Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Pogledaj rezultate ankete: Koje su ekstenzije najbolje?
Micro ring 3 6.25%
ekstenzije na tape 7 14.58%
keratinske 20 41.67%
ekstenzije na češljiće 18 37.50%
Glasovatelji: 48. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2010., 14:34   #1
Ekstenzije za kosu (2)

Link na staru temu.

Pravila podforuma i izmjena pravila. Molim vas da ih se pridržavate.

Nastavite u revijalnom tonu

Dopuštena veličina slika je 640x480. Sve slike veće od toga će se kartonirati, kao i citiranje istih.

Zadnje uređivanje raverica : 01.03.2011. at 17:36.
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 16:19   #2
uf, već sam se uplašila čemu lokot, kad ono nova friška stranica

da nastavim čik fajt

sorry patkice, zadnji put sam nabrzaka bacila pogled na stranicu pa nisam vidla da ima i galerija ..i ako nisi znala nemoraju ekstenzije biti slikane na nekome već kao same, baci i ti malo bolje pogled na taj webshop ..ipak si ti neka bivša posrednica pa bi trebala biti malo bolje upućena

u svakom slučaju, evo sad kad vidim, po meni se te ekste sa HK nemogu mjerit ..radije bih HK svaki dan otpetljavala pa da izgledaju lijepo kao matejine nego imala ove koje su nešto bolje od kineskih ..bez uvrede, al to je samo moje mišljenje
__________________
Album slika
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 16:38   #3
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
uf, već sam se uplašila čemu lokot, kad ono nova friška stranica

da nastavim čik fajt

sorry patkice, zadnji put sam nabrzaka bacila pogled na stranicu pa nisam vidla da ima i galerija ..i ako nisi znala nemoraju ekstenzije biti slikane na nekome već kao same, baci i ti malo bolje pogled na taj webshop ..ipak si ti neka bivša posrednica pa bi trebala biti malo bolje upućena

u svakom slučaju, evo sad kad vidim, po meni se te ekste sa HK nemogu mjerit ..radije bih HK svaki dan otpetljavala pa da izgledaju lijepo kao matejine nego imala ove koje su nešto bolje od kineskih ..bez uvrede, al to je samo moje mišljenje
treba se znati sluziti web shopom pa naci galeriju......eh znam kak je to ... kakve veze sad imaju trenutno u raspravi o kvaliteti ekstenzija,jesu li one slikane na necijoj glavi ili ne?
Ja sam mislila da se kvaliteta ogleda u dugotrajnosti,podnosenju kemijskih i toplinskih tretiranja i ostalog....a ne u slikama...al ok....
kako god ti kazes...,neka fala,meni svejedno sta ces ti nosit na svojoj glavi, ja bi ipak radije nosila kvalitetu na svojoj

i mene to nije uvrijedilo nimalo....ali reci,ajde iskreno,kako ti mozes znati kakve su one i reci da su nesto malo bolje od kineskih a nisi ih nikada imala? to mi nije i nikad nece biti jasno.....al ok aj....

Zadnje uređivanje patkicaSlatkica : 23.10.2010. at 16:47.
patkicaSlatkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 19:14   #4
Ooooo pa tu je zanimljivo vidim, čikfajt kao sto Sunčeko reče..
Sto se tice galerija na doticnoj web str ,primjetih istu sliku koju sam vec davno vidjela ali tada su navodno na toj glavi ,to bile so-cap.. ali dobro.. mene brige.. svatko neka uzme i kupi sta mu paše i odgovara i svi sretni

Moje HK su dosle za 5 dana,evo danas dosle,stoje na onoj 10 003 carini.. jos samo da prođu 10 004 bez carine i ja veri hepi

A jel zna netko gdje je teta Zhuta??
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 20:14   #5
nema zute vec dostaa vremena ..
ocekujemo neki novi post od nje hhhhh

mateja kako provjeravas gdje su na carini ??
opaaa tvoje HK jos malo stizu tininini
Lil suga baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 20:19   #6
Quote:
mateja122 kaže: Pogledaj post
Ooooo pa tu je zanimljivo vidim, čikfajt kao sto Sunčeko reče..
bilo mi dosadno kad ste sve normalne zgibale
Quote:
mateja122 kaže: Pogledaj post
Moje HK su dosle za 5 dana,evo danas dosle,stoje na onoj 10 003 carini.. jos samo da prođu 10 004 bez carine i ja veri hepi
držim fige da dođu bez carine!a kaj prije su ti opalili jelda?čim dođu, odma slike!E i kaj si uzela opet 180g?Kolko inače tu klipsa bude?
Quote:
mateja122 kaže: Pogledaj post
A jel zna netko gdje je teta Zhuta??
Ziher čita sa strane i ceri se, a neće se umiješat u naše oštroumne rasprave da i ona ne dobi po frnjokli
__________________
Album slika
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 20:33   #7
ma nisu mi nikad carinil ext hihihiih
nadajmo se da nece ni sada
180 grama sam uzela,i dobijes 10 klipsa.. super su jednostavne za staviti i tanke su kopčice dok npr foxylocks kad sam ih pokusavala staviti sam se namucila i nisu mi stale sve onak su se dosta kuzile kopcice one gornje jer ja imam tanju kosu a one malo deblje..ali stvarno crvsto drze..
provjeravam ih na ips posti,dobijes tracking broj..

a zhuta garant se sad smijuri i mudro suti,e zhuta..
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 22:51   #8
može mi neko preporučit neke keratinske koje se NE LINJAJU?
hvala

btw mateja, jel na HK piše koliko koštaju? kako ti ih onda ne carine?
ili ti možda napišu nižu cijenu..?
ana_renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 02:38   #9
Quote:
ana_renata kaže: Pogledaj post
može mi neko preporučit neke keratinske koje se NE LINJAJU?
hvala
kadus?kolko sam skužila, ovdje su najhvaljenije ..al ih je teško za nać.Ja znam jedan salon u zagrebu koji ih radi ak ti kaj znači ..
i great lenghts, samo trebaš ipak imat malo viška para za njih ..

ali zašto, zaaašto ne želiš više klipse ženo?!
__________________
Album slika
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 09:30   #10
u paketu bude racun sa pravim iznosom,ali do sada nisu carinili.. nadam se da ce tako biti i ovaj put
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 10:28   #11
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
kadus?kolko sam skužila, ovdje su najhvaljenije ..al ih je teško za nać.Ja znam jedan salon u zagrebu koji ih radi ak ti kaj znači ..
i great lenghts, samo trebaš ipak imat malo viška para za njih ..

ali zašto, zaaašto ne želiš više klipse ženo?!
ne dam preko 2000 kn za ekstenzije jer sam se prošli put opekla pa zvale se one Dolce&Gabbana, neću

za kadus nisam uvijek čula sve naj pa sad.. neznam

a GL ok, to znam, al ja sam mislla neke ovako, tipa za naručit il nešto,
dakle da nisu možda ni razvikane al da su dobre, iz nečijeg iskustva govoreći jel

a klipse.. pa neznam stavila sam ove preko ljeta jer sam stalno na moru bila pa ono, htjela sam na plaži imat dugu kosu
a klipse mi malo idu na živce zbog tog stavljanja i skidanja i zato jer nemogu zavezat rep bez da ih ponovo namještam i jer mi se uvijek vuče ta kosa nekud po stanu ma.. neznam ni sama
al moguće da ću uzet klipse opet, bar do proljeća
ana_renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 10:35   #12
Quote:
mateja122 kaže: Pogledaj post
u paketu bude racun sa pravim iznosom,ali do sada nisu carinili.. nadam se da ce tako biti i ovaj put
ueeeee LAJK
koliko izađu skupa s poštarinom?
da ja to naručim hm
ana_renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 10:40   #13
Cure može pomoć, ja sad ne kužim šta je s tim Remy ekst-dobre il ne dobre?!
Kako vi s tim klipsama, imam filing da bi se to na mojoj rijetkoj kosi skroz vidjelo, te kopčice....znalo mi se vidjeti i od keratinskih spoj, kamo li ne od ovoga, šta ne....

Zadnje uređivanje ..nails.. : 24.10.2010. at 10:59.
..nails.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 12:58   #14
evo pogledala sam, 150eur bi me došla ova kosa koju bi ja naručila, HK, još ako nebi carinili, kuuuL
mateja, koja je tvoja dužina?

nails, remy.. to je oznaka za ljudsku kosu, a označava valjda porijeklo, indijsko i guess neam pojma uglavnom, dobro ti je to

klipse bi trebala postavit što niže onda odnosno ne previsoko, da ne izvruju
a isti je taj princip kad se nekome stavljaju keratinske ko ima prekratku ili rijetku kosu
ana_renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 13:21   #15
Znači to je ok, a čudi me da je tako jeftina, šta je moguće da je pramen samo6,50kuna? Hvala ti
Hm, uzela ja bi radije te jer ne oštečuju i to, a opet mi je tlaka što ih sama moram stalno stavljati, namještati....iako vidim da vi više tu koristite njih
..nails.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 14:35   #16
Kakve su hair extension deluxe?
Dajte mi savjet, da li uzeti te remy po 5kn-akcija neka sad vidim pramen, 0,5g ugradnju plaćam dodatno, ili ove deluxe kojima je cijena 100kom po 1g skupa sa ugradnjom 1300kn?

Zadnje uređivanje ..nails.. : 24.10.2010. at 15:05.
..nails.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 16:11   #17
Quote:
..nails.. kaže: Pogledaj post
Kakve su hair extension deluxe?
Dajte mi savjet, da li uzeti te remy po 5kn-akcija neka sad vidim pramen, 0,5g ugradnju plaćam dodatno, ili ove deluxe kojima je cijena 100kom po 1g skupa sa ugradnjom 1300kn?
5kn komad?? majgad što je to prejeftino jeeee
a gle ako piše da je remy nemora značit da je remy

pramen bi svakako trebao bit od po 1g... o.5g je nekako malo, još kad se olinja.. hm

100kom plus ugradnja za 1300kn je opet dostaaa jeftino,
koja je duzina pramena?
ana_renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 17:46   #18
Ovo za 1300kn ne znam, nemam br od cure pa čekam na faceu da mi se javi....mislim da cura radi doma, možda zato je jeftinije.....? Ekstenzije Zagreb je na faceu, a ovaj dr je Ekstenzije Remy, inače je 6,50kn, sada je stavljena nekakva akcija za 5kn...ne znam koliko ste na faceu pa ako imate iskustava s istima! Od Remy-a su 55cm
..nails.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 11:05   #19
Quote:
ana_renata kaže: Pogledaj post
evo pogledala sam, 150eur bi me došla ova kosa koju bi ja naručila, HK, još ako nebi carinili, kuuuL
mateja, koja je tvoja dužina?

nails, remy.. to je oznaka za ljudsku kosu, a označava valjda porijeklo, indijsko i guess neam pojma uglavnom, dobro ti je to

klipse bi trebala postavit što niže onda odnosno ne previsoko, da ne izvruju
a isti je taj princip kad se nekome stavljaju keratinske ko ima prekratku ili rijetku kosu

ja sam uzela one najduze 24-26 incha..i kad sam ih odrezala jos 10-tak cm su i dalje bile dugačke a visoka sam 177 tak da su te idealne za nas divove,znam da si i ti rekla da si negdje oko 180 ,kad su dosle su bile oko 68-70cm
evo curke da vam javim da su mi opet prosle ext bez carine
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 11:27   #20
Quote:
mateja122 kaže: Pogledaj post
ja sam uzela one najduze 24-26 incha..i kad sam ih odrezala jos 10-tak cm su i dalje bile dugačke a visoka sam 177 tak da su te idealne za nas divove,znam da si i ti rekla da si negdje oko 180 ,kad su dosle su bile oko 68-70cm
evo curke da vam javim da su mi opet prosle ext bez carine
nemogu vjerovat da ti ne carine blago ti seeee!!
a di ih narucujes, jel ZG ili OS?

da, ja sam isto 177

ma bome ću ih i ja, ako ne savim ovih dana nove keratinske, naručit!
parisian highlights il kako već
za koliko stignu?
ana_renata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.