Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2013., 20:37   #1
Dječija kolica puknuta guma

Pozdrav naime pumpajuci gumu na kolicima izvukao mi se(slomio) venit iz unutarnje gume (zračnice) nemoguce ga je zaljepiti.Okrenuo sam dosta brojeva ali nigdje ne mogu naci tako malo zracnicu na njoj pise 48x188 mislim da je to oko 9 cola ako sam dobro prepracunao..ako moze neka preporuka dje bi to mogao naci..
mali_veliki5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 22:03   #2
Mi za qunny kupili na ebayu, pa probaj tamo pronaci.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 22:12   #3
Gledao sam ima samo jedan al sa zavrnutim ventilom..moj je bio ravni..zar nema nigdje u Hr

Zadnje uređivanje mali_veliki5 : 14.05.2013. at 22:18.
mali_veliki5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 12:34   #4
Mislim da ti to nema veze. Mi isto na kolicima imamo jedan ravni, jedan zakrivljeni ventil. Zakrivljeni samo olaksava pumpanje gume. Ne mogu tvrdit 100%, tako da se ipak sam moras odluciti riskirati s ebayom ili ne. Nama se to pokazala kao brza opcija od narudzbe iz magic babyja. Cudno ali istinito.
neman312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 09:56   #5
Quote:
mali_veliki5 kaže: Pogledaj post
Pozdrav naime pumpajuci gumu na kolicima izvukao mi se(slomio) venit iz unutarnje gume (zračnice) nemoguce ga je zaljepiti.Okrenuo sam dosta brojeva ali nigdje ne mogu naci tako malo zracnicu na njoj pise 48x188 mislim da je to oko 9 cola ako sam dobro prepracunao..ako moze neka preporuka dje bi to mogao naci..
A koja su kolica? Obicno se moze naruciti ili znaju i imati tamo gdje i prodaju kolica
jojne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 10:53   #6
Izgleda da ce uspjeti naruciti tamo dje sam ih i kupio u tintilinicu
mali_veliki5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.