Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2011., 19:39   #21
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
da, ni meni se to ne sviđa..
Stvarno nekad bude korisnih, a jako povoljnih stvarčica..
Treba doći čim se otvori, i onda se gurat sa svim onim ljudima
Ma meni nije toliko bed se gurati...mislim jest al ajd ak nesto bas mi treba....al nemogu sa djecom
Tako mi zao sto u ponedeljak necu moc ici a sve veci brojevi kratkih hlaca ce se pokupovati
Da mi je malu nekom uvalit a malca bi povela nek se gura sa mnom
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 18.05.2011., 19:41   #22
Quote:
ančica2 kaže: Pogledaj post
kod mene u kvartu cijeli vrtić i škola imaju iste čarape
čarape imaju bar jednom tjedno u ponudi, za klince koji idu u vrtić, peri-deri, suuuper su
nisam bila zadovoljna sa lupilu bodićima dugih rukava, imali su dva reda kopčanja dole, razvukli se, ma koma, ali recimo bodići kratkih rukava za po doma su mi odlični, iz sušilice čak izlaze ko novi
tako da, kvaliteta nije loša
Sta ti se razvuklo?Meni se nist razvuklo nije a stalno u opticaju....
Stalno ih iskuhavam...predobri su,tako meki i ta dva kopcanja mi zakon....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 18.05.2011., 19:43   #23
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Sta ti se razvuklo?Meni se nist razvuklo nije a stalno u opticaju....
Stalno ih iskuhavam...predobri su,tako meki i ta dva kopcanja mi zakon....
i meni su ta dupla kopcanja zakon,jer tako reguliras velicinu..ne volim te djecje dvobroje,jer kad dodem na novi broj-onda mu sve visi dok malo ne naraste..ovako to sam reguliras i sve stoji bas po mjeri
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Old 18.05.2011., 19:48   #24
Odlicno im je sredstvo za uklanjane masnoce u narandzastoj kutiji na spricanje...Super uklanja sve mrlje...Cak i njihov omeksivac nekad kupim kad zaboravim drugdje kupit ornel i super je...nema sad neki miris al super omeksa odjecu....
Sebi slabo kupujem tamo stvari osim tih potkosulja sa grudnjakom i grudnjake...to im je odlicno...peri i deri...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 18.05.2011., 19:49   #25
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Stalno ih iskuhavam...predobri su,tako meki i ta dva kopcanja mi zakon....
Ma gdje je duplo kopčanje? Na bodijima? Šta im je to nešto novo?
Ja sam kupovala bodije zadnji put prošle godine i obični su, nema duplog kopčanja.
forum mamica is offline  
Old 18.05.2011., 20:03   #26
Quote:
forum mamica kaže: Pogledaj post
Ma gdje je duplo kopčanje? Na bodijima? Šta im je to nešto novo?
Ja sam kupovala bodije zadnji put prošle godine i obični su, nema duplog kopčanja.
Aha,dole duplo kopcanje...super stvar...br.62-68 i jos ga moze nosit iako vec ima 70 cm ona ,uopce joj nije kratak...
Ja ih nisam prije kupovala....
Kazu neki da i njihov babyfon je super...steta sto ga sad nema kad meni treba....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 18.05.2011., 20:07   #27
Quote:
forum mamica kaže: Pogledaj post
Ma gdje je duplo kopčanje? Na bodijima? Šta im je to nešto novo?
Ja sam kupovala bodije zadnji put prošle godine i obični su, nema duplog kopčanja.

nije novo..bar koliko ja znam
mozda nisi primjetila..ili ne pricamo o istim bodijima..ove koje ja imam su oni 3 kom za cini mi se 40-50 kn
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Old 18.05.2011., 20:07   #28
lidlove dječje stvari

za odrasle zavisi kak naletiš, kupila sam dragome 2 donja djela trenirki i 2 traperica, i dobio je jednu trenirku. ove trenirke koje sam ja kupila su super, ova koju je dobio je prekratka, ja ju nosim a visoka sam 162.
traperice su super kroja, al tamne traperice ostavljaju boju po svemu pa su mu pofarbale hrpu donjeg rublja, čarapa i bijele tenesice, ne znam kaj da radim s njima
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Old 18.05.2011., 20:09   #29
Quote:
ančica2 kaže: Pogledaj post
nisam bila zadovoljna sa lupilu bodićima dugih rukava, imali su dva reda kopčanja dole, razvukli se, ma koma, ali recimo bodići kratkih rukava za po doma su mi odlični, iz sušilice čak izlaze ko novi
tako da, kvaliteta nije loša
E da, baš ta, pakiranje 3 komada za 45kn... meni su se razvukli u širinu pa su izgubili na dužini, ali samo oni šareni.
Bijeli i jednobojni iz istog pakiranja su super. Ovi šareni ko da su od nekog čudnog pamuka.

I bodići na kratke rukave, pakiranje od 2 komada su super!

I kupila sam mu trapke za 40kn, odlične!!! Za vrtić dušu dale!
__________________
Jedno u zagrljaju, drugo ispod srca! <3

Zadnje uređivanje noelova mama : 18.05.2011. at 20:18.
noelova mama is offline  
Old 18.05.2011., 20:23   #30
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
lidlove dječje stvari

za odrasle zavisi kak naletiš, kupila sam dragome 2 donja djela trenirki i 2 traperica, i dobio je jednu trenirku. ove trenirke koje sam ja kupila su super, ova koju je dobio je prekratka, ja ju nosim a visoka sam 162.
traperice su super kroja, al tamne traperice ostavljaju boju po svemu pa su mu pofarbale hrpu donjeg rublja, čarapa i bijele tenesice, ne znam kaj da radim s njima
e da-i mi imamo trenirke(ja i muz)..za njima mi se cini da je najveca i najluda grabaza(bar je bila )
ali kvaliteta nije bas nesto..i jako su cudni krojevi..jedna mi je gore mala(uska),a dole prevelika(to su neke sinteticke od onog glatkog materijala)..druga je ok(plisana),ali vec se ofucala(a nosena je kratko..)..za tu lovu ne ocekujem neku kvalitetu,ali ne mislim ih vise ponavljati..
no super kvalitetan je sportski program(onaj crivit ili tako nekako)-imam isto nekake kao tajice i trenirku i neunistivo je(plus neki fini meki materijal..doduse teska sintetika,ali eto )
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Old 18.05.2011., 20:27   #31
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
nije novo..bar koliko ja znam
mozda nisi primjetila..ili ne pricamo o istim bodijima..ove koje ja imam su oni 3 kom za cini mi se 40-50 kn
Da, ti bodiji, 3-pack. Svašta, moji nemaju duplo kopčanje.
Ali kako rekoh, zadnji put sam ih kupila prošle godine.
forum mamica is offline  
Old 18.05.2011., 20:29   #32
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Sta ti se razvuklo?Meni se nist razvuklo nije a stalno u opticaju....
Stalno ih iskuhavam...predobri su,tako meki i ta dva kopcanja mi zakon....
ti bodići su bili mislim 3 u pakiranju ili 2, ne sjećam se, fakat su bili koma, kopčanje mi je super, ali gore oko vrata se razvukli ful preko ramena, a rukavići uski, jedva smo šakice mogli provući
a ovi kratkih rukava su mi odlični

a možda sam baš ja naletila na neke žnj
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Old 18.05.2011., 20:31   #33
Quote:
noelova mama kaže: Pogledaj post
E da, baš ta, pakiranje 3 komada za 45kn... meni su se razvukli u širinu pa su izgubili na dužini, ali samo oni šareni.
Bijeli i jednobojni iz istog pakiranja su super. Ovi šareni ko da su od nekog čudnog pamuka.

I bodići na kratke rukave, pakiranje od 2 komada su super!

I kupila sam mu trapke za 40kn, odlične!!! Za vrtić dušu dale
!
joj, ti bodići su fenomenalni
i traperice smo mi imali, one kaj su bile po 39,99, dizajn je bio super, i baš su bile kvalitetne
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Old 18.05.2011., 21:53   #34
Ja sam isto nakupovala odjece za vrtic, 100% pamuk sve a nije mi zao kad se vrati poflekana jer je majica 20kn/kom.
Najvise su se isplatile flis hlacice od trenirke za jaslice, cijelu godinu je u njima i jos su u super stanju
proab is offline  
Old 18.05.2011., 22:08   #35
meni je do sad robica iz lidla ok,bodici su super pamuk,i svidja mi se to sta imaju dupli red kopcanja,jedino su mi na jedno 2 bodica pukli drukeri i to odmah cim sam ih oprala i isla peglat,i da njihova velicina mi nije bas kako pise,imamo bodice 6-9mj a mali ih nosi jos od proslog mjeseca,a jucer tek napunio 4mj.imamo i njihove stramplice,piđamice,majicice,i vrecu za spavanje onu veliku plisanu sa patentom sta se odozdola kopca,nju jedino nismo jos korsitili ona nam je za ovu zimu.zadovoljna sam sa svime
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Old 18.05.2011., 22:22   #36
Mi smo kupili sjeckalicu i blender.
Blender je stvarno dobar, ima veliku, staklenu posudu i opciju za drobljenje leda
Uglavnom, vrlo povoljno a odlično nam došlo za kašice a u sjeckalici za usitnjavanje.
Imamo i robice, plišane pidžame koje su stvarno peri-deri, vreće za spavanje po 50 kn , majice sad za proljeće. Kao što je netko rekao, cijena je stvarno ok, ne rastegnu se, niti ocufaju u pranju a imamo ih puno jer se jako prlja u igri.
the redCat is offline  
Old 18.05.2011., 22:29   #37
Jedino mi je žao što ne dobivaju više toga za male bebe,uglavnom imaju od vel.86
FIGICA is offline  
Old 18.05.2011., 22:37   #38
e a mi smo kupili multipraktik s namjerom da mixamo bebi kašice
multipraktik crko vrlo vrlo brzo, jedva da je i korišten
a bog će ga znati gdje je garancija pospremljena
no super mi je što ako ne mogu zamijenit robu, vraćaju ti novac
pljucpljuc is offline  
Old 18.05.2011., 22:43   #39
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
e a mi smo kupili multipraktik s namjerom da mixamo bebi kašice
multipraktik crko vrlo vrlo brzo, jedva da je i korišten
a bog će ga znati gdje je garancija pospremljena
no super mi je što ako ne mogu zamijenit robu, vraćaju ti novac
Frendici su zamjenili bez problema, koristila mjesec dana, pa počelo nešto štekati i oni naručili novi iz Zg, i zamjenili. Nije ni nosila garanciju, samo rekla što ne radi i pitala da bi drugi jer joj je super.
the redCat is offline  
Old 18.05.2011., 22:47   #40
mi smo pred 2 godine kupili komodu s malim ladicama- u 1. redu 4, u drugom 3, u 4. dvije.. i super su mi za sitnioce poput- čarapa, gaća, potkošulji, badića i sl.. puno drvo i jako cvrsto i povoljno, mislim da je bio 250 ili 290kn.. neznam točno..
netko je gore napisao da nije s vrečom s pingvinčićem zadovoljan, nama je super bila za zimu, topla, mekana, oprana 500 puta, i još uvijek je ista kao i kad sam ju kupila..
ona malo tanja vreča s cifom u koso, isto kvaliteta za 5, a koštala samo mislim da oko 60 ili 70kn, dok sam svuda vidjela vrece od 150kn na dalje..
sad ciljam ak uspijem nači te majice sa akcije..
ugl, za taj omjer cijene i kvalitete stvarno super!
__________________
Album
zlatna ivkica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.