Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2016., 18:42   #61
Dooosaaaaadnooooo, neda se ni prepricat.
KatarinaRi is offline  
Old 28.08.2016., 18:42   #62
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Nemam link, evo krenulo n N1 iz Koprivnice
Evo slusam.

Boring, opet laprda o EU vrijednostima.

Zanimljivo je doduse kako laprda o Perkovicu, ali ga recimo ne interesira kako upravo za istu stvar, Njemacka par dana kasnije nije izrucila nama trazene osobe.

To ga ne smeta. Ipak, treba ponizno lizati pred drugima.
unknown99 is offline  
Old 28.08.2016., 18:42   #63
Plenkovic očekivano budalaste reakcije i za sebe govori da je drzavnik

Xperia Z5 via Tapatalk
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Old 28.08.2016., 18:43   #64
Quote:
unknown99 kaže: Pogledaj post
Evo slusam.

Boring, opet laprda o EU vrijednostima.

Zanimljivo je doduse kako laprda o Perkovicu, ali ga recimo ne interesira kako upravo za istu stvar, Njemacka par dana kasnije nije izrucila nama trazene osobe.

To ga ne smeta. Ipak, treba ponizno lizati pred drugima.
Da,sa Plenkovicem u sluganstvo.

Xperia Z5 via Tapatalk
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Old 28.08.2016., 18:43   #65
Plenković dosadom i šupljim lošim frazama misli dobit izbore
__________________
...
RealBear is offline  
Old 28.08.2016., 18:44   #66
Jbt kakav dosadnjaković:facepam:
KatarinaRi is offline  
Old 28.08.2016., 18:44   #67
Meni se ne sviđa ovakav diskurs. Jednom je zabavno, poslije postaje zamorno. Mač se često okrene protiv onoga koji njime vitla i ne bi se čudio da Milanović zbog toga i izgubi izbore.
the edge is online now  
Old 28.08.2016., 18:45   #68
Quote:
Hawker kaže: Pogledaj post
Da,sa Plenkovicem u sluganstvo.

Xperia Z5 via Tapatalk


Gospodarski pojas, laprda i laprda bez jasnog stava.

Nama ne trebaju pickice od politicara.
unknown99 is offline  
Old 28.08.2016., 18:45   #69
Jbt što je dosadan,radije bi pogleda 90 minuta derbija zacelja medjuopcinske lige nego 10 minuta sluša Plenkovica

Xperia Z5 via Tapatalk
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Old 28.08.2016., 18:45   #70
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Meni se ne sviđa ovakav diskurs. Jednom je zabavno, poslije postaje zamorno. Mač se često okrene protiv onoga koji njime vitla i ne bi se čudio da Milanović zbog toga i izgubi izbore.
Ja imam dojam da Zoki dobiva i to debelo.
To što mi para živce je drugo.
Wimbledon je tu.
KatarinaRi is offline  
Old 28.08.2016., 18:46   #71
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
jel Njemačka izručila svoje agente?

jel HUN izručila Hernardija?

zašto MI moramo uvijek biti pokorni sluge?
Nemam pojma.

Nemam pojma.

To pitaj Zokija, nisam ja izručio Perkovića ili onog drugog


Plenki pristojan, smiren i umjeren. Pravi ljevičar
jojo jojić is offline  
Old 28.08.2016., 18:46   #72
Plenki sa svojom dosadnom retorikom teško će moći pridobiti nove birače. Čak više, on pasivizira desnicu.

Milanović treba nastaviti slati kratke i jasne poruke.
DJTcro is offline  
Old 28.08.2016., 18:46   #73
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Meni se ne sviđa ovakav diskurs. Jednom je zabavno, poslije postaje zamorno. Mač se često okrene protiv onoga koji njime vitla i ne bi se čudio da Milanović zbog toga i izgubi izbore.
Moguce, samo to ce onda ici ipak na stetu HDZ-u i onima koji su narucili snimanje Milanovica.

Isto kao sto su HDZ i Vucic dogovoarali sranja s izbjeglicama, skupa s predjednicoooo pa se zajebali jer je Ostojic to izvanredno izveo.
unknown99 is offline  
Old 28.08.2016., 18:47   #74
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Jedno je bezobrazan stav, a drugo je kada ponavljaš jedno te isto da nemaš s kim u susjedstvu razgovarati.
Onaj Orbanov ministar kojeg Milanović spominje, zaista jest rekao da drži palčeve HDZ-u da pobjedi, ali je rekao da kao političar će razgovarati sa bilo kojom opcijom koja pobjedi u Hrvatskoj. To je potpuno drugačije od ovog što Milanović stalno ponavlja.
Orbanov ministar je član Vlade, Milanović nije, jedan je od sudionika predizborne utrke. Ovo, što rade iz Srbije u posljednje vrijeme(i to nakon cmakanja s Kolindom, nakon Kovačeva potpisa), je prešlo svaku granicu. A mi smo dogurali u samostalnoj Hrvatskoj da imamo premijera koji ni hrvatski jezik ne zna(a premijer ipak nije nogometni izbornik, miša mu). Pa dokle tako? Gdje je tu samostalnost? I ne nisam desničar, samo nemam nikakvu rezervnu domovinu, tek ovu jednu koja djeluje kao da je na putu ka Krležinim pripovijetkama iz Hrvatski bog Mars...
__________________
MCR
ball is offline  
Old 28.08.2016., 18:47   #75
Šta- da je reko, uvest ćemo gospodarski pojas onda bi ti išta jasnije bilo jel? Šta je to uopće, koliko vas zna? Misliš da se nešto tako kompleksno može reć s da ili ne u dvi rečenice? ZERP Hrvatska nikad neće uvest, šta god to tko govorio.
boske94 is offline  
Old 28.08.2016., 18:47   #76
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Meni se ne sviđa ovakav diskurs. Jednom je zabavno, poslije postaje zamorno. Mač se često okrene protiv onoga koji njime vitla i ne bi se čudio da Milanović zbog toga i izgubi izbore.
Upravo to.

Sad treba prestati sa svime time i ne obazirati se. Što je dobio, dobio, što je zasrao, zasrao.
ViktorViktorija is offline  
Old 28.08.2016., 18:48   #77
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Meni se ne sviđa ovakav diskurs. Jednom je zabavno, poslije postaje zamorno. Mač se često okrene protiv onoga koji njime vitla i ne bi se čudio da Milanović zbog toga i izgubi izbore.
Milanović bez koalicije s MOSTom ne može dobiti izbore. To zna on, to znaju svi.

Zato ovakvom retorikom uzima glaosve HDZu i gura ih bilo gdje drugo.
Page is offline  
Old 28.08.2016., 18:49   #78
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Dooosaaaaadnooooo, neda se ni prepricat.
Quote:
unknown99 kaže: Pogledaj post
Evo slusam.

Boring, opet laprda o EU vrijednostima.

Zanimljivo je doduse kako laprda o Perkovicu, ali ga recimo ne interesira kako upravo za istu stvar, Njemacka par dana kasnije nije izrucila nama trazene osobe.

To ga ne smeta. Ipak, treba ponizno lizati pred drugima.
Quote:
RealBear kaže: Pogledaj post
Plenković dosadom i šupljim lošim frazama misli dobit izbore
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Jbt kakav dosadnjaković:facepam:
Sva sreća da su nam dosadašnji premijeri koji su bili vrhunski govornici i zanimljivi za slušat donijeli toliku sreću i prosperitet.
I ne, nisam glasač HDZ-a. Samo mi je gadljivo gledati i slušati na šta se spušta pretendent za premijera. I to isti onaj koji je imao priliku taj svoj drčni stav i znanje pokazati u prethodnom mandatu. I šok i nevjerica, nije ih pokazao. Jer je jak na riječima, a ne na djelima. Ali sad je opet junak i opet sipa iste gluposti. I glasači opet puše istu spiku.
sagi is offline  
Old 28.08.2016., 18:50   #79
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Orbanov ministar je član Vlade, Milanović nije, jedan je od sudionika predizborne utrke. Ovo, što rade iz Srbije u posljednje vrijeme(i to nakon cmakanja s Kolindom, nakon Kovačeva potpisa), je prešlo svaku granicu. A mi smo dogurali u samostalnoj Hrvatskoj da imamo premijera koji ni hrvatski jezik ne zna(a premijer ipak nije nogometni izbornik, miša mu). Pa dokle tako? Gdje je tu samostalnost? I ne nisam desničar, samo nemam nikakvu rezervnu domovinu, tek ovu jednu koja djeluje kao da je na putu ka Krležinim pripovijetkama iz Hrvatski bog Mars...
I tu zaostajemo za Srbijom. Oni su takvog imali prije 25 godina
Page is offline  
Old 28.08.2016., 18:51   #80
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ipak je, jer je Izrael reagirao na te izjave i odgodio uspostavu diplomatskih odnosa koji su se uspostavili tek krajem 1997
Ne, nije reagirao zbog izmišljenih izjava. Odnosi Izraela i Hrvatske su bili takvi kakvi jesu tada zbog sasvim drugih razloga.
Zajedničar is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.