Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2012., 13:30   #21
Vidim idu objave spola nesto po forumu pa da se pridruzim
Mi cekamo dva decka
Malo mi je tesko bilo odreci se Hello Kitty snova ali u zadnje vrijeme sve vise uvidjam prednosti ovog scenarija

Inace, zanima me isto u vezi kolica....mi smo najskloniji da kupimo Inglesina Domino Twin jer smo ludi za dizajnom, ali pitam se da li nesto propustamo.....
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 13:37   #22
mi cemo u petak k dr. Kosu na 3D pa cemo usput pogledati kolica.

mm je bas zapeo za peg perego duette radi volana
al ja nisam iskljuciva, moguce je da nam se u zivo ne svide...

al to cemo samo skicnuti kolica i stvarcice jer ne vjerujem da cemo vec sad saznati spol...
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 20:55   #23
Mi jos nismo naisli na ljepsa
Dok jos nismo znali da cemo imati problema s potomstvom usli smo u jedan ducan s djecjom opremom u Trstu i mastali nad Inglesinom classicom, to nam je bilo TO!! Ali tada nismo znali da cemo jos dugo cekati na snove a osobito ne da ce nam se to cekanje vratiti s dvije bebice, smrccc
Domino je mrvu manje fancy od Clasice al je svejedno diiivan, a tu je i zaista visoka kvaliteta izrade kad se usporedi s bilo kojim kolicima koje smo vidjeli u ducanu, jednostavno odskacu.
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 18:30   #24
Quote:
Tinchi28 kaže: Pogledaj post
Hej cure ... Evo me natrag s go u civilizaciju i mi smo u dilemi oko kolica ... Za sada mi je prva opcija cam twin pulsar, ovaj sportski dio ide od nule (to mi je bitno da ne moramo kupovati još i kosare, a kak će bit rodjeni u zimi, neće biti bas puno vani u početku) i mogu se na njih montirati as. Jedna su iza drugih, ali se mogu okrenuti jedna prema drugima da se djeca vide, i ja bi ih tako koristila. Sutra idem vidjeti uživo kak izgledaju ... Za sada sam gledala samo na netu. Pp vlakic mi je zgodan, ali je najskuplji od takvih varijanti vlakica.
i kakva su kolica? ja već dva dana pregledavam sva moguća kolica i već sam luda
sad sam pogledala ta koja ti spominješ i čine mi se ok, malo su skuplja ali dobro
i meni je bitno da ne moram kupovati košare
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 12:24   #25
Quote:
Ninna kaže: Pogledaj post
i kakva su kolica? ja već dva dana pregledavam sva moguća kolica i već sam luda
sad sam pogledala ta koja ti spominješ i čine mi se ok, malo su skuplja ali dobro
i meni je bitno da ne moram kupovati košare
meni se čine u redu, nisu onak jako velika ko PP. Kad se sklope stanu nam u gepek (doduše imamo dosta veliki auto). Jedino me malo muči kilaža .... 18 kg. Ja sam planirala uzet kolica koja mogu koristiti odma od početka pa do 3 godine, odnosno do kad se budu htjeli voziti ... da ne kupujem za 6 mjeseci kišobran kolica, ako već za ova dam 4.500 - 5.000 kn.

Sad više nisam pametna, da li odmah u startu uzeti bolji kišobran koji ide od nule, npr. maclaren koji vidim da jako hvale, a puno su lakša ... cca 11 kg. Pogotovo što će bit zimska djeca, pa na proljeće kad bude za duže šetnje, veće će biti veći i moći će se voziti normalno u njima.

Ali baš mi se sviđa ova varijanta da gledaju jedno prema drugome ...uh uh ...
__________________
Živite svoj život, ne dozvolite da život živi vas!
Tinchi28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 12:41   #26
i ja imam iste dvojbe kao ti...
prvo sam mislila maclaren, ali što više gledam nekako mi se u usporedbi s drugim kolicima čine naknap kad malo porastu
s tim da su ta kišobran oko 3000kn, ali mi izgledaju nekako preobično u odnosu na Cam ili slična

ali i to što kažeš, cam imaju više pozicija i to mi se baš sviđa, da su oboje prema meni, ili kasnije jedan prema drugome
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 14:32   #27
Quote:
Ninna kaže: Pogledaj post
i ja imam iste dvojbe kao ti...
prvo sam mislila maclaren, ali što više gledam nekako mi se u usporedbi s drugim kolicima čine naknap kad malo porastu
s tim da su ta kišobran oko 3000kn, ali mi izgledaju nekako preobično u odnosu na Cam ili slična

ali i to što kažeš, cam imaju više pozicija i to mi se baš sviđa, da su oboje prema meni, ili kasnije jedan prema drugome

o, znam kako ti je

Mislim da će kod nas na kraju ipak prevagnuti cam ... to mi je ipak bio prvi izbor i nekako se vratim na njega ... jedino po boji imaju samo jednobojna crvena ili jednobojna tamno plava u kolekciji 2012. ...
__________________
Živite svoj život, ne dozvolite da život živi vas!
Tinchi28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 14:45   #28
i mi se pitamo kakva kolica uzeti, doduše, malo nam je još rano al razmišljamo...

zato samo pišite ZA i PROTIV

al mislim da će nama isto prvi izbor prevagnuti... Peg Perego Duette
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 14:59   #29
Quote:
Tinchi28 kaže: Pogledaj post
o, znam kako ti je

Mislim da će kod nas na kraju ipak prevagnuti cam ... to mi je ipak bio prvi izbor i nekako se vratim na njega ... jedino po boji imaju samo jednobojna crvena ili jednobojna tamno plava u kolekciji 2012. ...
baš bezveze da su samo te dvije boje...
jer vidjela sam njihova ostala kolica i ima predivnih boja, i ne znam zašto je to takav problem dati više boja, ali dobro, šta je tu je
ja što ih više gledam, sve više mi se sviđaju, još bi ih trebalo uživo pogledati i izmjeriti jeli stanu u auto

čak mi ni PP nisu loša, jedino se ne vidim nekako da vrtim taj volan

tinchi kad je tebi termin?
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 16:10   #30
vis mm su bas ta naj radi volana

ja cekam da ih vidum u zivo pa cu onda prosuditi.
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 16:13   #31
Quote:
Ninna kaže: Pogledaj post
baš bezveze da su samo te dvije boje...
jer vidjela sam njihova ostala kolica i ima predivnih boja, i ne znam zašto je to takav problem dati više boja, ali dobro, šta je tu je
ja što ih više gledam, sve više mi se sviđaju, još bi ih trebalo uživo pogledati i izmjeriti jeli stanu u auto

čak mi ni PP nisu loša, jedino se ne vidim nekako da vrtim taj volan

tinchi kad je tebi termin?
Da, to je nova kolekcija ako se naručuje. Ova koja sam ja gledala u Magic Baby su od prošle godine i ona su crveno-siva, tako da ako netko ima negdje na lageru možda se i mogu naći u dvije boje. No, ako se naručuje iz uvoza onda su ili crvena ili plava, ali dobro, nije mi to tako presudno.

Veća mi je frka da se mroam odlučit u idućih mjesec dana, jer iz uvoza se čeka oko mjesec - mjesec i pol, a ja bi svakako htjela da mi kolica dođu do najkasnije sredine ili kraja 11. mjeseca jer ću tada biti 7 i pol mjeseci trudna (termin mi je 10.1.) a s nama trudnicama blizanci nikad neznaš koliko ranije će biti porod ili boravak u bolnici
__________________
Živite svoj život, ne dozvolite da život živi vas!
Tinchi28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 16:20   #32
Quote:
Zafrina kaže: Pogledaj post
vis mm su bas ta naj radi volana

ja cekam da ih vidum u zivo pa cu onda prosuditi.
meni je štosan taj volan, ali kad sam ih vidjela uživo činila su mi se puno veća i glomaznija od ovih camovih (i rasklopljena i sklopljena) i dosta su skuplja od cam-a ako računam kombinaciju kolica sa sportskim sjedalima i odgovarajućih AS jaja koja se montiraju na njih.

Cam kolica plus dva jaja koja se montiraju na njih je cca 6.500 a peg perego u toj kombinaciji cca 7.500
__________________
Živite svoj život, ne dozvolite da život živi vas!
Tinchi28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 17:45   #33
Tinchi onda smo ti i ja tu negdje, meni je termin 18.1.

znači ako se naruči u dućanu onda se još i čeka toliko, nisam to ni znala
ja mislila dođeš i kupiš znači da se i ja moram uskoro odlučiti

uh koliko će tu još biti troškova, već se preznojavam
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 12:46   #34
Quote:
Ninna kaže: Pogledaj post
Tinchi onda smo ti i ja tu negdje, meni je termin 18.1.

znači ako se naruči u dućanu onda se još i čeka toliko, nisam to ni znala
ja mislila dođeš i kupiš znači da se i ja moram uskoro odlučiti

uh koliko će tu još biti troškova, već se preznojavam
pa kupiš ako ti paše to kaj imaju ... ja koliko sam tražila cam po zg jedino sam u Magic baby našla ta crveno siva od lani ... drugdje nigdje nema, ali se može naručiti ...
Tako da ako imaš sreće i naletiš na ono kaj ti se sviđa, super! Mislim da peg perego i jane stižu u Adax krajem mjeseca ... pa ću još pričekati da to pogledam.
__________________
Živite svoj život, ne dozvolite da život živi vas!
Tinchi28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 19:58   #35


jel ste našle možda kakvu literaturu o odgoju blizanaca na hrvatskom jeziku?

ja sve što sam iskopala je sve na engleskom ili srpskom.... čak su mi u knjižnici rekli da nema ničeg...
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 16:39   #36
ja nisam ništa ni tražila tako da ti nemogu pomoći
ja sam još na istraživanju gdje su najpovoljnija kolica i koju sve opremu trebamo
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 10:38   #37

Jedva sam vas nasla tu
Mi imamo 4 kolica u uzem izboru, tak da smo,recimo, prosli fazu razgledavanja xD
Dallia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 10:51   #38
Dallia dobrodosla! Imas temu i na trudnicama, pa se javi i tamo.

Ja jos uopce ne razmisljam o kolicima. Tek sam 13+4. Imam jos puuuuuno vremena
__________________
29.07.2010. Bibonja... 03.03.2013. stižu jos dva Bibonjčeka
mala-kate is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 16:33   #39
Dallia, koja su vam u užem izboru...a i nema ih baš nešto puno za biranje
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 18:15   #40
ma da, tu kod nas nema bas izbora... tak da cemo mi najvjerojatnije narucit ili ic po kolica negdje van...
u uzem izboru su:
bumbleride indie twin
peg perego aria twin (ako uzimamo vlakic, onda definitivno ova)
spark duo stroller i
stroll air my duo twin stroller

nijedna jos nisam vidjela uzivo niti znam jel ih ima tu, al procitala sam valjda sve review-e i ova 4 mi se cine okej.. a vidjet cemo jos, mozda se predomislimo jos koji put
Dallia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.