Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2011., 14:27   #1721
Quote:
ana_mary kaže: Pogledaj post
e bok svima! da li netko zna, jel 537,7 bodova, dovoljno dobar rezultat da se upadne redovno? hvala
Jel pitaš za radiologiu ili?jel ti to prvi prioritet?
DorianGray is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 17:25   #1722
ne, prvi odabir mi je lab.dijagnostika, ma zapravo, svejedno mi je gdje upadnem, ali me malo bedira da necu uopce nigdhe upasti jer imam malo bodova...ili mozda ipak? :S
__________________
Love doesn't grow on the trees like apples in Eden - it's something you have to make and you must use your imagination to make it too, just like anything else. It's all work, work.
ana_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 17:43   #1723
Pitanje... Prosle godine sam imala 461 bod a ove 527. Dal mi netko moze objasnit na koju foru? Mislim, nije da mi smeta ali me zivo zanima. I koji je bodovni prag za sestrinstvo?
MilkaCokolada87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 17:58   #1724
hmm...moguce da su se zabunili.. :/
__________________
Love doesn't grow on the trees like apples in Eden - it's something you have to make and you must use your imagination to make it too, just like anything else. It's all work, work.
ana_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 18:01   #1725
Quote:
MilkaCokolada87 kaže: Pogledaj post
Pitanje... Prosle godine sam imala 461 bod a ove 527. Dal mi netko moze objasnit na koju foru? Mislim, nije da mi smeta ali me zivo zanima.
Drukčiji princip bodovanja ove godine možda?
Neam pojma
Zekonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 18:06   #1726
Quote:
Zekonya kaže: Pogledaj post
Drukčiji princip bodovanja ove godine možda?
Neam pojma
lako moguce. a koliko je bodovni prag za sestrinstvo bio prošle godine?
__________________
Love doesn't grow on the trees like apples in Eden - it's something you have to make and you must use your imagination to make it too, just like anything else. It's all work, work.

Zadnje uređivanje ana_mary : 02.07.2011. at 18:08. Reason: pogreška u pisanju
ana_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 18:10   #1727
Quote:
ana_mary kaže: Pogledaj post
lako moguce. a koliko je bodovni prag za sestrinstvo bio prošle godine?
piše na studijima da je zadnji imao 504.8 bodova
_Aurora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 18:11   #1728
Quote:
_Aurora kaže: Pogledaj post
piše na studijima da je zadnji imao 504.8 bodova

aha, a jel znaš mozda za lab.dijagnostiku, ili barem gdje to mogu naci na netu...
__________________
Love doesn't grow on the trees like apples in Eden - it's something you have to make and you must use your imagination to make it too, just like anything else. It's all work, work.
ana_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 18:19   #1729
Quote:
ana_mary kaže: Pogledaj post
aha, a jel znaš mozda za lab.dijagnostiku, ili barem gdje to mogu naci na netu...
497.6 ali ove godine ih se više prijavilo na sve smjerove pa sad..
_Aurora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 18:27   #1730
Quote:
_Aurora kaže: Pogledaj post
497.6 ali ove godine ih se više prijavilo na sve smjerove pa sad..
a vidjet cemo...:/

Quote:
ana_mary kaže: Pogledaj post
a vidjet cemo...:/

e, a jel mi možeš dati link stranice gdje te podatke nalaziš? hvala
__________________
Love doesn't grow on the trees like apples in Eden - it's something you have to make and you must use your imagination to make it too, just like anything else. It's all work, work.

Zadnje uređivanje Alpagueur : 02.07.2011. at 21:30. Reason: Spajanje postova
ana_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 19:17   #1731
Quote:
ana_mary kaže: Pogledaj post
ne, prvi odabir mi je lab.dijagnostika, ma zapravo, svejedno mi je gdje upadnem, ali me malo bedira da necu uopce nigdhe upasti jer imam malo bodova...ili mozda ipak? :S
Ja iman 100 bodova više od tebe a već sam amo reć otpisa radiologiu na kojoj je manja konkurencija nego za lab. dijagnostiku,nije da ti sad rušin planove ili nešto samo sam realan :P

http://www.studij.hr/ na ovoj stranici možeš vidjeti koliko je prijavljenih minimalan broj bodova itd.
DorianGray is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 19:31   #1732
Ima li forumaša koji žele na sestrinstvo u Os?
Prijavilo ih se 726, a 156 je savilo kao prvi izbor.
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.
softplaytime is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 19:42   #1733
ma nemojte se previše oslanjati na te rezultate od prošle godine jer su oni imali prijemni, a samim time i drugačiji princip bodovanja... ne brinite, ako i ne upadnete tu, negdje budete. iako ja se nadam naravno da budete jer mi se svi sviđate
__________________
*You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.*
Ronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 20:00   #1734
Quote:
Ronjaa kaže: Pogledaj post
ma nemojte se previše oslanjati na te rezultate od prošle godine jer su oni imali prijemni, a samim time i drugačiji princip bodovanja... ne brinite, ako i ne upadnete tu, negdje budete. iako ja se nadam naravno da budete jer mi se svi sviđate

da, to su prošlogodišnji rezultati...a tko zna, vidjet cemo sve u ponedjeljak(bar odprilike) :S
__________________
Love doesn't grow on the trees like apples in Eden - it's something you have to make and you must use your imagination to make it too, just like anything else. It's all work, work.
ana_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 02:13   #1735
Quote:
Ronjaa kaže: Pogledaj post
ma nemojte se previše oslanjati na te rezultate od prošle godine jer su oni imali prijemni, a samim time i drugačiji princip bodovanja... ne brinite, ako i ne upadnete tu, negdje budete. iako ja se nadam naravno da budete jer mi se svi sviđate
ajooj ja se isto nadam, još maloooo
_Aurora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 13:12   #1736
Ja bih da mojih 715,5 bodova bude dosta i da ja osvanem na toj listi xD
__________________
Neprijateljima treba neprekidno opraštati, jer je upravo to ono što ih najviše ljuti.
lampy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 17:47   #1737
jel ima tko od vas informaciju mogu li se ja dogodine prebacit na redovni fakultet ako ove godine upišem vanredno ??
lolly11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 21:20   #1738
Quote:
lolly11 kaže: Pogledaj post
jel ima tko od vas informaciju mogu li se ja dogodine prebacit na redovni fakultet ako ove godine upišem vanredno ??
Mislim da možeš,ali da ti je uvjet svi položeni ispiti i neki minimalni prosjek,mislim da je u slučaju ZVU to 3,5
MURTY is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 23:54   #1739
jebo...koji shit s 610 bodova mogu se posrat kad ispred mene 100 ljudi s prvim zborom ceka na upad.
__________________
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."-J.D.
Eoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 23:57   #1740
eoin.sretno

ja sam prema rangu,po bodovima 28 od 50.aj nadam se da cu upast na kraju O.o
Barb_x is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.