Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2013., 21:36   #1081
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
Kaj ti je tesko vidjeti da se netko slaze samnom?
Koji je tvoj problem? Tj koji problem imas samnom?Odavno te ignoriram, mogla bi i ti razmislit o tome malo
Ma ne, nije mi problem kad se netko slaže s tobom. I sama se slažem u većini tvog napisanog.

Ali mi je smješno da samu sebe potpisuješ

Napravila si klona i misliš da se to ne kuži..?

Pa ono,ok, meni osobno ne smeta, samo mi je smiješno.

S ostalim nek se pozabave moderatorice.

Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 21:57   #1082
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
A sad malo o zanimljivijim ljudima sto se tice Rihanne i udaranja ljudi jer joj ne zeli pustit ruku- to je napad. Nema apsolutno nikakvog opravdanja za takvo agresivno i debilno ponasanje, ja da sam taj fan vratila bi joj.

Beyonce se uvijek ponasa damski, to nema veze sa njenim zastitarima. Nije im dala naredbu da guraju ljude ili da ih tuku, opis posla im je zastita osobe koju cuvaju. A konkretno za ovaj glupi primjer sa curicom, Beyonce ju nije ni vidjela.
Kontradiktorna si.
Znači kada Rihanna sama sebe brani – to je napad. A kada se Beyonce brani – to je u opisu posla njenom tjelohranitelju.
Rihanna nema pravo da se zaštiti, a Beyonce ima samo zato šta je platila nekome da to radi umjesto nje.

Nije im dala naredbu da gura ili tuče ljude, ali obzirom da je već duži niz godina on njezin tjelohranitelj, očito je da joj se sviđa i podržava njegov način rada.
Primjer sa curicom je izvrstan, nije se ni okrenula da vidi što se događa, zaboli ju, ona je dama.
Lollipop* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 22:05   #1083
Quote:
Free M. kaže: Pogledaj post
Ma ne, nije mi problem kad se netko slaže s tobom. I sama se slažem u većini tvog napisanog.

Ali mi je smješno da samu sebe potpisuješ

Napravila si klona i misliš da se to ne kuži..?

Pa ono,ok, meni osobno ne smeta, samo mi je smiješno.

S ostalim nek se pozabave moderatorice.


Kaj ti izigravas policajca? Hahaha

Pa nisam tak glupa da si klona radim i onda si potpisujem svoj post. to stvarno rade osobe niske inteligencije, osim toga moderatori vide sve psiho. kak si ti uvjerena samo pa to je komedija


Nisam kontradiktorna, cuvari su placeni da drze distancu izmedju fanova i celebova. Rihanna nije placena da ih udara u glavu
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 22:20   #1084
Nije plaćena pa se ne smije ni zaštititi. Logično
Lollipop* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 22:29   #1085
Ja ne mogu vjerovat da je vama normalno da ti neko plati da te vidi na sat vremena, ceka 3h i vise prije koncerta..dehidrira, place kad te vidi..zeli te dotaknuti i pamtit taj trenutak cijeli zivot...da bi na kraju dobila udarac sa mikrofonom u glavu jer te drzi 2 sec dulje. Pa po cijenu toga zastitara kaj bi me izbacio, ja bi joj iscupala taj mikrofon iz ruke i pogodila ju sa takvim zadovoljstvom. Kaj si ona dopusta? Pa nije bog, ona je obicna priglupa pjevacica iz selendre koja sad moze brisat dupe s parama. Mozes ti iz sela al selo nece iz tebe.

Daj neda mi se vise raspravljat na ovoj temi, ja sam napisala post iz glupe dosade
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 22:34   #1086
Točno se vidi na videu kako je Rihanna pokušala krenit dalje fan ju je držao i kad je vidjela da zaštitar ne reagira snašla se.. ne znam šta je trebala možda na mikrofon reći da ju pusti ili šta?
fentydown is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 22:37   #1087
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu vjerovat da je vama normalno da ti neko plati da te vidi na sat vremena, ceka 3h i vise prije koncerta..dehidrira, place kad te vidi..zeli te dotaknuti i pamtit taj trenutak cijeli zivot...da bi na kraju dobila udarac sa mikrofonom u glavu jer te drzi 2 sec dulje. Pa po cijenu toga zastitara kaj bi me izbacio, ja bi joj iscupala taj mikrofon iz ruke i pogodila ju sa takvim zadovoljstvom. Kaj si ona dopusta? Pa nije bog, ona je obicna priglupa pjevacica iz selendre koja sad moze brisat dupe s parama. Mozes ti iz sela al selo nece iz tebe.
Ja ne mogu vjerovat da je vama normalno da netko čeka 3h ispred hotela i više, dehidrira, plače kad te vidi, želi te dotaknuti, pamtiti taj trenutak cijeli život i dobiti najobičniji autogram, da bi na kraju dobila ruku ispod vrata jer se usudila dotrčati prema kraljici po autogram.
Pa nije ona bog, ona je obična priglupa samoprozvana diva iz selendre koja sad može brisat dupe s parama. Možeš ti iz sela, ali selo neće iz tebe.
Lollipop* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 23:23   #1088
Quote:
Lollipop* kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu vjerovat da je vama normalno da netko čeka 3h ispred hotela i više, dehidrira, plače kad te vidi, želi te dotaknuti, pamtiti taj trenutak cijeli život i dobiti najobičniji autogram, da bi na kraju dobila ruku ispod vrata jer se usudila dotrčati prema kraljici po autogram.
Pa nije ona bog, ona je obična priglupa samoprozvana diva iz selendre koja sad može brisat dupe s parama. Možeš ti iz sela, ali selo neće iz tebe.
Brkas lonce i poklopce
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 01:28   #1089
Ne kužiš poantu
Lollipop* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 19:18   #1090




Beggar90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 19:19   #1091
Novi duet Eminema i Rihanne:

The Monster
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 19:23   #1092
Ne rade mi zvučnici. Jel valja čemu?
Beggar90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 19:30   #1093
pa ok je

zvoni mi telefon tako (kad ona pjeva)
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 19:58   #1094


CrazyDaisy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 21:02   #1095
jedna je riha
Austrheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 00:30   #1096




Beggar90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 02:26   #1097
Ne valja mi pjesma
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 02:52   #1098
Quote:
Beggar90 kaže: Pogledaj post
Kako može biti lijepa,100 izdanja ima ta ženska.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 09:05   #1099








Bila bih dobra tetovaža da nema ovih crtica i ovog kod noktiju

fentydown is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 09:19   #1100
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
Ne valja mi pjesma
nismo ni sumnjali


Tetovaža je ogavna

Rihanna hoće u svemir: http://on.aol.com/video/rihanna-spen...pace-517991373
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.