Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2011., 23:14   #41
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Aha,dole duplo kopcanje...super stvar...br.62-68 i jos ga moze nosit iako vec ima 70 cm ona ,uopce joj nije kratak...
Ja ih nisam prije kupovala....
Kazu neki da i njihov babyfon je super...steta sto ga sad nema kad meni treba....
Da super, genijalan! Mozda najbolje potrosenih 150kn za bebu. I super su im vrtuljci i plisane muzicke igracke, to je bilo u prodaji samo jednom i nakada se nije ponovilo, ne znam zasto.

Meni su isto super njihovi bodici dugih rukava sa duplim redom drukera, moja ima jos uvijek jedan br 62/68 i iako ima 73cm jos ga uvijek nosi, sve je potpuno ocuvano. A kupila sam jos jedan pak 74/80, jos cekamo da nam ovaj okraca )

Super su im i hulahopke za bebe (vi to zovete stramplice, malo su tanje i u struku sire, ali mi takve bas odgovaraju) i carape za bebe a za mame i tate su super kucne veste, one supermeke i lagane kao komad papira, dodu mislim 89kn komad, bolje su nego neke od 200kn koje imam.
supersenivac is offline  
Old 19.05.2011., 00:23   #42
A ja pred Bozic kupila mikser sa posudom za nekih 120 kn...I mikser moze sam miksat na stalku...ajme predobar mikser...najbolji mikser ikad i jaaaako kvalitetan...Jednom smo kupili sokovnik i bio je ok al onda sam ga nakon par puta oprala i vratila jer mi isao na zivce...iza svake case aj peri sve...i zamjenili ga za blender koji mi je super...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 19.05.2011., 00:59   #43
ja ne mogu prežaliti što nisam kupila vagu za bebu kad je bila u ponudi http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...ndex_18057.htm
dreamer~dreams is offline  
Old 19.05.2011., 01:04   #44
Quote:
dreamer~dreams kaže: Pogledaj post
ja ne mogu prežaliti što nisam kupila vagu za bebu kad je bila u ponudi http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...ndex_18057.htm
I ja isto Baš bi super bilo imati ju doma.. A cijena joj je fenomenalna,takve su inače dvostruko i trostruko skuplje
FIGICA is offline  
Old 19.05.2011., 08:00   #45
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Aha,dole duplo kopcanje...super stvar...br.62-68 i jos ga moze nosit iako vec ima 70 cm ona ,uopce joj nije kratak...
Ja ih nisam prije kupovala....
Kazu neki da i njihov babyfon je super...steta sto ga sad nema kad meni treba....
Imaju baby phone u ponudi, jučer vidjela, samo ne znam je li to isti na koji misliš...ovoga je cijena 289 kn ( osvijetljen LCD-prikaz, LED svjetiljka i integrirano noćno svjetlo (bebina jedinica)
samosvoja is offline  
Old 19.05.2011., 09:42   #46
Quote:
samosvoja kaže: Pogledaj post
Imaju baby phone u ponudi, jučer vidjela, samo ne znam je li to isti na koji misliš...ovoga je cijena 289 kn ( osvijetljen LCD-prikaz, LED svjetiljka i integrirano noćno svjetlo (bebina jedinica)
Ajme...kad?Nema danas...imam ja katalog za danas i iduci pon...mozda od sljed cetvrtka?!Ajme da bar ....cula sam da su im mrak

Znal iko od vas jesul im stvarno dobri babyphon?
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 19.05.2011., 09:50   #47
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ajme...kad?Nema danas...imam ja katalog za danas i iduci pon...mozda od sljed cetvrtka?!Ajme da bar ....cula sam da su im mrak

Znal iko od vas jesul im stvarno dobri babyphon?
Katalog je od četvrtka 26. svibnja
samosvoja is offline  
Old 19.05.2011., 10:06   #48
Da li netko ima njihovu obuču, uzela bi malome sandalice kaj su u pon. na akciji (naravno ako ih bude).Pa me zanima jesu čvrste, mislim da mi se ne raspadnu nakon 2 tjedna.
I netko je davno pisao da treba doći prije 8 jer kao ranije otvore, ma ja bum već u 15 do 8 dežurala u autu na Jankomiru
Komax Alpha is offline  
Old 19.05.2011., 10:11   #49
Quote:
Komax Alpha kaže: Pogledaj post
Da li netko ima njihovu obuču, uzela bi malome sandalice kaj su u pon. na akciji (naravno ako ih bude).Pa me zanima jesu čvrste, mislim da mi se ne raspadnu nakon 2 tjedna.
I netko je davno pisao da treba doći prije 8 jer kao ranije otvore, ma ja bum već u 15 do 8 dežurala u autu na Jankomiru
ja sam svom kupila proslo ljeto neke cipelo-patike za 100 kn i nama su bile predobre...drljao ih je stalno...vozao roud bike sa njima...drljo po sljunku...ma nisu se niti odljepile... nisu mu noge smrdile...ni znojile se....ja sam prezadovoljna i opet cu mu uzet ak mi se svide kad budu bile....uzela bi mu sandale sad al do broja 26 ce bit...
e da imamo i starke njihove...za sad su ok....isto ih drlja nisu se nista odljepile...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 19.05.2011., 10:14   #50
Komax Alpha ti dežuraj tamo, ja ću na vrapču
već sam šefu najavila da ću izaći na kratko ujutro
i ja pikiram te sandalice, ako su mekane, i ok....

inače, meni je robica iz lidla ok, za tu cijenu prezadovoljna (mada sam u zadnje vrijeme počela posjećivati onaj NKD i tu znam naći povoljno i dobro)

jedina zamjerka lidlu su čudne veličine - npr. vel. 86/92 je čista 92, nekad i veća.
a pogotovo kad su pidjame ili trenirkice u pitanju - npr. u toj veličini gornji dio je 92, ali donji bi išao pod 98....
tako da uvijek imam raspareno - gornji dio nosi npr. sad, a donji ostavljam za kad naraste još malo.....

za odrasle nisam kupovala, a i inače mi je lidl općenito
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Old 19.05.2011., 10:18   #51
Quote:
Komax Alpha kaže: Pogledaj post
Da li netko ima njihovu obuču, uzela bi malome sandalice kaj su u pon. na akciji (naravno ako ih bude).Pa me zanima jesu čvrste, mislim da mi se ne raspadnu nakon 2 tjedna.
I netko je davno pisao da treba doći prije 8 jer kao ranije otvore, ma ja bum već u 15 do 8 dežurala u autu na Jankomiru
ja ima čizme zimske...stvarno su nepropusne, malac ih nosio cijelu zimu i još su kao nove..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 19.05.2011., 10:35   #52
meni je lidl stvarno super i sve sto sma kupila nisma ni sekunde pozalila, recimo plisane donje djelove trenirke za cure su im peri-deri i nikako ih unistit a ijako pise da se peru na 40 i da ne idu u susilicu ja ih tako susim i perem na 60 a one i dalje kao i prvog dana

Opcenito njihove akcije na slikovnice, neki potrosni materijal, hobby program, djecja odjeca, ma sve

+ sto obozavam njihove prirodne uloske
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 19.05.2011., 10:43   #53
ja pak nisam nešt sad specijalno presretna s njihovom robom za klince.
kupila sam bila jedan kompletić za malog - crvena majčica dugih rukava i sivi gornji dio trenirkice koji ide preko toga. ono kaj mi se ne sviđa je kaj je taj njihov pamuk taaaako tanak...ko flis papir. znači ako klinac nosi lidl robu onda mora imati dva sloja na sebi.
kupila sam bila nedavno na akciji i paket od tri para čarapica za malog, plavih nijansi i smeđih. i ok su čarape ali tamo gdje su bile ušivene da se ne raspare se raširilia očica i nastala je rupica.
kaj ja znam...hm roba mi je puno bolja za te novce nego lidl.

al opet s druge strane, nekad imaju super igračke u ponudi, isto ne nešt specijalno jeftino ali bude super. kupila sam malome bila drvene puzzle koje voli slagati, onda isto onu drvenu ploču sa kvadratićima raznih likova životnja, povrća, voća...i to jako voli slagati.
uzela sam bila i flomiće da ima i bojice...niš specijalno ali super za njega.te stvari su mi odlične za djecu.
__________________
peku me oči.

Zadnje uređivanje chiquita : 19.05.2011. at 10:50.
chiquita is offline  
Old 19.05.2011., 10:53   #54
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
meni je lidl stvarno super i sve sto sma kupila nisma ni sekunde pozalila, recimo plisane donje djelove trenirke za cure su im peri-deri i nikako ih unistit a ijako pise da se peru na 40 i da ne idu u susilicu ja ih tako susim i perem na 60 a one i dalje kao i prvog dana

Opcenito njihove akcije na slikovnice, neki potrosni materijal, hobby program, djecja odjeca, ma sve

+ sto obozavam njihove prirodne uloske
Jeste...njihovi ulosci su zakon....kad sam bila trudna koristila ih i bilo super...i jednom kupim od DM-a dnevne jer mi Lidl nije bio na ruku i dobijem gljivice od plastiketine u njima...i ponovo kupim njihove i opet super....
neznam kakvi su oni za mengu
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 19.05.2011., 11:27   #55
Ništa onda sam u pon . ujutro stacionirana pred Lidlom
Komax Alpha is offline  
Old 19.05.2011., 11:37   #56
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Jeste...njihovi ulosci su zakon....kad sam bila trudna koristila ih i bilo super...i jednom kupim od DM-a dnevne jer mi Lidl nije bio na ruku i dobijem gljivice od plastiketine u njima...i ponovo kupim njihove i opet super....
neznam kakvi su oni za mengu
Ja koristim upravo te Lidlove za mengu tj tanke i meni su (opcenito volim prirodnije uloske a ovi njihovi su bolji i od naturelle koja bas i nije toliko prirodna a skupa je za poludit), ispod ima foliju da ne promoci na gacice a punjenje je pamucno a ne ona sintetika tipa always ili librese koji ima one fuj gelove koji upijaju
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 19.05.2011., 11:45   #57
jel se ima gdje vec vidjeti tay babyohone? meni je najbitnije da mi ne krci i da ga mogu staviti pored tv-a, radia, kompa a da normalno radi. dakle, jel valja?
__________________
24/09/2009 mama, vidim te :)
djura19 is offline  
Old 19.05.2011., 12:03   #58
Quote:
djura19 kaže: Pogledaj post
jel se ima gdje vec vidjeti tay babyohone? meni je najbitnije da mi ne krci i da ga mogu staviti pored tv-a, radia, kompa a da normalno radi. dakle, jel valja?
http://public.fotki.com/samosvoja/babyphone/

valjda je ok slika
samosvoja is offline  
Old 19.05.2011., 12:08   #59
Quote:
Komax Alpha kaže: Pogledaj post
Ništa onda sam u pon . ujutro stacionirana pred Lidlom
i ja isto, odmah ujutro u pulski Lidl po sandalice, nisam do sada još kupovala tamo obuću (tj.MM si je kupio neke cipele radne, bile su mu malo uske pa ih je dao nećaku, tako da neznam kakve su). ako ne budu valjale sandalice-biti će bar za na more i u park.
__________________
ALEN (smucavac mali) 21.11.2007
DINO (mamina maza i priljepak) 09.03.2009.
pzulic is offline  
Old 19.05.2011., 12:39   #60
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post

+ sto obozavam njihove prirodne uloske
Dnevni ulošci? može slikica ako nađeš na netu
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.