Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2009., 17:29   #1
Muž ili ljubavnik?

Eto naslov sve govori! Svi vi koji ćete me osuditi- ne odgovarajte na moju temu!
Dakle, imam muža koji je divan otac, loš ljubavnik i osrednji muž. Imam u ljubavnika koji je odličan ljubavnik, prijatelj, voli me i želi da dođem živjeti s njime. Muža ne volim, trpim ga, ljubavnika volim i želim svaki slobodni trenutak provoditi s njime.
Moj problem je što ne znam šta da uradim. Bojim se kako će sve to funkcionirati sa ljubavnikom ukoliko se odlučim da živim s njim.
Da nemam djece, ne bih se dvoumila a ovako se bojim da moja djeca ne pate bez oca kojega obožavaju.

Što da radim? Da patim cijeli život i budem uz muža radi djece ili da poslušam svoje srce i budem na neki način sebična i odem s ljubavnikom??
Molim savjete od ljudi koji su prošli slično!
Doloresss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 17:35   #2
Quote:
Doloresss kaže: Pogledaj post
Eto naslov sve govori! Svi vi koji ćete me osuditi- ne odgovarajte na moju temu!
Dakle, imam muža koji je divan otac, loš ljubavnik i osrednji muž. Imam u ljubavnika koji je odličan ljubavnik, prijatelj, voli me i želi da dođem živjeti s njime. Muža ne volim, trpim ga, ljubavnika volim i želim svaki slobodni trenutak provoditi s njime.
Moj problem je što ne znam šta da uradim. Bojim se kako će sve to funkcionirati sa ljubavnikom ukoliko se odlučim da živim s njim.
Da nemam djece, ne bih se dvoumila a ovako se bojim da moja djeca ne pate bez oca kojega obožavaju.

Što da radim? Da patim cijeli život i budem uz muža radi djece ili da poslušam svoje srce i budem na neki način sebična i odem s ljubavnikom??
Molim savjete od ljudi koji su prošli slično!
Svašta
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 17:36   #3
prva stvar koju si propustila napisati je: koliko dugo si u vezi sa ljubavnikom, tj. koliko dugo se poznajete?
sessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 17:42   #4
Sa ljubavnikom sam već godinu dana! Moj suprug je loš u svakom pogledu, dakle, on me ne interesira uopće, samo ne znam da li da odem jer se bojim za djecu.
Doloresss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 17:46   #5
Quote:
xedos kaže: Pogledaj post
Svašta
Ok, osudi me, reci svoje mišljenje. Nisam našla drugoga zbog toga jer sam nimfomanka nego zato što se to jednostavno dogodilo i zaljubila sam se. Žena sam, ne mogu živjeti bez ljubavi a od muža je ne dobivam.
Doloresss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 17:53   #6
Quote:
Doloresss kaže: Pogledaj post
Ok, osudi me, reci svoje mišljenje. Nisam našla drugoga zbog toga jer sam nimfomanka nego zato što se to jednostavno dogodilo i zaljubila sam se. Žena sam, ne mogu živjeti bez ljubavi a od muža je ne dobivam.
Nisam te ni mislio osuditi, nisam sudac, nego mi takvo postavljanje pitanja ne štima, kao da želiš potvrdu svoje odluke
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 17:57   #7
Pitanje je samo dana (ili godine) kad ćeš otići od muža, ako ne sad ono kad ti djeca odrastu i otiđu. Samo tada tvoj Lj neće biti tu. Ako te čovjek voli nije ni u redu da od njega očekuješ ljubav, vjernost, vezu kroz duže vrijeme, vezu u kojoj je on drugi, a nikad prvi. Isto tako, što ti djeca budu veća, bit će teže, jer će djeca biti "teža".
Na tebi je da dooooooobro procjeniš je li LJ stvarno tako savršen, ili je savršen zato jer je zaljubljen i zato jer si ti zaljubljena.
Ne zaboravi ni da je teško dobiti i odgajati tuđu djecu, i da je ono što vas čeka sve samo ne idilično. Jeste li dovoljno jaki da sve izdržite?
Ako ostaneš s mužem, prije ili kasnije, ti i Lj morate svatko na svoju stranu - on mora imati šansu da ostvari pravu vezu s nekom ženom, odnosno, ti sama mu moraš dati tu šansu.
Što god odlučila, sretno!

Zadnje uređivanje štemajzl : 22.12.2009. at 09:28.
tužnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 18:05   #8
nisam se našla u takvoj situaciji,mlada sam još....

al mislim da bi ja riskirala pa šta bude bude...ko riskira ne profitira!

znam po sebi da ne bih mogla živjeti s nekim ako mi više ne odgovara,spavati s njim ako mi više nije napet..mučit se bezveze,nee!i varat ga sa strane...ne bi mogla.radije bi otišla.djeca će shvatiti kad tad.pa nisi jedina da si otišla,toliko je rastavljenih parova s djecom.
mislim da trebaš gledati da ti budeš sretna jer tako će biti i sretni svi oko tebe!!

al moraš biti spremna na rizik,da ćeš možda ostat sama i na to da ti možda ni s njim ne bude bajno a muž te neće htjet poslije natrag ako se naljuti....tako da neznam,dobro razmisli!dal ima još bilo čega između tebe i muža,dal bi se mogla situacija kako popraviti..ako ne, odi!i sretno!
seduced01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 18:16   #9
Quote:
Doloresss kaže: Pogledaj post
Ok, osudi me, reci svoje mišljenje. Nisam našla drugoga zbog toga jer sam nimfomanka nego zato što se to jednostavno dogodilo i zaljubila sam se. Žena sam, ne mogu živjeti bez ljubavi a od muža je ne dobivam.
Moraš rasčistiti da li voliš više svoga lj ili djeca svoga oca.
Moraš odvagnuti ljubav prema djeci i ovu drugu
Moraš shvatiti i da uzimaš ocu, djecu.
Da li si sigurna u ljubavnika, jer moja ex se razišla već nakon par mjeseci od nove ljubavi a ostala je i bez djeteta
Kad sve to vagneš donesi odluku, ne žuri.
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 18:21   #10
Quote:
xedos kaže: Pogledaj post
Nisam te ni mislio osuditi, nisam sudac, nego mi takvo postavljanje pitanja ne štima, kao da želiš potvrdu svoje odluke
Nažalost, nisam još ništa odlučila ali morati ću uskoro. Ne mogu ovako vječno. Rastrgana sam između ljubavi svoga života i dobrobiti djece.
Grozno se osjećam prema svima!
Doloresss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 18:25   #11
a koliko ti djeca imaju godina?
seduced01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 18:26   #12
Ajoj ajoj jadna ti

a da prvo priznaš mužu u kojoj si životnoj fazi??
mislim sori, znam da je lijep osiječaj ljubit se negdje u mraku sa fuckerom i onda doći doma i kukat nad svojom sudbinom a ništa poradit na braku. Najlakše je naći ljubavnika ali to ne vodi nikuda.. ne, ne..
Odi prvo doma, posijedni muža pred sebe.. sve mu lijepo priznaj.. navedi probleme koje te muče i ak zajedno odlučite da se ne isplati više trudit (ko zna možda i on ima ljupku sa strane) .. fala lijepa i doviđenja mužu, dobar dan ljubavniče
Iako koliko pratim ovaj forum veza žena-ljubavnik je opstala u oko 0.01% slučajeva (znaš, leptiriči se u svakodnevici brzo pogube, čarape od ljubavnika i muža isto smrde, s godinama potencija i ljubavniku pada i da ne nabrajam gore stvari..)
__________________
Non, rien de rien, non je ne regrette rien, Ni le bien qu’on m’a fait, ni le mal, tout ça m’est bien égal.
Non, rien de rien, non je ne regrette rien. C’est payé, balayé, oublié, je me fous de passé
gioa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 18:29   #13
Quote:
gioa kaže: Pogledaj post
Ajoj ajoj jadna ti

a da prvo priznaš mužu u kojoj si životnoj fazi??
mislim sori, znam da je lijep osiječaj ljubit se negdje u mraku sa fuckerom i onda doći doma i kukat nad svojom sudbinom a ništa poradit na braku. Najlakše je naći ljubavnika ali to ne vodi nikuda.. ne, ne..
Odi prvo doma, posijedni muža pred sebe.. sve mu lijepo priznaj.. navedi probleme koje te muče i ak zajedno odlučite da se ne isplati više trudit (ko zna možda i on ima ljupku sa strane) .. fala lijepa i doviđenja mužu, dobar dan ljubavniče
Iako koliko pratim ovaj forum veza žena-ljubavnik je opstala u oko 0.01% slučajeva (znaš, leptiriči se u svakodnevici brzo pogube, čarape od ljubavnika i muža isto smrde, s godinama potencija i ljubavniku pada i da ne nabrajam gore stvari..)
Ako mu priznam, znam da će mi oprostiti i da me neće pustiti tek tako da odem. Ne želim mu još to reći nego kada odlućim , ma šta odlučim.
Nisam jadna, samo neodlučna jer je ovo ipak velika stvar.
Ne da mi se previše truditi oko muža jer ga ne volim i ne podnosim njegovu blizinu!
Doloresss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 18:36   #14
Quote:
Doloresss kaže: Pogledaj post
Ok, osudi me, reci svoje mišljenje. Nisam našla drugoga zbog toga jer sam nimfomanka nego zato što se to jednostavno dogodilo i zaljubila sam se. Žena sam, ne mogu živjeti bez ljubavi a od muža je ne dobivam.
Izvini, ali ovo mi upalo u oči,od muža nisi dobivala ljubav ,a da li si je ti davala?
zaljubljena si bila verojatno i u supruga ali godine,svakodnevni problemi,život, čini svoje pa smo često zasićeni..u svakoj vezi dođe do zasićenja ali neki ljudi beže od problema pa u tom begstvu im je lakše da se zaljube u drugog ,a neki ostaju i rešavaju taj problem..
I postavi si dva pitanja:
- Što je najbitnije u mom životu?
-Bez čega ne mogu u svom životu?

A tvoja zaljubljenost,hmmm ..,sačekaj ,smiri loptu malo..možda i nije tako kako izgleda,možda nije ljubav tvog života
A odgovor na tvoje pitanje i rešavanje neodlučnosti, nećeš naći na forumu već unutar sebe.

Zadnje uređivanje snezana mk : 21.12.2009. at 18:44.
snezana mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 18:45   #15
Quote:
Doloresss kaže: Pogledaj post
Ako mu priznam, znam da će mi oprostiti i da me neće pustiti tek tako da odem. Ne želim mu još to reći nego kada odlućim , ma šta odlučim.
Nisam jadna, samo neodlučna jer je ovo ipak velika stvar.
Ne da mi se previše truditi oko muža jer ga ne volim i ne podnosim njegovu blizinu!
gle za mene je to nezrelo razmišljanje.. muž ti nije davao ljubav?? pa možda zato što ti njemu nisi znala pružiti ljubav.. ne voliš ga i nepodnosiš ga.. pa zašto si se onda udala za njega i rodila mu djecu?? (ah ja naivna vjerujem da to ljudi rade iz ljubavi)...
__________________
Non, rien de rien, non je ne regrette rien, Ni le bien qu’on m’a fait, ni le mal, tout ça m’est bien égal.
Non, rien de rien, non je ne regrette rien. C’est payé, balayé, oublié, je me fous de passé
gioa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 18:52   #16
I ja glasam za jedno dublje samopreispitivanje i razgovor sa muzem.
Opa, a zasto je kreten ? Znaci, naslov moze biti i "Udala sam se za kretena, u braku smo XY godina, imamo djecu, nasla sam ljubav svog zivota, i sad tek shvacam gdje sam"? Cudak je? Je li to izgovor ili razlog? Mislim, cudak kao "davi macke po haustorima i ne brine za obitelj" ili cudak kao "oblaci ljevu carapu na desnu nogu i los je u krevetu" ?
I odluci se za jednu temu, ako hoces cuti neko smisleno misljenje.

Zadnje uređivanje haram : 21.12.2009. at 19:18.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 19:30   #17
sta si uopce imala sa likom djecu??? postavi se u kozu svoje djece i zapitaj se kako bi se oni osjecali... ti ih napustas... ti si ta koja im razara obitelj...
__________________
Obe lipe ka' iz bajke,
rođene od iste majke,
za dvi sestre, sestre blizanke...
zg22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 20:28   #18
Quote:
zg22 kaže: Pogledaj post
sta si uopce imala sa likom djecu???
Vjerujem, iz čiste dosade - onako, pomislila žena "ajde, idem s nekim napraviti štogod djece pa si poslije nać ljubavnika". Dođe to tako ljudima, često.

Ili je to, ili ti nemaš pojma o čemu pišeš.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 00:34   #19
Quote:
xedos kaže: Pogledaj post
Moraš rasčistiti da li voliš više svoga lj ili djeca svoga oca.
Moraš odvagnuti ljubav prema djeci i ovu drugu
Moraš shvatiti i da uzimaš ocu, djecu.
Da li si sigurna u ljubavnika, jer moja ex se razišla već nakon par mjeseci od nove ljubavi a ostala je i bez djeteta
Kad sve to vagneš donesi odluku, ne žuri.
Djecsu volim na drugačiji nacin ali daleko jače od svega!
Ljubavnika volim kao muškarca, muža ne volim.
Žao mi je što mu ih uzimam, zato mi i je teško jer i o njemu razmišljam kako će on to sve podnijeti.
Doloresss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 08:51   #20
hehe i kada odes kod ljubavnika i budes zivila sa njim za koju godinu ces opet otvoriti temu ovdje...."Nasla sam novog ljubavnika,onog doma ne volim"...

Nisi ti jedina,u zadnje vrijeme sve vas je vise koje su nezadovoljne sa postojecim i nad kruhom traze pogace...samo dokle...

gledate previse sapunice koje vam ispiru mozak,gledate kako su one tamo nezadovoljne pa se nadjete u njihovim ulogama i to pokusavate pretvoriti u praksu u svom osobnom zivotu...

E pa sretno vam bilo....Vrtirepke...hehe
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:26.