Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2010., 13:08   #1
Provjera senzora ABS-a

kako provjerit koji je senzor ne ispravan?jel se moze ispitat pomocu unimetra?auto je mazda 323 s 2.0ditd 66kw 2000god.
djzeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 15:21   #2
Trebaš osciloskop.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 15:28   #3
Quote:
djzeko kaže: Pogledaj post
kako provjerit koji je senzor ne ispravan?jel se moze ispitat pomocu unimetra?auto je mazda 323 s 2.0ditd 66kw 2000god.
Digneš haubu, i kod mulde, vozačke i suvozačke, prema šajbi tj firewallu, imaš crni plastični konektor, sa dvije žice. Odspojiš, i onaj dio koji ide prema kotaču, pikneš unimerom, i mjeriš otpor. Moral bi biti do ak se ne varam kojih 500 ohma. Ako je beskonačan otpor, ili jako puno kilooma, tada je žica do samog senzora u prekidu.

Tako ispitaš prednje, i na isti način i zadnje, samo, što da bi došao do konektora zadnjih, moraš podosta tapecirunga skidat kod gepeka iza. Konktroi su isto kod muldi...
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 15:55   #4
Quote:
gogo111 kaže: Pogledaj post
Digneš haubu, i kod mulde, vozačke i suvozačke, prema šajbi tj firewallu, imaš crni plastični konektor, sa dvije žice. Odspojiš, i onaj dio koji ide prema kotaču, pikneš unimerom, i mjeriš otpor. Moral bi biti do ak se ne varam kojih 500 ohma. Ako je beskonačan otpor, ili jako puno kilooma, tada je žica do samog senzora u prekidu.

Tako ispitaš prednje, i na isti način i zadnje, samo, što da bi došao do konektora zadnjih, moraš podosta tapecirunga skidat kod gepeka iza. Konktroi su isto kod muldi...
Siguran? A što ako ima aktivne senzore? Ovo što si napisao vrijedi za obični induktivni pick-up. Ja mislim da njegov senzor ipak nije tako star ....
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 16:07   #5
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Siguran? A što ako ima aktivne senzore? Ovo što si napisao vrijedi za obični induktivni pick-up. Ja mislim da njegov senzor ipak nije tako star ....
Bj mazde nisu tak napredne obični induktivni pickup...
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 16:08   #6
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Siguran? A što ako ima aktivne senzore? Ovo što si napisao vrijedi za obični induktivni pick-up. Ja mislim da njegov senzor ipak nije tako star ....
Tako je...!!!

Imamo pasivne i aktivne senzore okretaja kotača (koriste se za ABS, ali i neke druge sustave, ESP, TCS...itd.)...!!!

Pasivni su bili uglavnom na starijim autima i rade otprilike kao što je napisao CDRW kao indukcijski (magnetni) senzor koji je fiksiran obično pored "kockastog" nazubljenog vijenca na samom kotaču...!!!

Aktivni imaju izvedeno napajanje, ali ne znam točno kako rade, ...vjerojatno kombiraju optičko (optokappler) i magnetno (indukcijska pobuda) očitanje radi veće preciznosti..., ali nemam dovoljno informacija...!!!

Malo proguglaj...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 16:10   #7
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Tako je...!!!

Imamo pasivne i aktivne senzore okretaja kotača (koriste se za ABS, ali i neke druge sustave, ESP, TCS...itd.)...!!!

Pasivni su bili uglavnom na starijim autima i rade otprilike kao što je napisao CDRW kao indukcijski (magnetni) senzor koji je fiksiran obično pored "kockastog" nazubljenog vijenca na samom kotaču...!!!

Aktivni imaju izvedeno napajanje, ali ne znam točno kako rade, ...vjerojatno kombiraju optičko (optokappler) i magnetno (indukcijska pobuda) očitanje radi veće preciznosti..., ali nemam dovoljno informacija...!!!

Malo proguglaj...!!!
Ma bez panike. Pišem kao vlasnik mazde BJ 2001 godina gospodnja... Znam ih već na pamet... jerbo, vole malko zafrkavat, tek tolko da se ne zaboravi na njih...

Obična pasivna zavojnica...

http://www.japanautoteile.de/parts/files//147749.jpg
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 16:20   #8
A u klinac.... pa još 2001 su koristili pasivne senzore????????

Slika i prilika japanske tehnologije .... čega nema ne može se ni pokvariti.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 16:23   #9
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
A u klinac.... pa još 2001 su koristili pasivne senzore????????

Slika i prilika japanske tehnologije .... čega nema ne može se ni pokvariti.
Reko sam već negdje, kako Mazde do 2003 godine, vuku tehnologiju još od dave 1984 godine. Čak, ČAK, do 2001 nisu imale OBD II... Iliti, moja nema CE svjetlo..., motor Euro 2 (due, zwei, two, II ha ha ha ) što mi je super!!!
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 17:40   #10
zahvaljujem na odgovorima i na pomoci.
djzeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 19:31   #11
Otpor ti je 1200 Ohma.
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 23:22   #12
Baš ja to htio napisat.
ŠTEVA 071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 15:54   #13
jel moram rastavit đek ili samo ubodem sa strane istrument?jel mora auto biti upaljen?
djzeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 16:08   #14
Quote:
djzeko kaže: Pogledaj post
jel moram rastavit đek
ako ti je ovo problem , prepusti ti tu operaciju nekom drugom

ne mora bit upaljen.
eeeea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 16:40   #15
Quote:
djzeko kaže: Pogledaj post
jel moram rastavit đek ili samo ubodem sa strane istrument?jel mora auto biti upaljen?
Osnova osnove elektrotehnike da moraš rastaviti jack, jer ako ne rastaviš mjeriš ZAJEDNIČKI otpor i senzora i onoga na što je senzor spojen...

Auto ne treba raditi, štoviše i bolje da ne radi...
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 18:45   #16
Quote:
gogo111 kaže: Pogledaj post
Osnova osnove elektrotehnike da moraš rastaviti jack, jer ako ne rastaviš mjeriš ZAJEDNIČKI otpor i senzora i onoga na što je senzor spojen...

Auto ne treba raditi, štoviše i bolje da ne radi...
Ne mjeri zajednički, nego pokazuje otpor dijela koji ima manji otopr. Je li manji otpor osjetnika ili otpor računala, to je već druga stvar.
antracit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 18:59   #17
Quote:
antracit kaže: Pogledaj post
Ne mjeri zajednički, nego pokazuje otpor dijela koji ima manji otopr. Je li manji otpor osjetnika ili otpor računala, to je već druga stvar.
Bljeee! oš se kačit, onda ne piši neistine već napiši ispravno.

Mjeri iznos paralelnog spoja dvaju otpora, koji je manji od naj manjeg u mreži!!!

iliti Ruk= (R1*R2)/(R1+R2)

ili za više otpora u paraleli je lakše preko vodljivosti Guk=G1+G2+G3+..Gn gdje je n broj članova u mreži.

Ili 1/Rn=1/R1+1/R2+...+1/Rn

Ili ako oćeš, možeš i preko impedancije Z (omega) za reaktivne komponente izmjeničnog napona, il preko reaktancije Y (omega)..nije svatko elektrotehničar niti magistar elektrotehnike, pa se zato umjesto kurčenja pokuša pojasniti na najbalanliji način da se pomogne!!!
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 19:11   #18
Uzmi instrument pa ga spoji paralelno na uključen krug abs, pa vidi koji je otpor.Poslije provaj sa isključenim. Poslije napiši koji je ZAJEDNIČKI otpor.
antracit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 19:16   #19
Quote:
gogo111 kaže: Pogledaj post
Bljeee! oš se kačit, onda ne piši neistine već napiši ispravno.

Mjeri iznos paralelnog spoja dvaju otpora, koji je manji od naj manjeg u mreži!!!

iliti Ruk= (R1*R2)/(R1+R2)

ili za više otpora u paraleli je lakše preko vodljivosti Guk=G1+G2+G3+..Gn gdje je n broj članova u mreži.

Ili 1/Rn=1/R1+1/R2+...+1/Rn

Ili ako oćeš, možeš i preko impedancije Z (omega) za reaktivne komponente izmjeničnog napona, il preko reaktancije Y (omega)..nije svatko elektrotehničar niti magistar elektrotehnike, pa se zato umjesto kurčenja pokuša pojasniti na najbalanliji način da se pomogne!!!
daj gogo, smiri se, oma me glava boli kad čitam te formule...

dovoljno je da je ukupni otpor manji od manjeg otpora koji je spojen u paralelu.. sve ostalo je hedejk..
__________________
kochnice nas samo usporavaju...
KarloDelPontiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 21:09   #20
Quote:
antracit kaže: Pogledaj post
Uzmi instrument pa ga spoji paralelno na uključen krug abs, pa vidi koji je otpor.Poslije provaj sa isključenim. Poslije napiši koji je ZAJEDNIČKI otpor.
OTpor zavojnica pickupa je cca 1200 oma kako su rekli, budući da nema reaktivnog dijela, jer je riječ o istosmjernoj struji.

E sad, kad me već vučeš za jezik, ulazni otpor u odvijno pojačalo na ulazu ECU-a, je vrrrlo visok, red eličine megaomi, (dok ne radi ECU), pa će ti otpor biti OPET skoooro jednak 1200 oma.

Točno je reći UKUPNI otpor, a ne ZAJEDNIČKI, ali opet, radi pojednostavljenja....

No, dobro, sveznajući, knock your self out!!!!!!!!!
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.