Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2014., 14:13   #1021
Dečko i ja smo prije par godina bili u kampu na Cresu i tamo je nudistička bila odmah do obične plaže.
Mi smo otišli do ruba obične plaže da gledamo golotinju.
Prvih par minuta vrlo neobično, kasnije je prestalo biti zanimljivo.
Vrlo malo vremena je potrebno za prilagodbu.
Tako da nije istina da nudisti svaki put imaju dignutu kitu ili vlažnu pizdu.
Naviknu se na gola tijela.
Ne viđam ni na običnoj plaži dignute kite, a i to je dosta golotinje za razliku od onoga što viđamo na ulici svaki dan.
Pjegavi poriluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 14:23   #1022
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Zasto je nudizam u LJESu?
Moralne prodike, zdravlje, religija, estetika... sve je to jako dosadno.
A od seksa ni S
Slazem se s Venerom. Nudizam je nacin zivljenja i nema nikakve veze sa seksom.
dalmatinac91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 14:28   #1023
Quote:
dalmatinac91 kaže: Pogledaj post
Slazem se s Venerom. Nudizam je nacin zivljenja i nema nikakve veze sa seksom.
Jer su nudisti sekta patloških jebača koja je odbacivanjem odjeće stvorila savršene uvjete za napasti bilokad i bilogdje.
Bez hlača i grudnjaka koje moraš otkopčavati i gubiti vrijeme, seks je puno brži i jednostavniji.
Kad padne mrak, imaju nudističke orgije na koje ljudi s odjećom nisu pozvani.
Eto, zato je na LJESu!
Pjegavi poriluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 14:49   #1024
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Jer su nudisti sekta patloških jebača koja je odbacivanjem odjeće stvorila savršene uvjete za napasti bilokad i bilogdje.
Bez hlača i grudnjaka koje moraš otkopčavati i gubiti vrijeme, seks je puno brži i jednostavniji.
Kad padne mrak, imaju nudističke orgije na koje ljudi s odjećom nisu pozvani.
Eto, zato je na LJESu!
E a gdje je ta plaza?
Idem tamo zurno
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 14:53   #1025
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
E a gdje je ta plaza?
Idem tamo zurno
Kamp Kovač na Cresu
Od 50 nudista ih je 40 bilo gerijatrija.
Ali nužda ne pita!
Pjegavi poriluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 15:01   #1026
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Kamp Kovač na Cresu
Od 50 nudista ih je 40 bilo gerijatrija.
Ali nužda ne pita!
Sad si idem kupiti luftic i plivam do cresa
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 18:07   #1027
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Sad si idem kupiti luftic i plivam do cresa
Vidimo se tamo!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 23:20   #1028
idem sada izjebat nekog na nudisticku, jel ide netko samnom
smoky 9999 skini samo sesir da te ne zamjenim s nekom
__________________
Jebeš čovjeka koji se neda nagovoriti.

Database error ...kaj je to !??
mrkvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 23:22   #1029
Quote:
mrkvan kaže: Pogledaj post
idem sada izjebat nekog na nudisticku, jel ide netko samnom
smoky 9999 skini samo sesir da te ne zamjenim s nekom
Idem ja!
Tko god se sad sunca gol, skacem na njega/nju
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 23:27   #1030
ti sve muske, ja cu sve zenske i srednjeg roda ..
ima jos ko
__________________
Jebeš čovjeka koji se neda nagovoriti.

Database error ...kaj je to !??
mrkvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 14:06   #1031
Čitam gnjevni post mlade dame i nemogu se prestati čuditi količini bijesa tamo napisanog. Svoju djecu odgajam na način da ne sude ako nisu to i sami prošli pa evo jedan mali savjet za gospodičnu (netražen doduše no...) . Jednom prilikom kad budeš onako sretna, zadovoljna, opuštena, sama, dozvoli si skinuti te dvije krpice, koje te čine civiliziranom osobom, barem dok si u moru, a ako smogneš hrabrosti i ponese te osjećaj jedinstva s prirodom izađi takva van i lezi potrbuške na toplu stjenu sklopi oči i shvatiti ćeš.... Ovo je moj razlog zašto sam nudista. Razlog koji mnogi maloumnici nastoje diskreditirati, no to njima na dušu.
I još jedna stvar mlada damo. Ružnoća golog starog obješenog tijela je u očima promatrača. Samo sekunda i tebe i mene dijeli od toga da budemo osakačeni obilježeni pa stoga ne sudi. Opusti se mlada damo, nemoj takva kroz život
sebadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 00:41   #1032
smokey, ti me jako podsjecas na moju šogoricu. Ona ima ful iste stavove oko nudizma kao i ti, čak su vam i izrazi jako slični.

Pa ipak ju to ne sprečava da par puta godišnje prevari svog muža....
hm44hm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 09:09   #1033
Quote:
sebadora kaže: Pogledaj post
Čitam gnjevni post mlade dame i nemogu se prestati čuditi količini bijesa tamo napisanog. Svoju djecu odgajam na način da ne sude ako nisu to i sami prošli pa evo jedan mali savjet za gospodičnu (netražen doduše no...) . Jednom prilikom kad budeš onako sretna, zadovoljna, opuštena, sama, dozvoli si skinuti te dvije krpice, koje te čine civiliziranom osobom, barem dok si u moru, a ako smogneš hrabrosti i ponese te osjećaj jedinstva s prirodom izađi takva van i lezi potrbuške na toplu stjenu sklopi oči i shvatiti ćeš.... Ovo je moj razlog zašto sam nudista. Razlog koji mnogi maloumnici nastoje diskreditirati, no to njima na dušu.
I još jedna stvar mlada damo. Ružnoća golog starog obješenog tijela je u očima promatrača. Samo sekunda i tebe i mene dijeli od toga da budemo osakačeni obilježeni pa stoga ne sudi. Opusti se mlada damo, nemoj takva kroz život
eto, odmah je to bjes samo zato jer ne mislim kao vi, nije to bjes ni gnjev niti viđam gole ljude po plazama, tu i tamo neka koja skine grudnjak, gace ostavi.
To je samo ono sto me fascinira, koji je priblem u te dve krpice? Ja se osjecam i previse golo samo u badicu .
Nije to bijes, no netko je dobro spomenuo, ova tema nalazi se na LJUBAV, EROTIKA I SEX. Zasto?
Ok, to je kao stil zivljenja, ali onda toj temi nije tu mjesto, jel tako?
Ako dodem na taj forum svaka tema mora bit povezana s tim forumom, Nudizam = ljubav? Pa, nije.
Nudizam = sex? Kazete, nije, ok vjerujem.
Nudizam = erotika? Eto, mozda u ocima promatraca, znaci individualno.
No tada, ako je zelite da se to povezuje s bilo kojom od ove tri stavke, onda zaista nudizmu tu nije mjesto.

Napominjem opet, bjes nije, jer ja nemam nikakve veze sa vama, nego, jednostavno argumenti na vase.
Rodilo smo se goli, golotinja je prirodno stanje uma i tijela.
Ja kazem, prirodno na -40 nije, priroda nas je natjerala da se, obucemo.
Jel tako? Pa tako je.

Nebi bilo nista extra vidjet golog covjeka da ih gledas svaki dan.
S time se apsolutno slazem, no znam da nitko tamo ne gleda hrpu golih ne poznatih ljudi svaki dan, vec samo dok je eto na moru.

Ja sam pak dosta sramezljiva, tj.. smeta mi kad netko bulji u mene i dok sam obucena, i vjerovatno ako bi me netko promatrao apsolutno golu, nebi se mogla opustit. Vi kazete, tamo nitko je gleda nikoga, a meni je tesko zamislivo no recimo da je tako, da uhvatim nekog da bulji, eee onda bi pricali o bjesu dobio bi nogom u prepone.

Svatko ima svoje veselje.

Ja provedem dugo vremena trazeci plazu sa cim manje ljudi, savrsena je ona bez, i opet imam badic, dvodjelni.
Ne volim krcate plaze.
Netko je dobro rekao, da ovi u badicima vise gledaju nego ovi bez, (Ne znam za ove bez), no ovi da... Jednostavno cim osjetim pogled koji traje dulje od par sekundi budi ljutnju u meni, a sad zamisljam nudisticku, po vasem ispada da bi me manje gledali tamo golu, nego ovdje obucenu
Moguce.
Ne znam.

Smoky se ispricava na stavovima koji su mozda uvrijedili, nije to namjera, to je samo zaseban stav, misljenje, vise okoline nego vlastito.
Vlastito bih imala da sam bila, vidjela, probala.
Obzirom na moju ljubav prema izoliranim mjestima i vlastitoj intimnosti, vjerujem da nikad ni necu.

pozdrav.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 09:13   #1034
Quote:
hm44hm kaže: Pogledaj post
smokey, ti me jako podsjecas na moju šogoricu. Ona ima ful iste stavove oko nudizma kao i ti, čak su vam i izrazi jako slični.

Pa ipak ju to ne sprečava da par puta godišnje prevari svog muža....
svi koji vole nudizam imaju iste razloge zasto ga vole.
Svi koji ne vole nudizam imaju iste razloge zasto ga ne vole.
To sto ti je svekrva malo droljasta to je drugi par cipela.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 10:07   #1035
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Nije to bijes, no netko je dobro spomenuo, ova tema nalazi se na LJUBAV, EROTIKA I SEX. Zasto?
Ok, to je kao stil zivljenja, ali onda toj temi nije tu mjesto, jel tako?
Ako dodem na taj forum svaka tema mora bit povezana s tim forumom, Nudizam = ljubav? Pa, nije.
Nudizam = sex? Kazete, nije, ok vjerujem.
Nudizam = erotika? Eto, mozda u ocima promatraca, znaci individualno.
No tada, ako je zelite da se to povezuje s bilo kojom od ove tri stavke, onda zaista nudizmu tu nije mjesto.
To može biti greška moderatora, ili greška osobe koja je temu otvorila, ali teško da je greška nudizma kao takvog. Nudizam je puno stariji, i puno širi fenomen od ovog foruma. Ako se ova tema premjesti negdje drugdje, ja ću o njoj imati isti stav, kao vjerujem i svi drugi koji su probali funkcionirati kao nudisti bez loših namjera.

Quote:
Napominjem opet, bjes nije, jer ja nemam nikakve veze sa vama, nego, jednostavno argumenti na vase.
Rodilo smo se goli, golotinja je prirodno stanje uma i tijela.
Ja kazem, prirodno na -40 nije, priroda nas je natjerala da se, obucemo.
Jel tako? Pa tako je.
Ajmo redom.....Probat ću ti to objasniti na svom primjeru da ne baratam općim frazama, koje ti očito idu na živce, možda i s razlogom.

Meni je prvo nudističko iskustvo bilo način da provjerim koliko se zapravo sramim svog tijela, i sramim li ga se uopće. Tu potrebu sam imao zato što mi je zbog invaliditeta seksualno sazrijevanje išlo teže i drukčije nego tebi, pa sam imao potrebu testirati sam sebe prije izravnog hvatanja u koštac s tim problemom. To je recimo točka u kojoj nudizam dotiče seksualnost, ali ne na način da ideš tamo buljiti u nečije spolovilo, nego tako da ti kroz to postane lakše graditi odnos prema vlastitoj golotinji. Moja supruga je postala nudistica na moj poticaj, i njoj je to bio vrlo efikasan način da se riješi nekih tjelesnih kompleksa, i da se iz jako sramežljive (ne samo u tjelesnom smislu) osobe pretvori u jako otvorenu.

Ajmo dalje......U nudističkom okruženju sam razvio naglašeno poštovanje prema svim tipovima tjelesne građe, kroz to sam shvatio koliko su svi oblici srama i straha od golog tijela besmisleni i nepotrebni. Shvatio sam i da tjelesno samopouzdanje ne proizlazi iz izgleda. Iskreno sam se divio bucmastim starijim ženama koje se prema svom tijelu odnose s više poštovanja i samouvjerenosti od nekih mojih superzgodnih frendica koje se jedva usude skinuti i pred dečkom.

Ajmo dalje......Nudistički kamp je uz Amsterdam jedino mjesto na kugli zemaljskoj na kojem se nitko nikad nije okrenuo za mnom zato što drukčije hodam. U okruženju u kojem smiješ biti gol, smiješ biti i invalid, bez da se horda budala zgraža nad tobom. Meni je to u nekom smislu i odmor od svakodnevne ljudske gluposti koju susrećem. Također, to je odmor od svih mogućih društvenih uloga koje igraš. Tamo su direktori jednako goli kao i šljakeri.

Ajmo dalje.....Ne želim sad mistificirati te dvije krpice i uvjeravati te da se s tobom dogodi nešto magično kad ih se usudiš skinuti. Ne dogodi se ništa, i ostaneš ista osoba. Ali.....Fizički je jako opuštajuć osjećaj kad provedeš cijeli dan bez svlačenja i oblačenja i bez razmišljanja o tome tko će te vidjeti u kakvom izdanju.

Quote:
Ja sam pak dosta sramezljiva, tj.. smeta mi kad netko bulji u mene i dok sam obucena, i vjerovatno ako bi me netko promatrao apsolutno golu, nebi se mogla opustit. Vi kazete, tamo nitko je gleda nikoga, a meni je tesko zamislivo no recimo da je tako, da uhvatim nekog da bulji, eee onda bi pricali o bjesu dobio bi nogom u prepone.
Ako si toliko sramežljiva da se osjećaš previše golo i u kupaćem, onda bi ti nudističko iskustvo možda bilo i korisno na isti način kao mojoj dragoj.

A onda opet, ako ti imaš čvrsti stav da ti to ne želiš, nitko te ne tjera, i ja ti sigurno neću ovdje reći da si glupa jer se ne kupaš gola. Samo ću očekivati od tebe da ni ti mene ne proglasiš glupim.

A istina je ono da te na nudističkoj plaži gleda manje ljudi nego na običnoj. Jednostavno zato što na običnoj plaži imaš muškarce koji se ne sjećaju kad su zadnji put vidjeli golu ženu, pa im je i to što se tebi nazire bradavica kroz grudnjak nešto jako seksi i uzbudljivo. Na nudističkoj su sve žene gole, i svi ljudi koje tamo zatekneš su vidjeli dovoljno golih žena da se nitko neće posebno čuditi tome što si i ti gola, i što i ti imaš točno dvije sise, točno jedan venerin brežuljak i točno jednu guzu. Kao i sve druge žene na planeti.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 10:21   #1036
advocatus _ vidim tocno sto zelis rec, zapravo sad vidim koja kolicina samopouzdanja bi mi trebala da se odvazim na takvo sto...
mozda bi takvo iskustvo napravilo cijeli preokret u samopouzdanju u smislu da bi mi napokon postalo manje vazno sta drugi misle o meni, i taj osjecaj slobode od okova drustvenih normi.

Zapravo ta golotinja tj nudizam utjece direktno na psihu. U pozitivnom smislu, iako na prvu zvuci kontradiktorno, to bi bilo kao da sam probila zid, koji me mozda i inace koci.

Nisam nikad imala ni prilike niti sam sama trazila takvo mjesto.
No prizanajem.da bi mi trebala velika hrabrost za takvo sto, vjerovatno bi se i tresla od neugode, no vec vidim koja sloboda i samopouzdanje treba za to...

Na tim plazama i nema puno ljudi?
Ufff sve me nesto zgrci u zelucu kad pomislim da tako nesto napravim

Eh da, makar se nebi morala brinut jel mi sisa ispala kad izronim

ono sto bi me najvise smetalo, jest ta ranjivost u trenutku kad si kompletno bez maske" , ta otvorena zona...
Iako mislim da se nemam sta sramit samog tjela, moj sram potjece duboko iz drugih izvora, volim siske i sesire jer sakrivaju, valjda podsvjesno ne volim bit gola, a ovo bi porusalo zidove.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ

Zadnje uređivanje smoky 9999 : 04.08.2014. at 10:31.
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 10:34   #1037
Bravo Advocatus-e. E to je bio način kako objasniti nekome nešto argumentirano. Ja sam prošla sve faze kroz nudizam, dve trudnoće, debljanje mršavljenje i eto upravo to: prihvatila sam svoje tijelo i volim ga upravo onakvo kakvo je. Otvorena i opuštena sam osoba i baš i u nijednom segmentu svog ophođenja s ljudima nemam manjak samopouzdanja.
Smoky srećo sretno ako jednom kreneš s "eksperimentiranjem" i možda eto barem na nudističkoj shvatiš da na ovom planetu ima totalno normalnih ljudi koji se bez tabua, bez kriticizma i bez požudno/prljavo/seksualnih maštarija okreću u tvom smjeru.
sebadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 10:51   #1038
Quote:
sebadora kaže: Pogledaj post
Bravo Advocatus-e. E to je bio način kako objasniti nekome nešto argumentirano. Ja sam prošla sve faze kroz nudizam, dve trudnoće, debljanje mršavljenje i eto upravo to: prihvatila sam svoje tijelo i volim ga upravo onakvo kakvo je. Otvorena i opuštena sam osoba i baš i u nijednom segmentu svog ophođenja s ljudima nemam manjak samopouzdanja.
Smoky srećo sretno ako jednom kreneš s "eksperimentiranjem" i možda eto barem na nudističkoj shvatiš da na ovom planetu ima totalno normalnih ljudi koji se bez tabua, bez kriticizma i bez požudno/prljavo/seksualnih maštarija okreću u tvom smjeru.
Bio bi to svijet koji bi uvjek odabrala, jer kritike, svih vrsta, sexualno nastrani bezobrazni i td... to je svijet u kojem jesam i samo ocekujem gore na jednom takvom mjestu, izgleda da je zapravo ta sloboda tamo, ta izlozenost svih recept kako se zaista opustit...

nikad ne znas kamo zivot nosi, no sjetit cu se ovog ako dodem u priliku i ako skupim hrabrosti, mozda probit zid.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 10:55   #1039
ne znam koliko vas ima takvih, ja sam u vezi bila 3 godine i kad bih se presvlacila zamolila bih decka da napusti sobu.
Golu ili cesce polugolu me mogao vidjet jedino tokom sexa
tako da me decko nikad nije vidio komplet golu udaljen metar od mene .

Zaista veeeelika hrabrost bi mi trebala za takvo sto.
I ne znam s kim bi isla, pred poznatim mi ljudima bi mi bilo jos gore, radije bi nekako sama. hahaha.

ahhh svasta.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 10:59   #1040
Zgodna tijela uvijek zamijetis zato imas oci da gledas. I obuceni i neobuceni su svijesni pogleda i perverznjaka, na moru si da se odmoris po svom. Neki su vise slobodniji od drugih i zivo im se kako im se da
Ja ljetujem u Istri i ne volim biti na krcatoj plazi, nisam provalila stotine km da bi se opustala sa masom nepristojnih ljudi koji smjeste rucnik 10 cm od tvog, radje sam u mirnoj uvalici gdje smo mjesani sa pristojnim udaljenostima gdje se mogu i skinuti i obuci pa i raditi sve ostalo kako me volja.
Zanimljivo je cak i vidjeti neobicne izvedbe dedek u tangama bez predrasuda, sve je to dio ljeta cara i opustenosti.
Plaza ima koliko ti srce zeli uvijek mozes otici na drugo mjesto ali to je i problem kod vecine radje ce na isto mjesto bez obzira tko je pored njega nego da ide malo istrazivati i druga divna mjesta.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger