to napravili
Nadam se da im neće trebati čitava vječnost da pošalju...
Sretno nam bilo
Meni je najgluplje sto su ocito znali unaprijed da ce se to moc samo do 15.7. u posti podizati, al nigdje nisu na vidljivo mjesto stavili obavijesti. Tjedan ranije sam uredno na posti podginula jedan ikein povrat (i drugi zaboravila jer mi je mali visio na glavi), i nigdje nisam nista vidjela... i dok sam ponovo stigla do grada s ovim drugim povratom - sipak, zakasnila ravno jedan dan
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 12:57   #411
a da ono zamisli da su stavili obavijest na šalter...koji su to...a sta nije bilo priče do kraja godine?!
Pošaljite poštom direkt njima, trebalo bi Vam stići na račun.
tia0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 17:00   #412
Da li je netko naručivao nešto s web stranice slovenskog Baby Centra? Nema više dostave u dućane blizu granice niti slanja u Hrvatsku...kako ste se snašli, da li može slanje u slovenski poštanski ured?
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 23:31   #413
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Da li je netko naručivao nešto s web stranice slovenskog Baby Centra? Nema više dostave u dućane blizu granice niti slanja u Hrvatsku...kako ste se snašli, da li može slanje u slovenski poštanski ured?
Otkad to? Pitam jer su nama bez problema u travnju dostavili u nama najbliži Slo dućan. Jer nama najbliži dućan je jako mali, da smo tamo išli kupovati ne bi ništa kupili a njima je ipak u cilju prodati
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 11:19   #414
Mi smo još u 6. mjesecu naručivali nešto u dućan. Imaju novu web stranicu i na njoj više nema opcije narudžbe u dućan, pisala sam im i mail i kažu da toga više nema, kao i to da dostavljaju samo u Sloveniju.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 21:36   #415
nisam nikad naručivala sa slovenskog Babycentra online,nego uvijek išla u trgovinu,ali sam naručila online iz našeg Babycentra i sa svime sam prošla jeftinije(odkada nema povrata),a da ne kažem da mi besplatna dostava došla na vrata u roku 2,3 dana i jos sam uštedila s bonusima na kartici.
Preporučam
tia0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 09:58   #416
Pozdrav svima, nova sam na ovim temama. Zanima me da li je netko u zadnje vrijeme obavio šoping dječje opreme (konkretno kolica, krevetića i komodice za previjanje) u Mađi? Našla sam stranicu Baby shop-a u Pečuhu pa me zanimaju dojmovi.. il neke druge trgovine... Unaprijed puno hvala.
moni987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 16:57   #417
Bok!
Moze li mi neko reci gdje u It mogu potraziti AS? Ima li koja velika I snabdjevena trgovina na potezu do Venecije?
Hvala!
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.