Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2010., 11:36   #41
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
ne bi bilo loše da se i u našim dućanima ovako tretira kupca
kod nas nikada neće tretirati tako kupca - u Splitu u Tintilinića, prijateljica je htjela naručiti PP 3u1, prije dvije godine,one zelena kolica na kružiće, pa su ovi rekli da se njima ne isplati naručiti jedna kolica za nju.
haloooo???? kolica koštaju 5300kn i njima se to ne isplati.
u Baby centru su u startu jeftinija 1200kn nego u Hr, pa se njima isplati.
ja sam ih bila nazvala, rekli da nemaju kod sebe, ali da će povući iz najbližeg dućana i još me nazvali na telefon i rekli kad je došlo i da čuvaju dok ne dođem, plus imala sam povrat ddv i nisam platila pdv na granici.
al, našima se ne isplati
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 12:10   #42
ma užas...

nego, curke, jel se netko od vas kod njih raspitivao putem maila? bilo bi mi puno lakše da im objasnim mailom, pošaljem fotkice onoga što želim
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 14:03   #43
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
ma užas...

nego, curke, jel se netko od vas kod njih raspitivao putem maila? bilo bi mi puno lakše da im objasnim mailom, pošaljem fotkice onoga što želim
da, naravno, imaš popis svih njihovih dućana i e-mailova na njihovoj stranici. Uvijek odgovore. Mi smo rezervne dijelove za komodu preko maila naručivali.
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 21:27   #44
hvala... ja ću im sutra poslati mail...
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 21:40   #45
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
kod nas nikada neće tretirati tako kupca - u Splitu u Tintilinića, prijateljica je htjela naručiti PP 3u1, prije dvije godine,one zelena kolica na kružiće, pa su ovi rekli da se njima ne isplati naručiti jedna kolica za nju.
haloooo???? kolica koštaju 5300kn i njima se to ne isplati.
u Baby centru su u startu jeftinija 1200kn nego u Hr, pa se njima isplati.
ja sam ih bila nazvala, rekli da nemaju kod sebe, ali da će povući iz najbližeg dućana i još me nazvali na telefon i rekli kad je došlo i da čuvaju dok ne dođem, plus imala sam povrat ddv i nisam platila pdv na granici.
al, našima se ne isplati
Nije samo tintilinic takav nazalost, u Kiki im se ne isplati naruciti roemericu crno ljubicastu jer, zamisli, dolaze dvije u kutiji pa ce njima ostati jedna.
Kao da ih 100 dolazi ako narucis jednu pa ce ostati s 99 crno ljubicastih.
O TL necu ni pricat, zbog njih sam u 9 mjesecu trudnoce isla u brezice po as. A kod slovenaca uvijek sve moze i jos osmjeh dobis.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 21:56   #46
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
ma užas...

nego, curke, jel se netko od vas kod njih raspitivao putem maila? bilo bi mi puno lakše da im objasnim mailom, pošaljem fotkice onoga što želim
Naravno. Mi smo tako narucili Romericu i odmah sutra dobili odgovor da je imaju na raspolaganju i da će nam čuvati do subote.
__________________
<3<3<3
sugarfree30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 22:45   #47
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Nije samo tintilinic takav nazalost, u Kiki im se ne isplati naruciti roemericu crno ljubicastu jer, zamisli, dolaze dvije u kutiji pa ce njima ostati jedna.
Kao da ih 100 dolazi ako narucis jednu pa ce ostati s 99 crno ljubicastih.
O TL necu ni pricat, zbog njih sam u 9 mjesecu trudnoce isla u brezice po as. A kod slovenaca uvijek sve moze i jos osmjeh dobis.
malo sam off, ali ako ju hoćeš u zg kupiti pitaj da ti naruče u BMS-u. pitala sam baš za tu i rekla mi je teta tamo da ak hoću da će mi naručiti. ja sam bila u GM ali valjda su i drugima ok.
oni se valjda ne boje da bu im jedna ostala
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 08:15   #48
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Nije samo tintilinic takav nazalost, u Kiki im se ne isplati naruciti roemericu crno ljubicastu jer, zamisli, dolaze dvije u kutiji pa ce njima ostati jedna.
Kao da ih 100 dolazi ako narucis jednu pa ce ostati s 99 crno ljubicastih.
O TL necu ni pricat, zbog njih sam u 9 mjesecu trudnoce isla u brezice po as. A kod slovenaca uvijek sve moze i jos osmjeh dobis.
e ali ja to stvarno ne mogu razumjeti... em je vani jeftinije uglavnom, em su ljubazniji... pa kaj je s nama i našom zemljom?
meni isto nije jasno kak im se ne isplati naručiti 2 komada - i to za Zagreb... a još manje mi je jasno kako TL ne želi naručiti 1 komad i to ak im daš kaparu
ja ću baš ići i do Tl-a raspitati se za narudžbu određene boje, pa da vidim reakcije...
eh da... i ispravite me ako griješim -ali koliko sam čula kod nas je zapravo često politika da se prodaju izložbeni primjerci, a ako želiš isti takav potpuno novi čekaš min. mjesec dana (ja sam tak kupovala hranilicu u TL - imali 1 jedini izložbeni primjerak te koju je htjela moja frendica)
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 21:28   #49
Dižem temu
Išla bih po as u baby centar brežice pa bih molila ako je netko u zadnje vrijeme kod njih kupovao da mi odgovori da li se i dalje ddv može podignuti samo u dućanu ili se može i na pošti u zg? Nije mi baš usput vraćati se tamo pa bi to značilo ako ga ne mogu dignuti u Hrvatskoj da mi povrat propada
Hvala!
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 21:34   #50
Quote:
Mme Pipi kaže: Pogledaj post
Dižem temu
Išla bih po as u baby centar brežice pa bih molila ako je netko u zadnje vrijeme kod njih kupovao da mi odgovori da li se i dalje ddv može podignuti samo u dućanu ili se može i na pošti u zg? Nije mi baš usput vraćati se tamo pa bi to značilo ako ga ne mogu dignuti u Hrvatskoj da mi povrat propada
Hvala!
I dalje samo u dućanu. Al ti može bilo tko dić novce, ne treba čak nikakve isprave nego samo račun pa možda možeš zamolit nekoga tko će ić do SLO u slijedećh pola godine da ti digne pare
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 21:35   #51
Quote:
Mme Pipi kaže: Pogledaj post
Dižem temu
Išla bih po as u baby centar brežice pa bih molila ako je netko u zadnje vrijeme kod njih kupovao da mi odgovori da li se i dalje ddv može podignuti samo u dućanu ili se može i na pošti u zg? Nije mi baš usput vraćati se tamo pa bi to značilo ako ga ne mogu dignuti u Hrvatskoj da mi povrat propada
Hvala!
Samo tamo i rok je 6 mjeseci.Možda da pitaš ako netko ide da ti podigne povrat, jer treba samo taj papir.Ja sam iz Sam., pa sam već par puta dizala frendicama kojim nije baš usput.Tak da znam da treba samo taj papir

U isto vrijeme ))
Komax Alpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 07:17   #52
jel netko bio u zadnje vrijeme u brežicama, dali imaju pp 3u1 na akciji, koje su boje i koji modeli ako znate
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 08:26   #53
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
jel netko bio u zadnje vrijeme u brežicama, dali imaju pp 3u1 na akciji, koje su boje i koji modeli ako znate
To moraš pogledat na njihovim stranicama. Akcije se stalno mijenjaju, a i teško da će ti netko pregledavat boje kolica koje ne traži
Btw, ak ti se sviđa neka boja koje nema u dućanu, oni će ju povuć iz drugog dućana ako želiš i to te ne obvezuje na kupnju. Tak da provjeri mailom dal imaju sve kaj trebaš prije nego odeš tamo
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 10:00   #54
bila sam prije 3 dana u brežicama, PP nije na akciji jer su im svi novi modeli za 2011. pitala sam ima li na akciji možda modela iz 2010. i rekli su da nema. ja nisam gledala 3u1, nego pliko switch (samo kolica) pa ti ne znam točnu cijenu,za 3u1 je možda 650-700 eura,ovisno o modelu, ali recimo u tintiliniću je pliko switch 3u1 6200kn.
pliko switch (samo sportski dio) je 372 eura, a u tintiliniću je 3200kn.u svakom slučaju se isplati otić.

na njihovim stranicama nema svih modela (al u dućanu imaju) i ne znam koliko su im točne cijene pa im pošalji mail. a što se tiče boja možeš naručiti bilo koju iz kolekcije za 2011.

btw, nisam pitala ima li popust za gotovinu (bilo mi neugodno kad već uzimam povrat poreza), pa ako netko sazna, molim da javi. hvala!
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 10:50   #55
Quote:
just z kaže: Pogledaj post
bila sam prije 3 dana u brežicama, PP nije na akciji jer su im svi novi modeli za 2011. pitala sam ima li na akciji možda modela iz 2010. i rekli su da nema. ja nisam gledala 3u1, nego pliko switch (samo kolica) pa ti ne znam točnu cijenu,za 3u1 je možda 650-700 eura,ovisno o modelu, ali recimo u tintiliniću je pliko switch 3u1 6200kn.
pliko switch (samo sportski dio) je 372 eura, a u tintiliniću je 3200kn.u svakom slučaju se isplati otić.

na njihovim stranicama nema svih modela (al u dućanu imaju) i ne znam koliko su im točne cijene pa im pošalji mail. a što se tiče boja možeš naručiti bilo koju iz kolekcije za 2011.

btw, nisam pitala ima li popust za gotovinu (bilo mi neugodno kad već uzimam povrat poreza), pa ako netko sazna, molim da javi. hvala!
imas 5% popust na gotovinu na kolica koja nisu na akciji ja mislim ici po neka kisobran,mozda si completo,ali bi isti neku boju iz 2010 jer mi ne igra boja ulogu a jeftinija su cca 20 Eura. za cijene mozes pogledat na http://www.pegperego.si/si/otroska-o...em-g1690.shtml ove cijene ti odgovaraju onima u baby centru a ove crvene su taman cijene s tih 5% popusta

Da li netko uopce zna budu li im ikad stare boje na akciji?
anse22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 12:04   #56
ali meni su rekli da nema starih boja
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 13:40   #57
Pozz...jel bio netko nedavno u Slo u baby centru...dali se isplati otići ili....kolica i sjedalice ne trebam,ali zanima me kakva je ponuda(i cijene) robice,igračaka,biciklića,npr.onih malih plastičnih tobogana,ljuljački...
__________________
PATRIK 16.07.2010. mamina ljubav najvećaaaa...
monami is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 14:46   #58
Quote:
monami kaže: Pogledaj post
Pozz...jel bio netko nedavno u Slo u baby centru...dali se isplati otići ili....kolica i sjedalice ne trebam,ali zanima me kakva je ponuda(i cijene) robice,igračaka,biciklića,npr.onih malih plastičnih tobogana,ljuljački...

najbolje je da pogledaš njihove stranice, pa im pošalješ upit mailom, imaš tamo baš za Brežice mail, ili ako nema na njihovoj stranici onda im pošalji sliku i kratki opis i oni će ti sigurno znati odgovoriti i garant hoće, jer su jaaako ljubazni!! ja sam više puta tako isto poslala upit putem maila, ženska me nazvala na moj kućni tel. i sve dogovorili bez problema, ak nema u njihovom dućanu u Brežicama a ima u nekom njihovom drugom , bilo gdje u Sloveniji, sigurno će ga dovući u brežice na radost našu, nas kupaca iz Hrvatske! Samo pitaj i ostavi svoje podatke.
Stvarno su za 5!!
mirelkok is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 20:29   #59
Hvala,budem im pisala...nisam ni sama pametna,netko kaže da se isplati otići ali samo ako kupuješ kolica ili as,ali da se za robicu,igračke ili ...baš i ne isplati pa neznam ni sama šta da radim...Mislim da ću ipak otići pa da sama vidim šta ima i kakve su cijene
__________________
PATRIK 16.07.2010. mamina ljubav najvećaaaa...
monami is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 23:18   #60
Quote:
monami kaže: Pogledaj post
Hvala,budem im pisala...nisam ni sama pametna,netko kaže da se isplati otići ali samo ako kupuješ kolica ili as,ali da se za robicu,igračke ili ...baš i ne isplati pa neznam ni sama šta da radim...Mislim da ću ipak otići pa da sama vidim šta ima i kakve su cijene
..pa imaš na njihovoj stranici cijene kolica , robice , igračaka...
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.