Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2009., 11:04   #81
Quote:
raco kaže: Pogledaj post
kolikom ima istine u tome da se uzimaju određena sredstva kao što je npr, čaj od broma koji pomaže izbjegavanju delikatnih i neželjenih reakcija mozga na perceptivnu izloženost golim tijelima te time do postizanja erekcije.
Pio caj od broma jedino 1986 na regrutaciji i nije pomoglo. Kad me je doktorica uhvatila za kurac on se ukrutio

Quote:
raco kaže: Pogledaj post
Koriste li naturisti kakva sredstva da riješe tu pririodnu reakciju tijela koju ni ne možemo kontrolirati, kao ni jutarnju erekciju ili onu koja se dogodi tijekom dana ničim posebno izazvana; a di neće onda od samog golog tijela.
Naravno da nitko nista ne koristi. Naturisti se sexualno vrlo sigurne osobe. Bez predrasuda i cistog uma. Godinama sam isao po nudistickim plazama i kampovima i nikad mi se nije digao. Gole zene u kampu ne dozivljavam kao sexualni objekt na koji mi se dize nego kao ljude kao i ja koji uzivaju u potpunoj slobodi koju posjeduje jako malo ljudi

Quote:
raco kaže: Pogledaj post
druga stvar predpostavljam da u tim kampovima kako je netko i napisao ljudi nisu stalno goli, posebno ne kad idu u restoran ilibar ili tijekom večeri..
Naravno da ne idu goli. Jedino gdje jedu goli je pored svojih satora i kampica

Quote:
raco kaže: Pogledaj post
zato i mislim da ljudi tu u poimanju naturizma često imaju krivu sliku.
i misle da je to hrpa ljudi koja šeće stalno gola i u tome vide nešto seksualno motivirano.
SURLA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 11:07   #82
Ma samo se treba opustiti i uživati u trenutku. Tu ti je sunce, more, tvoje slobodno tijelo. Ma stvarno super osjećaj kad uđeš u vodu pa ti voda prolazi preko kože. Na to treba staviti misli tamo. A ako ti dođe da ti se digne uživaj hehe

A što je najbolje to će ti se dogoditi isti čas kad se opustiš, a ne dok razmišljaš o bakterijama ili nekim drugim strahovima.
__________________
All is one
vatra_sa_sunca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 11:07   #83
Da ne bi netko zakljuci da su svi naturisti super. Ima exibicionista i voajera,ali takvi se brzo razotkriju i odustanu! Ali definitivno ima manje drkađija nego na gradskim plazama
SURLA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 11:25   #84
ali nažalost imam osjećaj da je to sport u izumiranju.
sve je više starije populacije a sve manje mladih ljudi, malo je i kampova za to a i svijest ljudi je takva da se teško ideja naturizma širi jače.

ali zato kako netko reče "drkaroša" ima kolko voliš, pedofilije sve više, silovanja, bludnih radnji i svega ostalog sve više, ali "ovi naturisti-golaći ti su nam prava prijetnja".
bolesno-zatucano društvo-bolesna filozofija, i s time moramo živjeti nažalost.
raco is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 11:34   #85
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Okej, za jedno jutro dovoljno.....čobanica sam, zatucana, imam i seksualnih frustracija, ne poznam anatomiju ni biologiju, malograđanka, sjebana.....jesam li nešto zaboravila?

Zbilja sam jedna odvratna osoba. Kao i svi koji preferiraju kupaći. Strašno.
Zašto se odjednom zaklanjaš u ulogu nekakve žrtve?

Za početak, ignoriraj ovoga sa stadom i ostalim repertoarom. Dalje, nisam vidio da ti je netko rekao da si odvratna osoba. Još dalje, nisam vidio da je itko išta rekao o svima koji preferiraju kupaći. Najdalje, sama si spomenula "ćuka u glavi", tj. iracionalnost svojih argumenata; nisam naišao na objede o seksualnim frustracijama - ako si to "pročitala" u mome postu, temeljito pogrešno: samo sam ti quotao tvoju izjavu iz koje se vidi da na plaži razmišljaš (i) o svojoj (pa i "njenoj") prezentaciji, a ne (samo) o uživanju. Tu nema ni govora o (ni manje ni više nego) seksualnoj frustraciji.

Ako nisi spremna na reakcije koje ti neće ići niz dlaku, ako nisi spremna ili sposobna argumentima braniti svoje stavove, nema problema - barem chat topica ima koliko ti srce poželi...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 12:51   #86
Quote:
-clansman- kaže: Pogledaj post
sa divlje plaze ne mozes potjerat neke kretene textilce koji dodju tamo i prave se grbavi u kupacim gacama i kostimima, to me jako ljuti, ako su ti s lijeve i desne strane goli kupaci onda se ili skini ili proseci. Jest da su kampovi puni starije populacije, ali to ce mi daleko manje smetati od ovakvih licemjernih ljudi.
Ma nemoj, priroda i divlja plaža su rezervirani za vas golaće? Vot abaut maj filingz?

Gle, stari, ak se skidaš skupa sa svojim komadom na mjestima gdje je takav način kupanja/sunčanja nepisano ostavljen na diskrecionu procjenu (umjesto da se podrazumijeva kao dio običaja na posebnoj nudističkoj plaži), onda izvoliš otrpit tekstilce pored sebe. Bez greške ću zavaljat svoj ručnik negdje blizu ako mi je takav bio plan kad sam ujutro krenuo na plažu, a goli komad u suisjedstvu bit će mi samo plus. Ako njoj ili njenom dragom smeta što si gledam njene guzice i cice, neka se pokriju ili neka se kupe na nudističku plažu gdje su ljudi slobodni od tih prizemnih nagona.

To je valjda jedini slučaj gdje fašisti nisu tekstilci nego upravo golaći. Sve kao nije ih briga za druge i goli su zbog sebe, ali božesačuvaj nekog u gaćama. Ok, znam da postoji problem pervertita kojima je primarni cilj seksualno uzbuđenje, ali (1) onda odeš na nudističku plažu; a osim toga, (2) njih nisu pošteđene ni obične plaže gdje se oko dobrih komada u toplesu roje bezglavo napaljeni tipovi svih generacija.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 12:55   #87
Inače, čini se da nas je dosta odrastalo kao golaći Dobar je bio onaj komentar o promjeni društvene dioptrije (Byron).

Skoro sve moje ljetne slike kad sam bio klinac su sa nudističkih plaža. Tak da nije da sam zatucanko iz neke konzervativne sredine, nego sam samo oktavu više seksualan pa golo tijelo više gledam iz perspektive "ševio bi" nego "svi smo super i uživamo u prirodnosti i svojim tijelima"
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 12:57   #88
Nikad nisam bila na nudističkoj plaži, niti imam neku želju.
Nije da bih slinila nad tuđim tijelima, već se jednostavno nemam želju skidati do gola pred drugima. Kompleksi? Možda, ne isključujem ništa.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 13:14   #89
Nisam prakticirala nudizam, ali se godinama sunčam u toplesu i to u principu kad ljetujem vani jer je to kod nas ... em stalno nekakvi jarani sline oko tebe, a još sam prošle godine imala u više navrata priliku čut 2-3 histerične babe kako napadaju muževe jer ovaj gleda meni u sise tako da je ipak bolje vani među civiliziranim narodom
Daje to, stvarno, nekakav osjećaj slobode i opuštenosti- ne paziš je l se šta pomaklo, oće ostat crte... a to što ne moraš trpit mokri badić, pa mokri ručnik...
Uglavnom trebalo bi to kod nas malo bolje uredit, pa da ima plažica za toplese i nudiste
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 13:15   #90
ne volim grupna lješkaranja ni gola, ni odjevena...ležanja po plažama između tangica i bokserica, pa i gola podmazana različitim pomadama.
ne volim preskakanje golih i odjevenih guzica uz zvukove urbane i neubane glazbe koja se susreće negdje na pola puta.
Moje poimanje ljudskih tjela golih i odjevenih:
svatko ima pravo raditi što želi i kada želi na za to predviđenom mjestu.
no moje najveće zadovoljstvo je kupanje na pustim plažama, svjetionicima, jezerima i rijekama..... gola da volim biti gola, sa onim sa kojim sam si bliska...
ne sramim se i nemam panično skrivanje sebe od drugih.
Kao planinar i prirodnjak koja je provela dane i dane u šumi nisam se libila skinuti kod prve vode i okupati sa ljudima koje poznajem, jer u tome uživam, u dodiru vode i tjela u potpunosti u prirodi, miru kada su sva ćula namjenjena pružanju užitaka samom sebi.
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 13:27   #91
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
Kao planinar i prirodnjak koja je provela dane i dane u šumi nisam se libila skinuti kod prve vode i okupati sa ljudima koje poznajem, jer u tome uživam, u dodiru vode i tjela u potpunosti u prirodi, miru kada su sva ćula namjenjena pružanju užitaka samom sebi.
Je l' bio Koeljo s tobom ili si ga kasnije upoznala?
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 13:37   #92
samo golo tijelo stranca me sexualno ne uzbudjuje.....mogla bih biti gola sa golima....... privlace me ljudske kvalitete....kompletan covjek a ne dijelovi tijela......iako ponekada mogu reci da mi je netko lijep.....ali to je sve....
Maria Callas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 13:38   #93
Da, meni se isto ne diže na sise, prvo moram vidjet je li cura dobra u duši.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 13:38   #94
Quote:
Maria Callas kaže: Pogledaj post
samo golo tijelo stranca me sexualno ne uzbudjuje.....mogla bih biti gola sa golima....... privlace me ljudske kvalitete....kompletan covjek a ne dijelovi tijela......iako ponekada mogu reci da mi je netko lijep.....ali to je sve....

vlažiš se na dobrotu?
ili suosjećajnost?
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 13:39   #95
dadadadda, a samo sam ja malograđanka i čobanica, najs
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 13:43   #96
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Da, meni se isto ne diže na sise, prvo moram vidjet je li cura dobra u duši.
a posto je dusa u tijelu, treba prvo i poslati sondu, jel?


__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 13:47   #97
Nisam nikad probala nudizam kao takav. A istovremeno me i ne smeta toliko. Iako znam da mnoge to smeta ...
Živi i pusti druge da žive.
Samo je problem kada se oni raštrkaju po svim plažama i uvalama i doista ne ostave prostora drugima koji ih ne žele gledati. Teško je tu sad tjerati mak na konac. Ne možeš ih tjerati a tebi se baš svidjela ta plaža i taj dio mora.
To pojedine ljude naročito muškarce iritira.
Što se sexualnosti tiče meni uvijek zagolica maštu lijepo golo žensko tijelo više nego muško. To zvuči paradoksalno ali je to tako.
Dok se muška sexualnost više odražava u nagonu i u skladu sa onim što je on i kakav je on kao osoba, boja glasa, maniri, i sl. ...
Princess Leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 13:51   #98
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Je l' bio Koeljo s tobom ili si ga kasnije upoznala?
ma koliko god bio hvaljen ne družino se baš


on je karitativno raspoložen, a ja ne



lea u pravu si, lijepo golo žensko tijelo uvijekm ože zagolicati maštu od muškog, jedino dobra muška stražnjica i leđa mogu mi skrenuti pogled
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 14:07   #99
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Rodili smo se goli, prije 50 000 godina mislim da nismo imali kupaće kostime i razne majice. A ako jesmo, nisu nam služili da nam ne bude neugodno ili da ne bi projicirali seksualnost, nego jer nam je bilo HLADNO.

Ne vidim čemu uopće toliko brijanje na kontroverzu ili nabrijavanje nudizmom. Šta, rodili ste se u odijelu?

edit: potpisujem lastanov post, iako nikad nisam bio nudist
pa da ja sad napišem, mi smo u 21.stoljeću... ne bi se trebali ponašati kao špiljski ljudi koji su hodali okolo genitalija pokrivenih krpicama(i to prije 50000 godina)...

pa mene ovdje osuđuju kad poštujem norme koje su vrijedile prije manje od 10 godna, a ovaj se poziva na krapinjonce...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 14:29   #100
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post

vlažiš se na dobrotu?
ili suosjećajnost?
paaaaa najvise me uzbudjuju pametni decki..... mozda zvuci blesavo.....ali tako je to.....ne vlazim se na misice, vitak struk ....plave okice......bespomocnost, naivnost......a glupost.....umisljenost, agresivnost, podmuklost, kukavicluk,.... i jos neke stvari me odbijaju zestoko......
nikada se nisam vlazila kako ti to kazes samo na necij izgled.......mozda mi je netko vec pojavom/ponasanjem bio interesantan .....ali nikada samo kAKO tjelesno izgleda....
Maria Callas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger