Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2012., 17:53   #61
RedDoor ...to je onda super ponuda, i dobra teta... jer sam gledala kod slovenaca pa je cijena bila skoro 1000€
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 18:00   #62
Quote:
RedDoor kaže: Pogledaj post
Meni su za sada naj naj one sto je netko na stranici prije spominjao: stroll my air duo twin stroller, i da ih ima tu ili u SLo ili barem igdje u EU kupili bi njih, ali hebiga, nema
ja spominjala

neeeee, nemoj mi rec da ih nema nigdje
Dallia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 18:01   #63
za marame neznam. nisam ni razmisljala o tome, al ovo sta Luna kaze ne zvuci lose, jednog nosis dok drugog hendlaš pa zamjena
Dallia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 19:01   #64
evo za dupliće http://www.twins.de/artikeldetails/k...tragesack.html
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 21:48   #65
Dallia, sorry... Mozak mi je ko svicarski sir ovih dana, al zapamtila sam da je u tom tvom postu bilo bas puno kolica kojih kod nas nema i s gustom sam ih browsala jer sam sita Mclarena, Cama i Per perega, a ovaj stroll my air je stvarno multiuporaban i bas bih ga rado, u Americi je 800$, blago njima.... Za 225 ih salju i u EU ali onda carina i pdv pa kupis jos jedna
Ja mislila mozda ti je muz pomorac il imas nekog preko pa ce ti donijeti....
Ne znam ako ste vidjele TFK kolica za twinse, isto su jako super, njacka kvaliteta, al opet, nema u HR, ebo ih peg perego & co!
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 22:00   #66
E, da, netko je spominjao (opet ja...) Brevi B fun hranilicu.....nama se ona jako dopada, al nisam na netu uspjela nac cijenu... U Italiji je 145€
Puno mi je ljepsa od hvaljene Tatamie koja ajde jest jos naprednija al me podsjeca na nesto iz frizerskog salona
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 23:05   #67
Quote:
RedDoor kaže: Pogledaj post
E, da, netko je spominjao (opet ja...) Brevi B fun hranilicu.....nama se ona jako dopada, al nisam na netu uspjela nac cijenu... U Italiji je 145€
Puno mi je ljepsa od hvaljene Tatamie koja ajde jest jos naprednija al me podsjeca na nesto iz frizerskog salona

ja sam spomenula!

mi ćemo ih kupiti! odlična mi je i što je meni najvažnije ide od nultog položaja!
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 00:05   #68
Quote:
RedDoor kaže: Pogledaj post
E, da, netko je spominjao (opet ja...) Brevi B fun hranilicu.....nama se ona jako dopada, al nisam na netu uspjela nac cijenu... U Italiji je 145€
Puno mi je ljepsa od hvaljene Tatamie koja ajde jest jos naprednija al me podsjeca na nesto iz frizerskog salona
E ovo sam i ja gledala i oduševila se ... Definitivno ćemo ih uzeti i planiram u njima držati bebice u dnevnom boravku dok su još maleni ... tako da kolica ne nosam po stepenicama gore dolje ... A kasnije je hranilica koju ćemo ionak trebati.
Kod nas sam ih vidjela u fun2mum i cijena je bila negdje 1700 kn.

Sto se tiče kolica, evo odlučili se mi definitivno za cam i narucili ih ....
__________________
Živite svoj život, ne dozvolite da život živi vas!
Tinchi28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 00:16   #69
Quote:
Tinchi28 kaže: Pogledaj post
E ovo sam i ja gledala i oduševila se ... Definitivno ćemo ih uzeti i planiram u njima držati bebice u dnevnom boravku dok su još maleni ... tako da kolica ne nosam po stepenicama gore dolje ... A kasnije je hranilica koju ćemo ionak trebati.
Kod nas sam ih vidjela u fun2mum i cijena je bila negdje 1700 kn.

Sto se tiče kolica, evo odlučili se mi definitivno za cam i narucili ih ....
bravo Tinchi!

i mi ćemo ih imati!

čak mislim da su kod nas jeftinije - 1400 kn
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 00:24   #70
Zafrina, a gdje to kod vas? (moze i na pp)
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 01:19   #71
red door, ova nosljka mi se cini losa, barem kako je na slikama prikazano, da kikace nosis prema van.
zato sto im nogice vise i to je neispravan polozaj za njihove kukice i kicmicu.
pislai smo puno o tome na onoj drugoj temi o nosiljkama. jedini ispravan nacin nosenja bebe je da su im nogice u polozaju "zabice" (koljena iznad guze), ne smiju visiti.
to je najcesci problem kod vecine klokanica i zato su los izbor, koliko god one bile hvaljenje i propagirane (poput bjornica, recimo)
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 10:22   #72
Hvala Luna, nisam znala za to za nogice.... al ionako sam vec odustala od te nosiljke
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 14:04   #73
Quote:
RedDoor kaže: Pogledaj post
Ne znam ako ste vidjele TFK kolica za twinse, isto su jako super, njacka kvaliteta, al opet, nema u HR, ebo ih peg perego & co!
Ima kod nas TFK, u fun4mum, samo mislim da je cijena paprena...

ispravak, upravo ih zvala i više ih ne drže, iako na netu i dalje stoje

i 300 kn razlika za istu hranilicu u dva grada, predivno

Tinchi, koliko će vas na kraju izaći Cam? jel uzimate i njihove AS?
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 19:03   #74
Quote:
RedDoor kaže: Pogledaj post
sam sita Mclarena, Cama i Per perega, a ovaj stroll my air je stvarno multiuporaban i bas bih ga rado, u Americi je 800$, blago njima.... Za 225 ih salju i u EU ali onda carina i pdv pa kupis jos jedna
Ja mislila mozda ti je muz pomorac il imas nekog preko pa ce ti donijeti....
Ne znam ako ste vidjele TFK kolica za twinse, isto su jako super, njacka kvaliteta, al opet, nema u HR, ebo ih peg perego & co!
potpisujem sve..
a mislim 800$ nije malo al nije ni puno za takva kolica.. ma mogla bi eventualno zagnjavit ujaka, al to je covjek od 50+ godina, glupo mi je nekako...

i meni se svidjela brevi hranilica, sve mi se cini da cemo ih i mi nabavit
Dallia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 19:33   #75
Zafrina ... Gdje su 1400? pa za 600 kn razlike bi se mozda isplatilo malo proputovati .... Isto fun4mum ili neki drugi dućan?
Ninna ... Uspjela sam u magicu iskopati na zalihi jedne koje su boja 2011 (plavo bijelo) - povući će ih iz drugog dućana, i te su onda 20% snizene tako da će nas doći 3900. As moramo uzeti novu kolekciju, i sve u kompletu će biti oko 5300 .... Sto je super, nekih 800-900 kn manje nego da je sve nova kolekcija
__________________
Živite svoj život, ne dozvolite da život živi vas!
Tinchi28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 21:19   #76
moram provjeriti cijenu, nisam sigurna, sutra mi dolazi ta kolegica koja je kupila pa ću znati točno...

ona ih je kupila u Čakovcu, pa sad kome se isplati nek dođe, odmah organiziramo neku kavu
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 14:39   #77
Tinchi pa to je super ponuda! dobro ste prošli
ja se nadam da ćemo i mi naletiti na nešto slično ili bar neki popust
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 14:51   #78
e, ovako - veli moja frendica da su platili negdje oko 1200 kn!!

i sad ja zovem taj dućan da pitam a ženska meni veli da košta 1600 kn

al moj trudnički mozak nije pitao dal ima kakav popust ili ne
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 20:44   #79
Mislim da bi se to dalo nabaviti za 1200 ako se placa gotovinom, toje cijena bliska onih 145 € koliko kostaju u EU.
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 17:17   #80
Uffff nije da je ovo neki zivotni problem ali ostali smo bez Inglesine kako se cini i bas smo jako razocarani zbog toga....
Naime, gospodja s kojom smo u Tintilinicu skoro sve vec dogovorili nam jucer kad mso dosli naruciti kaze da Inglesina Domino Twin vise nema bezh boju
Samo tamnoplavu a nama se to ipak cini premrtvacki....tako da smo sad opet na pocetku a vec je lagano 5 do podna....
Sve mi se cini da ce na kraju ispasti Mclaren, jer jedino smo za Inglesinu bili spremni izdvojiti vise novca...uhhhh
Zna li netko od vas gdje se jos moze kod nas nabaviti Inglesina?
Probat cemo jos u Ilirskoj bistrici koja je nama tu blizu, ali sumnjam.....
Uhhhh((
Sto sad??
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.