Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2011., 00:38   #81
Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post
to ti je jedno specijalno ćoše tamo Gore u svemiru, svi shopinzi svijeta su ti tamo, sve free
to mora da je raj!
Grazia is offline  
Received Infraction
Old 13.07.2011., 00:47   #82
Quote:
norka kaže: Pogledaj post
....moguće da i ona kroz neko skorije vrijeme sama ode.
ma to sumnjam da ce se desiti samo od sebe i bez svecenika ili za one koji ne idu kod svecenika- bez medija tesko da ce se ista promijeniti. ipak je rijec o nasilnoj smrti.
Grazia is offline  
Old 13.07.2011., 04:36   #83
in the last month or two of death themselves have disappeared, and I stopped thinking about them constantly.

I think this is all part of grieving and accepting the new situation.

Here in my area has a legend about it that says who you are shown after his death, the very happy life, he will say that you were dear to them in a special way, try looking at the positive side.
DM613 is offline  
Received Infraction
Old 13.07.2011., 14:01   #84
ako se ukazuje samo tebi to znaci da ima neki nedovrsen posao uz tebe...
pozovi medija da sazna sto....
matej666 is offline  
Old 13.07.2011., 15:07   #85
Vrluda duh jer je skončao kako je skončao. Sve dok ne dođu po nju ili po njega po voznom redu, baulja i ukazuje se na mjestima gdje je nekad boravio-la.
Tako postavljač teme može eksperimentirati sa tim fenomenom sve dok mu se ukazuje duh....u Americi bi već napisali knjigu a i filmski sinopsis o tekućem događaju te snimili dokumentarac.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 13.07.2011., 15:14   #86
Quote:
matej666 kaže: Pogledaj post
ako se ukazuje samo tebi to znaci da ima neki nedovrsen posao uz tebe...
pozovi medija da sazna sto....
dobro kazes...

Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Vrluda duh jer je skončao kako je skončao. Sve dok ne dođu po nju ili po njega po voznom redu, baulja i ukazuje se na mjestima gdje je nekad boravio-la.
Tako postavljač teme može eksperimentirati sa tim fenomenom sve dok mu se ukazuje duh....u Americi bi već napisali knjigu a i filmski sinopsis o tekućem događaju te snimili dokumentarac.
i sta ce onda bit - kad dodju nindje?
Grazia is offline  
Received Infraction
Old 13.07.2011., 15:17   #87
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post



i sta ce onda bit - kad dodju nindje i/ili rogati?
Da, rogati dolazi...samo u filmovima!

Duh će otići i čaos nema više. Misliš da će dovijeka maltretirati žive. Dok je tu treba ga iskoristiti....
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 13.07.2011., 18:26   #88
Treba otići kod one Vicke iz Međugorja kojoj se stalno ukazuje Gospa. Onda kad se duh ukaže, njoj se ukaže Gospa i onda neka Gospa odvede duha u raj i oprosti mu.

A mogu se i obadvoje malo zadržati, pa da okrenemo koju paru, što veli Nemruth...
N'dugu is offline  
Old 13.07.2011., 18:53   #89
a zasto Nemruth ?
pa nije ona ta koja razgovara s duhovima koji se ukazuju samo 13-tog
todaytonight is offline  
Received Infraction
Old 13.07.2011., 18:57   #90
Quote:
butterfly30zg kaže: Pogledaj post
Ljudi nisam imala takvih iskustava,vjerujem u Boga i anđele i bivša sam časna sestra.
Čuj, a zašto umjesto psihologa ne potražiš pomoć od svećenika?
Trinitty is offline  
Old 13.07.2011., 19:31   #91
Quote:
Trinitty kaže: Pogledaj post
Čuj, a zašto umjesto psihologa ne potražiš pomoć od svećenika?
e, baš
pa da ju, mislim, onako oficijelno i propisno najprije izribaju i zbog nje i zbog njene prijateljice

butterfly je rekla da je bila odmah otisla kod njih, i da joj je receno neka se moli ...

nadam se da se butterfly do sada vec osjeca bolje
butterfly, s druge strane zivota nema vremenske odrednice .. tvoja nesretna prijateljica vise ne zna za 2 sata u noci, i ne brini za nju, ona ne luta nigdje i nista ne ceka, ona je vec sve docekala, sve sto nama tek ima doci

vjerujem da ti se na neki nacin javila odmah prve noci nakon sto je umrla i kada si bila 'mirna', ali ona ti je otisla vec, pusti ju vec jednom
moci ces ti bez nje

a za savjete o svome decku imas jednu drugu Prijateljicu
todaytonight is offline  
Old 13.07.2011., 21:23   #92
Quote:
butterfly30zg kaže: Pogledaj post
Oduzela si je život prije par dana, a ima samo oca koji je alkoholičar.Bile smo jako vezane, jer je otišla krivim putem kad joj je umrla majka,brat, pa poginuo zaručnik.Nočas mi je rekla zašto mi se ukazuje,a to je zbog osobe u koje sma ja polagala nade i koja joj nije mogla taj dan kad si je oduzela život odgovoriti na par poruka a zamjerio joj je kada je rekla da neka me čuva jer se bojala da i mene kao i druge voljene ne izguibi.Nije se ubila radi toga no boljelo ju je što sam ga ja idealizirala i opravdavala a on nije bio takav kakvim se predstavio.Ona sad vidi njegovu budućnost naravno bez mene i muči je to jer bi mi htjela reći da ga upozrim a opet neće jer me je povriijedio i jer je stalno ponavljao pa ja tu djevojku ni ne poznajem,ovo mi je previše i slično..i sad nju muči što bi htjela mi reći a opet kaže da neće jer on pošto se tako ponio i nije mi bio podrška ne zaslužuje po njezinom da mu se kaže čega se treba pripaziti jer su neke stvari od velike životne važnosti.On se više ne javlja a nemam ni ja namjeru jer sam kroza sve morala proći sama a samo dva dana prije njezine smrti rekao mi je da me voli.Ona se inati a ja neznam kaj ću..no nije me više onako strah ali mi nije ni svejedno i zato nemože naći svoj mir.to je njezino najnovije obrazloženje od noćas u 2:23
Ovo je prekomplicirano; kako je ona mogla dati obrazloženje, a nju muči što bi ti htjela reći, ali neće?


Kako god bilo veliki je šok prolaziti od svega onoga što tko može zaključiti na temelju nečije izjave da se koga voli, pa izgubiti i prijateljicu i davatelja te izjave zaredom...


Činiš li što da te smiri? ...Koliko sati uspijevaš spavati u komadu?
pavaogc is offline  
Old 13.07.2011., 22:52   #93
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ako si žena naudi jer nije mogla podnijet takve vizualne podražaje, to je onda ok?
Daj mi jedan razlog zašto ne bi otišla psihijatru i isključila tu opciju? Pa ako se uvjeri da je prijateljica stvarna neka mirno nastavi rješavati problem.
Jel negdje rekla da će si nauditi nisam primjetila
Ispravi me ako sam u krivu ....
Tisuće ljudi živi sa tim ili tome sličnom ..
Ne mora biti strašno
__________________
Ja nikad nisam sama ,moj ANĐEO me prati
izidoraa is offline  
Old 13.07.2011., 23:22   #94
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post


Ali bila bi totalna fora da sljedeći put kad ti dođe u posjet da joj kažeš da si otvorila temu na forumu pa da vidimo šta će ti reći. Mene zbilja zanima njeno mišljenje o tome svemu, možda ti da i savjet kako da dokažeš zlim nevjernicima da je ona zbilja stvarna..... Premda je mrtva.... Ali ti pričaš s njom..
da, nek pozdravi forumaše, huga i hugolinu

OT: glupo mi je govorit da su takve stvari nemoguće. Neozbiljan je onaj koji kaže sa 100 % sigurnosti da se to ne događa i da ništa to ne postoji. Kako to može itko znat?
Ali sam puno bliži nekom znanstvenom objašnjenju tj. mislim da bi trebala potražit pomoć stručnjaka. Vrlo malo ljudi sa psihičkim smetnjama priznaju da ih imaju. Tako da, to šta ti govoriš da nisi luda.....pa bilo bi čudno da govoriš da jesi Iako ja ne tvrdim da jesi.
__________________
Steklovata - Novi god
mr. torture is offline  
Old 14.07.2011., 00:58   #95
Ne kužim zašto se daje prednost gospinim travama, magijskim vradžbinama, umjesto psihijatru, i to u 21.st.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Received Infraction
Old 14.07.2011., 02:16   #96
Po meni, neozibljno je tražiti savjet po ovom pitanju, a da ne znamo tvoj i njen horoskopski znak
Ninjamaster is offline  
Old 14.07.2011., 02:28   #97
Quote:
Ninjamaster kaže: Pogledaj post
Po meni, neozibljno je tražiti savjet po ovom pitanju, a da ne znamo tvoj i njen horoskopski znak
Zašto?
Ovcoder is offline  
Old 14.07.2011., 02:35   #98
Jer se ovo ne dešava svakome.
Po meni, silnice svemira, kako djeluju u svojem skladu, ponekad mogu izazvati ovakve fenomene.

To nije nepoznato, i bilo je već prije slučajeva u povijesti.
Emilia Barker je 1962. isto imala sličnu situaciju, pogledaj po web-u... na kraju se svelo na to da se radilo točno o njenom kozmološkom antipodu. Upravo suprotna na spektru! Jel možeš zamisliti tu slučajnost?!
Ninjamaster is offline  
Old 14.07.2011., 07:57   #99
Quote:
Kenona kaže: Pogledaj post
Daj nemoj jebat' da stvarno postoje ljudi koji smatraju da je plaćanje mise rješenje za išta.

Mislim...
Nisi ti srećo ništa vidjela/o od života...

A sad ozbiljno: u molitvi je lijek za jaaako puno toga
winnerica is offline  
Received Infraction
Old 14.07.2011., 08:44   #100
ovo sve me pomalo podsjeća na harija potera
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Received Infraction
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.