Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2011., 00:22   #61
Quote:
monami kaže: Pogledaj post
Hvala,budem im pisala...nisam ni sama pametna,netko kaže da se isplati otići ali samo ako kupuješ kolica ili as,ali da se za robicu,igračke ili ...baš i ne isplati pa neznam ni sama šta da radim...Mislim da ću ipak otići pa da sama vidim šta ima i kakve su cijene
Ovo kaj si zadnje napisala ti je najbolje, ak imaš prilike odi i vidi kaj ima. Ja sam bila prije malo više od mjesec dana, išli smo po autosjedalicu. I naravno da sam nakupovala i oblekice. Daju povrat poreza i na to ak kupiš za više od 50€. A cijene robice i igračaka su ti tu negdje ko i kod nas. Uzela sam par bodića nekih njihovih Fixoni i jako je ugodan pamuk. I par majčica Esprit. Bilo je i zimskih stvari sniženih, al to nisam uzimala.
Helly7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 00:36   #62
jel netko zna neki dućan sa biciklićima u brežicama (bilo bi super kad bi imali i web stranicu)?
nama konkretno treba bicikl 16" (ne oni plastični baby bickilići nego pravi dječji bicikl)
Peky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 11:55   #63
mi u subotu idemo u brezice. moram priznat da sam ugodno iznenadjena ljubaznoscu. sve sto sam pitala sam odmah dobila odgovor e-mailom, a na zamolbu da mi rezerviraju 2 as za subotu, od kojih cu jedna odabrat, su mi odmah javili da je rezervirano, s tim da drugu as ce povlaciti iz ljubljane! kod nas na takvu ljubaznost i ekspiditivnost jos nisam naisla. tu ih moras moliti da provjere u drugom ducanu dal ima broja, modela ili velicine
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 13:31   #64
Koliki je povrat poreza u Baby centru u SLO?

I dobije li se sav novac natrag, samo dio (kao na Pošti) ili se mora pak sve iskoristiti u trgovini?
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 13:36   #65
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Koliki je povrat poreza u Baby centru u SLO?

I dobije li se sav novac natrag, samo dio (kao na Pošti) ili se mora pak sve iskoristiti u trgovini?
20% ali ga moraš podignuti u dućanu, ne možeš na pošti..
Lea1805 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 13:43   #66
uopće ga ne moraš iskoristit, možeš samo predignit novac, ali se moraš vratit po njega
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 13:47   #67
Quote:
Lea1805 kaže: Pogledaj post
20% ali ga moraš podignuti u dućanu, ne možeš na pošti..
Nije problem, imam cca pola sata vožnje do tamo, to mi je puno povoljnije nego kad mi pola uzmu kao proviziju

Ako netko zna je li isto tako i u Hoferu bila bih jako zahvalna

Jer bi kupili nešto za dijete u Hoferu što bi nas s ovim povratom ispalo 300 kn jeftinije nego u HR
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 16:51   #68
Cure,može mi netko napisati mail Baby Centra u Brežicama (na stranica našla samo ovaj u Ljubljani).
Išla bih u subotu po kolica dok su na sniženju pa da se dogovorim oko boje
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 17:43   #69
Quote:
Merry Gentry kaže: Pogledaj post
Cure,može mi netko napisati mail Baby Centra u Brežicama (na stranica našla samo ovaj u Ljubljani).
Išla bih u subotu po kolica dok su na sniženju pa da se dogovorim oko boje
mislim da je to ovaj, jer sam ja poslala upit u centralu, a dobila sam kasnije odgovor sa ovog mejla

BC-PE 05 Brežice [[email protected]]

da li je netko probao kombinaciju da kupi, predje granicu, iskipa zenu u obliznjem bircu (jel postoji obliznji birc ako se ide starom cestom) i onda se vrati u baby centar po pare?
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 17:48   #70
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
mislim da je to ovaj, jer sam ja poslala upit u centralu, a dobila sam kasnije odgovor sa ovog mejla

BC-PE 05 Brežice [[email protected]]

da li je netko probao kombinaciju da kupi, predje granicu, iskipa zenu u obliznjem bircu (jel postoji obliznji birc ako se ide starom cestom) i onda se vrati u baby centar po pare?
Naravno...bez problema.
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 17:52   #71
Quote:
LadyMo kaže: Pogledaj post
Naravno...bez problema.
pa super onda! pitanje dal cemo se vracat kasnije po ista drugo. na nasoj granici te ne gledaju cudno kad ih ponovno pozdarvis
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 18:35   #72
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
pa super onda! pitanje dal cemo se vracat kasnije po ista drugo. na nasoj granici te ne gledaju cudno kad ih ponovno pozdarvis
Ma navikli su oni već na to...a imaš 6mj za podizanje povrata...
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 19:07   #73
Quote:
LadyMo kaže: Pogledaj post
Ma navikli su oni već na to...a imaš 6mj za podizanje povrata...
Ovo prvi put čujem,danas sam bila tamo,idemo bar jednom mjesečno,i svaki put povrat pokupim na granici ili u Grazu u onom uredu za tax free al uzmu proviziju 1 euro
__________________
stigla travanjska beba!! Male stvarčice
Lucijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 00:33   #74
Quote:
Lucijana kaže: Pogledaj post
Ovo prvi put čujem,danas sam bila tamo,idemo bar jednom mjesečno,i svaki put povrat pokupim na granici ili u Grazu u onom uredu za tax free al uzmu proviziju 1 euro
U Slo je drugačije nego u Austriji. Nemaju one tax free oznake pa se ne može podići na pošti nego se zbilja treba vratit u dućan. Dobra je strana kaj ne treba pokazat nikakve dokumente osim računa pa vam bilo tko poznat može dić novce kad ide.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 00:38   #75
Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
U Slo je drugačije nego u Austriji. Nemaju one tax free oznake pa se ne može podići na pošti nego se zbilja treba vratit u dućan. Dobra je strana kaj ne treba pokazat nikakve dokumente osim računa pa vam bilo tko poznat može dić novce kad ide.
Ja obično idem na onaj prelaz kod Vž-a,pređem granicu i na granici(u Sloveniji) gdje je špedicija ima i ured za podizanje tax free-a podignem porez.Tako smo nekad i na Macelju.U petak idem opet u Mb i podići ću ovaj od danas
__________________
stigla travanjska beba!! Male stvarčice
Lucijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 22:41   #76
Pitanje ako tko možda zna. Ako kupimo nešto u Ljubljani u njihovom centru i dobijemo pravo povrata poreza, da li taj povrat možemo podignuti u Brežicama ili iključivo u Ljubljani?
webman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 22:49   #77
Quote:
webman kaže: Pogledaj post
Pitanje ako tko možda zna. Ako kupimo nešto u Ljubljani u njihovom centru i dobijemo pravo povrata poreza, da li taj povrat možemo podignuti u Brežicama ili iključivo u Ljubljani?
..ja sam probala u Ljubljani podići povrat poreza iz Brežica i nisam uspjela...rekli su mi da mogu samo u dučanu gdje je roba kupljena...
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 00:04   #78
Quote:
webman kaže: Pogledaj post
Pitanje ako tko možda zna. Ako kupimo nešto u Ljubljani u njihovom centru i dobijemo pravo povrata poreza, da li taj povrat možemo podignuti u Brežicama ili iključivo u Ljubljani?
Ja sam u BC-u u Ljubljani dobila najobicniji tax-free formular (onaj na kojemu pise da nema povrata u trgovini i koji ima umanjenu cifru i dize se kod nas na posti), i pitala sam prodavacicu par puta da zar nije moguce uzet povrat u trgovini i rekla mi je da nije. A u BC-u u Ilirskoj (koja je odmah nakon granice, kao Brezice) daju sasvim drugaciji formular i to se onda moze podic kod njih u trgovini u punom iznosu.

Izgleda da imaju drugaciju politiku u ducanima koji su blizu granice sa Hr
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 10:06   #79
Quote:
webman kaže: Pogledaj post
Pitanje ako tko možda zna. Ako kupimo nešto u Ljubljani u njihovom centru i dobijemo pravo povrata poreza, da li taj povrat možemo podignuti u Brežicama ili iključivo u Ljubljani?
Iskljucivo u ljubljani. Tako smo se mi ljetos zahebali.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 21:45   #80
ja u brežicama dobila formular kaj mogu samo kod njih podići..u ljubljani dobila najobičnji tax free
__________________
18.10.2009.Klara, 31.05.2011. Katja
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:27.