Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2016., 21:33   #1001
Hrga postavi pitanje ...
... Zoki o HDZu

Na kraju ispada glasajte za nas jer smo loši, ali smo ipak bolji od HDZa.
Makar, cijeli intervju mi je bio nekako čudan. Pogotovo Mirjana.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Old 04.09.2016., 21:47   #1002
Hrga je pokušala odglumiti Bagu - ali, jahala je na pogrešnim i minornim stvarima, a dopustila je da joj Milanović demantira brojke kojima ga je htjela sahraniti.

Sad samo treba čekati koliko ljudi nije čulo "i" u Milanovićevoj rečenici "Hrvatska će biti i turistička zemlja", pa će krenuti sa "aha, evo, hoće od nas napraviti naciju konobara!!!11!!"
Lord Byron is offline  
Old 04.09.2016., 21:50   #1003
Baš gledam Milanovićev intervju i sramim se za Hrgu. Kakva su to pitanja? Koga briga za nekakve račune i izlete na skijališta, ej?

Nikada od nje prave novinarke. Jedina kvaliteta koju ima jest relativno atraktivan izgled.
DJTcro is offline  
Old 04.09.2016., 21:53   #1004
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post

Sad samo treba čekati koliko ljudi nije čulo "i" u Milanovićevoj rečenici "Hrvatska će biti i turistička zemlja", pa će krenuti sa "aha, evo, hoće od nas napraviti naciju konobara!!!11!!"
Upravo sam ovo i ja pomislio dok sam gledao.
Rok is offline  
Old 04.09.2016., 21:57   #1005
Quote:
AKIF kaže: Pogledaj post
kvazinovinarka se ponašala nedopustivo. RTL sa dotičnom se nije usrećio. njena pitanja su na tragu trača, sramotna. ona iznosi laži, poluinformacije, k tomu je nekulturna, nedovoljno pravilno informirana. nije mu dopustila da kaže rečenice do kraja, uz to sebe sa nebuloznim pitanjima stavljala je u prvi plan, što ukazuje koliko je loša novinarka.
Zaista, kad ti netko postavi dvadeset pitanja i na petnaest ti uopće ne dopusti da završiš prvu rečenicu (!), a kamoli da odgovoriš, samo zato da te nastavi napadati, to je smiješno.

A još je gore kad se vidi kakvim se trivijalnostima pri tome bavi.

Sve kritike koje je već pobrala su i više nego opravdane.

Quote:
na drugoj strani imala je mirnog, educiranog čovjeka, kojega je pokušala diskreditirati, a samo je pokazala tko joj je učitelj, i čiji je glasač.

toliko nestrpljinja uz danas potpuno krotkog Milanovića kao diletantica, pa se on doimao još obrazovanijim, kao pravi lider, uz dozu šarma, i ležernosti odgovorio je njenoj bahatosti, nekulturi, i neprofesionalizmu.

@trader...upravo tako. samo ga treba slušati...jer on doista puno zna, radi na sebi, čita, te mu nitko nije ravan.
Odličan interview je odradio, što jest, jest.

Naročito zato što sve one usputne "mi kao siromašna država" i "dobro to za dug kako koga pitate" tlapnje uvijek postavi u realne i objektivne okvire da da neki suvisli odgovor.
I zato što dobro ukazuje na ogromnu razliku između HDZ-a i SDP-a.


Davno sam rekao, oni kojima paše stvarati apatiju i forsirati "HDZ i SDP je isto" izmišljotine su uvijek oni gori, a to je u ovom slučaju HDZ.
Razlike su ogromne, a forsiranje takvog blata u korist ide HDZ-u, jer oni svoju bazu bez obzira na to zadrže, a od SDP-a pokušavaju odbiti sve one njihove potencijalne birače koji su ipak manje politični pa ne zapaze da je to samo špreha.

Quote:
Tomolav kaže: Pogledaj post
Hrga postavi pitanje ...
... Zoki o HDZu
O HDZ-u je govorio samo ondje gdje imalo smisla povući paralelu.

Kad te netko tlači za trivijalnosti i dva dana skijanja, svakako ima smisla obznaniti kakva je to glupost; a to se radi upravo takvom paralelom.

Kod pitanja gdje se moglo nešto konstruktivno izjaviti, bio je itekako konkretan.

Quote:
Na kraju ispada glasajte za nas jer smo loši, ali smo ipak bolji od HDZa.
Ne


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 04.09.2016., 21:57   #1006
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Baš gledam Milanovićev intervju i sramim se za Hrgu. Kakva su to pitanja? Koga briga za nekakve račune i izlete na skijališta, ej?

Nikada od nje prave novinarke. Jedina kvaliteta koju ima jest relativno atraktivan izgled.
Samo je tom svojom neprofesionalnošću pomogla Milanoviću.

Ispala je mahnita, a on smireni gospodin.
ViktorViktorija is offline  
Old 04.09.2016., 22:04   #1007
Quote:
Rok kaže: Pogledaj post
Upravo sam ovo i ja pomislio dok sam gledao.
Doduše, omaklo mu se i "Jednako u Zagrebu i u Beo...Berlinu"
Lord Byron is offline  
Old 04.09.2016., 22:05   #1008
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Zaista, kad ti netko postavi dvadeset pitanja i na petnaest ti uopće ne dopusti da završiš prvu rečenicu (!), a kamoli da odgovoriš, samo zato da te nastavi napadati, to je smiješno.

A još je gore kad se vidi kakvim se trivijalnostima pri tome bavi.

Sve kritike koje je već pobrala su i više nego opravdane.



Odličan interview je odradio, što jest, jest.

Naročito zato što sve one usputne "mi kao siromašna država" i "dobro to za dug kako koga pitate" tlapnje uvijek postavi u realne i objektivne okvire da da neki suvisli odgovor.
I zato što dobro ukazuje na ogromnu razliku između HDZ-a i SDP-a.


Davno sam rekao, oni kojima paše stvarati apatiju i forsirati "HDZ i SDP je isto" izmišljotine su uvijek oni gori, a to je u ovom slučaju HDZ.
Razlike su ogromne, a forsiranje takvog blata u korist ide HDZ-u, jer oni svoju bazu bez obzira na to zadrže, a od SDP-a pokušavaju odbiti sve one njihove potencijalne birače koji su ipak manje politični pa ne zapaze da je to samo špreha.


-Stipe
pokazala je razinu svoje kulture, kao i obrazovanja, i da je kao stranački agent mislila dokrajčiti milanovića. nije naučila da kad s njima ima razgovarati da mora biti "potkovana" pravim informacijama, točnim podacima. ovako ona je pokazala da je navijačica Hdz-a, jer upravo oni na ovako prizeman način prikazuju stanje u zemlji.

Milanović je definitivno "sazrio" u svim smislovima, i nevidim ikoga tko mu može ovako parirati, niti tko ima u sebi i krvi i mesa da stvari naziva pravim imenom, da djeluje fajterski, ali i intelektualno nadmoćno. on nije bio bahat već ona koja je pokušala minimizirati, a samo je pokazala koliko je "šuplja" njena priča, koju je pokušala svesti na afere kojih nema.

meni je gušt slušati ga, i konačno dočekasmo nekog na koga možemo biti ponosni bez fige u džepu,
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije
AKIF is offline  
Old 04.09.2016., 22:07   #1009
Za one koji nisu vidjeli intervju - internet-stranica RTL-a.

Zasluge za rast svih trendova pripisujete sebi? Glupo pitanje, jer to je činjenica. Dio o javnom dugu, e, to ga je htjela sjebat po drugi put. Oćeš, Mirjana, oćeš. Pitanje o ministrima u bivšoj vladi koji nisu imali neke zapažene karijere jest legitimno, ali ipak je to pitanje koje neće postaviti drugima. Skijanje službenim autom, bankomat...
S pitanjima konkretno nemam problema, to je demokracija, neka nam Milanović pojasni sve, da ljudi znaju.
No Hrga je ovo pretvorila u nešto neugodno, nije joj bila namjera ispipati bilo čelnika Narodne koalicije, nego ga izrešetati pitanjima i tobožnjim afericama sada već pretprošle vlade.
Sjećamo se kako je Hrga na kraju svibnja govorila o prosvjedu za nastavak kurikularne reforme. Nije ona materijal za RTL, već za Sinišin HRT.
Xenoborg is offline  
Old 04.09.2016., 22:10   #1010
Quote:
AKIF kaže: Pogledaj post
pokazala je razinu svoje kulture, kao i obrazovanja, i da je kao stranački agent mislila dokrajčiti milanovića. nije naučila da kad s njima ima razgovarati da mora biti "potkovana" pravim informacijama, točnim podacima. ovako ona je pokazala da je navijačica Hdz-a, jer upravo oni na ovako prizeman način prikazuju stanje u zemlji.

Milanović je definitivno "sazrio" u svim smislovima, i nevidim ikoga tko mu može ovako parirati, niti tko ima u sebi i krvi i mesa da stvari naziva pravim imenom, da djeluje fajterski, ali i intelektualno nadmoćno. on nije bio bahat već ona koja je pokušala minimizirati, a samo je pokazala koliko je "šuplja" njena priča, koju je pokušala svesti na afere kojih nema.

meni je gušt slušati ga, i konačno dočekasmo nekog na koga možemo biti ponosni bez fige u džepu,
Čeka se Kolarićkin novi izljev bij... pardon, komentar.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Doduše, omaklo mu se i "Jednako u Zagrebu i u Beo...Berlinu"
Brzo se Berlina nakon tog "Beo..." sjetio!


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 04.09.2016., 22:13   #1011
ona je skola Hloverke, zvane pokvarena žena,

sta se tu puno cuditi, nema cudenja ni iznenadenja

a mozda se sprema natrag na katedralu duha,

trader7 is offline  
Old 04.09.2016., 22:20   #1012
Quote:
trader7 kaže: Pogledaj post
ona je skola Hloverke, zvane pokvarena žena,

sta se tu puno cuditi, nema cudenja ni iznenadenja

a mozda se sprema natrag na katedralu duha,


neka je tamo. ovdje nije dorasla biti.

Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Čeka se Kolarićkin novi izljev bij... pardon, komentar.



Brzo se Berlina nakon tog "Beo..." sjetio!


-Stipe
ha ha ha...da sad će ona nabrijana imati puno toga za reći...ah te razočarane žene...

ono što je bilo samo dno dna jest njenao pitanje kako to on postavlja loše ministre? on je nastojao i ostao suveren i nije blatio te ljude, dapače. bio je na visini. njoj kao da je bujanac dao svoj šalabahter...
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije
AKIF is offline  
Old 04.09.2016., 22:21   #1013
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Čeka se Kolarićkin novi izljev bij... pardon, komentar.


-Stipe
Baš me zanima kako će ta objektivna i poznata komunikologinja ocijeniti nastup novinarke... još se ne oglašava.
ViktorViktorija is offline  
Old 04.09.2016., 22:23   #1014
Quote:
AKIF kaže: Pogledaj post

ono što je bilo samo dno dna jest njenao pitanje kako to on postavlja loše ministre? on je nastojao i ostao suveren i nije blatio te ljude, dapače. bio je na visini. njoj kao da je bujanac dao svoj šalabahter...
Bilo je:

MH: Zašto postavljate loše ministre?
ZM: Recite koje?
MH: Ne bih o imenima
ViktorViktorija is offline  
Old 04.09.2016., 22:26   #1015
Quote:
AKIF kaže: Pogledaj post
ono što je bilo samo dno dna jest njenao pitanje kako to on postavlja loše ministre?
Odabrala je potpuno pogrešne primjere - Milanović bi se puno teže branio da je krenula sa Zmajlovićem i Marasom.

Ali, daleko najveći fail joj je bio kad je pravo na zdravstvenu zaštitu proglasila ni manje ni više nego - komunizmom .

Zapravo mu je napravila ogromnu uslugu. Ispao čovjek pristojan .
Lord Byron is offline  
Old 04.09.2016., 22:35   #1016
Quote:
AKIF kaže: Pogledaj post
pokazala je razinu svoje kulture, kao i obrazovanja, i da je kao stranački agent mislila dokrajčiti milanovića. nije naučila da kad s njima ima razgovarati da mora biti "potkovana" pravim informacijama, točnim podacima. ovako ona je pokazala da je navijačica Hdz-a, jer upravo oni na ovako prizeman način prikazuju stanje u zemlji..."
Mirjana "Sto to Hrvati imaju s Dubrovnikom" Hrga da je navijacica HDZ-a, domoljubne stranke?
Ja mislim da se ona htjela malo profilirati kao vrhunska novinarka na Milanovicu, kao onomad Stankovic u svojoj emisiji, a postigla je isto sto i on, da je djelovala prilicno deplasirano.
Miss_Fine is offline  
Old 04.09.2016., 22:36   #1017
Kakva god pitanja Hrga postavila, Ludi Konj se uspješno izvukao.
Opet prilično dobar nastup.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Old 04.09.2016., 22:41   #1018
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Odabrala je potpuno pogrešne primjere - Milanović bi se puno teže branio da je krenula sa Zmajlovićem i Marasom.

Ali, daleko najveći fail joj je bio kad je pravo na zdravstvenu zaštitu proglasila ni manje ni više nego - komunizmom .

Zapravo mu je napravila ogromnu uslugu. Ispao čovjek pristojan .
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Bilo je:

MH: Zašto postavljate loše ministre?
ZM: Recite koje?
MH: Ne bih o imenima
Quote:
Miss_Fine kaže: Pogledaj post
Mirjana "Sto to Hrvati imaju s Dubrovnikom" Hrga da je navijacica HDZ-a, domoljubne stranke?
Ja mislim da se ona htjela malo profilirati kao vrhunska novinarka na Milanovicu, kao onomad Stankovic u svojoj emisiji, a postigla je isto sto i on, da je djelovala prilicno deplasirano.
o da...precijenila je sebe...no pokazala se kao diletantica.
a imala je sreće jer je on bio iznimno smiren, cool, uz to kad ga je tobož i pohvalila, on je šarmerski rekao, da će ona još i za njega glasovati
nije ga i pecnula, a kamoli profitirala. ispala je smiješna. da da nakon ovoga pitam se, tko će se usuditi napraviti intervju, a da se ne pokušava natjecati u tome da ga ponizi??
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije
AKIF is offline  
Old 04.09.2016., 22:46   #1019
Nisam niš gledala, idem sutra uzivo na Korzo. Kaže partijska obavijest da je Zoki u 18:30 ispod gradske ure na Korzu

Možda misli samnom pronjuškati po Zari jer ne znam šta bi drugo radio tamo.

Pozornica inače ide ispod Bonavie.
KatarinaRi is offline  
Old 04.09.2016., 22:51   #1020
Quote:
AKIF kaže: Pogledaj post
o da...precijenila je sebe...no pokazala se kao diletantica.
a imala je sreće jer je on bio iznimno smiren, cool, uz to kad ga je tobož i pohvalila, on je šarmerski rekao, da će ona još i za njega glasovati
nije ga i pecnula, a kamoli profitirala. ispala je smiješna. da da nakon ovoga pitam se, tko će se usuditi napraviti intervju, a da se ne pokušava natjecati u tome da ga ponizi??
Poanta interviewa ionako nije "borba" ili "natjecanje da se nekoga ponizi". Ili pošto-poto tražiti izliku (ili razloge) za pljuvanje. To jest, ne bi smjela biti.
Poanta je jednostavno postaviti pitanja - uključujući i ona manje ugodna, teža, ili složenija - i dobiti na njih odgovore.

Približiti realnu sliku nečega javnosti.

Sad, nakon što se pitanja postave netko neće imati adekvatne odgovore, i to se onda i vidi i pokaže - ali netko jednostavno hoće.
I nije cilj intervjuiranja svakoga učiniti javnosti kojekakvim izvrtanjima (ili prekidanjima i upadanjima u riječ) što odbojnijim. Cilj je učiniti ga što vidljivijim i jasnijim.
Jednostavno vidjeti kako stoje stvari.

Netko bi trebao to Hrgi objasniti, kad već pokušava intervjuirati okolo.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.