Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2012., 17:31   #81
misliš više ih ne proizvode u toj boji?
hm, jedino kad bi ih neki od dućana imao na zalihi u toj boji
samo je pitanje da li ih uopće imaju na zalihi ili ih isključivo naručuju
vidim da tintilinića ima u više naših gradova, jedino da ih probaš nazivati pa provjeriti na više mjesta
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 19:36   #82
Quote:
Ninna kaže: Pogledaj post
misliš više ih ne proizvode u toj boji?
hm, jedino kad bi ih neki od dućana imao na zalihi u toj boji
samo je pitanje da li ih uopće imaju na zalihi ili ih isključivo naručuju
vidim da tintilinića ima u više naših gradova, jedino da ih probaš nazivati pa provjeriti na više mjesta
da, full su reducirali boje...ne kuzim sto im je...ajde da su Nijemci, ali za talijane me takvi estetski rezovi bas jako cude

Mislim da bi mi ova zenskica vec bila saznala da ikoji tintilinic ima takva kolica, bas se jako potrudila a i rekla je jos pitati na sajmu koji je btw. bio jucer i pretpostavljam da jos traje...?
Jel bila koja od vas iz Zg na tom sajmu za mame i bebe?

I jos jedno pitanje...hocete li vi nabavljati onaj Angel care baby movement monitor za prevenciju iznenadne dojenacke smrti?
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 21:35   #83
Bila ja na sajmu, ma bezveze, naravno ništa za blizance ni blizu nije bilo izloženo, bar ja nisam vidjela, a traje još sutra
Za ovaj monitor nisam ni čula, nisam još do toga došla
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 18:06   #84
Mislim da cemo mi na kraju uzeti maclaren twin techno i mirna Bosna. Gledala sam jos i
http://adax.hr/kolica/cijena/jane-nanuq-twin-2012
al nisam nasla nigdje da ih netko spominje, pa me strah uzeti ih. A bas su mi lijepa u plavoj boji.
__________________
29.07.2010. Bibonja... 03.03.2013. stižu jos dva Bibonjčeka
mala-kate is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 11:54   #85
Mala kate, sto se siva? I ja sam imala velike planove al mi je dugotrajno sjedenje velik problem jos od pocetka. Uspjela sam sebi sasit tri trudnicke pidjame s gornjim dijelom koji ce odgovarat i za dojenje, skratila zavjese i jos par sitnica al mislim da sad jedno dugo vrijeme necu sjest za masinu.
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 12:20   #86
Za pocetak cu sebi sasiti ponco da imam sto navuci na sebe preko zime, a nakon toga moram sasiti platnene pelene jer ih imam od male dovoljno samo za jedno dijete. I jos plahtice za kinderbet, navlaku za ogradicu (jer mi je sad ljubicasta) i tako... sve sto stignem uglavnom
__________________
29.07.2010. Bibonja... 03.03.2013. stižu jos dva Bibonjčeka
mala-kate is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 14:50   #87
Bravo, bravo ja cu taman pred najhladnije dane rodit nadam se, jer bih bila na cudu s jaknama....
Pogledat cu temu, thanx na hintu
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 16:33   #88
cure koje šivate, svaka čast
to je uostalom i super ušteda, ja to još ništa nisam nabavila, ni krevetiće, posteljinu, dekice, ajme koliko još toga

da je bar mene mama naučila šivati, imala bi sad posla
a ovako dangubim
joj i mene muči ta jakna, ništa ne mogu zakopčati, a ne da mi se za par mj kupovati novu koju kasnije mogu bacit
iako neću nigdje ni ići posebno, jedino za šetnju
možda se nađe koja mamina jakna pa ju posudim

inače, valjda pola kose mi je otpalo, prije mi je bila jaaako gusta, sad je čak i taman jedino je ima po svuda po kući, užaaaas gore od mačke se linjam
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 16:47   #89
Nisam ni ja jos nista kupovala, niti imam namjeru ista kupovati osim jednog jajeta i kolica, ostalo sve imam od male, a spavat ce mi u zipki zajedno, kad nju prerastu imam prijenosni krevetic, a kad ih prestanem dojiti po noci cemo kupiti jos jedan kinderbet i krevet za malu.
__________________
29.07.2010. Bibonja... 03.03.2013. stižu jos dva Bibonjčeka
mala-kate is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 17:03   #90
dobro, to je drugo, ti već imaš dosta toga od male, a ja nemam ništa od nikoga tako da sve moram nabavljati i istraživati šta mi sve treba
no to već spada u drugu temu
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 17:24   #91
Maka Kate, svidja mi se tvoja jednostavnost, vjerujem da je ona blagoslov prethodnog iskustva
Nina, mi smo sve nabavili online, uglavnom ebay i amazon za robicu, dekice i sl. Preko njuskala smo nasli dva ista krevetica, a preko nekog slovenskog shopa cemo jos i kolica, autosjedalice (tu smo jako na cudu) i one Brevi B fun hranilice.
Ima zaista puno toga tko krece od pocetka s nabavom i nema nekog da mu stogod pokloni.
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 13:03   #92
Curke, cula sam da su u Adaxu dobili neke skroz nove modele kolica za duplice. Ne znam kakve i cije, bila mi jucer sogi u adaxu u dubravi i kaze da su preslatke i da jos nisu bile ni raspakirane. Ali jedan ispred drugog a ja bi pored.
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 15:14   #93
ma da? a sigurno im je cijena paprena čim je novi model
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 17:18   #94
Imaju u adaxu jane kisobran, jedan pored drugog, idu od 0.-og polozaja, 2800kn-15% za gotovinu=oko 2400kn
Meni su lijepa, al me strah ih uzeti kad ne znam nikog tko ih ima, pa cemo uzeti maclaren twin techno
__________________
29.07.2010. Bibonja... 03.03.2013. stižu jos dva Bibonjčeka
mala-kate is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 18:29   #95
Ta jane sam vidjela prije i jako su mi slatka, ja sam vidjela neka sivo zelena i bila mi je super boja za razliku od maclarenovih deprezivnih. Ova navodno nisu kisobran ali im je cijena sigurno do neba visoka.
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 13:17   #96
iako mi imamo twin techno, preporuka za kolica - tfk

meni se od maclarena raspadaju leđa
ova kolica guraš jednim prstom, divna su.
imaju cijelu hrpu pretinaca i torbi koje se zakače okolo naokolo kolica.

osnovni model su kišobran kolica, ostalo se nadoplaćuje (košare, nosači za košare, za AS, torbe, prekrivači za kišu/sunce)
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 15:52   #97
Ova mi izgledaju skroz super.
A di se kod nas mogu nabaviti, pogledati? Ili u Slo?
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 16:10   #98
navodno ima kod nas, mogu provjerit gdje
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 20:06   #99
nažalost mislim da ih više nema kod nas za kupiti
držali su ih u fun4mum, ali kad sam ja zvala prije 2mj rekli su da ih više ne drže
kod slovenaca ih ima za kupiti
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 20:32   #100
Ajde pliz.
Meni su bas super. Jos ako ima u nekim veselim bojama, super.
Koja je to marka? Na mobu sam pa ne kuzim.
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.