Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2011., 00:37   #21
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Pošto ih trošim na tooone....

Johnsons - najbolji ali skupi
Nuk - definitivno najgori
Babylove - najčešće ih koristim za po doma, ok
Lola Ribar - u rangu sa Babylove ali ih nema baš svugdje za kupiti
Muller - isto ih često koristim za po doma, ok
K plus - živcira me najlon vrećica, ok ali ima boljih
Chicco - nisam probala, ne namjeravam dati 50kn za 30 vatenih jastučića

Ugl. svi mi, osim Johnsonovih , znali procuriti po majici...
evo i ja sam ih dosta probala, isto trošim na kamione jastučića (mljekara)

- daleko najbolji MEDELA, al i preskupi - 30 kom 60 kn
ali su presavršeni, nikad procurili a predivno mekani (na početku nisam imala izbora jer nisam niš mogla stavit na bradavice, osim njih, jer su kao stožac)
- NUK - užas, jedva čekala da ih potrošim
- Johnson - super
- Babylove - ok, cijena im je full niska, a za doma su mi sasvim ok
- Chicco - dobri ali skupi
- Fixies - ok su, malo lošiji od DM-ovih, al isto ok za doma
Lena0609 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 00:47   #22
Meni su definitivno chicco najbolji i njih sam koristila dok mi je mlijeko ful jako curilo...sad kad mi prakticki opce ne curi koristim babylove za svaki slučaj,jeftiniji su a u principu mi ni ne trebaju...al definitivno se po kvaliteti ne mogu usporediti s chiccovim...
Bibi3456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 01:03   #23
Što vi nosite jastučiće stalno?

Vidim da pišete po doma jedni vani drugi..

Ja stavim jednokratni na ljevu ako malac ide cicati desnu..kad on završi vadim ga van..iako je nekad sve suho ne držim ih stalno (možda su meni zato mullerovi dobri )

Imala sam i DM-ove i Mullerove i meni su identični..i po izgledu i na dodir i u upotrebi nisu ništa različiti bili..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 01:14   #24
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Što vi nosite jastučiće stalno?

Vidim da pišete po doma jedni vani drugi..


Ja stavim jednokratni na ljevu ako malac ide cicati desnu..kad on završi vadim ga van..iako je nekad sve suho ne držim ih stalno (možda su meni zato mullerovi dobri )

Imala sam i DM-ove i Mullerove i meni su identični..i po izgledu i na dodir i u upotrebi nisu ništa različiti bili..
Ja ti bez njih više nemrem zamisliti dan (a bome ni noć)...

Meni curi skoro pa stalno - kad T plače, kad mi se cicke pune, kad se napune, kad on cica (tada iz druge teče u potocima, tada baš ono šprica ko iz kantice za zalijevanje cvijeća , obavezno moram promijeniti i po 2 jastučića), kad mu je vrijeme klope...
I još uz sve to znam imati fleke po potkošuljama/majicama
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 09:13   #25
Mandy, ja ih nosim stalno i po noći...
zna curit i kad ne hranim, a obzirom da nudim gdje god i kad god ne bi mi se dalo stalno trčat po njih pa ih stavljat.

mueller mi po cicama puštali dlačice, dm-ovi nikad.

nuk grozno tanki...

zahvalna kiki koja mi je pohvalila loline. super, event.navlaže grudnjak i to samo ako ga nisam promijenila na vrijeme. od jednog cicanja nikad nije pustio... a meni isto šprica
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 09:38   #26
Meni su Nuk najbolji od svih... Oni mi jedini nikam ne klize i nikad nisu procurili, osim prvih 3 tjedna , ali ne classic nego Nuk ultra dry, a ono kaj mi je jos super je da se fakat ne vide bas zato kaj su tanki..
__________________
kućanica wannabe
kukuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 10:19   #27
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Ja ti bez njih više nemrem zamisliti dan (a bome ni noć)...

Meni curi skoro pa stalno - kad T plače, kad mi se cicke pune, kad se napune, kad on cica (tada iz druge teče u potocima, tada baš ono šprica ko iz kantice za zalijevanje cvijeća , obavezno moram promijeniti i po 2 jastučića), kad mu je vrijeme klope...
I još uz sve to znam imati fleke po potkošuljama/majicama
kod mene ista prica..trosim ih na tone...samo neki su odmah mokri(jastucici se odmah napune) i stalno ih moram mjenjat-kao k pkus-jednom uzela-nikad vise
Toliko je tanka ta vata kod njih pa se ufrkaju pa mi promoci i grudnjak i majica..
I ja imam toliko mlijeka da lijeva ko iz kabla(nadam se da ce se smanjiti kada predjemo na kasice)a noc ne bi mogla zmisliti bez jastucica
Sanjam dan kada cu malo skinuti taj grudnjak sa sebei malo se osloboditi a da mi ne kaplje po majici,podu
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 11:31   #28
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Sanjam dan kada cu malo skinuti taj grudnjak sa sebei malo se osloboditi a da mi ne kaplje po majici,podu
i ja isto...sanjam, sanjam o skidanju grudnjaka...i pokušala sam par noći al zabadava..napravim sebi još više posla jer sve smočim od gornje plahte, donje, pidžame

a šta se chiccovih tiče..istina bezobrazno su skupi...al meni idu na živce ako su predebeli jer pa mi se nekako lome, to mi je bio slučaj s babylove-om
a i čula sam od par cura da im chiccovi ne odgovaraju radi veličine prsiju... pošto su oni dosta obilati
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 12:44   #29
Ja imam u sobi kraj kreveta jednu kutiju i u boravku kraj trosjeda jednu..tak da nema trčanja...kad god ide cicati moram negdje sjest/leć a tamo su već jastučići
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 12:44   #30
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Što vi nosite jastučiće stalno?

Vidim da pišete po doma jedni vani drugi..

Ja stavim jednokratni na ljevu ako malac ide cicati desnu..kad on završi vadim ga van..iako je nekad sve suho ne držim ih stalno (možda su meni zato mullerovi dobri )

Imala sam i DM-ove i Mullerove i meni su identični..i po izgledu i na dodir i u upotrebi nisu ništa različiti bili..

ja sam na ispit znala nositi po 2 platnena/periva (na svakoj cici), preko svake cice još gazu sašivenu, 2 potkošulje pa tek onda svoju majicu i nadati se da neće procuriti po majici za vrijeme ispita, ukupno max 4 sata izostanka, od zadnjeg dojenja
(kako mi je gornji dio tijela izgledao sa svim tim rekvizitima, totalno je nebitno)
i tako mi je bilo više od pola godine.
tako da su se meni perivi višestruko isplatili
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 16:15   #31
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Što vi nosite jastučiće stalno?

Vidim da pišete po doma jedni vani drugi..

Ja stavim jednokratni na ljevu ako malac ide cicati desnu..kad on završi vadim ga van..iako je nekad sve suho ne držim ih stalno (možda su meni zato mullerovi dobri )

Imala sam i DM-ove i Mullerove i meni su identični..i po izgledu i na dodir i u upotrebi nisu ništa različiti bili..
Vidiš ovo je pametna ideja.
Ja isto ne koristim stalno ali mi se sviđa ta ideja da stavim jastučić na onu cicu koju ne cica i kad završim izvadim. Super ideja
ančica11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 17:05   #32
babylove... obzirom da ih ionako stalno moram mijenjati čist su mi ok... ja ih mijenjam svaka 2,3 sata, jer me lovi frkica da se nebi neke bakterije stvorile od tog ustajalog mlijeka.... jebate, trošim 3 kutije tjedno ... muž je svaki tjedan u dm-u
__________________
stigao grofić.... 03.12.2010... mamina srećica...
stiže grofica.....
groficaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 17:06   #33
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Sanjam dan kada cu malo skinuti taj grudnjak sa sebei malo se osloboditi a da mi ne kaplje po majici,podu
i ja!!!!
__________________
stigao grofić.... 03.12.2010... mamina srećica...
stiže grofica.....
groficaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 17:34   #34
Quote:
groficaaa kaže: Pogledaj post
babylove... obzirom da ih ionako stalno moram mijenjati čist su mi ok... ja ih mijenjam svaka 2,3 sata, jer me lovi frkica da se nebi neke bakterije stvorile od tog ustajalog mlijeka.... jebate, trošim 3 kutije tjedno ... muž je svaki tjedan u dm-u
Tako ja cesto svakh 2-3 sata...pa potrosim brdo
Mislim da kada krenu kasice treba malo manje jastucica..
jedva cekam te dane
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 19:23   #35
lola su mi najbolji.
muellerovi najgori, odmah se raspadnu.
najčešće koristim babylove jer mi je dm najbliži.
mijenjam ih često, inače sam mokra potpuno, jedva čekam da malac malo poraste da se ponuda i potražnja ustali i da se riješimo jastučića!
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 19:33   #36
koristim milerove i dm-ove, zavisi gdje sam zadnje bila u nabavci...
TT probala uzorak, nisam se baš raspametila
vidiš, nisam znala za lolu, to ću probat sljedeće
trošim ih na vagone, stalno otvaram nove kutije

jedino kaj po noći moram imati Nuk Night, veeelike
(pa uspijem izdržati do jutra da se ne dižem mijenjati grudnjak, plahtu i majicu)
ima ih samo u Mileru Westgate, nigdje drugdje (a WG mi baš i nije pod prozorom)
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 21:40   #37
beauty baby (mullerovi) najcesce koristim zbog cijene. pustaju mucice i ne prianjaju najbolje ali su okej. johnson su mi super ali su skupi. nuk super drze ali oblik je koma a i grebuckaju, a nemaju ni rupicu za bradavicu pa se nekak 'zguzvaju' i prave kvrge ispod majice.

mandy ja sam nedavno nadobudno pustila doma jastucice i obukla normalni grudnjak i osla plesat, pa sam nakon plesa imala flekove na bluzi. katafa*ingstrofa, svilena svijetla bluza, uzas...
__________________
povoljna robica i cipelice od br. 50-80! link na albume saljem na pp!
Jules76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 21:53   #38
a jel koristi itko posudice za skupljanje mlijeka?
http://www.amazon.co.uk/Medela-008-0.../dp/B000WHL2RQ
http://www.ciao.co.uk/Avent_Breast_Shells__54841

ovak bi mogla skupit štogod za kašice
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 21:57   #39
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
a jel koristi itko posudice za skupljanje mlijeka?
http://www.amazon.co.uk/Medela-008-0.../dp/B000WHL2RQ
http://www.ciao.co.uk/Avent_Breast_Shells__54841

ovak bi mogla skupit štogod za kašice
nisam ni znala da ovo postoji...
Lena0609 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 22:16   #40
a koliko bi mi uopće tih perivih jastučića trebalo...kako se brzo oni natope...koliko često se mjenjaju...
ja sam od onih kojima mlijeko curi non stop i ovih koristim na tone...malog sam dojila 10 mjeseci a sad sam rodila
prije pet dana i pol kutije je već otišlo...mislim da bi ful uštedila da kupim te perive...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.