Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2009., 10:05   #61
Svaka moja nudistička eskapada bila je u svrhu seksa
Topless je jedno vrijeme bio skoro pa obavezan, tako da to ne brojim.

Protiv nudizma imam neke, u mojoj glavi čvrste, argumente:
1. Sjedim po kamenju a ne na ručniku i imam fobiju da ću dobit neku zarazu, gade mi se tuđe pičke koje zamišljam gljivičave i svakakve curkave . Pola nudistica piše kako voli nudizam jer liječi nekakve upale i strahote. U nudističkom kampu ni mrtva ne bih sjela na stolicu....
2. Jbg, u moru nisam ni dama ni graciozna. Ne mislim di mi je koja noga....zamišljam vidik dok se pentram na siku ili radim kolut ili zaranjam
2.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:11   #62
Quote:
vatra_sa_sunca kaže: Pogledaj post
A drugo što je jako bitno za zdravlje, je da sunce dotakne sve dijelove tijela.
Blago rečeno, dvojbena tvrdnja (osim ako pod "bitno za zdravlje" ne ubrajaš i sva ugrožavanja zdravlja sunlanjem).

Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
i sto mene sad cudi kako je ona mene mogla voditi tamo???
ja svoju kcer nikad nebi vodila ni da gleda ni da nju gledaju!!!!
Promjena "standarda", promjena "dioptrije" na razini društva. Slično kao, na primjer, sa zlostavljanjem djece: vjerujem da je popriličan dio "porasta" toga nasilja u činjenici promijenjenih kriterija vrjednovanja, a samo dio u tragičnom povećanju učestalosti.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:13   #63
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
1. Sjedim po kamenju a ne na ručniku i imam fobiju da ću dobit neku zarazu, gade mi se tuđe pičke koje zamišljam gljivičave i svakakve curkave . Pola nudistica piše kako voli nudizam jer liječi nekakve upale i strahote. U nudističkom kampu ni mrtva ne bih sjela na stolicu...
Pričaš gluposti! Jel znaš ti koliko bakterija živi na tebi svakodnevno? Najopasnija stvar u tijelu koje te mogu sjebati su vlastite misli. Misli samo da su bakterije štetne pa će takve i postati. Treba znati i osjećati da si savršena, a ne neotprona na neke bakterijice. Čovjekovo tijelo je napravljeno savršeno. Mislim ovaj izraz "gade mi se tuđe pičke" stvarno odaje puno o tome kakvo imaš mišljenje prema svome tijelu i seksualnosti...možeš si naškoditi tako
__________________
All is one
vatra_sa_sunca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:14   #64
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
...imam fobiju da ću dobit neku zarazu, gade mi se tuđe pičke koje zamišljam gljivičave i svakakve curkave . Pola nudistica piše kako voli nudizam jer liječi nekakve upale i strahote. U nudističkom kampu ni mrtva ne bih sjela na stolicu...
Nisam stručnjak (ne, ne nudim se da "mogu pogledat" ), ali nisam baš siguran da je mokri kupaći kostim nekakva zaštita od flore i faune koju spominješ. Prije bih rekao da su voda i tkanina odbor za dobrodošlicu.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:18   #65
Quote:
vatra_sa_sunca kaže: Pogledaj post
Pričaš gluposti! Jel znaš ti koliko bakterija živi na tebi svakodnevno? Najopasnija stvar u tijelu koje te mogu sjebati su vlastite misli. Misli samo da su bakterije štetne pa će takve i postati. Treba znati i osjećati da si savršena, a ne neotprona na neke bakterijice. Čovjekovo tijelo je napravljeno savršeno. Mislim ovaj izraz "gade mi se tuđe pičke" stvarno odaje puno o tome kakvo imaš mišljenje prema svome tijelu i seksualnosti...možeš si naškoditi tako
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nisam stručnjak (ne, ne nudim se da "mogu pogledat" ), ali nisam baš siguran da je mokri kupaći kostim nekakva zaštita od flore i faune koju spominješ. Prije bih rekao da su voda i tkanina odbor za dobrodošlicu.
Nisam ja nigdje rekla da je moj stav znanstveno utemeljen, to je ćuk u glavi . No, neko ne voli pauke, neko zmije, a ja pičke. Tuđe, da se razumijemo. Sa svojom se jako lijepo slažem i nemam poteškoća u prezentaciji iste
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:23   #66
Onda ne pisi da imas cvrste argumente nego predrasude.
SURLA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:29   #67
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Svaka moja nudistička eskapada bila je u svrhu seksa
Topless je jedno vrijeme bio skoro pa obavezan, tako da to ne brojim.

Protiv nudizma imam neke, u mojoj glavi čvrste, argumente:
1. Sjedim po kamenju a ne na ručniku i imam fobiju da ću dobit neku zarazu, gade mi se tuđe pičke koje zamišljam gljivičave i svakakve curkave . Pola nudistica piše kako voli nudizam jer liječi nekakve upale i strahote. U nudističkom kampu ni mrtva ne bih sjela na stolicu....
Da si i jedanput bila u nud kampu, mogla si primjetiti da kulturni ljudi nose ručnike omotane oko seba kad idu na javna mjesta u kampu kao restorani i bircevi gdje sjedaju na stolice.

Uopće je bespredmentno raspravljati o nudizmu s osobom ovakvog sjebanog toka misli.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:29   #68
Pozdrav,
Cesto sam se kupao i suncao gol, ali nazalost do sad samo na divljim i zabacenim plazama na koje dolaze golaci tako da nikad nije bila guzva, ali iskreno govoreci znalo je doc lijepih zena, no nisam imao 'problema s erekcijom'. Razlog tome je vjerojatno taj sto se nekako iskljucis, zaboga pa nejdem na plazu barit neciju zenu, niti ocekujem da ce netko moju, dodjem tamo iskljucivo zato da mi se bude lijepse suncat, jos lijepse kupat i da ne moram trpit mogre kupace na sebi jos pola sata nakon izlaska iz mora.
Ove godine smo cura i ja prvi put htjeli otici na par dana u pravi nudisticki kamp, no nije bilo novaca da platimo kamp, no nadamo se slijedece godine navratit do Pasmana u Sovinje, razlog tome je taj sto ipak sa divlje plaze ne mozes potjerat neke kretene textilce koji dodju tamo i prave se grbavi u kupacim gacama i kostimima, to me jako ljuti, ako su ti s lijeve i desne strane goli kupaci onda se ili skini ili proseci. Jest da su kampovi puni starije populacije, ali to ce mi daleko manje smetati od ovakvih licemjernih ljudi.
Za curu ne mogu puno pisati jer nisam ona, ali stavovi su nam slicni, s tim da ja mozda ipak malo vise skicam :-), valja napomenut da se ona i na obicnim (ne onim prenapucenim) plazama kupa u toplessu...
ma slazem se sa 'vatrom sa sunca', sto ce ljudi postat opusteniji i zadovoljniji svojim tijelima i sto ih prije i vise pocnu dozivljavat i pokazivat (na mjestima koja su za to primjerena naravno, ne mislim pritom na ultra minice i dekolte do pupka dok se hoda po gradu) prije ce drustvo u globalu biti manje napeto i isfrustrirano, na nudistickim plazama svi smo isti, tam se ne hoda u Diesel badicu, lacosta hlacicama za kupanje i sl...
-clansman- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:31   #69
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Promjena "standarda", promjena "dioptrije" na razini društva. Slično kao, na primjer, sa zlostavljanjem djece: vjerujem da je popriličan dio "porasta" toga nasilja u činjenici promijenjenih kriterija vrjednovanja, a samo dio u tragičnom povećanju učestalosti.
O, da.

Kad se samo sjetim svojeg djetinjstva po nudističkim plažama... brijem da bi danas dobar dio toga mogao završiti na naslovnicama kao ovaj ili onaj vid zlostavljanja jadne male dječice.

Zamislite samo, kao klinac sam jednom odraslom Talijanu pomogao da ustane kad je ljosnuo s ležaljke. Pa me kasnije provozao u svom Maseratiju. Golog. Jer nije da se itko odijevao osim za odlazak u dućan ili izvan kampa.
I jebemti, slikao me. Negdje sigurno imam slike.
Danas bi čovjeka vjerojatno rulja kamenovala kao prljavu pedofilčinu.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:37   #70
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post

Danas bi čovjeka vjerojatno rulja kamenovala kao prljavu pedofilčinu.
Zbog jedne takve slike sigurno ne. Ali kad smrad ide po plazi i slika sve klince i u digitalcu ima 10000 slika gole djece zasluzio je da mu se oci iskopaju i da ga se kastrira.
SURLA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:41   #71
DOSTA CHATA I VREDJANJA!
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:42   #72
Nudizam je osjećaj slobode, i stapanja tjela s prirodom. 25godina sam nudista, nikada nisam imala nikavo loše iskustvo u nudističkim kampovima,dapače, mirniji su, nema vriske nama galame , strožije čuvani, sigurniji,nego kampovi za nenudiste. I puno skuplji, naravno.Nisam ni vaoajer ni egzibicionista. No za potpuni doživljaj nudizma potrebna je ipak "viša " razina svjesti,kao i za potpuni doživljau pravog vina, ili recim kamenica.Netko to ima, netko će možda tjekom života steći, netko neće nikada, i ostati će u svojim "čahurama" malograđanštine. Znači, tko voli nek uživa, kome smo mi nepojmljivi i odbojni, neka ne bude s nama.
EgerijaOs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:42   #73
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Svaka moja nudistička eskapada bila je u svrhu seksa
Topless je jedno vrijeme bio skoro pa obavezan, tako da to ne brojim.

Protiv nudizma imam neke, u mojoj glavi čvrste, argumente:
1. Sjedim po kamenju a ne na ručniku i imam fobiju da ću dobit neku zarazu, gade mi se tuđe pičke koje zamišljam gljivičave i svakakve curkave . Pola nudistica piše kako voli nudizam jer liječi nekakve upale i strahote. U nudističkom kampu ni mrtva ne bih sjela na stolicu....
2. Jbg, u moru nisam ni dama ni graciozna. Ne mislim di mi je koja noga....zamišljam vidik dok se pentram na siku ili radim kolut ili zaranjam
2.
Ovo za stolac znam, tj znam da svaki kulturan nudist ispod guzice i/ili picke stavi rucnik prije nego sjedne na neku javnu klupu ili stolicu, ali nisam znao da moram sjediti direktno na kamenu, a ne na rucniku , mozda ako upravu kampa jako zamolim i podmitim mozda mi onda daju da na plazu ponesem bar rucnik ako vec lezaljke nisu dozvoljene ili b'elana prica gluposti
mislim da dosta zena ima problema upravo zbog mokrih i vlaznih sintetickih kupacih, dok one koje se kupaju gole imaju manje takvih problema, osim naravno ako se ove prve ne presvlace nakon kupanja i suse gacice...

Zadnje uređivanje -clansman- : 14.08.2009. at 10:44. Reason: ubaceno :'ove prve'
-clansman- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:45   #74
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Sa svojom se jako lijepo slažem i nemam poteškoća u prezentaciji iste
Imaš:

Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
...zamišljam vidik dok se pentram na siku ili radim kolut ili zaranjam
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:46   #75
Quote:
SURLA kaže: Pogledaj post
Zbog jedne takve slike sigurno ne.
Sigurno?

Nakon što je u Londonu jedna pedijatrica jedva izvukla živu glavu jer joj zanimanje počinje s ped-, ne bih se kladio.

Quote:
Ali kad smrad ide po plazi i slika sve klince i u digitalcu ima 10000 slika gole djece zasluzio je da mu se oci iskopaju i da ga se kastrira.
Sad si me prisjetio da sam već o ovome pisao.
I ne, fotografije djece ne opravdavaju ni kopanje očiju ni kastraciju.
Ljudi, perspektive malo. Nije fotografijama djeci ukrao duše.
Da, odvratna mi je pomisao da netko drka na fotografije bilo koje djece. Ali daj, ovo je ludilo stvarno otišlo predaleko.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:51   #76
Okej, za jedno jutro dovoljno.....čobanica sam, zatucana, imam i seksualnih frustracija, ne poznam anatomiju ni biologiju, malograđanka, sjebana.....jesam li nešto zaboravila?

Zbilja sam jedna odvratna osoba. Kao i svi koji preferiraju kupaći. Strašno.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:52   #77
Odgovorio bih ti,ali se rujanka uzrujala pa necu chatat
SURLA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:55   #78
kolikom ima istine u tome da se uzimaju određena sredstva kao što je npr, čaj od broma koji pomaže izbjegavanju delikatnih i neželjenih reakcija mozga na perceptivnu izloženost golim tijelima te time do postizanja erekcije.

Koriste li naturisti kakva sredstva da riješe tu pririodnu reakciju tijela koju ni ne možemo kontrolirati, kao ni jutarnju erekciju ili onu koja se dogodi tijekom dana ničim posebno izazvana; a di neće onda od samog golog tijela.

druga stvar predpostavljam da u tim kampovima kako je netko i napisao ljudi nisu stalno goli, posebno ne kad idu u restoran ilibar ili tijekom večeri.

meni je savršenop razumljivo i sasvim normalno da se ljudi vole kupati i plivati goli kao i sunčati na plaži pa čak u ljeto i kad nije jako hladno navečer spavati goli , ima u tome nešto oslabađajuće, prirodno i opuštajuće ali u drugim aktivnostima koje imamo tijekom dana nekako ne vidim nićeg oslobađajućeg i opuštajućeg da smo stalno goli. zato i mislim da ljudi tu u poimanju naturizma često imaju krivu sliku.
i misle da je to hrpa ljudi koja šeće stalno gola i u tome vide nešto seksualno motivirano.
raco is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:58   #79
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Okej, za jedno jutro dovoljno.....čobanica sam, zatucana, imam i seksualnih frustracija, ne poznam anatomiju ni biologiju, malograđanka, sjebana.....jesam li nešto zaboravila?

Zbilja sam jedna odvratna osoba. Kao i svi koji preferiraju kupaći. Strašno.
Jbg iz tvog zakljucka se vidi da si.......

Otkud tebi ideja da svi koji preferiraju kupaci to rade iz istog razloga kao i ti? Da se boje gljivica i bakterija tudjih picki??
SURLA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 10:59   #80
Quote:
raco kaže: Pogledaj post
kolikom ima istine u tome da se uzimaju određena sredstva kao što je npr, čaj od broma koji pomaže izbjegavanju delikatnih i neželjenih reakcija mozga na perceptivnu izloženost golim tijelima te time do postizanja erekcije.

Koriste li naturisti kakva sredstva da riješe tu pririodnu reakciju tijela koju ni ne možemo kontrolirati, kao ni jutarnju erekciju ili onu koja se dogodi tijekom dana ničim posebno izazvana; a di neće onda od samog golog tijela.

druga stvar predpostavljam da u tim kampovima kako je netko i napisao ljudi nisu stalno goli, posebno ne kad idu u restoran ilibar ili tijekom večeri.

meni je savršenop razumljivo i sasvim normalno da se ljudi vole kupati i plivati goli kao i sunčati na plaži pa čak u ljeto i kad nije jako hladno navečer spavati goli , ima u tome nešto oslabađajuće, prirodno i opuštajuće ali u drugim aktivnostima koje imamo tijekom dana nekako ne vidim nićeg oslobađajućeg i opuštajućeg da smo stalno goli. zato i mislim da ljudi tu u poimanju naturizma često imaju krivu sliku.
i misle da je to hrpa ljudi koja šeće stalno gola i u tome vide nešto seksualno motivirano.
Kad si gol i kad su svi oko tebe goli, ne razmišljaš više o odjeći.
Vrhunac odijevanja ti je pregača dok kuhaš ručak.

I ne treba ti čaj od broma. Jutarnja erekcija je jedno; ove tijekom dana obično su ipak izazvane grešnim mislima.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger