Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2010., 23:07   #21
super tema, bravo cure!

mislim, meni se to uvijek događa u konzumu..zadnje sto se sjecam bila je bombonijera griotte, jedna cijena dolje na polici, a druga na blagajni..

uglavnom, zelim reci kako je KONZUM POSTAO KATASTROFA!!!

uvijek sam tamo kupovala, al u zadnje vrijeme se razocaranja nizu jedna za drugim.. od osoblja i usluge do cijena! poskupili su bezobrazno i jos hrpu toga izbacili iza asortimana..
malo sam off, al da ne otvaram temu "konzume, crveni se, il da otvorim?"
mislim da bi bilo itekako postova..
kajbrijes1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 23:14   #22
to sam cula da varaju...bas jutros pricam sa jednom mojom sta radi ako blagajnica u konzumu i isto kaze kako stave akcije a na kraju nis i onda ljudi nju napadaju na kasi da sta ovo,sta ono..a ona isto htjela unucici kupit neke poklone i nije bilo popusta a receno da ce biti.ma bezobrazluk!
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 23:24   #23
mene su u Carter'su izludili...dođem s onim dm kuponom od -15% na kojem nigdje ne piše niti je istaknuto da ne vrijedi za već snižene artikle i ženska na blagajni mi veli to da ne može, jer eto, uzela sam 4 već snižena artikla.
Inače se svađam oko ovakvih stvari ali mm me čekao ispred, pa sam prešutila jer inače uvijek prigovara da sam kao che guevara i da svugdje uvijek moram revolucije i bune dizati
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 00:08   #24
Quote:
pikuleta kaže: Pogledaj post
nekome si mogla poslovođi?

evo moj primjer, šogoricin rođendan, skoknemo do mercatora, uzmemo neki set 7/1 za kolače (6 tanjura i pladanj) - cijena na polici 49,99
dođemo na blagajnu - 69,99
ja lijepo ljubazno kažem - "oprostite, na polici je cijena 49,99 kn!" prodavačica - "ma daaa? sašaaa" dođe taj neki saša , na drugom kompjuteru provjeri, ispriča se, i usput u bradu grdi neku karmelu što nije promijenila cijenu, i kaže "ispričavamo se, dobit ćete ih po cijeni 49,99",
platim, odemo, a na računu je ispisano 69,99.
I ja u DMu set Hello Kitty, cijena ispisana 49 kn (veliko), na blagajni 69 kn, ja lijepo otišla do police i pokazala, došao šefić (KK) rekao da sam upravu, platila 49 kn, na računu 69 kn....(ovih dana vidim da imaju kompromis od 59 kn za isti set)

Kad sam kod DMa, moje dijete je dobilo poklon za 1.rođendan, u njemu kupon na 50 kn za sve proizvode i foto usluge cewe programa.
Ja sva happy jer sam bakama naručila kalendare A4, plus popust u prosincu, mislila sam kak sam super prošla, kad ono šipak.
U računalu im je zapisano da 50 kn popusta vrijedi samo kod narudžbi unešenih internetom i da se popust ne zbraja ako je neki već u tijeku.
Na kraju pronašli tu rečenicu napisanu fontom 6 na kuponu.

Zadnje uređivanje petra23 : 07.12.2010. at 00:10. Reason: tipfeler
petra23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 00:30   #25
Nije vezano uz akcije, al u Plodinama se jako često dešava da cijena koja piše ispod artikla na polici nije ona koja je na blagajni. Na blagajni je naravno veća!
Helly7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 00:30   #26
različite cijene na blagajni i na polici je sasvim normalna stvar u kauflandu,ako skuzite ljubazno će vam se ispričati,a ako ne nikom ništa....
1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 01:14   #27
Quote:
1408 kaže: Pogledaj post
različite cijene na blagajni i na polici je sasvim normalna stvar u kauflandu,ako skuzite ljubazno će vam se ispričati,a ako ne nikom ništa....
u kauflandu ljudi sve stvari isprebacaju na kriva mjesta. trebaš gledat brojeve artikla. ja neki dan vidjela kapice 20kn, čopim kaicu jendu, 45kn, drugu, opet broj one od 45kn koje bi trebale bit do tih, ovih od 20 kn nije bilo
i pakete bodića i komplete hlačica i majica, sve razje*u pa se ti snalazi što kolko košta i što ide s čime.
al mislim da stvarno nije ovdje osoblje krivo jer kolko sam skužila u kauflandu se naveliko krade. i netko uvijek krade pelene, nisam još ušla u kaufland a da neki paket nije bio otvoren
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 08:57   #28
u nedjeljnom jutarnjem je izašao neki A5 list sa puno popusta za djecu... a i za odrasle..
i tamo piše 40% sniženje na bambi (dio asoirtimana)
naravno da sam nazvala sva tri dućana za koji se popust piše.. a ono na tom famoznom popustu dva broja (25 i 26) samo na sniženju... i to:
- samo dva broja
- samo dva - tri modala cipela
- svi su iz prošlogodišnje i prošlogodišnje kolekcije na sniženju (to što je ostalo)

ma koje su to prevare ma stvarno

pa što na letak ne napišu na što se to odnosi
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 08:59   #29
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
mene su u Carter'su izludili...dođem s onim dm kuponom od -15% na kojem nigdje ne piše niti je istaknuto da ne vrijedi za već snižene artikle i ženska na blagajni mi veli to da ne može, jer eto, uzela sam 4 već snižena artikla.
Inače se svađam oko ovakvih stvari ali mm me čekao ispred, pa sam prešutila jer inače uvijek prigovara da sam kao che guevara i da svugdje uvijek moram revolucije i bune dizati
kak ne piše, iza lijepo kaže vako - popusti se ne zbrajaju
__________________
BUTIGA
kangaroooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 09:27   #30
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
u kauflandu ljudi sve stvari isprebacaju na kriva mjesta. trebaš gledat brojeve artikla. ja neki dan vidjela kapice 20kn, čopim kaicu jendu, 45kn, drugu, opet broj one od 45kn koje bi trebale bit do tih, ovih od 20 kn nije bilo
i pakete bodića i komplete hlačica i majica, sve razje*u pa se ti snalazi što kolko košta i što ide s čime.
al mislim da stvarno nije ovdje osoblje krivo jer kolko sam skužila u kauflandu se naveliko krade. i netko uvijek krade pelene, nisam još ušla u kaufland a da neki paket nije bio otvoren
To možda, al u plodinama ne pomiješaju ljudi. Ja sam išla kupovat kadicu, i ispod nje piše kadica 79kn, ja sva sretna jer takva košta drugdje oko 110kn. I kad sam došla doma vidim na računu 110kn. Vratim se ja u plodine vidjet prvo mjesto di to stoji, a kad tamo malo više desno od mjesta di je bila i di stoji druga vrsta kadice piše disney kadica 110kn. Baš ne vjerujem da su ljudi to ispretumbali. I tako za masu drugih stvari. Od tada sve provjeravamo na onom čitaču, ali i onda se zna desit da to opet nije cijena koja je na blagajni...
Oni probaju, a vi kupci ak ste nepažljivi, plačajte!
Helly7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 10:05   #31
po zakonu, moraju vam naplatiti cijenu koja piše na artiklu (tj polici), dakle, samo se treba žalit. u kauflandu npr. odeš na informacije, oni provjere koja je cijena na polici i vrate ti lovu, bez problema i uz ispirku... ako je neko bezobrazan i bahat, što bi mogao biti slučaj u manjim dućanima, sigurno postoji inspekcija za takve stvari, poslikat cijenu koju si trebao platit i priložit račun koliko si platio... makar znaju i oni šta u zakonu piše...
ja nekak imam naviku provjeravat cijene ili dok ih ženska tipka na blagajni ili kasnije pregledam račun... naravno da može doći do pogreške, ali onda je dućan taj koji treba snosit posljedice a ne kupac (jer on je uvijek u pravu )
Peky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 10:21   #32
U Konzumu, neka glupa sjeckalica. Na polici jedna cijena, na kasi druga.
Plaćeno karticom i tek na računu uočeno da je cijena za 20 kn veća i kaže se to blagajnici (art. bio na sniženju dan ranije, bilo je podne još nije zamjenjena cijena).
Blagajnica ide pitati šefa šta da radi.
Vrati se i kaže, da može samo vratiti novac, ali ne i prodati po izvješenoj cijeni.
Vratila je novac.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 10:28   #33
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
U Konzumu, neka glupa sjeckalica. Na polici jedna cijena, na kasi druga.
Plaćeno karticom i tek na računu uočeno da je cijena za 20 kn veća i kaže se to blagajnici (art. bio na sniženju dan ranije, bilo je podne još nije zamjenjena cijena).
Blagajnica ide pitati šefa šta da radi.
Vrati se i kaže, da može samo vratiti novac, ali ne i prodati po izvješenoj cijeni.
Vratila je novac.
i to je ok, to je njihova greska i ide na trosak njihovog ducana
ne moze prodati po nizoj cijeni ako je u sustavu visa
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 10:34   #34
Nije išlo ništa na njihov trošak.
Tu čitam da moraju prodati po cijeni koja je izvješena.
Konzum nije prodao po cijeni koja je izvješena, već su vratili cjelokupni plaćeni iznos, a art. vratili na policu, jer se iz principa nije željelo platiti više nego što su prikazali.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 10:37   #35
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Nije išlo ništa na njihov trošak.
Tu čitam da moraju prodati po cijeni koja je izvješena.
Konzum nije prodao po cijeni koja je izvješena, već su vratili cjelokupni plaćeni iznos, a art. vratili na policu, jer se iz principa nije željelo platiti više nego što su prikazali.
skuzila sam da su ti vratili razliku u cijeni ali da je na racunu prikazan visa
da, moraju prodati po cijeni koja je izvjesena na polici
sljedeci put zaprijeti inspektoratom, kazne trgovcima su prilicno velike
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 10:40   #36
Radi se o mojoj mami i radi se o 20-tak kuna, ali svejedno je bzvz navlakuša.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 10:42   #37
Ja sam totalno razočarana Konzumom točnije super konzum u Dugom Selu!

Onaj dan kad su imali akciju 50% sniženja na igračke od 17 sati ( neznam točno koji je bio datum) al došla sam tamo oko 16:30 da izvidim situaciju i kad tamo igrački skoro pa i nema, sve prebrano, ma užas! Mislim akcija još nije ni počela, a igračaka niti nema! Mislim kud su nestale bila neki dan i oni napravili neke nove police sve prepuno igračaka, pa di su te igračke bile na dan sniženja il su si tete prodavačice razgrabile?!
__________________
.
damafia25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 10:48   #38
Quote:
ina22 kaže: Pogledaj post
sad bi i ja molila da mi objasni netko tko se u to kuži...recimo radi u trgovini Ne radi se o dječjim igračkama ali tema nije samo to, ako sam dobro shvatila. Dakle radi se konkretno o torbici (ali to nije bitno za moje pitanje). U jednom dućanu na torbici stoji popust 50%. Ja upadam, već duže ju pikiram, vidim da je na popustu 50% i nosim ju na blagajnu. Na blagajni mi prodavačica kaže da su im se popusti mijenjali taj dan i da mora u kompjutoru provjeriti da li i dalje vrijedi taj popust. Pogađate- ne vrijedi!! Bilo je 10 sati ujutro, trgovine u tom centru rade od 9 sati. Zanima me da li je njena dužnost akcije promijeniti prije nego što počne raditi ili to stvarno radi za vrijeme radnog vremena (onog u kojem mi kupujemo)? To me zanima onak čisto informativno, neću se ić bunit u tu trgovinu
mi smo u kauflandu jednom kupovali alkohol, cijena na polici 100kn, a naplatili nam 125kn. otišli na info pult, žena odšetala do police provjeriti i vratila nam 25kn.
__________________
Moj mis Misic
Styx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 11:13   #39
Quote:
damafia25 kaže: Pogledaj post
Ja sam totalno razočarana Konzumom točnije super konzum u Dugom Selu!

Onaj dan kad su imali akciju 50% sniženja na igračke od 17 sati ( neznam točno koji je bio datum) al došla sam tamo oko 16:30 da izvidim situaciju i kad tamo igrački skoro pa i nema, sve prebrano, ma užas! Mislim akcija još nije ni počela, a igračaka niti nema!
To ti nije niš' čudno. Mi smo svratili po neku sitnicu taj dan u Konzum oko 14 h i baš smo virnuli na igračke. Trgovkinja puni police a neka mama s djetetom bira igračke i trpa u kolica. I govori joj trgovkinja za taj popust ali da je od 17h i veli joj žena da zna ali da je došla ranije da joj ništa ne promakne kao zadnji put Dakle, ona će još 3 h provesti u Konzumu da joj ne promaknu igračke na popustu. Par takvih i ako dođeš pola sata prije ničeg nema...
On topic, mi smo u Konzumu kupili nešto što nije bilo na polici već u onim velikim košarama, iznad toga lijepo piše akcija. Na blagajni "samo" 40 kn skuplje. Skužila kad sam provjeravala račun (imali smo više toga pa nisam odmah) i vratila se na info pult. Žalila se ali ponudili novce natrag, nema šanse da mi prodaju po toj cijeni jer je "netko slučajno stavio cijenu na krivo mjesto". Otad više ne idemo, i tako su skuplji najmanje 2 kn/po artiklu od ostalih, znamo samo neku sitnicu kupiti ako je hitno
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 11:20   #40
Quote:
Helly7 kaže: Pogledaj post
Nije vezano uz akcije, al u Plodinama se jako često dešava da cijena koja piše ispod artikla na polici nije ona koja je na blagajni. Na blagajni je naravno veća!
Sitacija iz Plodina od četvrtka, keksi krašuljci (ili tako nekako) poslagani na dvije police jedna ispod druge, na jednoj cijena 10,99 kn, na drugoj 6,99. Gledam ja da nije slučajno gramaža drugačija, nije isto piše 200 gr. Nađem tetu prodavačicu koja baš mijenja cijene na nekim artiklima u drugom redu i pitam koja je cijena prava. Izvadi ona iz džepa snop onih ceduljica sa cijenom i nakelji cijenu od 8,49 kn i makne ove dvije i kaže mi - evo ovo je prava cijena.
I na blagajni je bila ta cijena od 8,49 kn.
*zlata* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.