Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2011., 22:21   #41
ja sam koristila puno, a kupovala sam samo dm-ove i tosama
bili mi ok i jedni i drugi, mijenjala ih cesto.. nekad samo preko noci znali promociti
pikuleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 22:25   #42
meni su svi jednokratni bili koma, moja fina cica nije mogla podnijeti te plastike po sebi , pa sam sam kupila perive avent i to samo jednu kutiju (6kom) - jedni dnevno su mi bili dovoljni, al meni stvarno nije jako curilo, kad je mali navrsio 3,5 mj prestala sam ih koristititi nis mi ne curi! jaaako su udobni i lijepi..s jedne strane pamuk, s druge(vanjske) pamucna cipka
ugl. cuvam ih ak ce trebat kad budem malca "skidala" s cicanja
kajbrijes1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 00:37   #43
Quote:
Nova0303 kaže: Pogledaj post
a koliko bi mi uopće tih perivih jastučića trebalo...kako se brzo oni natope...koliko često se mjenjaju...
ja sam od onih kojima mlijeko curi non stop i ovih koristim na tone...malog sam dojila 10 mjeseci a sad sam rodila
prije pet dana i pol kutije je već otišlo...mislim da bi ful uštedila da kupim te perive...
ja sam kupila samo jedno pakiranje, 6 kom u pakiranju i bilo mi je dovoljno. nije bed to isprati ako baš nemaš robu za uključiti bijelu (ja sam ih otkuhavala cijelo vrijeme), isperem pod vodom i na gazu pa na radijator, posuše mi se jako brzo tako da nisam trebala drugo pakiranje uzimati.
preko noći sam kombinirala gaze jer se ipak okrećem i veći je pritisak na grudi pa mi je više i curilo.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 09:56   #44
Quote:
Nova0303 kaže: Pogledaj post
a koliko bi mi uopće tih perivih jastučića trebalo...kako se brzo oni natope...koliko često se mjenjaju...
ja sam od onih kojima mlijeko curi non stop i ovih koristim na tone...malog sam dojila 10 mjeseci a sad sam rodila
prije pet dana i pol kutije je već otišlo...mislim da bi ful uštedila da kupim te perive...
Ja imam 8 komada...i uvijek su mi 3-4 čista...ubacim ih sa prvom mašinom koju perem, a dnevno operem barem 1...stavom na radijator i za čas su suhi..a 3 kom platila 26 kn i 2 dobila gratis

Mogu se naručiti i sa zaštitnim PUL-om kao menstrualni ulošci da zadrže što duže..malo su skuplji tad, neznam točno koliko..ja sam od dolise naručivala
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 12:05   #45
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Što vi nosite jastučiće stalno?

Vidim da pišete po doma jedni vani drugi..

Ja stavim jednokratni na ljevu ako malac ide cicati desnu..kad on završi vadim ga van..iako je nekad sve suho ne držim ih stalno (možda su meni zato mullerovi dobri )
kažem ja sebi jučer,idem probati tako..bez jastučića,njih samo kad dojim na drugu ciku...je da,bila sam za 5 minuta mokra a nisam dojila
sve u svemu izgleda da taj trošak ostaje...meni ode ona babylove kutija od 30 kom za 2 dana,jako često mijenjam jer me strah bakterija a s obzirom da se brzo pune to mi je fuj...dojim mjesec dana i bila sam uvjerena da se p/p uspostavila
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 12:12   #46
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
kažem ja sebi jučer,idem probati tako..bez jastučića,njih samo kad dojim na drugu ciku...je da,bila sam za 5 minuta mokra a nisam dojila
sve u svemu izgleda da taj trošak ostaje...meni ode ona babylove kutija od 30 kom za 2 dana,jako često mijenjam jer me strah bakterija a s obzirom da se brzo pune to mi je fuj...dojim mjesec dana i bila sam uvjerena da se p/p uspostavila
Probaj kupiti platnene
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 12:24   #47
Quote:
seni001 kaže: Pogledaj post
Probaj kupiti platnene
di njih ima kupiti??
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 12:26   #48
I ja sam htjela platnene..ali koliko mi onda platnenih treba
Pa sam zasada odustala od te ideje..
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 12:27   #49
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
di njih ima kupiti??
ja sam kupila u Rozi-step-u
http://rozi-step.hr/avent/
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
I ja sam htjela platnene..ali koliko mi onda platnenih treba
Pa sam zasada odustala od te ideje..
meni je bio dovoljan jedan paket sa 6 komada unutra. često sam ih prala ali mi nije nikad falilo
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 12:30   #50
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
ja sam kupila u Rozi-step-u
http://rozi-step.hr/avent/


meni je bio dovoljan jedan paket sa 6 komada unutra. često sam ih prala ali mi nije nikad falilo
Onda se ispalti..jer koliko smo vec para dali ne te jastucice(ne zelim ni razmisljat)
I sto je najbolje-meni se mljeko povecava a ne smanjuje pa su mi jastucici sve vise i u kracem vremenu natopljeniji...
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 12:39   #51
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Onda se ispalti..jer koliko smo vec para dali ne te jastucice(ne zelim ni razmisljat)
I sto je najbolje-meni se mljeko povecava a ne smanjuje pa su mi jastucici sve vise i u kracem vremenu natopljeniji...
meni je tako bilo skoro pola godine...stalno je curilo a ja neiskusna sam mislila da tako mora biti i da svima tako curi konstantno
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 12:50   #52
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
meni je tako bilo skoro pola godine...stalno je curilo
a ja neiskusna sam mislila da tako mora biti i da svima tako curi konstantno

Meni sve sprica okolo kada iz jedne dajem..
a poglej sta si napisalapa vjerovatno tako treba biti dok se mljeko ne pocne smanjivati
Moj seka ima malu od 6 mj i vise ne nosi jastucice..a ja znam da je meni i sa proslom bebom koju sam dojila spricalo do 2 godine(najgore je bilo nocu)..
a kuma mi ih isto vise ne nosi a mali joj ima 8 mj.
Sve valjda zavisi od zene do zene
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 12:52   #53
Da pitam nesto za one skoljkce koje skupljaju mljeko..prosli puta kada sam dosla u trgovinu -jer mi je dosadilo kupovanje jestucica, prodavacica u jednoj dj.trgovini mi je rekla da imaju ili platnene jastucice ili te neke Aventove skoljkice koje skupljaju mljeko..pa me zanima dali je to neko probao...to je od neke gume,platike..neznam ni ja cega..a stavi se u grudnjak,udje bradavica u tu plastiku i tu sprica unutra mljeko
Iskustva??
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 12:56   #54
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
[/B]
Meni sve sprica okolo kada iz jedne dajem..
a poglej sta si napisalapa vjerovatno tako treba biti dok se mljeko ne pocne smanjivati
Moj seka ima malu od 6 mj i vise ne nosi jastucice..a ja znam da je meni i sa proslom bebom koju sam dojila spricalo do 2 godine(najgore je bilo nocu)..
a kuma mi ih isto vise ne nosi a mali joj ima 8 mj.
Sve valjda zavisi od zene do zene
ma ne curi svima tako, ja ih više znam koje potroše paket dva jednokratnih ukupno nego onih kojima curi tijekom svakog podoja iz druge cice i van podoja samo od sebe
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 20:03   #55
definitivno sam odlučila kupiti perive blaznice.jer ove jednokratke su mi prevelik trošak,bebu dojim tek mjesec dana pa očekujem da ću ih brzo isplatiti...e sad ja znam samo za aventove...6 kom,oko 75 kn...vi pišete da vam je čak 6 kom bilo dovoljno ali ja bi ipak uzela 2 paketa= 12 kom...
zvala sam sve ljekarne u blizini,niti njedna ih nema u prodaji...di ih kupiti??
dali toga ima u kojem trg. centru??ovaj rozi centar nemam pojma di je
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 21:48   #56
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
definitivno sam odlučila kupiti perive blaznice.jer ove jednokratke su mi prevelik trošak,bebu dojim tek mjesec dana pa očekujem da ću ih brzo isplatiti...e sad ja znam samo za aventove...6 kom,oko 75 kn...vi pišete da vam je čak 6 kom bilo dovoljno ali ja bi ipak uzela 2 paketa= 12 kom...
zvala sam sve ljekarne u blizini,niti njedna ih nema u prodaji...di ih kupiti??
dali toga ima u kojem trg. centru??ovaj rozi centar nemam pojma di je
ima ih u ljekarni iza zgrade Croatia Osiguranja u Miramarskoj.ne znam kak se zove ljekarna.samo ih moraš naručiti i idući dan stignu
petrunjelazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 22:17   #57
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Ja ti bez njih više nemrem zamisliti dan (a bome ni noć)...

Meni curi skoro pa stalno - kad T plače, kad mi se cicke pune, kad se napune, kad on cica (tada iz druge teče u potocima, tada baš ono šprica ko iz kantice za zalijevanje cvijeća , obavezno moram promijeniti i po 2 jastučića), kad mu je vrijeme klope...
I još uz sve to znam imati fleke po potkošuljama/majicama


Kod mene isto ovako dan ne prolazi bez xyz komada a malena još malo pa 7 mjeseci
Minda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 22:24   #58
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
definitivno sam odlučila kupiti perive blaznice.jer ove jednokratke su mi prevelik trošak,bebu dojim tek mjesec dana pa očekujem da ću ih brzo isplatiti...e sad ja znam samo za aventove...6 kom,oko 75 kn...vi pišete da vam je čak 6 kom bilo dovoljno ali ja bi ipak uzela 2 paketa= 12 kom...
zvala sam sve ljekarne u blizini,niti njedna ih nema u prodaji...di ih kupiti??
dali toga ima u kojem trg. centru??ovaj rozi centar nemam pojma di je
ja sam kupila u Vlaškoj 77, to je ovaj rozi step gdje stoji da je veleprodaja, al kupila sam normalno samo jedan paket doduše prije 3 i nešto godine ali vjerojatno još uvijek prodaju i na malo.
to je u prolazu iz vlaške, ulica je jurkovićeva.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 00:25   #59
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
definitivno sam odlučila kupiti perive blaznice.jer ove jednokratke su mi prevelik trošak,bebu dojim tek mjesec dana pa očekujem da ću ih brzo isplatiti...e sad ja znam samo za aventove...6 kom,oko 75 kn...vi pišete da vam je čak 6 kom bilo dovoljno ali ja bi ipak uzela 2 paketa= 12 kom...
zvala sam sve ljekarne u blizini,niti njedna ih nema u prodaji...di ih kupiti??
dali toga ima u kojem trg. centru??ovaj rozi centar nemam pojma di je
kod dolise su 25 kn 3 para (6 komada) http://www.facebook.com/photo.php?fb...00000812194023
http://www.gaiabydolisa.net/index.ph...199&Itemid=313
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 00:37   #60
ja sam kupila danas tomee tippee
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.