Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2011., 17:22   #1
Dječji Lidl

Zanima me što za djecu kupujete u Lidlu?

Jer često imaju akcije na robicu, igračke ili neke stvari za dječje sobe i koliko vidim na temi o Akcijama obično je navala na trgovine i sve se brzo razgrabi

Gledam baš zadnju ponudu na netu što imaju i čini mi se skroz povoljno a i dizajn nije uopće loš...
spuzva bob is offline  
Old 18.05.2011., 17:24   #2
imaš temu iznad gdje si mogla postaviti pitanje

https://www.forum.hr/showthread.php?t=502994
magaly is offline  
Old 18.05.2011., 17:32   #3
...meni su sve stvari koje sam kupila djeci u lidlu odlične...pogotvo donje rublje, pidžame, čarape...ništa se nije razvuklo, izblijedilo ni uništilo na 60, a uglavnom je sve šareno, s nekim aplikacijama itd...to je uglavnom lupilu marka...
...muževe trenirke se isto dobro drže, a one koje sam kupila sebi su totalno uništene, ko da ih je krava žvakala
...sve je jednako prano i održavano, nošeno po kući tako da
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Old 18.05.2011., 17:32   #4
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
imaš temu iznad gdje si mogla postaviti pitanje

https://www.forum.hr/showthread.php?t=502994
U prvom postu te teme piše da je za obavijesti

Ovo je tema za oabvijesti o akcijama i sniženjima svega što trebamo za naše najmanje.
Zamišljena je kao informativna, bez chata i komentiranja radi lakšeg snalaženja.


a ne za komentiranje pa mislim da moje pitanje nikako ne spada na Akcije, osim ako ne želim zaraditi karton za to

Ako već ovakva tema postoji, moderatori neka spoje....
spuzva bob is offline  
Old 18.05.2011., 17:36   #5
Ova tema je prikladnija
https://www.forum.hr/showthread.php?t...%E8ja+odje%E6a

Inače, meni je njihova odjeća super. Imamo majice, gačice, potkošulje, čarape, skafander... Sve je super i čini mi se kvalitetno.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Old 18.05.2011., 17:38   #6
Quote:
cuba libre kaže: Pogledaj post
Ova tema je prikladnija
https://www.forum.hr/showthread.php?t...%E8ja+odje%E6a

Inače, meni je njihova odjeća super. Imamo majice, gačice, potkošulje, čarape, skafander... Sve je super i čini mi se kvalitetno.
Nisam tamo stavila jer me zanimaju iskustva i s pelenama, igračkama i sl.

Znam da su neke njihove police za dječju sobu bile razgrabljene za čas, pa me zanima koliko se isplati takve stvari tamo kupovati?
spuzva bob is offline  
Old 18.05.2011., 17:40   #7
što god smo tamo kupili, bilo je odlične kvalitete..
pink5 is offline  
Old 18.05.2011., 17:43   #8
Quote:
spuzva bob kaže: Pogledaj post
Nisam tamo stavila jer me zanimaju iskustva i s pelenama, igračkama i sl.

Znam da su neke njihove police za dječju sobu bile razgrabljene za čas, pa me zanima koliko se isplati takve stvari tamo kupovati?
Aha, onda OK. Kao što rekoh, ja sam jako zadovoljna. Čekam ponedjeljak i one majice po 60tak kn 3 komada.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Old 18.05.2011., 17:46   #9
Obozavam Lidl i robu u njemu...Bodici su super kvalitetni a jeftini,carapice su super kvalitete,gace i potkosulje za malog ko i potkosulje za mene...super su mi one potkosulje i grudnjak skupa....kupila sam nama posteljinu i malom posteljinu-predobro....ma bilo sta da kupim super...
proslo ljeto kupili malom patike/cipele oko 100 kn i super su...nanoso ih se i nije ih stedio...nisu se ni ogrebale a vozio roud bike u njima....
Sad u ponedeljak cekam onih dvoje kratkih hlaca za 79 kn...jakne zimus su im bile preljepe a samo 80 kn
E a bice i komplet majica i kratke hlace za 50 kn

Jedino sto ak mi se nesto bas svidja i zelim moram uranit da nadjem broj ili uopce da nadjem to....cini mi se da u ponedeljak necu stic jer nemam kom klince ostavit
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 18.05.2011., 17:48   #10
Vreća za spavanje ...nama je predobra ona sa patentom po sredini
pljucpljuc is offline  
Old 18.05.2011., 17:52   #11
kod mene u kvartu cijeli vrtić i škola imaju iste čarape
čarape imaju bar jednom tjedno u ponudi, za klince koji idu u vrtić, peri-deri, suuuper su
nisam bila zadovoljna sa lupilu bodićima dugih rukava, imali su dva reda kopčanja dole, razvukli se, ma koma, ali recimo bodići kratkih rukava za po doma su mi odlični, iz sušilice čak izlaze ko novi
tako da, kvaliteta nije loša
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Old 18.05.2011., 17:53   #12
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Jedino sto ak mi se nesto bas svidja i zelim moram uranit da nadjem broj ili uopce da nadjem to....cini mi se da u ponedeljak necu stic jer nemam kom klince ostavit
da, ni meni se to ne sviđa..
Stvarno nekad bude korisnih, a jako povoljnih stvarčica..
Treba doći čim se otvori, i onda se gurat sa svim onim ljudima
pink5 is offline  
Old 18.05.2011., 17:59   #13
evo jedan lidlas sa iskustvom u svemu i svacemu..
djecja robica je ok-za tu cijenu cisto solidno..da nema lidla(i forumske burze )mislim da bi bankrotirala..
ne znam kako se odrzava na vecim klincima,ali baby stuff je ok..pamuk kvalitetan,ne razvuce se previse..ja zadovoljna..
jedino na sto bi se pozalila je njihova vreca za spavanje iz ovozimske kolekcije(sa nekim igluom i pingvincicem) koja se nakon pranje malo rasila-ali nista strasno..imam jos dvije i te su odlicne
i ljuta sam sto su ljetnu vrecu koja je doslovno komad tkanine stavili pod cijenu zimske,ali dobro
tako tankih ljetnih nisam nigdje drugdje ni vidjela

sta se tice stvari za odrasle-treba biti oprezan..
nesto je kvalitetno i povoljno,a nesto malo manje kvalitetno i povoljno pa moze proci,a ima stvari koje ispadnu skupe,jer se raspadnu..
primjer su njihove pidame-i meni i muzu su se gumice u donjem djelu raspale nakon 3 pranja..na 4 pidame..tako da to ne smatram slucajnoscu..i vrlo brzo su se istanjile i raspale
mogu se naci puno kavlitetnije za tu cijenu
zato su im grudnjaci za +5

sve ovisi sta kupijes..ormarice,police i sl nikad nisam,jer mi se cini da i nije neka konkurentska cijena..
no ono sto me najvise odusevi-imaju masu dobrih i inovativnih pomagala za kucanstvo koje npr.stede prostor i sl.
super su bile one tri sklopive kutije za klince..jedan set nam je za organizaciju igracaka,a drugi za organitaciju robice u ormaru..no da su bile najjeftinije nisu(kutija ispadne 20 kn,a komad je platna i kartona(,ali su zgodne i funkcionalne
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Old 18.05.2011., 18:07   #14
i dekice
kupili smo jednu u trudnoći i super je, pa smo uzeli još jednu nedavno kad su bile u prodaji
peri deri bljucaj slini čupaj i gazi po njoj, a onda uvijek lijepa i kao nova igleda
pljucpljuc is offline  
Old 18.05.2011., 18:09   #15
do sada sam bila zadovoljna sa dječijom robicom
čarapice su super povoljne ali moraš doći ujutro jer ih poslije nema
možda prigovor na štramplice jesu povoljne ali se razvuku(nisu ni neki novci)za kod kuće ok
šiškoniko is offline  
Old 18.05.2011., 18:19   #16
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
i dekice
kupili smo jednu u trudnoći i super je, pa smo uzeli još jednu nedavno kad su bile u prodaji
peri deri bljucaj slini čupaj i gazi po njoj, a onda uvijek lijepa i kao nova igleda
e da-deke su stvarno za svaku preporuku..posebice one koje dodu u formatu metar X metar (cini mi se)..odlicne su

stramplice su isto mrak..meni se nisu nesto previse razvukle(doduse to je bebac),ali koliko samo puta su nosene i oprane-a jos se drze
cijelu zimu je proveo u n jima po kuci(jako grijemo,pa mi je idelano bilo da je u bodiju i stramplicama)
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Old 18.05.2011., 18:27   #17
Jedini prigovor na etikete. Natpis (ne onaj šareni lupilu, već gdje piše veličina) se skroz ispere pa kad sam nedavno spremala robu koju je malac prerastao, morala sam slagat po sjećanju jer su mi se brojevi s etikete skroz isprali.
A inače, od svega sam najzadovoljnija sa štramplicama, pogotovo onim termo.
forum mamica is offline  
Old 18.05.2011., 18:27   #18
Meni su se bodići na duge rukave malo razvukli ali nama veze,nek je malo komotnije
Kupila sam još plišane kompletiće,štramplice,čarapice,podbradnjake,majčic e,traperice,rompere.. i sa svime sam zadovoljna
Sebi grudnjak za dojenje i odličan je,nosim ga još sada iako već odavno ne dojim
I vlažne maramice su me ugodno iznenadile,one Toujours ,a pelene još nismo isprobali...
FIGICA is offline  
Old 18.05.2011., 18:45   #19
I nama je Lidl
-termo hopkice
-carape
-pidjame(one tanke pamucne)
-traperice(za muza) su peri deri(s podstavom)
-vreca za spavanje
-cizmice za stariju curku(bile ove zime one smedjo-roze su ko nove)kisa,snjeg ma super su!

Pelene smo probali za stariju malu,i onako nisam bas prezadovoljna u rangu Sleep&Playa su(ono plavo pakovanje od 16 ili 18 kom)ali su posluzile svrsi
Deliceus-Ri is offline  
Old 18.05.2011., 18:57   #20
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Meni su se bodići na duge rukave malo razvukli ali nama veze,nek je malo komotnije
I meni su se bodići na duge rukave malo razvukli tj otišli su u širinu, i ispao je tu i tamo koji druker, ali kad si mislim koliko sam ih puta oprala - nije ni čudo. Kupila sam ona pakiranja od 3 komada za 45kn, i bijele bodiće iz tog pakiranja perem na 90°C, ostale na 60°C.

Najsavršenije što imamo Lupilu su štrample i čarapice (sve perem na 60°C), to je nepoderivo.
Najsmiješnije mi kad dođem po malca u vrtić, a tete ih još nisu obukle, a vidim svi se prešetavaju u tim štramlicama (imaju pingvine i druge životinje na guzama - nešto preslatko)

Imamo zimsku vreću za spavanje - sve 5!

Muž je kupio par piđama, i malo su se skupile, al su ok... 100% pamuk.

Kupila sam one silikonske kalupe u obliku Disneyevih likova (imamo Mickey Mousa i Winnie the pooh) i odlični su!!!


Koristim i njihove W5 vlažne maramice (kao Domestos, ali su duplo jeftinije), i još dosta toga... uglavnom kupim po preporuci, a neke stvari sam sama kupila.
__________________
Jedno u zagrljaju, drugo ispod srca! <3
noelova mama is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:36.