Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2011., 15:57   #61
Zna li tko koliko su perivi jastucici za dojilje..Prodaje li tko mozda rabljene za simbolicnu cijenu..pliz
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 19:42   #62
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Zna li tko koliko su perivi jastucici za dojilje..Prodaje li tko mozda rabljene za simbolicnu cijenu..pliz
Ja imam aventove. Mislim da su bili oko 80 kn 6 kom?
Ali iskreno, ja ti ih ne bi preporucila. Meni su znali propustiti i sto mi je najgore kako god ih oprala uvijek u pozadini osjetim miris mlijeka. Jos otkad sam bila trudna imam njuh ko lovacki pas. Opce ih vise ne koristim, a samo ih isprobala prakticki. Ponudila bih ti da ti ih posaljem, ali nakon ovog uvoda malo mi je glupo
arorua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 19:46   #63
Ok sad sam vidjela postove na prosloj strani i vidim da su nekim curama dobri ti aventovi. Ako hoces javi se na pp pa ti ih posaljem. Ja se s njima nisam sprijateljila.

Inace u zg ih ima za kupit po apotekama.
arorua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 16:13   #64
Koristila sam Chiccove i bila jako zadovoljna. Jednom ih nije bilo u trgovini i kupila hrvatsko LolaBaby i potrošila ravno dvije, nekvalitetne u svakom pogledu.
sklad is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 08:51   #65
Quote:
arorua kaže: Pogledaj post
Ja imam aventove. Mislim da su bili oko 80 kn 6 kom?
Ali iskreno, ja ti ih ne bi preporucila. Meni su znali propustiti i sto mi je najgore kako god ih oprala uvijek u pozadini osjetim miris mlijeka. Jos otkad sam bila trudna imam njuh ko lovacki pas. Opce ih vise ne koristim, a samo ih isprobala prakticki. Ponudila bih ti da ti ih posaljem, ali nakon ovog uvoda malo mi je glupo
Hvala dragoj aurorui sta mi je poslala jastucice
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 12:03   #66
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Hvala dragoj aurorui sta mi je poslala jastucice
e jesi ih probala, jel ti valjaju sta?
arorua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 12:05   #67
Quote:
arorua kaže: Pogledaj post
e jesi ih probala, jel ti valjaju sta?
Super su
I plus to necu morat vise kupovat one jednokratne
Hvala draga jos jednom
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 12:08   #68
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Super su
I plus to necu morat vise kupovat one jednokratne
Hvala draga jos jednom
aj drago mi je da su ti ok , ja ne znam koji je meni vrag pa svima pasu osim meni
arorua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 12:13   #69
Quote:
arorua kaže: Pogledaj post
aj drago mi je da su ti ok , ja ne znam koji je meni vrag pa svima pasu osim meni
Nekom pasu,nekom ne...
Koji ti je vragjel ti jos kupujes one jednokratne?
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 12:53   #70
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Nekom pasu,nekom ne...
Koji ti je vragjel ti jos kupujes one jednokratne?
a ma da, samo sad ih trosim jaaaaako sporo.
vise ne curim izmedju podoja. eventualno (sve rjedje i rjedje) procurim za vrijeme podoja na onoj drugoj cici na kojoj ne dojim. po noci stavim tetru pod pijamu, a po danu cura ionako ne jede vise svaka 2 sata..
a imam jos tih kutija jednokratnih doma, jer sam u nekom momentu (kad sam trosila valjda po kutiju dnevno) pokupovala zalihe ko da ce sutra pocet treci svjetski rat.
arorua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 11:36   #71
meni je to trebalo u početku kad su mi cice stalno curile, sad curi samo kad su punije za vrijeme cicanja, tako da stavim tad.. ako sam ih se sjetila kupiti ako ne, gurnem gazu u grudnjak dok ne stane, jer ne curi više tako puno a najbolji su mi bili johnson's u početku.. mada su skupi, 30kn za 30 njih, a prođeš ih bar 6 komada u danu
__________________

moj mali mačić
anonymous_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 12:41   #72
updejt nakon bekoliko mjeseci iskustva sa jednokratnima:
Za po ljeti super,moze se proci i sa njima...sve je stvar navike.
Ali za pocetak definitvno jednokratni...jer nekako vise curi
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 13:05   #73
kako kome, ja sam još uvijek na platnenima bankrotirala bi dosad sa jednokratnima
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 13:11   #74
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
kako kome, ja sam još uvijek na platnenima bankrotirala bi dosad sa jednokratnima
Vjeruj ni ja nisam izdrazala,ali javile su se dobre forumasice koje su mi poklonile te visekratne i to me je spasilo...trosak je
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 13:50   #75
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
kako kome, ja sam još uvijek na platnenima bankrotirala bi dosad sa jednokratnima
Mandy, Dolisa se već mjesecima ne javlja, jel znaš još neku tetu šivalicu koja ima te perive jastučiće?
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 14:47   #76
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
kako kome, ja sam još uvijek na platnenima bankrotirala bi dosad sa jednokratnima
Zar ih ti još uvijek koristiš? Ja sam prestala kad je mali imao 5,6 mj.
Prije sam ih trošila ko luda, u rodilištu sam imala Johnsons pa je to postao skup sport i Babylove su mi bili skroz ok.
Sad kad mali ima 16mj. malo procuri na drugu samo ako je "okasnimo" s podojem pa se više napune.
Pink touch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 15:06   #77
Ja sam višekratne kupila od sirius baby(na fejsu) ili nešto sl.teta šivalica je u Sarajevu ali šalje u Hrv. bile su mi najpovoljnije jer ima od 2 KM do 4 KM ovisno o debljini i materijalu.Ja sam kupovala jednokratne ali trošila sam ih i previše,kupila 5 pari perivih za 50 kn i spasila se.
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 17:13   #78
meni su najbolji jednokratni iz mullera i najjeftiniji su... mislim da je kutija 11-12kn, 30kom..
rea0024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 09:41   #79
Quote:
sunce moje kaže: Pogledaj post
Mandy, Dolisa se već mjesecima ne javlja, jel znaš još neku tetu šivalicu koja ima te perive jastučiće?
ja znam da ove rade baš jastučiće, ima još dosta šivalica al nemaju albume i točan opis onoga što rade.
Sunčica šivalica

ova teta je iz BiH al ima prekrasnih stvari i šalje u RH http://picasaweb.google.com/104504748603358674127
cijeli album http://picasaweb.google.com/104504748603358674127
sviđaju mi se njene vreće za spavanje sa nogavicama na FBu je to BabySaurus

a postoje i LilyPadz, samo neznam jel ima toga kod nas.
Avent isto ima perive, mogu se kupiti u Mulleru.
__________________
relax - nothing is in control

Zadnje uređivanje mandy : 14.10.2011. at 10:04.
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 09:46   #80
Quote:
Pink touch kaže: Pogledaj post
Zar ih ti još uvijek koristiš? Ja sam prestala kad je mali imao 5,6 mj.
Prije sam ih trošila ko luda, u rodilištu sam imala Johnsons pa je to postao skup sport i Babylove su mi bili skroz ok.
Sad kad mali ima 16mj. malo procuri na drugu samo ako je "okasnimo" s podojem pa se više napune.
Ja bi rado izbacila , sa starijim sam ih prestala koristiti sa 8 mj, poslje se par puta pojavila flekica i to je bilo sve.
Sad još uvijek većinu podoja procurim i to ne bude mala flekica nego mi bude skoro cijela strana majice mokra. Onda moram prati grudnjak, a tog bude po 2 komada dnevno
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.