Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2016., 01:03   #261
Sutra na istoku zemlje najtoplije oko 30 C.
Na zapadu zemlje kiša i temperature ispod 20 C. Prema kraju dana osvježenje će zahvatiti i istok zemlje i Dalmaciju.
Od 15.8. vraćaju se temperature iznad 28 ali izgleda ne zadugo jer je ponovna destabilizacija atmosfere moguća oko 19.8.
Čini se da dugotrajnih i teških vrućina neće biti i da se polako približavamo jeseni.
ivoo20 is offline  
Old 10.08.2016., 01:27   #262
Prošlu noć me zeblo po nogama (pokrivam se plahtom) i morala sam se ustati i uzeti dekicu. Sad sam isto umotana u dekicu, uz otvorene prozore je baš ugodno.

Quote:
Nora Medica kaže: Pogledaj post
i gle čuda sutra je 10 kolovoz, još malo pa Gospa i to je to.. bye bye ljeto.. (optimist ) mislim bar se nadam ..
Ma i ja računam da više neće biti groznih vrućina, što je bilo, bilo je. Možda još koji dan bude do 30 stupnjeva, a to se da preživjeti, posebno kad znamo da je najgore prošlo i da se približavaju jesen i zima.



__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Old 10.08.2016., 16:00   #263
U Zagrebu i okolici temperatura današnja oko 15 C a u isto vrijeme u Osijeku i okolici blizu 30 C.
Budući da je tako velika razlika temperaturna u Slavoniji može doći i do jačeg nevremena kada se hladni zrak probije na to područje.
ivoo20 is offline  
Old 10.08.2016., 18:45   #264
Kod mene 34° danas.
Kad ce to zahladjenje.
mavita is offline  
Old 10.08.2016., 18:46   #265
Alma kako je kod tebe?
mavita is offline  
Old 10.08.2016., 20:18   #266
Osijek 18 C i prohladno zbog vjetra koji puše. Temperatura se s 27 C spustila na 18 u samo dva sata.
I sada je temperatura u laganom padu.
Pada jesenska kišica
ivoo20 is offline  
Old 10.08.2016., 20:31   #267
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Prošlu noć me zeblo po nogama (pokrivam se plahtom) i morala sam se ustati i uzeti dekicu. Sad sam isto umotana u dekicu, uz otvorene prozore je baš ugodno.



Ma i ja računam da više neće biti groznih vrućina, što je bilo, bilo je. Možda još koji dan bude do 30 stupnjeva, a to se da preživjeti, posebno kad znamo da je najgore prošlo i da se približavaju jesen i zima.



Ja sam imala tanki poplun i tanku dekicu i baš mi je bilo lijepo
Pijem čaj!!! medenu zimu

slikice.. ova druga

zbilja i tih 30 stupnjeva se može preživjeti nekako nego 39,40. ovo je zbilja super ljeto!!
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 10.08.2016., 20:37   #268
Ovaj je mjesec još ugodniji od prošla dva. Onda je bilo malo tropskih noći, sada ih više nema
ivoo20 is offline  
Old 11.08.2016., 09:23   #269
ma gotovo je, ljudi... gotovo

nema tu šta više... neka i bude topao i suh rujan, ali ne može bit nešto iznadprosječno više, prevruće i sparno.. jer su noći hladnije, i to je to...


ah.. nije loše bilo ovo ljeto, sve u svemu
modra is offline  
Old 11.08.2016., 18:32   #270
Ne mogu zamisliti kakva bi sreća bila da bude bijeli Božić. Pa makar zima bila topla samo neka se u to vrijeme dogodi snijeg.
Nismo jako dugo imali i mislim da bi to uz ovakvo ljeto i eventualno dobru jesen moglo stvoriti jako dobru sliku o 2016.godini.
Badnjak 2007.
https://www.youtube.com/watch?v=AoSz5uI_iyo

Prelijepo Ljeto nema ovakve čari kakve ima zima.
ivoo20 is offline  
Old 11.08.2016., 19:53   #271
Nadam se lijepoj jeseni.. kesteni, čaj, dekica, šetnje, šuštanje lišća...
koliko još do kraja ljeta? sve je do 30 lako izdrživo, sad kažu za vikend do 30. nema veze, bitno da nije više
već se dugo nisam ovako veselila ljetu (jer je bilo lakše podnjeti temp i bezbolno)
a zima i snijeg.. znam da je nemoguće.. toliko se tome veselim ali nema šanse da padne.. ko da smo u tropima
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 11.08.2016., 19:55   #272
23° i bura.
Vracam se iz trosatne setnje bez kapi znoja.Uzivam.
mavita is offline  
Old 11.08.2016., 19:59   #273
Quote:
mavita kaže: Pogledaj post
23° i bura.
Vracam se iz trosatne setnje bez kapi znoja.Uzivam.
To je to!! To je uživancija.
a ne kad moram po kruh pa crkavam do dućana i natrag.. smrdim na kilometre, sparina ubija. a ovo je milina!!
noćas idem spavati, uzmem 2 tanke dekice i tanki poplun.. i hladno mi bilo. ali ja bila u kratkoj piđami. ma kakva duga piđama. i još stavila poplun na to sve.. zaspala ko klada.
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 11.08.2016., 20:07   #274
Nora,prezivjeli smo i ovo ljeto.

Glavnina je prosla,ostatak sigurno nece biti 40°.
Jos malo pa pocinje omiljena jesen.
mavita is offline  
Old 11.08.2016., 20:20   #275
smrzla sam se danas na terasi na kavi, u laganoj baloner-jakni
ekaliopa is offline  
Old 11.08.2016., 22:02   #276
Mavita jesmo, prezivjeli smo. i nije bilo strasno kao proslo ljeto!!
Ja sam bas super volje! Danas sam i vjezbala imam i snage i volje
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 11.08.2016., 23:26   #277
da , gotovo

ocjenu razine patnje za ovo ljeto zaključujem sa

četvrti krug pakla

za usporedbu

2015 - deveti krug
2014- treći krug
2013- osmi krug
babunovich is offline  
Old 12.08.2016., 00:33   #278
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
smrzla sam se danas na terasi na kavi, u laganoj baloner-jakni
osijek slab snijeg

upload
babunovich is offline  
Old 12.08.2016., 03:34   #279
Za 'jedva čekan jesen entuzijaste'

miss busy bee is offline  
Old 12.08.2016., 14:03   #280
http://www.hrt.hr/347608/vrijeme-i-p...lijede-toplija
Današnja jutra najhladnija ponegdje od 1949.
Ovo ljeto iako je nešto toplije od prosjeka niti jednom nije pao toplinski rekord, a čak dva puta je pao hladni rekord. Budući da je ostalo još 15 dana do klimatološkog kraja ljeta, toga može biti još.
Ovako blaže ljeto posljedica je vrlo tople zime koju smo imali.
U prošlosti smo uglavnom nakon blagih kolovoza dobivali ili toplu jesen ili toplu zimu.
Nakon vrlo blagog kolovoza 2006. došli najtoplija jesen i najtoplija zima ovog stoljeća. Ali isto tako 2005. nakon blagog kolovoza došla prosječna jesen i prosječna zima.
Sada modeli ukazuju na prosječnu jesen i malo topliju zimu. Moguće je da i iduća zima neće biti zima kakvu priželjkujemo, ali zato jesen izgleda dobro.
Uglavnom zima će se ispucati u prvom dijelu: studeni-prosinac-siječanj, ali će nekoliko jačih hladnih prodora biti i tijekom rujna i listopada. Veljača najlošije stoji.

Zadnje uređivanje ivoo20 : 12.08.2016. at 14:54.
ivoo20 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.