Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2009., 01:31   #221
Odgovaraš svima na provokacije osim meni na konkretno pitanje i primjere!
Polucilindar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:31   #222
Quote:
Joško kaže: Pogledaj post
kojim pravom je meni nametnuto da ne mogu uzeti paket cokolade iz trgovine da ne platim? da ne mogu otic u salon bez kune po novi porsche? ne mogu ubiti iritantnog susjeda bez posljedice? drustvene norme jebga, preseli se negdje zabaceni dio afrke pa skaci gol koliko te volja
to su sve neprihvatljive stvari jer idu na nečiju štetu. ja ne vidim kome ja štetim samo zato jer hodam gol, to je moj problem. društvene norme se mijenjaju iz stoljeća u stoljeće. nekad je bilo društveno prihvatljivo spaljivati ljude na lomači, a nadam se da će jednom biti prihvatljivo da ljudi hodaju goli.
Hrčak Heroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:32   #223
Quote:
Polucilindar kaže: Pogledaj post
Pa da, ali nisu svi kulturni niti drže do higijene! Pa jel ti vidiš malo svijet oko sebe, ljude kako se ponašaju? Samo mi treba neki nudist koji nezna obrisat guzicu dobro da zapinje za mene!

Nisu svi takvi, ne generaliziram, ali nemožeš reči da takvih slučajeva nebi bilo!
za takve postoje sankcije unutar nudističkih klubova. i mi imamo nekakva svoja pravila!
Hrčak Heroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:33   #224
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
ili si s curom u tramvaju a neki joj lik češe kurcem po guzici?
Kakav loš argument. Naravno da nebi svi postali nudisti niti bi ih itko tjerao, nego bio ona nudistička manjina mogla slobodnije ispoljavat svoje potrebe.
Godivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:33   #225
Quote:
Polucilindar kaže: Pogledaj post
Odgovaraš svima na provokacije osim meni na konkretno pitanje i primjere!
ne vidim što je konkretno u nekakvim besmislenim usporedbama metroseksualaca i nudista. da imaš što pametno za reći, možda bi ti netko i odgovorio.
Hrčak Heroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:33   #226
Quote:
Hrčak Heroj kaže: Pogledaj post
za takve postoje sankcije unutar nudističkih klubova. i mi imamo nekakva svoja pravila!

prvo pravilo jest-drzi šupak čistm
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:34   #227
Opet, ignorirate moja pitanja!

Kako ti može biti normalno pustit dijete u dućan među gole ljude kad neznaš da li netko ima kakav poremećaj? To što ti ne osjetiš sexualni nagon i želju na golo tijelo ne znači da neki drugi ne bi osjetili. Šta je sa teenagerima? Hormoni?
Polucilindar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:34   #228
Quote:
Hrčak Heroj kaže: Pogledaj post
to su sve neprihvatljive stvari jer idu na nečiju štetu. ja ne vidim kome ja štetim samo zato jer hodam gol, to je moj problem. društvene norme se mijenjaju iz stoljeća u stoljeće. nekad je bilo društveno prihvatljivo spaljivati ljude na lomači, a nadam se da će jednom biti prihvatljivo da ljudi hodaju goli.
ajde ovako.. susjedu da pojebem zenu? zasto ne ? pa nije sapun da se potrosi? zasto ne? zasto je to neprihvatljivo? zasto ne smijem? zasto zasto?
Joško is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:35   #229
Quote:
Godivan kaže: Pogledaj post
Vi ste religijski indoktrinirani i razvili ste prezir prema ljudskom tijelu. To sad pokušavate umotati u nekakve kvazi pragmatične argumente, ali suština ostaje ista.
aha.religijski idoktriniram jer neidem gol u crkvu..ajde bok stari
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:35   #230
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
ili si s curom u tramvaju a neki joj lik češe kurcem po guzici?
mojoj djevojci je netko češao kurcem po guzici iako je bio odjeven. jel to društveno prihvatljivije po tebi?
Hrčak Heroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:35   #231
Quote:
Hrčak Heroj kaže: Pogledaj post
ne vidim što je konkretno u nekakvim besmislenim usporedbama metroseksualaca i nudista. da imaš što pametno za reći, možda bi ti netko i odgovorio.
Dzžiš se jedine humoristične opaske koju sam napisao, šta je sa svime drugim?
Polucilindar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:36   #232
Quote:
Hrčak Heroj kaže: Pogledaj post
mojoj djevojci je netko češao kurcem po guzici iako je bio odjeven. jel to društveno prihvatljivije po tebi?
Znači bilo bi ti prihvatljivije da je taj lik (ili tvoja cura) bio gol?
Pa to i je moj argumenat, da su ljudi odvratni, samo nam još trebaju odvratni GOLI ljudi!
Polucilindar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:37   #233
Quote:
Godivan kaže: Pogledaj post
Vi ste religijski indoktrinirani i razvili ste prezir prema ljudskom tijelu. To sad pokušavate umotati u nekakve kvazi pragmatične argumente, ali suština ostaje ista.
čime si pobio moju tvrdnju, strawmančino?
trollu, dokaži iti jednu od svojih tvrdnji.

koja to religija indoktrinira da su genitalije jednak dio tijela kao npr. leđa? kršćanstvo i istočni grijeh? nda.

razbijen si ko kanta i prikazan u svoj svojoj intelektualnoj bijedi i preporučam ti da se ne sramotiš dalje dok te šamaramo po ovim forumima


p.s.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:37   #234
Quote:
Polucilindar kaže: Pogledaj post
Opet, ignorirate moja pitanja!

Kako ti može biti normalno pustit dijete u dućan među gole ljude kad neznaš da li netko ima kakav poremećaj? To što ti ne osjetiš sexualni nagon i želju na golo tijelo ne znači da neki drugi ne bi osjetili. Šta je sa teenagerima? Hormoni?
U čemu je razlika u odnosu na sadašnju situaciju? Opet predrasuda da među nudistima ima više pedofila i slično. To nema veze s realnošću. Ponovit ću još jednom, ne zalažemo se da društvo postane nudističko, nego da oni koji već jesu nudisti, a takvi su u manjini slobodnije izražavaju svoj svjetonazor.
Godivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:37   #235
Quote:
Polucilindar kaže: Pogledaj post
Opet, ignorirate moja pitanja!

Kako ti može biti normalno pustit dijete u dućan među gole ljude kad neznaš da li netko ima kakav poremećaj? To što ti ne osjetiš sexualni nagon i želju na golo tijelo ne znači da neki drugi ne bi osjetili. Šta je sa teenagerima? Hormoni?
nudist je kao takav naviknut na ljudsko tijelo i seksualni poriv mu je sekundarni poriv. drugačije je dok ljudi interaktiraju dok su goli, osjeća se nekakvo uzajamno poštovanje, ne bacaju se svi na sve odmah kao životinje! vidi se da ne znate ništa o nudističkoj kulturi, barem se informirajte prije nego što počnete iznositi nekakve tvrdnje koje nemaju veze s nudistima.
Hrčak Heroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:39   #236
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
čime si pobio moju tvrdnju, strawmančino?
trollu, dokaži iti jednu od svojih tvrdnji.

koja to religija indoktrinira da su genitalije jednak dio tijela kao npr. leđa? kršćanstvo i istočni grijeh? nda.

razbijen si ko kanta i prikazan u svoj svojoj intelektualnoj bijedi i preporučam ti da se ne sramotiš dalje dok te šamaramo po ovim forumima


p.s.
mislim da su jedini koji zaslužuju šamar oni kojima je jedini cilj zatrpavanje foruma sa svojim "ah-kako-sam-ja-humorističan-pametniji-i-bolji-od-tebe" postovima. želim ti svu sreću u nabijanju još 1000 takvih postova i u izdrkavanju na iste.
Hrčak Heroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:39   #237
Quote:
Godivan kaže: Pogledaj post
U čemu je razlika u odnosu na sadašnju situaciju? Opet predrasuda da među nudistima ima više pedofila i slično. To nema veze s realnošću. Ponovit ću još jednom, ne zalažemo se da društvo postane nudističko, nego da oni koji već jesu nudisti, a takvi su u manjini slobodnije izražavaju svoj svjetonazor.
Ne, stavljaš mi riječi u usta! Nisam to rekao, rekao sam da su LJUDI OPĆENITO POKVARENI, ovo bi samo olakšalo određenim ljudima da zadovoljavaju pohotu!

Ja se nebi osječao ugodno pustit SVOJU ODJEVENU kćer u dućan, ako postoji mogučnost da GOLI pedofil dobije erekciju na jednostavan pogled prema njoj i da ona to mora vidjet. Jesi shvatio? Da ti probam nacrtat?
Polucilindar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:40   #238
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
čime si pobio moju tvrdnju, strawmančino?
trollu, dokaži iti jednu od svojih tvrdnji.

koja to religija indoktrinira da su genitalije jednak dio tijela kao npr. leđa? kršćanstvo i istočni grijeh? nda.

razbijen si ko kanta i prikazan u svoj svojoj intelektualnoj bijedi i preporučam ti da se ne sramotiš dalje dok te šamaramo po ovim forumima


p.s.
Ne želim se spuštati na ovako nisku razinu razgovora i vrijeđanje. Predlažem kaznu dežurnim moderatorima
Godivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:41   #239
Quote:
Hrčak Heroj kaže: Pogledaj post
mislim da su jedini koji zaslužuju šamar oni kojima je jedini cilj zatrpavanje foruma sa svojim "ah-kako-sam-ja-humorističan-pametniji-i-bolji-od-tebe" postovima. želim ti svu sreću u nabijanju još 1000 takvih postova i u izdrkavanju na iste.
a s tobom sam nešto razgovarao?

kako slatko.. klončić od trolla se našao uvrijeđen
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 01:42   #240
Pa jebem te glupog, među svećenicima imaš pedofile, U CRKVI, pa ko kaže da bi svi nudisti bili kulturni, jesi toliko slijep?

Vratimo se na tramvaj, nisi mi odgovorio, šta da je jebena gužva u tramvaju i netko tebe golog gurne i ti ljepo pikneš nekog ko sjedi u uho ili oko sa svojim spolovilom?
Polucilindar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger