Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2009., 16:54   #41
Često sam na tim nudističkima raznim poslovima i mogu reći da to zaista normalne veze sa nekakvim orgijama nema.
Uglavnom sredovječni parovi i penzioneri, dosadnooo..
Obična plaža je puno življe, zanimljivjie i dinamičnije mjesto.
A monsena Rovinj je raj za gayeve.
Običan svijet nema šta tu puno očekivat.
hefest is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 18:09   #42
Nudističke plaže i sex....kao što mnogi kažu, uzbudljivije i dinamičnije zna biti na običnim plažama.

Ali usamljena skrivena plažica pored mora i mi golišavi i sami......to već vuče jako na seks.
Jer čim su nam tijela gola, pod vrelim Suncem namackana i nauljena, i ako ima prilike tj. nema nikoga sa strane ....bedasto bi bilo se ne kresat. I baš su ti sexići na takvim plažama golih mokrih tijela ispod vedra neba znali biti sjajni.
U svakom slučaju najljepše je biti gol i pored sebe imati slatku golišavu partnericu.
Mellanthero is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 18:26   #43
Quote:
nudistOne kaže: Pogledaj post
monsena u istri,ima gay plazu,swinger plazu i obicnu nudisticku plazu...tak da to bi bilo to,sto se sexanja na plaži tice...
Jebate. Otkad sam ondje ljetovao, postala je pravo leglo razvrata.
Koliko se svijet promijeni u svega 15-ak godina…
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 20:54   #44
E ja jedva cekam otici na neku pustu plazu s dragom. E tamo ce svasta biti. Bit ce to prava sloboda, onako goli.......
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 21:35   #45
Quote:
Mellanthero kaže: Pogledaj post
Ali usamljena skrivena plažica pored mora i mi golišavi i sami......to već vuče jako na seks.
Jer čim su nam tijela gola, pod vrelim Suncem namackana i nauljena, i ako ima prilike tj. nema nikoga sa strane ....bedasto bi bilo se ne kresat.
Joj, ovo mi tak dobro zvuci.

Nisam se nikad poseksala na plazi....
Uopce ne znam koji vrag si trljam soli na ranu ovim topicom...

A nudisticke plaze me ne privlace ni najmanje. Ne zelim biti prisiljena gledati splovila ljudi za koje ne zelim znati kako izgledaju. Bar tamo dolje.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 22:03   #46
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Joj, ovo mi tak dobro zvuci.

Nisam se nikad poseksala na plazi....
toplo preporučam

vidiš, tako ti ja patim za seksom u sjeniku, a toga nema kod mene
__________________
Nasty ho
Acid bite is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 22:09   #47
Quote:
Acid bite kaže: Pogledaj post
toplo preporučam

vidiš, tako ti ja patim za seksom u sjeniku, a toga nema kod mene

ja nisam u sjeniku,
ali jesam pored stoga sijena,

ona je bila oslonjena na laktove i koljena
a ja sam ulazio i ulazio i ulazio...

u jebo te, wtf tema je na plaži...

jesam i to naravno,
u Podgori na plaži ispod najstarijeg gradskog dućana,
onoga što se u njega penje skalama

bili smo pod ručnikom,
bili smo vreli
trajalo je 30 sekundi max
__________________
All characters and events in my posts are fictional!
Ian Anderson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 22:13   #48
Quote:
Ian Anderson kaže: Pogledaj post
ja nisam u sjeniku,
ali jesam pored stoga sijena,

ona je bila oslonjena na laktove i koljena
a ja sam ulazio i ulazio i ulazio...

u jebo te, wtf tema je na plaži...
naughty, naughty boy
vidiš, ja sam pored plaže
__________________
Nasty ho
Acid bite is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 22:48   #49
Quote:
sebadora kaže: Pogledaj post
Nitko ne gnjavi svak u svojoj uvalici dok jednog dana nije dosao debil naslikavati fotkacem......
mislim jesi li lud??????

I to mene??? Da sam barem neki prizor....
joj sorry al ovo mije
denni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 23:49   #50
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Joj, ovo mi tak dobro zvuci.

Nisam se nikad poseksala na plazi....
Uopce ne znam koji vrag si trljam soli na ranu ovim topicom...

A nudisticke plaze me ne privlace ni najmanje. Ne zelim biti prisiljena gledati splovila ljudi za koje ne zelim znati kako izgledaju. Bar tamo dolje.
Ekšli, na nudističkim plažama ljudima naučiš gledati u oči. Naročito ako si muško, u tako negdje ranom pubertetu… jebote, koju kontrolu stekneš…
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 23:51   #51
Quote:
Acid bite kaže: Pogledaj post
toplo preporučam

vidiš, tako ti ja patim za seksom u sjeniku, a toga nema kod mene
jbt...nikad me nije privlačilo bockanje sijena
al stijene su sasvim nešto drugo
tonkica051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 00:55   #52
Je denni slozila bih se s tobom strasno i grozno no sta da se radi.....
Ma ono...to je samo tijelo ljuska u kojoj se krecemo.... Nije me sram...
No filing je katastrofa....
Bez pitanja, dozvole......
sebadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 03:16   #53
Nudizam i seksualnost

Jeste li nudisti, odnosno prakticirate li (barem povremeno) sunčanje i kupanje bez odjeće u nazočnosti drugih (jednako razodjevenih) vama nepoznatih osoba?

Nije mi jasno kako čovjek može gledat druge gole ljude, a da u tome ne traži seksualnu privlačnost. Mislim, ja u tramvaju gledam sise i guzice, kako ne bi na nudističkoj plaži... Ma znam, prošlo bi me, naviknuo bi se ali svejedno. Uglavnom, pogled na golo žensko tijelo smatram previšem seksualnim da bi prakticirao nudizam. Nemam neku želju pokazivanja pimpača ali mi isto tako ništa ne znači ako ga netko vidi, tako da s tim nemam problema (šaljivdžije neka preskoče poziv da ga onda postam na Forum). Čak me nije strah erekcije, sakrilo bi se to okretanjem na trbuh ili skokom u more Ali jednostavno ne mogu, previše mi je sve to nabrijano i intenzivno.

Kako vi stojite sa svim tim? Također, zanima me razlika između ženske i muške percepcije nudizma.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 04:29   #54
moja percepcija je da između nudizma i sexa nema velike razlike(jedina razlika je udaljenost )... ne odobravam nudizam, čak ni topless, a "nudizirati" ću se samo pred osobom s kojom ću se sexati(iznimno pred obiteljskim liječnikom, ili određenim specijalistom...)

ne odobravam znači ne želim(u tom smjeru)toliko slobodnu curu, ali neka svi ostali rade što ih volja...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 08:58   #55
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Jeste li nudisti, odnosno prakticirate li (barem povremeno) sunčanje i kupanje bez odjeće u nazočnosti drugih (jednako razodjevenih) vama nepoznatih osoba?

Nije mi jasno kako čovjek može gledat druge gole ljude, a da u tome ne traži seksualnu privlačnost. Mislim, ja u tramvaju gledam sise i guzice, kako ne bi na nudističkoj plaži... Ma znam, prošlo bi me, naviknuo bi se ali svejedno. Uglavnom, pogled na golo žensko tijelo smatram previšem seksualnim da bi prakticirao nudizam. Nemam neku želju pokazivanja pimpača ali mi isto tako ništa ne znači ako ga netko vidi, tako da s tim nemam problema (šaljivdžije neka preskoče poziv da ga onda postam na Forum). Čak me nije strah erekcije, sakrilo bi se to okretanjem na trbuh ili skokom u more Ali jednostavno ne mogu, previše mi je sve to nabrijano i intenzivno.

Kako vi stojite sa svim tim? Također, zanima me razlika između ženske i muške percepcije nudizma.
Kao netko tko je odrastao kao nudist, mogu ti reći samo da imaš tipičnu autsajdersku (da ne velim: "normalnu" ) percepciju nudizma. Koja je, nimalo iznenađujuće, pogrešna.

U nudizmu nema baš mnogo erotike... sve se vidi, sve se zna, svi pogledaju i nitko se previše oko toga ne uzbuđuje.
Još kad je oko tebe većina golaća od preko 50 godina, nije da se imaš na kaj uzbuditi.
Kao rani sam tinejdžer, iskreno govoreći, više problema sa skrivanjem erekcije imao na običnim plažama, gdje sam cure u bikinijima mogao razodijevati pogledom, nego na nudističkima, gdje je sve jasno od samog početka.

Inače, danas nisam nudist. Nije stvar srama ili skrivanja požude, već jednostavno posljedica činjenice da u mom društvu ima malo ili nimalo nudista, a meni je svejedno.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 09:05   #56
Rodili smo se goli, prije 50 000 godina mislim da nismo imali kupaće kostime i razne majice. A ako jesmo, nisu nam služili da nam ne bude neugodno ili da ne bi projicirali seksualnost, nego jer nam je bilo HLADNO.

Ne vidim čemu uopće toliko brijanje na kontroverzu ili nabrijavanje nudizmom. Šta, rodili ste se u odijelu?

edit: potpisujem lastanov post, iako nikad nisam bio nudist
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 09:15   #57
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Kao netko tko je odrastao kao nudist, mogu ti reći samo da imaš tipičnu autsajdersku (da ne velim: "normalnu" ) percepciju nudizma. Koja je, nimalo iznenađujuće, pogrešna.
Tu se slažem sa Lastanom.
I ja sam odrasla i ljeta provodila u nudističkom kampu.
Eh.. to su bili dani....

Quote:

Ida u mom društvu ima malo ili nimalo nudista, a meni je svejedno.
U mom također. I to me strašno žalosti. Još malo pa ću samo imat vlastitog psa za društvo na plaži.
Nedavno sam bila na moru. A kako na otoku, ako neko prijevozno sredstvo ostaviš doma, više manje si osuđen na obližnje plaže koje u meni samo pobuđuju nemir. Povezujem more i svoje golo tijelo. Ne badiće (btw. bila sam topless, bar nešto ), ne hrpu ljudi oko mene, ne djecu što urlaju... i ne, ne, ne ograđeno mjesto za kupanje plutajućom ogradom. Bemti, kao da sam u kavezu! Ali eto, u par navrata, pružila mi se prilika otić tamo gdje je po mom guštu, skinut sve sa sebe i osjetit sreću, kakvu ne mogu nikako na običnoj "normalnoj" plaži.
Ne tako blizu su bili neki ljudi, srednjih godina, također goli.
Uopće ih nisam doživljavala sexualno. Njih.. niti ikad prije bilo koga drugoga na toj plaži kad sam srela. Ja se samo hoću sunčat i kupat gola. To je sve. Ne želim se kresnut sa nepoznatim likom. Dapače, osjećam se ugroženo kad osjetim da me netko vreba za dignutom kitom. A to nisu nudisti, uglavnom.
Zapravo, najveći problem su mi ti koji inkognito ulete među iskonske nudiste, no tu obmanu sami razotkriju.
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 09:24   #58
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Jeste li nudisti, odnosno prakticirate li (barem povremeno) sunčanje i kupanje bez odjeće u nazočnosti drugih (jednako razodjevenih) vama nepoznatih osoba?

Nije mi jasno kako čovjek može gledat druge gole ljude, a da u tome ne traži seksualnu privlačnost. Mislim, ja u tramvaju gledam sise i guzice, kako ne bi na nudističkoj plaži... Ma znam, prošlo bi me, naviknuo bi se ali svejedno. Uglavnom, pogled na golo žensko tijelo smatram previšem seksualnim da bi prakticirao nudizam. Nemam neku želju pokazivanja pimpača ali mi isto tako ništa ne znači ako ga netko vidi, tako da s tim nemam problema (šaljivdžije neka preskoče poziv da ga onda postam na Forum). Čak me nije strah erekcije, sakrilo bi se to okretanjem na trbuh ili skokom u more Ali jednostavno ne mogu, previše mi je sve to nabrijano i intenzivno.

Kako vi stojite sa svim tim? Također, zanima me razlika između ženske i muške percepcije nudizma.
Neznam sad odkuda da počnem, ali biti gol je jako bitno. Ljudi se pokrivaju zato što se srame onoga što jesu. A drugo što je jako bitno za zdravlje, je da sunce dotakne sve dijelove tijela.
Isto tako nemoj zaboraviti da smo godinama bili bombardirani sa reklamamas a i došli smo iz vremena kad je sve bilo zabranjeno i skriveno od očiju, pa su ljudi većinom maštali o onome što se nalazi ispod suknje koja je bila do koljena. Najveći seksuani organ radi čega se nama muškima diže ili ženama vlaži je MOZAK. Ono što mozak u svojoj glavi složi da je tamo je obično više napeto nego kad se stvarno žena stane ispred tebe gola. Onda prestaju sve nerealnosti koje su u glavi, a ostaje samo ono što je konkretno ispred tebe
Mislim da bi za zdravije društvo trebalo više vremena provoditi gol i povezivati se sa tijelom i da bi time bilo puno manje problema u društvu, koji također dolaze iz glave
Zato nema bolje nego kad ti se digne onako ujutro u krevetu ili bilo kad u danu od samog osjećaja sreće, prirodno dok nisi na ništa mislio već eto tek toliko zato što si pun energije i zadovoljan sa sobom
__________________
All is one
vatra_sa_sunca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 09:49   #59
Quote:
Herbion kaže: Pogledaj post
Tu se slažem sa Lastanom.
I ja sam odrasla i ljeta provodila u nudističkom kampu.
Eh.. to su bili dani....
nisam bas u kampu al sam sa starom 8 - 13 g isla na nudisticke plaze/otoke (dragi jerolim )

i sto mene sad cudi kako je ona mene mogla voditi tamo???
ja svoju kcer nikad nebi vodila ni da gleda ni da nju gledaju!!!!

podpitanje: da li je nas sto smo ko djeca bili "golaci" to obiljezilo da imamo poseban stav prema sexu i da li nam je utjecalo na danasnju sexualnost i na koji nacin???
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:00   #60
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
i sto mene sad cudi kako je ona mene mogla voditi tamo???
ja svoju kcer nikad nebi vodila ni da gleda ni da nju gledaju!!!!

podpitanje: da li je nas sto smo ko djeca bili "golaci" to obiljezilo da imamo poseban stav prema sexu i da li nam je utjecalo na danasnju sexualnost i na koji nacin???
Zašto se čudiš što te vodila tamo, vjerovatno je smatrala da nema ništa loše u tome da si gol, kao što joj nije bilo ništa čudno kad izašla iz nje gola. A i što je znala da većina ljudi koji gledaju u gola tijela imaju manje perverznih razmišljanja nego od onih koji nisu nikada vidjeli golo tijelo uživo u nekakvim normalnim situacijama. Seksualni manijaci su obično oni isfrustrirani. A frustracija sigurno nije kad se rodiš gol ili kad hodaš okolo i gledaš ljude koji slobodno hodaju goli bez ikakve krivice i koji vole svoje tijelo kakvo je.
Ja gledam na običnoj plaži kako žene toliko osuđuju svoja tijela, da djeca to sve upijaju. A kamoli tek maštanja perverznjaka.

Djeca danas trebaju gladati na sexsualnost kao nešto sasvim normalno i prirodno. Jer skrivanje svega stvara perverzije i strah što dovodi do psihičke bolesti!

Eto nadam se da sam malo objasnio
__________________
All is one
vatra_sa_sunca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger