Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2017., 19:14   #2021
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
zašto nudističke plaže ne mogu imati normalan prilaz, tuš, koš za smeće, suncobrane, ležaljke?
Hocu da se prikljucim temi i dodam da je problem sto HTZ ne prepoznaje nudizam kao ravnopravnu turisticku ponudu, a to za sobom vuce problem sto se nudizam ne promovise i na godisnjem nivou se ne izdvajaju sredstva za uredjenje i odrzavanje veceg broja nudistickih plaza.

Zbog toga nudisti moraju izigravati power rangere da dodju do plaze, ne postoje odstampane mape sa ucrtanim plazama koje su pogodne za nudiste, a da ne pricam da ne postoji npr. web sajt gdje bi neka teta nudistica iz Dojclanda mogla vidjeti gdje se nalaze nudisticke plaze, koji je smjestaj najblizi, gdje su parking mjesta itd.
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 15:08   #2022
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
...
nisam svaki dan raspoložena za robinzonsko ljetovanje
da, to i mene sve više nervira...
kad sam bila jako mlada bio mi je to dio avanture, ali sada više nije...
ne čudi me da onda mnogi naturisti završe u inozemstvu gdje more nije ni izdaleka tako lijepo, ali sve drugo je savršeno riješeno - i plaže sa svim potrepštinama, iznajmljivanje npr. bicikala, jahanje, supermarketi, brazilian waxing saloni, nema čega nema...
znam već više ljudi koji već nekoliko godina zaredom putuju u Španjolsku ili Cap d'Agde ili bilo gdje drugo gdje je mnogo bolje uređeno i civilizirano...
Živjeli Robinzoni, ali...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 15:17   #2023
Onda ne ides na vis, nek u medulin. Fulala si mjesto. Ti si u raju, a htjela bi umjetni pakao.
I sto ce ti kabina za presvlacenje?

Do kud ide ta ljudska nezahvalnost?ili ti:biseri pred svinje
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 17:02   #2024
Pa svaka divlja plaža je takva, hoćeš da si sam na plaži onda se moraš zavlačiti svukuda. Hoćeš uređeno ima gdje ali slažem se da je ponuda mala i da bi trebalo više raditi na tome.
A nije da nema uređenih nudistički plaža i kampova.
Bunculuka, Koversada, Valalta...
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 17:28   #2025
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Onda ne ides na vis, nek u medulin. Fulala si mjesto. Ti si u raju, a htjela bi umjetni pakao.
I sto ce ti kabina za presvlacenje?

Do kud ide ta ljudska nezahvalnost?ili ti:biseri pred svinje
ako napišem da nam kabine za presvlačenje ne trebaju i iza toga stavim ovaj smajlić , valjda je jasno da je to šala? ili si cjepljena od humora?
ako želim šljunčanu plažu koja nije prekrivena slojem biljnog otpada i na njoj tuš, suncobran i normalan ulazak u more bez da se sva izgrebem to je umjetni pakao? svašta...

Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Pa svaka divlja plaža je takva, hoćeš da si sam na plaži onda se moraš zavlačiti svukuda. Hoćeš uređeno ima gdje ali slažem se da je ponuda mala i da bi trebalo više raditi na tome.
A nije da nema uređenih nudistički plaža i kampova.
Bunculuka, Koversada, Valalta...
uređenih je jako malo po jadranu
ne govorim o divljim plažama
govorim o tri plaže koje su na stranicama turističke zajednice komiže i turističke zajednice visa označene kao službene nudističke
pa ispadne da je to sve divljina i nema veze s gradskim uređenim plažama koje imaju tekstilci
divlje plaže su drugo, tu znaš što te čeka
i sve tekstilne plaže imaju lijepo uređene prilaze a ja se u Komiži igram alpinizma s tonom stvari jer sve moram nosit sa sobom. a službena plaža... da idem na neku divlju ništa ne bih rekla, to bi bio moj izbor
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 12:32   #2026
Nema ništa gore neg na FKK plaži gdje jebenim slovima je napisano FKK zateći textilce.

UŽAS!!!!

I ovako ih ima malo ili nema uopće...

A nekada smo bili europska velesila.

Čak su sada i skratili dio Valalte i napravili textilni dio. Čekam da i Valaltu kompletno ukinu kroz godinu-dvije.
dlakavi nudisti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 17:12   #2027
Quote:
dlakavi nudisti kaže: Pogledaj post
Nema ništa gore neg na FKK plaži gdje jebenim slovima je napisano FKK zateći textilce.

UŽAS!!!!

I ovako ih ima malo ili nema uopće...

A nekada smo bili europska velesila.

Čak su sada i skratili dio Valalte i napravili textilni dio. Čekam da i Valaltu kompletno ukinu kroz godinu-dvije.
jučer na plaži bili bok došle 4 gospođe u četrdesetim godinama i kupaju se u kostimima
i još me stalno prijeko pogledavaju
pa sam došla do njih i kažem im ovo je službena nudistička plaža, imate veliku ploču prije ulaza a one meni vele da šta me smeta ako su u kupaćim?
rekla sam im da me smetaju isto kao što bi njih smetalo da se ja skinem usred tekstilne plaže
al ništa, ostale su par sati

danas na plaži kod komiže, došli cura i dečko on gol ona u toplesu

ono na cijelom otoku su samo 3 nudističke i cijeli niz tekstilnih i onda moraju dolazit
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 17:31   #2028
a jbg curu stid sunčati cice na tekstilnoj pa dođe na fkk...
A ljudi kao ove žene koje tako čudno gledaju druge sve kontaju kako su ovi nudisti ludi, perverznjaci ovakvi, onakvi... šta se imaju skidati svuda i tako to, njih ne mogu smisliti.
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 18:19   #2029
A suzivot?
Meni je na plazi bitno ponasanje i kolicona ljudi, a ne sto imaju na sebi.
Volim tihe, pristojne ljude u malim kolicinama koji ne ulaze u moj osobni prostor. Mogu biti goli ili u skafanderu.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 18:44   #2030
Slažem se, to je sasvim ok. Nadovezao sam na ono što je sunce reklo, i sam sam imao nekih ne mogu reći ružnih iskustava jer me boli dupe za njima, ali na nekim plažama gdje su većinom nudisti dođu tako neki koji imaju primjedbu na sve i svašta i onda te onako ispod oka gledaju i kontaju koji su ovo luđaci, komentarišu okolinu umjesto da gledaju svoja posla i uživaju u suncu i moru...
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 22:51   #2031
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Slažem se, to je sasvim ok. Nadovezao sam na ono što je sunce reklo, i sam sam imao nekih ne mogu reći ružnih iskustava jer me boli dupe za njima, ali na nekim plažama gdje su većinom nudisti dođu tako neki koji imaju primjedbu na sve i svašta i onda te onako ispod oka gledaju i kontaju koji su ovo luđaci, komentarišu okolinu umjesto da gledaju svoja posla i uživaju u suncu i moru...
tolerancija i suživot su divna stvar na papiru
ali ako netko dođe u badiću na službenu nudističku i onda ili bulji u mene (najčešće neki stari jarac) ili me stalno pogledava i komentira e onda nema govora o suživotu
isto kao što ja neću biti gola na obiteljskoj plaži niti ću tamo glasno komentirati kako ljudi mogu biti u badićima
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 22:54   #2032
Kada bi se plaćao ulaz i osoblje nadgledalo da li je netko u tekstilu, druga bi to priča bila...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 23:01   #2033
Nadgledanje, buljenje, pravila...
Uzas. Sve istu kurac.

To nije odmor.

Sloboda je odmor. Zato volim divlje plaze.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 23:02   #2034
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Nadgledanje, buljenje, pravila...
Uzas. Sve istu kurac.

To nije odmor.

Sloboda je odmor. Zato volim divlje plaze.
ako na njih ne dolaze tekstilci, onda su divlje ok
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 23:03   #2035
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Kada bi se plaćao ulaz i osoblje nadgledalo da li je netko u tekstilu, druga bi to priča bila...
ma naravno.. antiterorističku jedinicu s fantomkama i dugim cijevima postavit na plazu da nadgledaju ko je gol, a ko nije
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 23:07   #2036
Tako je, sve je to na papiru divno i krasno ali u praksi bome nije.
Takve ljude ne mogu razumjeti nikako, ako već ne odobravaš ili ti se ne sviđa zasto si tu onda? Svašta...

Nudistice, bi bila druga priča ali tužno je što bi moralo do toga doći da bi se izbjegle neugodne situacije.
Ja sam čest gost na jednoj jako lijepoj i uređenoj nudistčkoj i tamo imaš bukvalno od najmlađeg do najstarijeg i niko te ni ne pogleda, svi uživaju na svoj način i nikog nije briga ko je kakav...
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 23:14   #2037
ne treba tu puno nadgledanja... zviždaljka za one koji uđu i u roku od 30 sekundi ili pređenih 20m se ne skinu... onda im bude manje ugodno kada se 100 pari očiju okrene da ih gleda kao neko neugodno čudo... ili su jako brzo van ili jako brzo goli...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 23:23   #2038
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post

Sloboda je odmor. Zato volim divlje plaze.

To je poenta svega.
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 21:35   #2039
Znam da se za neke plaže u Poreču i okolici spominjalo da imaju dva kruga zaštite(doduše, nudistički kampovi), jedan gdje se kontrolira zapravo ulaz, kao i u bilo koji drugi ugostiteljski objekt, a drugi, unutarnji krug, gdje se kontrolira jesu li svi na plaži goli, te se udaljuju promatrači.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 22:35   #2040
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Znam da se za neke plaže u Poreču i okolici spominjalo da imaju dva kruga zaštite(doduše, nudistički kampovi), jedan gdje se kontrolira zapravo ulaz, kao i u bilo koji drugi ugostiteljski objekt, a drugi, unutarnji krug, gdje se kontrolira jesu li svi na plaži goli, te se udaljuju promatrači.

tako i treba!
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger