Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2010., 10:47   #81
ja sam samo naucio da mi se neda svadati
neda mi se natezati s babom na kasi , neda mi se cekati sefa , neda mi se nekad primijetiti , a nekad ne i ukupno ipak ispadati budala
proizvodi su ionako bezobrazno preskupi i kad te na to jos netko i krade - to je ipak previse

zato se lijepo u mob ubaci broj inspektorata i ne ulazi se u raspre i pizdarije ovo moze-ovo ne moze-ovo bi moglo ali ne zelimo...
kad dovoljan broj puta budu prijavljeni i plate kazne , naucit ce
ovako kako je sad a, nije to uopce lose da se svaki stoti kupac malo pobuni, a lovica samo kapa u depek
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 11:01   #82
Quote:
djura19 kaže: Pogledaj post
meni nije htjela u dm-u priznati kupon od 50 kn jer sam ga trebala ukucati u naraudžbu preko neta
ni meni
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 11:54   #83
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
ne znam jel ovo baš za ovu temu..
ali, danas sam slala fotke internetom za izraditi u dm-u, i upisala sam onaj bon što imam iz babybonus knjižice..
a on nigdje nije zabilježen, niti je račun smanjen..

zvala sam zagreb, rekli su mi da pokažem i objasnim teti na blagajni kad budem dizala fotke, al nisam baš ziher kako će to proći..

zašto sve mora biti komplicirano..?
O ovome se već pisalo al evo...očito treba ponoviti...
dakle, bon iz babybonus knjižice NE ODNOSI SE NA IZRADU FOTOGRAFIJA...zato kad ga online ukucavate program ga neće ni 'prepoznati' kao popust... istina, u nekim dm-ovima su cure uspijevale bez problema (što zbog neznanja prodavačica, što iz tko zna kojeg razloga) 'podvalit' to kao popust ali na žalost u većini to ipak neće proći. Na poleđini bona ti lijepo piše za koje usluge taj bon doista vrijedi. A uvijek možeš nazvat njihov info telefon i za svaki slučaj još se raspitati. Ali zato kao popust možeš koristiti bon 25% iz knjižice za 50 bodova + 15% na ukupnu kupnju iz knjižice za 150 bodova.
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 14:50   #84
Quote:
LadyMo kaže: Pogledaj post
O ovome se već pisalo al evo...očito treba ponoviti...
dakle, bon iz babybonus knjižice NE ODNOSI SE NA IZRADU FOTOGRAFIJA...zato kad ga online ukucavate program ga neće ni 'prepoznati' kao popust... istina, u nekim dm-ovima su cure uspijevale bez problema (što zbog neznanja prodavačica, što iz tko zna kojeg razloga) 'podvalit' to kao popust ali na žalost u većini to ipak neće proći. Na poleđini bona ti lijepo piše za koje usluge taj bon doista vrijedi. A uvijek možeš nazvat njihov info telefon i za svaki slučaj još se raspitati. Ali zato kao popust možeš koristiti bon 25% iz knjižice za 50 bodova + 15% na ukupnu kupnju iz knjižice za 150 bodova.


a nego na što? pa piše da je to bon za foto uslugu
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 14:57   #85
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post


a nego na što? pa piše da je to bon za foto uslugu
Pa iza ti piše na bonu da se popust odnosi na izradu fotoknjige i fotopoklona.
Ja sam izradila šalicu sa slikom, ukucala bon, program mi je automatski smanji cijenu i samo sam dala bon na kasi bez ikakvih problema.
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 15:24   #86
-dobila sam kupon od konzuma za tisak foto-fotoknjiga ili fotokalendar,naručiš jednu a drugu dobiješ gratis...e fora je ova što sam se sad natezala s njima pola sata jer niko nije znao odg.na ova moja pitanja(naručujem on line)
-naručujem li ja odmah 2 ili mi oni pošalju automatski
-mogu li biti 2 različite ili moraju biti iste
-nakon pola sata i zaj..napokon dobila odgovor !!!!
-prvo moram naručiti jednu knjigu,platiti ju i onda dobijem drugi kupon i tek onda idem naručiti drugu knjigu i kad ju trebam pokupiti onda dam taj drugi kupon gdje se vidi da je taj album besplatan
-ja pitala pa zašto ne mogu odmah naručiti 2 pa taj kupon odmah žena vidi i drugu mi da gratis...oni pametni pooojma nisu imali zašto..jednostavno ne može i naravno da oba ne stignu biti gotova do božića
__________________
4kids on the block 😂
marina.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 15:31   #87
Quote:
Nessych kaže: Pogledaj post
Pa iza ti piše na bonu da se popust odnosi na izradu fotoknjige i fotopoklona.
Ja sam izradila šalicu sa slikom, ukucala bon, program mi je automatski smanji cijenu i samo sam dala bon na kasi bez ikakvih problema.
a jbt- pa ja uvijek zaboravim na ta sitna slova
niš, probat ću predat to u dm-u, pa ak prođe-prođe.
a jesam mutava
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 15:32   #88
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post


a nego na što? pa piše da je to bon za foto uslugu
I ja opet ponavljam...okreni bon...na poleđini ti je sve lijepo objašnjeno:

Foto usluga odnosi se na izradu foto poklona, foto knjiga i kalendara.

Gle, činjenica je da ljudi baš ne naručuju foto poklone pa eto...daju ti bon, kao eto, možda će netko i iskoristiti....ja moram priznati da smo mi tako izradili šalice za Božić bakama i dedama...a sad mislim da ćemo foto knjigu...
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 22:50   #89
moja mama odlučila iskoristit adventski popust u neckermannu. danas je -PDV na narudžbu s kodom, narudžba-1305kn, kod ukucan, poštarina 29kn.

ukupno 1334kn-PDV=1334 kn ko je ovdje glup. od kad je PDV u RH 0%
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 08:24   #90
Upozorenje za mame koje u Plodinama u Ri u Osječkoj (možda i drugdje, ali meni se desilo evo baš sada tamo) kupuju časopis Grazia. Na časopisu piše da košta 9,90kn. Znam da je inače 30 kn, ali eto mislim si neka predbožićna akcija. I kak sam kupila samo 3 stvari račun mi se učinio prevelik. I uglavnom one meni naplatile novine 30 kn. Ja se vratila da isprave to i vrate mi razliku, ali one mene uvjeravaju da je to sigurno tiskarska greška i da novine ne mogu koštati 9,90kn.
Uglavnom vratila sam im novine i one meni svih 30 kn nazad. A sada na fejsu od Grazie vidim da ipak koštaju 9,90 - blagdanski popust.
Dakle obratite pažnju na to.
*zlata* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 10:28   #91
Plodine u Rijeci (Marinići)- časopisi za djecu Barbie, Winnie Pooh, Tomica- svi su oni inaće bili zapakirani s nekakvom igračkicom ali u Plodinama ni jedne! Svi časopisi su bili otpakirani i ni jedne igračkice. Još je na naslovnoj strani bilo poderano tamo gdje je igračkica bila zaljepljena!
Onda sam otišla na kiosk i kupila normalno zapakirano s igračkicom.
2littlepuppets is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 22:46   #92
dobijem danas katalog od kauflanda i od sutra akcija dječja blagajna 80 kn, prekrižena stara cijena 120 kn, a nova piše 80 kn
pošto nema šanse da sutra prije posla odem do kauflanda, a popodne će sigurno sve biti rasprodane, nazovem i ženska kaže da cure slažu robu da ih mogu već danas popodne kupiti.
dođem, kupim i naplate mi 90 kn
išla sam pitati zašto 90 kn, kad mi je rečeno da mogu kupiti po cijeni od sutra jer je već složena roba, kažu mi da je akcijska cijena od sutra. a kad sam ih pitala zašto onda nije cijena 120 kn kao što piše u katalogu nego 90 kn, žena za reklamacijama nema pojma.
uglavnom to im je fora, nisu imali blagajne, danas ih dobiju i namjerno stave cijenu 10 kn veću, pa tko kupi, kupi, a privuku ih kakti sniženjem od 50 kn, a ustvari će biti snižene samo 10 kn.
svjesni su da će do sutra praktički biti rasprodane i to većina po većoj cijeni, jer je ljudima stalo da kupe.
veliki minus za kaufland
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 06:56   #93
Pazite malo na cijene prije i poslije popusta u Konzumu
Išla sam kupiti slikovnicu kad su bile u pol cijene i vele na blagajni da je ta umanjena cijena 60kn. Dođem sutradan i bez popusta je cijena 60kn.
Žao mi je što nisam došla dan ranije tako da mogu reći da znam koliko košta jer nema šanse da to može koštati 120 kn pa da je 60 u pola cijene.
Uglavnom, opet sam se sjetila zašto ne kupujem u Konzumu...
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 08:49   #94
to je stara fora, ja sam skuzila jos na proljece.
bila neka od sveznalica na akciji, kao fol regularna cijena prekrizena je bila 250, a ja vidjela slucajno par dana prije da je normal cijena 200.
prevarant todoric dize prije svake vece akcije, misli da su ljudi blesavi i nece skuzit...
sad kupujem samo ono sto znam koliko redovno kosta i gledam da li to stvarno toliko vrijedi...
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 20:27   #95
Ah taj Konzum
ne znam dali bi ovo što se meni dogodilo nazvala prevarom ali svakako je sistem a.p.p.
išla sam kupiti svom malcu neku drvenu igračku u ponedjeljak (bio popust 30%)i naplatili su mi punu cijenu,to smotana ja nisam vidjela odmah na blagajni jer sam se zapričala sa kolegicom i plaćala karticom
Skužila sam tek kad sam se vratila na posao
Naravno vratila sam se natrag i to na istu blagajnu -i onda kreće show prvo me je teta na blagajni uvjeravala da je popust samo na plišance (a reklame na sve strane) pa kad smo utvrdili da je i na drvene igračke zvala je neku šeficu koja me probala otpilit sa pričom "joj oprostite ali taman dok ste vi bili na blagajni javili su nam da taj popust ne prolazi, kroz sustav, na drvene igračke" pa sam ju pitala a dobro kad bude prolazio,da se vratim po razliku novčeka ili da vratim igračku?
odgovor je bio "probajte doći nekad tokom dana"
uglavnom kad sam došla opet (taj dan 3.put) vratili su mi 40kn i ispričali se što mi nemogu dati novi račun jer sad su cijene u sustavu drugačije
uglavnom baš me zanima koliko je ljudi taj dan prošlo kao i ja a da im se nije dalo zafrkavati i hodati pa su platili punu cijenu
tamagoci is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 22:02   #96
Quote:
Irra kaže: Pogledaj post
prevarant todoric dize prije svake vece akcije, misli da su ljudi blesavi i nece skuzit...
toga ima svugdje pomalo
konzum-najbolji su mi kad pošalju knjižicu s poklon bonom i popustima, prvo dignu cijenu pa onda kao fol stave popust pa ispada ista cijena, a ne jeftinija.
Baš stara fora, e da
Woman Yoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 22:02   #97
Ja i muž smo danas išli po igračke na akciji, i oni su baš danas slagali police sa igračkama, tako da ni jedna igračka nije bila na policama , prvo je muž bio, pa su mu rekli da će za uru vrimena složit police, pa je doša nakon dvi ure i opet nije bilo igračaka, i tek kad smo došli 3.put, naravno police nisu bile složene, ali smo mi iskopali iz neke košare na drugom kraju dućana jednu knjigu sveznalicu, i bio je čak jedan pas sveznalica i jedna gusjenica, tako da od cile njihove akcije iz kataloga je bilo po par komada .
rina82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 23:01   #98
Budući da su mobiteli (i fotoaparati u njima) u zadnje vrijeme znatno napredovali, odnedavno koristim tu opciju prilikom kupovine i vjerujte POMAŽE...
Staviš AKCIJSKI proizvod u košaru i slikaš obavijest i na kasu, s dokazom.
Na slici je prikazana jedna takva situacija... na kasi POKUŠALI naplatiti 29,99 i 39,99 s objašnjenjem da je po istaknutoj cijeni bio SAMO JADAN artikal kojeg eto VIŠE NEMA...
MEĐUTIM SUOČENI SA SLIKOM I "MNOŽINOM" U RIJEČI MORALI SU POPUSTIT I SVE U KOŠARI DAT PO ISTAKNUTOJ CIJENI...


SORTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 23:47   #99
Evo još nešto iz ARHIVE...
Inače isti tjedan oba kataloga pronađena u mojoj pošti, prvi je Kaufland, drugi Mercator.

SORTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 23:48   #100
te plodine su isto lopovluk samo takav
na one police po sredini gdje su akcije, stave oznaku "najpovoljnija cijena" i da čovjek ne zna koliko to drugdje košta fino bi se dao navući. keksi grancereale su po najpovoljnijoj cijeni kod njih 17,99!!! drugdje su do 14-15 kn.

barilla umak za tjesteninu složen na 2 police, na jednoj cijena 15,99 kn, na drugoj 17,99. umak identičan. na kasi otkucava 17,99. kažem ženi da im stoje 2 različite cijene, ali (uz bezobrazan osmjeh) joj naglasim da sam ja uzela s police na kojoj je 15,99. ona trči s blagajne provjeriti, vraća se i vadi mi 2 kune iz kase. nakon tjedan dana ponovim isto, opet mi daju 2 kune , treći put je bila samo jedna cijena: 17,99

Zadnje uređivanje foresst : 30.11.2011. at 23:55.
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:12.