Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2013., 09:36   #261
to je jednostavno grozno kako se pojedine kuće ponašaju,žive os nas i naše djece a rade budale od nas.ja nisam osoba koja prigovara zbog kunu dvije razlike niti čekam 10 lipa da mi netko vrati(mada je po zakonu dužan vratiti do zadnje lipe)i tako ja svaki drugi a nekad i svaki dan kupujem stvari(većinom za ručak)u konzumu preko puta vrtića od male-jer mi je praktično i usput i tamo radi jedna moram reć tako spodoba koja nikad nije čula za dobar dan i doviđenja a na hvala i izvoli pada u nesvijest jer su joj totalna nepoznanica a da ne pričam da svaki put odmjerava preko naočala od glave do pete i po nekoliko puta i svaki put si fino zaokruži čak do 30 lipamislim da se razumijemo za 5,10 ili 30 lipa ja neću propast al je bezobrazno da mi ih izvarti ja bi joj možda i ostavila al vjerojatno nebi iz gore navedenih razloga i neki dan mi bio dan d i ona si fino ostavi 5 lipa a naravno osnove ponašanja nije usvojila a pa bome mi ih je vratila kad sam joj rekla da čekam još 5 lipa.mislim da mi je psovala sve kaj je znala i kaj nije znala al draga moja pa nećeš od mene raditi budalu i još bit neljubazna babetina,no da završim sa tim nevjerojatno je da svaka akcija ima neki ALI ili AKO i svaka osoba maltene prođe drugačije.oprostite na malo dužem postu i koji je pomalo off.
makik is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 12:32   #262
Quote:
agm kaže: Pogledaj post
A evo info kako se ponaša Prenatal;

nakon što smo dobili na poklon Prenatal Orion Fix autosjedalicu, kupljenu u dobroj vjeri i plaćenu 1.075 kn, i pregleda testova u kojima je ovo de facto jedina stolica koja nije zadovoljila sigurnosne kriterije, iz Prenatala su odbili zamjenu. Zastupnik je firma Nera d.o.o.

Izvadak iz dopisa "Vezano za Vaš zahtjev za zamjenom artikla kupljenoga po računu broj RG 855 od 14.01.2013. godine, isti nismo u mogućnosti odobriti jer prema odluci uprave te kako je istaknuto na samoj blagajni zamjene na robu sa popustom ne odobravamo."

Istu informaciju poslat ću u Italiju, a vjerojatno ću baciti 1000 kn.

Pozdrav svima i imajte više sreće.
Ne razumijem ovaj dio. Jeste ju kupili ili dobili? Ako ste ju kupili za te novce, zašto prije niste provjerili preporuke?
Uglavnom, od povrata ništa jer se Prenatal zatvara.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 14:46   #263
Quote:
cuba libre kaže: Pogledaj post
Ne razumijem ovaj dio. Jeste ju kupili ili dobili? Ako ste ju kupili za te novce, zašto prije niste provjerili preporuke?
Uglavnom, od povrata ništa jer se Prenatal zatvara.
Dobili kako i piše, a netko je drugi kupio tko baš i ne zna što treba danas tražiti na tržištu autosjedalica.

Prenatal se zatvara u Splitu ovih dana, u Zagrebu se seli koliko sam shvatio.

Međutim će bez obzira imati svoje proizvode kod nekog drugog, pa je info dvojak;

- o ponašanju zastupnika Prenatala što djelomično govori i o Prenatal firmi u cjelini
- o Prenatl proizvodu koji prodaju za 1.500+ kn a ne zadovoljava nijedan test sigurnosti uključujući ADACov. Pa ne radi se o tanjuru ili televiziji pa da me nije briga.
agm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 01:04   #264
Ok, shvatila sam da ste od prenatala dobili u nekoj igri ili nešto slično. ja sam čula da se i u Zagrebu zatvara.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 21:47   #265
Quote:
cuba libre kaže: Pogledaj post
Ne razumijem ovaj dio. Jeste ju kupili ili dobili? Ako ste ju kupili za te novce, zašto prije niste provjerili preporuke?
Uglavnom, od povrata ništa jer se Prenatal zatvara.
Ni meni nije bio jasan njen prvi post. Ali mi je jasno zašto joj ne daju zamjenu.
Isla Misla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 13:29   #266
Pa sigurno imaju da se snizena/roba na akciji ne moze zamijeniti, sto je u vecini ducana tako
__________________
29.07.2010. Bibonja... 03.03.2013. stižu jos dva Bibonjčeka
mala-kate is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 20:36   #267
Na blagajni je istaknuto da robu na popustu ne mijenjaju. Barem je tako napisao/la. Po meni tu nema nikakve prevare. To što čovjek nije zadovoljan sa dobivenom autosjedalicom, koje se normalno mogu prodavati iako nisu dobro prošle na testovima, to je drugi par rukava.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 16:29   #268
Prenatal se zatvara u potpunosti, neće ga više biti i Hr.
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 17:25   #269
cesto se provlaci po postovima pa moram reagirati

sto se tice zamjene - roba na snizenju se tretira kao i roba koja nije na snizenju bez obzira sto pradavac napisao na blagajni
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 12:19   #270
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
ja sam baš jučer gledala te "snižene" cijena lega na emmezetinoj stranici i ta "snižena" cijena je redovna cijena na koju sam nailazila prije ovih sniženja.

pazite ljudi, i uspoređujte cijene u drugim dućanima.
znate onu njihovu dnevnu ponudu?

Jedan dan sam vidjela da su prekrižili nižu cijenu i stavili "sniženje" na nju i ponudili proizvod po višoj cijeni.

Ima jedna stara poslovica koja kaže: kud će jezik, nego pravo...
anpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 15:25   #271
Da li se može negdje kupiti Bajadera u rinfuzi po diskontnim cijenama? U Bonbonijerama je 200 kn, u diskontu navodno 180. Pod diskontne cijene podrazumijevam da bude ispod 130 kn/kg, jer ovo drugo je "diskont" samo na papiru.
onttario is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:19.