Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2011., 13:22   #1
Wink Igračke - razmjena

Ne znam dali postoji već ova tema, nadam se da ne...
Ovako, budući da imam dvoje klinaca i hrpu svakojakih igračaka, palo mi na pamet - možda je netko zainteresiran za razmjenu.
Zato - ako imate dupliće ili neku igračku s kojom se dijete ne želi igrati a očuvana je a rado biste mu nabavili neku koju želi bez (puno) love - predlažem da se razmjenjujemo :-D.

Evo, za početak, imam duplu Fifi figuricu iz Fifine kućice, ako netko ima Ljubicu, javite se :-D
ibice is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 18:21   #2
bok, evo super topic...

kako imamo hrpu plišanaca, mi bi mijenjali za neke didaktičke igračke uzrasta 1 godine...
plišance smo dobili sada za Božić i prilikom rođenja, a mali se ne igra sa njima pa da ne stoje...
__________________
naš mali dućančić http://public.fotki.com/Adika2011/
ljeto2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 11:52   #3
Bravo za ideju
Ovo potrosacko drustvo nas tjera da samo kupujemo i trosimo a mozemo razmjenjivat.Pogledat cu u svojoj hrpi igracaka pa se javim.
mala zemljanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 12:13   #4
MAME IMA KOJA BALDAHIN ZA DEČKA...
POM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 12:18   #5
Super ideja, da barem zaživi. Ja sam to predložila među svojim frendicama, ali tipa posudba ali nekako nisu bile zainteresirane...
Osobno, ne znam što bih ponudila jer je hrpa toga rasparena.
Imam brdo plišanaca, ali mislim da za to nitko nije zainteresiran... Imam jednog fora ogromnog, mekanog plišanog psa. Nekoliko sviralica (ono na tipke).
Voljeli bi neku igračku koja se vuče ili gura, ono za špagicu. ili predložite...
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 14:18   #6
Mi tražimo nešto na temu Boba Graditelja, najradije slikovnice, ali i ostale igračke dolaze u obzir. A nudimo svašta, pa ako netko nudi Boba, nek kaže što bi htio. Imamo svega, od plišanaca, do raznih didaktičkih igračaka...
zeko_79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 15:24   #7
mi isto imamo svega pa ako budemo imali nešto što nekome treba javim se, a mi trebamo one Winnie Pooh slikovnice što su se prije prodavale u Večernji list. može i prodaja, po povoljnoj cijeni
mamuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 15:43   #8
nas 3-4 frnedice sa djecom iste dobi stalno razmjenjujemo i to je odlična stvar. mada ne bi ovako preko foruma.
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 18:13   #9
A ja već mislila kako sam glupu temu postavila, kad nitko ne odgovara...:-D
Popisat ću stvarčice koje imamo i koje bi htjeli kad nađem vremena.
I ja smatram da treba djecu naučit cijenit stvari danas, moji moraju čuvat igračke, štede za njih itd. Mogu dobiti što požele ali moraju se potrudit za to. Za Božić je mala izabrala svoje ljepše igračke i poklonila ih sestričnama, one su bile presretne a mala naučila davati :-D
ibice is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 12:12   #10
Tražim farmu sa životinjama ,znači da ima staju,kućicu,traktor sa prikolicom,ograde, razne životinje, seljake itd .
U zamjenu imate igračke u albumu koji se nalazi dolje u potpisu.
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 17:19   #11
Imam hrpu plišanaca, od toga The Dog veeliki (cca 50 cm) i veliki plišani patuljak Doc (Učo iz Snjeguljice), medvjedići dobra srca zeleni i rozi 20 cm, zatim lutke bebe 20-ak cm velike, za bebače imam zvečki i neku sviralicu, kutiju kockica za građenje (ne lego), podne puzzle Disney princeze ali su malo pošarane neke, i još hrpu svaštanečega (pliš čudnovati kljunaš, veliki pesek tužni pliš) Tomy toranj gdje ubacuješ kuglice Tomy Discovery Stack, Pop n Tumble - jedino što ne svira. Imam još dosta toga ali moram pretražit kutije

Tražim ako netko ima Teeny little families kućicu, lončiće za kuhanje, barbie robice, loptice za playskool izbacivač loptica:-D...
Šaljem slike igrački.
ibice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 17:21   #12
Quote:
zeko_79 kaže: Pogledaj post
Mi tražimo nešto na temu Boba Graditelja, najradije slikovnice, ali i ostale igračke dolaze u obzir. A nudimo svašta, pa ako netko nudi Boba, nek kaže što bi htio. Imamo svega, od plišanaca, do raznih didaktičkih igračaka...
Imam jedino slikovnicu Traktor tom, ako trebaš...
ibice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 18:02   #13
tražimo prve slikovnice za malene, one s tvrdim koricama ili slične...ako imate javite se
__________________
naš mali dućančić http://public.fotki.com/Adika2011/
ljeto2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 23:09   #14
pozdrav!! Nama treba kokoš!! Neka mala plastična figurica, može i neka farma,,,, mala ima 14 mj i staaalno govori koka, koka, imala je malu keramičku, ali nam se razbila i sad stalono traži i plače. Ili ako znate gdje se ima za kupit koka
LorenaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 08:29   #15
Quote:
LorenaK kaže: Pogledaj post
pozdrav!! Nama treba kokoš!! Neka mala plastična figurica, može i neka farma,,,, mala ima 14 mj i staaalno govori koka, koka, imala je malu keramičku, ali nam se razbila i sad stalono traži i plače. Ili ako znate gdje se ima za kupit koka
Ima u Tommya kesica sa 5 plastičnih kokošiju točnije kokoš, guska,tuka i još neke 2 ptice veličine su dlana,cca 16-18 kn. Ja mom uzimala pse i mačke te divlje životinje pa sam vidjela da imaju i to.
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 10:27   #16
Quote:
LorenaK kaže: Pogledaj post
pozdrav!! Nama treba kokoš!! Neka mala plastična figurica, može i neka farma,,,, mala ima 14 mj i staaalno govori koka, koka, imala je malu keramičku, ali nam se razbila i sad stalono traži i plače. Ili ako znate gdje se ima za kupit koka
imaš od lega za kupit mali kokošinjac, koka i baka farmerica, nekih 30kn čini mi se.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 10:55   #17
šteta za ovu temu da je zamrla, pa da je malo "bocnem"

imamo nešto "prvih"slikovnica tvrdih korica što nam više nisu zanimljive, pa playskool Hasbro pistu sa tri autića (na baterije je, ispušta zvukove, diže se zastavica) i još nešto igračkica u albumima koje smo prerasli i rado b mijenjali za

-neku igračku koja svira pjesmice (engleske ili hrvatske), tipa one vtech slikovnice, ili tako nešto

- dinosaure, male gumene, plastične
- onu drvenu igračku (patkica na štapu) što se gura pa klepeće krilima... ili bilo kakve patkice, kokice
__________________
albumčić unikata
heky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 18:51   #18
Da dignem temu, možda zaživi...
Nudim:
Tomy patkice
Tomy happy shape sorter
tomy puž - ne ide ali je zanimljiv i bez toga
Drvena didaktička igračka - oblici na žici
2 elastične igračke za kolica
ks'kids Julia veća
plastična kićica-sviralica za bebe
puno zvečki
i plišanaca itd...
Tražim roary- igračke
dajem više komada u zamjenu!!
ibice is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 23:41   #19
evo ja trazim bebe za cure,tipa baby born i sl,celavice,one to presvlace i vuu okolo,dajem u zamjenu svasta od plisanaca do robe za djecu preko olympus dig fotica mob i sl
ivina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 11:13   #20
Tražim (ili kupujem) -chi chi love peseka u torbici
-filly ili my litlle pony figurice,kućicu, dvorac .

Nudim-chicco autić sa zvukovima životinja prikladno za bebe koje istražuju,kornjaču koja potiče djecu na puzanje...
Jura 29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:13.