Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2012., 17:23   #1
Vagon za djecu

ovo mooooram tu staviti...
http://www.radioflyer.hr/product,19.html


jednostavno ne znam što bi rekla. da, da, znam da se teme ovako ne otvaraju. ne, ne reklamiram..

pa evo, ko zna, možda se nekome i svidi. čisto da znate da postoji alternativa kišobran kolicima
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 20:19   #2
vani je to normalna stvar , ne kuzim cemu cuđenje,
strpaš klinca i svu opremu za plažu naprimjer i za pješćanu plažu dušu dalo
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 09:56   #3
razmišljala sam ja o tome prije iščuđavanja. uzela u obzir različite načine i mjesta života.. ali nisam našla odgovarajuću primjenu. ili nisam dovoljno maštovita.

plaža, veliš.. a po čemu je praktičnije od običnih kolica na koja isto tako možeš povješati sve što ti treba za plažu (osim suncobrana) i 2 djece koja su zaštićena od sunca i mogu zaspati ako hoće?
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 11:08   #4
Moja frendica to ima, utrpa klinke unutra i pune vrece iz konzuma i vuce ih do doma.klincima je fora, u parku se uvijek otimaju kad dodju
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 17:20   #5
Retro stvarčica.
Nekad davno su se radila takva slična kolica od drveta ili metala, klinci su to sami znali sklepat pa bi se time vozali.

A kako se sad rade sve retro stvari...
Sasvim normalno...
Klinci sami to mogu vući i igrat se.
Kome se sviđa... super....
__________________
"Slova su mi šljokava"
WandaTheFamous is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 17:27   #6
nisam vidjela nekog od nasih da to ima ali sam 2,3 puta ljetos vidjela turiste da to furaju,brdo prtljage,klince i na plazu iskreno smjesno mi je to nekako
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 17:45   #7
Postoji još jedna prezakon alternativa kišobran kolicima http://minigreeny.com/oprema/kolica/...h2-kolica.html



Stane unutra dvoje djece.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 00:00   #8
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Postoji još jedna prezakon alternativa kišobran kolicima http://minigreeny.com/oprema/kolica/...h2-kolica.html



Stane unutra dvoje djece.
Ovo prvo nisam vidjela uživo ali ovo drugo često vidim kod turista i ok kada voze ovako kao kolica ali kada to prikvače za bicikl i voze po glavnoj cesti između automobila,užas,di im je pamet
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 00:34   #9
i to sam vidjela ali isto samo kod turista,to je kod njih valjda normalno
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 10:10   #10
a ovo:
nije za grad ali za seoska podrucja idealno
naravno, kod nas je selo siromasno ali vani, pogotovo u americi, nije takva prica
kolica su vise za grad, steta ih je prljat
ovo je idealno za klince sa blatnjavim cipelama
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 10:28   #11
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Postoji još jedna prezakon alternativa kišobran kolicima http://minigreeny.com/oprema/kolica/...h2-kolica.html

e viš, ovo mi ima više smisla nego vagon. ovo ima više mogućnosti primjena i nastavak za biciklo..

Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Ovo prvo nisam vidjela uživo ali ovo drugo često vidim kod turista i ok kada voze ovako kao kolica ali kada to prikvače za bicikl i voze po glavnoj cesti između automobila,užas,di im je pamet
i ja vidim često i razumijem prednosti; autokampovi su više kilometara udaljeni od naselja i svi imaju bicikle i svuda idu biciklima i tegle namirnice i djecu i pse.. tako da to voze iz nužnosti a ne iz hira.
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 10:42   #12
Quote:
undercover kaže: Pogledaj post
a ovo:
nije za grad ali za seoska podrucja idealno
naravno, kod nas je selo siromasno ali vani, pogotovo u americi, nije takva prica
kolica su vise za grad, steta ih je prljat
ovo je idealno za klince sa blatnjavim cipelama
Ja sam to vidjela baš u gradovima, doduše, civiliziranima i prilagođenima biciklistima. Npr. u NL, DE, DK...
Postoje svakakve kombinacije:


Eurifesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 11:13   #13
Ja sam rodom iz malog grada i stalno smo se tamo vozili biciklom. Sad sam u ZG i tu ceste baš nisu prilagođene za bicikliste, ali da se voziti. Uglavnom kad mi klinci budu veći, definitivno ću razmisliti o nečem takvom.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 12:13   #14
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Ja sam rodom iz malog grada i stalno smo se tamo vozili biciklom. Sad sam u ZG i tu ceste baš nisu prilagođene za bicikliste, ali da se voziti. Uglavnom kad mi klinci budu veći, definitivno ću razmisliti o nečem takvom.
mi smo jedni od tih "stranaca" koji imaju onu croozer prikolicu za bicikl. nasih dvoje se vole vozit u tome. ok, ovdje gdje smo mi postoje uredjene staze za bicikle, ali dijelom ih vozimo i po cesti. naravno, tu su vozaci oprezniji nego u cro, svjesni su tih silnih bicikla i prikolica. inace su u ovom croozeru djeca vezana remenjem, i moze im se stavit kaciga. za male postoje posebni dodaci. ono sto je meni isto cool, kad se dodaju dodatni kotaci sluzi kao kolica za dvoje djece. ja ih kad je snijeg ili kisa rado koristim.
nego taj vagon ili wagen. u de je obicaj kad se ide na izlet ili kad tete iz vrtcia s djecom idu vani onda ih potrpaju unutra
ili na izlete za prvi maj i slicno
cesto takvih vagona ima u zoloskim vrtovim ili parkovima kad klinci nece vise hodat da ih se moze vozit
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 12:19   #15
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Ja sam to vidjela baš u gradovima, doduše, civiliziranima i prilagođenima biciklistima. Npr. u NL, DE, DK...
Postoje svakakve kombinacije:
i ovo je zgodno , isto iz NL, a slican sistem je popularan i u danskoj
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 12:20   #16
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
ovo mooooram tu staviti...


jednostavno ne znam što bi rekla. da, da, znam da se teme ovako ne otvaraju. ne, ne reklamiram..

pa evo, ko zna, možda se nekome i svidi. čisto da znate da postoji alternativa kišobran kolicima
za razliku od kisobran kolica ovime mozes transportirat stvasta jos nesto, kucne ljubimce, igracke, spizu, kasete pive, a i djeca se s tim rado igraju
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 13:39   #17
Sve ovo što ste stavile vani je sasvim normalno...bila sam u nordijskim zemljama (Švedska, Danska, Norveška...) i njihove biciklističke staze su iste širine kao naše pješačke, idu gotovo preko cijelog grada, a i van njega, imaju svoju signalizaciju i dosta ljudi to koristi...
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 16:13   #18
ovo se na da uspoređivati ni sa čim, a pogotvo ne s kolicima
moji bi bili u deliriju da imaju bilo šta od ovoga. živimo na selu, u mirnoj ulici i ne znam gdje bi nam bio kraj. moj tata kao klinac je imao slična kolica onima iz prvog linka

prije par dana smo vozili šukare, tačke, kariole kod majstora na popravak, a nazad sam ih vozila u njima bili su sretni kao da su u cirkusu... ono što je nama super ne mora biti i njima, i suprotno
mi smo starijem kupili bagera autić u uvjerenju da je to pun pogodak, a ispao je
čorak
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 16:35   #19
Quote:
svastamorac kaže: Pogledaj post
ovo se na da uspoređivati ni sa čim, a pogotvo ne s kolicima
moji bi bili u deliriju da imaju bilo šta od ovoga. živimo na selu, u mirnoj ulici i ne znam gdje bi nam bio kraj. moj tata kao klinac je imao slična kolica onima iz prvog linka

prije par dana smo vozili šukare, tačke, kariole kod majstora na popravak, a nazad sam ih vozila u njima bili su sretni kao da su u cirkusu... ono što je nama super ne mora biti i njima, i suprotno
mi smo starijem kupili bagera autić u uvjerenju da je to pun pogodak, a ispao je
čorak
mozda moze majstor ovako nesto napravit, ova kolica su drvena
ima na netu uputa kako, doduse na njemackom...http://www.1-2-do.com/de/projekt/Bol...nleitung/4198/
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 16:51   #20
Quote:
aniano kaže: Pogledaj post
i ovo je zgodno , isto iz NL, a slican sistem je popularan i u danskoj
Ovaj model mi se najviše sviđa, staviš im unutra puno jastuka i super!
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.