Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2010., 18:03   #2081
Quote:
iriminage kaže: Pogledaj post
"Slep kod očiju " je onaj ko ti i jednu kunu pošalje. Stvori ih sa svojom povećanom pinealkom !
Hehe dragi moj, kada smo već kod toga... primetio sam kada sam uzeo mleko zadnji put iz frižidera da mi je flaša sa njim nešto teža nego što je bila... ajde ok subjektivni osećaj, međutim kada sam pogledao u nju ona je bila skoro puna mleka a ZNAM da sam ostavio samo do pola boce pre toga. I tako danima se ponavlja... tako da je sasvim moguće da sam prešao u stanje "umnožavanje" materije ili materijalizacije na početnom nivou pored telepatije i empatije koja mi je prisutna SAMO kad ami je um "prazan" i "ispražnjen".

Sve je moguće.

cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 18:35   #2082
Ja sam napisao post o riziku kod ljudi koji rade sungazing a imaju veliku dioptriju - zbog stanjene mrežnice i mogućeg pucanja.Siguran sam da postoje ljudi kojima bi sungazing štetio a da za to bez pregleda ne znaju. Npr. dosta ljudi ima očni tlak a da toga nisu svjesni itd.
To da oftamolozi nemaju pojma i da ništa ne znaju jednostavno nije istina. Savjetujem svim sungazerima redovan pregled oka.
Ovo nije plašenje to je glas zdravog razuma.
iriminage is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 18:45   #2083
Quote:
cybermikan kaže: Pogledaj post
Mr. Beam zaista ne razumem čemu to postavljanje ZASTARELIH informacija o sungazingu koje su bile aktuelne pre više godina ovde?
Zastarjelo?! Kako bezvremenska praksa može zastarjeti??!! Pa i sam imaš brdo materijala na svom sajtu koje je staro već nekoliko godina, pa čak i jedno desetljeće, (osim toga temelj same prakse je uvijek isti, bez znatnih promjena, a uostalom cijela stvar je krajnje individualna), a meni kažeš da stavljam ZASTARJELI materijal?! Pa gade licemjerni, lažove i pokvarenjače. Znaš, i znaj zauvijek, da mene ne možeš vući za nos. Taj svoj snobovski karakter i nastup možeš sačuvati za nekog drugoga.

Hira Ratan Manek i danas u svojim predavanjima drži praktički identičan govor (!!) i vrlo malo je izmijenjeno, ako išta. Dakle, ništa nije zastarjelo, lažovčino.

Audio snimka ovog predavanja je, dakle, kao da ste DANAS otišli na Hirino predavanje.

Dakle, sasvim surotno od onoga što ovaj megalomanijak želi sugerirati.


Quote:
cybermikan kaže: Pogledaj post
Naime sam Hira menja tehniku
HRM ne mijenja tehniku značajno. U suštini tehnika je nepromijenjena.
I sam savjetuje da svatko individualno prilagođava praksu svojim potrebama.


Quote:
cybermikan kaže: Pogledaj post
kako se vreme skraćuje i kako nam se ubrzava i menja svest.
Ajde, ne lupetaj više. To pranje mozga sačuvaj za svoje sektaše i sljedbenike.

Quote:
cybermikan kaže: Pogledaj post
Pa zar misliš da slepo držanje neke tehnike ili informacije o njoj koja je bila aktraktivna pre više godina a da se svest ljudi menja, vreme ubrzava i nestaje ima imalo učinka na nekoga?
Slijepo držanje? Pa ako se netko kao pijan plota drži nečega, onda si to ti.
Kao kakav prolupali pop neprestano ponavljaš jedno te isto i propovijedaš o tome kako će se spasiti samo oni koji prihvate tvoje evanđelje. Pa zar ne vidiš da tebi ponestaje vremena da spasiš zdrav razum.

Quote:
cybermikan kaže: Pogledaj post
Zaista neki od vas samo čine velike štete sungazingu i to sve sa namerom širenja sungazinga davanjem informacija pa makar i od pre 4 godine.
Ne, šteta se čini samo tvom džepu i interesima, nikako sungazingu. Sun Gazing ne može pretrpjeti nikakvu štetu. To nema nikakvog smisla!

Zapravo si ti taj koji svojom bezgraničnom megalomanijom, besramnim lažima, licemjerjem i nepoštenjem čini štetu takvoj jednoj plemenitoj praksi koja ne zna za ime, porijeklo i vlasništvo. Tebe bi trebalo biti sramota, no kako obraza nemaš i jedan si, usudio bih se reći, sociopat, to se naravno ni ne može očekivati.

Quote:
cybermikan kaže: Pogledaj post
Inače da preciziram Hira je prvo govorio (što je bilo u skladu sa tim vremenom) da se:

1. Sungazing izvodi do 44 minuta, sad je promanio na 45
2. Da se staje posle 44 minuta, sad je aktuelno da se može ostati na tih 45 minuta par dana (nikad duže od 7) i da se ide unazad za po 1 minut dok se ne dođe na 15 minuta
3. Da se nakon dostignutih 44 minuta šeta bos po goloj zemlji bez trave, sada je da se može šetati po goloj zemlji tokom cele prakse
4. Strogo je zabranjivao pre 2 godine čak (u emisiji na rubu znanosti) da se dalje gleda od 45 minuta... sad je kako rekoh aktuelno ostajanje na tom vremenu par dana i spuštanje za po 1 minut.
To nisu nikakve drastične izmjene i ničega osobito novoga nema. Svatko uvijek može raditi po volji. Malo je modificirano, ali kako je svaki pojedinac drukčiji, na njemu je da prema sebi prilagodi tehniku. I prije je bilo onih koji su gledali do 45, a i onih do 44 min. Jedino što se savjetuje da se po 1 minutu spušta nakon odgledanih 45 min. na 15 min. U suštini je cijela stvar nepromijenjena. Uostalom, puno bitnije je kako čovjek doživljava i realizira cjelokupni proces, a manje usputni detalji.

Quote:
cybermikan kaže: Pogledaj post
Te stare informacije koje postavljaš i skenirana nepotpuna knjiga Vine Parmar samo čine veću štetu nego korist ikome. Ljudi imate najnovije snimke i informacije molim vas koristite njih a ne ove a starijim informacijama koje više nisu za ovo vreme sad!
Kao prvo, ja nisam postavio skeniranu knjigu Vine Parmar. Original da, ali ne i prevedenu knjigu. No budući da si opet krenuo srati kako ti držiš neki monopol, bla, bla... sad sam ju stavio:

http://www.mediafire.com/?1fn6lr7dlnr2en0

Ah, da usput... nisu li, mikane, sve informacije u toj knjizi zastarjele?
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 18:59   #2084
The Hypothesis on Prolonged Fasting (Dr. Shah)

Za sve o koje zanima kako znanost gleda na fenomen Hire Ratana Maneka, to mogu pročitati u ovom članku (download link) koji je napisan skoro prije 10 godina, kada se HRM podvrgnuo detaljnom istraživanju. Ovo je članak na engleskom:

Living on Light Research - The Hypothesis on Prolonged Fasting (Dr. Shah)

http://www.mediafire.com/?ur13dort2clvuph

Taj isti članak preveden na hrvatski jezik:

Dr. Sudhir Shah - Hipoteza o dugotrajnom postu

http://www.mediafire.com/?mq6k6alhzy6k1cx

Taj isti članak na srpskom jeziku. (latinica) (izvadak iz knjige Vina Parmar - Solarna joga):

Dr. Sudir Šah - Hipoteze u vezi s produženim gladovanjem

http://www.mediafire.com/?c1c4zlfsomck2b9


Taj članak, naravno, nije ništa novo, no jako je bitan kad se radi o dobijanju uvida u HRM-fenomen (po pitanju življenja od solarne energije) iz perspektive znanosti.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 19:11   #2085
Quote:
iriminage kaže: Pogledaj post
Ja sam napisao post o riziku kod ljudi koji rade sungazing a imaju veliku dioptriju - zbog stanjene mrežnice i mogućeg pucanja.Siguran sam da postoje ljudi kojima bi sungazing štetio a da za to bez pregleda ne znaju. Npr. dosta ljudi ima očni tlak a da toga nisu svjesni itd.
To da oftamolozi nemaju pojma i da ništa ne znaju jednostavno nije istina. Savjetujem svim sungazerima redovan pregled oka.
Ovo nije plašenje to je glas zdravog razuma.
Ma daj molim te? O čemu ti to pričaš??? Jel imaš BILO kakav razlog da pišeš to? Jel imaš nekoga da mu je nešto bilo očima??? Na osnovu čega to pišeš?

Sam Hira kaže da se radi zagrevanje očiju pre redovnog sungazinga za takve osobe da im PRVO ojačaju oči.!

cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 19:18   #2086
Mr. Bean daješ zastarele informacije i bolje da to priznaš nego što ti i dalje EGO divlja jer moraš ti da uvredama i psovkama braniš svoje stanovište koje je pogrešno.

Najnovije informacije po SVIM pitanjima u sungazingu imate na našem oficijalnom sajtu za područije Balkana dole u linku!

cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 19:22   #2087
Hira nije oftamolog da bi ljudima propisivao "ojačavanje očiju".
Proguglaj pojam ablacija retine, ruptura retine.
iriminage is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 19:28   #2088
Quote:
iriminage kaže: Pogledaj post
Hira nije oftamolog da bi ljudima propisivao "ojačavanje očiju".
Proguglaj pojam ablacija retine, ruptura retine.
Ej mani me sa tim izrazima i da guglam o tome! Hira zasigurno ima kako dugogodišnje iskustvo, tako i iskustva ljudi ali i on se savetuje sa nekim vodećim stručnjacima i po tom pitanju!!!

Inače reci BILO kojem oftalmologu da gledaš u Sunce kada je ono nisko a UV na 2 ili manje pa ćeš čuti šta će ti reći... a da li to što će ti reći ima stvarno u praksi do sad?

I ko je sad u pravu? Hira ili neki učeni mein strim oftalmolog??? Inače oni su u pravu ako se gleda u Sunce VAN sigurnih sati i bez postepenog povećavanja vremena, ali ako se SG radi kako mi to savetujemo onda NEMA nikakvih loših efekata!

Zar ne?

Tvoji pozivi da guglam to što pišeš je isto kao kada bih ti ja rekao ajde guglaj šta NASA piše o vanzemaljcima.

Ps. u mojoj sungazing organizaciji imamo 12 lekara raznih smerova, ali i 2 oftalmologa koji su ispravno razumeli naše tvrdnje!!!

cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 19:35   #2089
Mr. Beam - kad si se pojavio na ovom topiku , zamjenio sam te za jednu osobu i bio bezobrazan. pa ti se sada ispričavam.
Imaš kvalitetne i korisne postove i samo tako nastavi.
iriminage is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 19:39   #2090
Quote:
cybermikan kaže: Pogledaj post
Mr. Bean daješ zastarele informacije i bolje da to priznaš nego što ti i dalje EGO divlja jer moraš ti da uvredama i psovkama braniš svoje stanovište koje je pogrešno.
Dakle, da vidimo tvoju logiku, cybermikane:

Ovo što sam postavio su po tebi zastarjele informacije, a ti te ISTE informacije nudiš na svom website-u.
Primjer: onaj intervju s Blumenthalom gdje si se bunio kao malo dijete kojem otmu igračku.
Dakle, ako je to zastarjelo, zašto onda ti to držiš na svom website-u i daješ kao "eksluzivni" materijal samo onima koji se registriraju? Samo malo. U tom slučaju ti valjda ne bi trebalo ništa značiti. ILI ne bi trebao tvrditi da je zastarjelo. Ali ne oboje.

LAŽOVČINA NA KVADRAT si ti.

To nije uvreda. To je činjenica.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 19:42   #2091
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Dakle, da vidimo tvoju logiku, cybermikane:

Ovo što sam postavio su po tebi zastarjele informacije, a ti te ISTE informacije nudiš na svom website-u.
Primjer: onaj intervju s Blumenthalom gdje si se bunio kao malo dijete kojem otmu igračku.
Dakle, ako je to zastarjelo, zašto onda ti to držiš na svom website-u i daješ kao "eksluzivni" materijal samo onima koji se registriraju? Samo malo. U tom slučaju ti valjda ne bi trebalo ništa značiti. ILI ne bi trebao tvrditi da je zastarjelo. Ali ne oboje.

LAŽOVČINA NA KVADRAT si ti.

To nije uvreda. To je činjenica.
Postupak sungazinga je ovaj:

http://www.cybermikan-sungazing.org/...aibenefiti.htm

Sve ostalo na sajtu je po OSTALOM... ali ti ovde daješ SAMO to ostalo bez PRAVOG postupka za sadašnje vreme!!!

Razumeš li sad razliku ili ti je EGO toliko podivljao da ne možeš priznati da si pogrešio možda?

cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 19:43   #2092
Dr. Sudhir Shah - preporučuje (na zadnjoj strani linka koji je postao Mr. Beam) obvezne oftamološke preglede očiju!
iriminage is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 19:45   #2093
Quote:
iriminage kaže: Pogledaj post
Mr. Beam - kad si se pojavio na ovom topiku , zamjenio sam te za jednu osobu i bio bezobrazan. pa ti se sada ispričavam.
Imaš kvalitetne i korisne postove i samo tako nastavi.
Nema problema. Ja to nisam tako ni shvatio.

Hvala na komplimentu. Također hvala i tebi na korisnim informacijama koje si podijelio s nama u vezi SG-a.

Uskoro na upload stiže prilično puno raznih informacija vezanih za Sun Gazing (by HRM), ali i Surya Yogu i još neke stvari povezane s time. Kako na stranom jeziku, tako i na domaćem. Stay tuned...
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 19:52   #2094
Quote:
iriminage kaže: Pogledaj post
Dr. Sudhir Shah - preporučuje (na zadnjoj strani linka koji je postao Mr. Beam) obvezne oftamološke preglede očiju!
Pa da, savjetuje se oprez, naravno. Naravno, mi ne možemo očekivati od liječnika da afirmativno gledaju na to, osim onih koji i sami preporučuju tu praksu. Jasno da za svakog (početnika) vrijedi oprez. HRM također na svojoj stranici navodi da je preporučljivo obaviti oftamološki pregled. Za svaki slučaj. Ali bojazni ne bi trebalo biti ako se pridržava uputa o sigurnom sg-u. Naravno, uvijek se čovjek ravna prema tome kako mu odgovara. Nema forsiranja.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 19:54   #2095
Quote:
cybermikan kaže: Pogledaj post
Razumeš li sad razliku ili ti je EGO toliko podivljao da ne možeš priznati da si pogrešio možda?
Apsolutno ne.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 20:00   #2096
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Apsolutno ne.
Ok, Ti si nepogrešiv (to je logično što proizlazi iz ove tvoje zadnje konstatacije) a i dalje davajj ljudima SAMO zastarele informacije bez davanja ovih najnovijih tj. nadograđivanje prakse.... eto ti nikakve štete nenanosiš sungazingu dajući SAMO inaformacije od ranije...

Eto ljudi to vam je primer EGA koji divlja... najčešće nečuje i nevidi šta je realno nego je zaslepljen samo teranju po svom pa ma kako to bilo ili završilo. Ego je takođe bezobziran jer bez obzira kakvu štetu će nešto izazvati on i dalje tera samo po svom. Često mu kažeš da je bela pozadina bele boje, ali on tvrdi da je ljubičasta jer ON to tako vidi. Apsolutno ne.

cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 20:05   #2097
Quote:
cybermikan kaže: Pogledaj post
i dalje davajj ljudima SAMO zastarele informacije bez davanja ovih najnovijih tj. nadograđivanje prakse.... eto ti nikakve štete nenanosiš sungazingu dajući SAMO inaformacije od ranije...
Ti meni samo odgovori na ono moje prethodno postavljeno pitanje:

Ako je to zastarjelo, zašto onda ti to držiš na svom website-u i daješ kao "eksluzivni" materijal samo onima koji se registriraju?

I zašto prodaješ knjigu koja se temelji na informacijama koje su, po tebi, odavno zastarjele?

Ha?
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 20:08   #2098
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Ti meni samo odgovori na ono moje prethodno postavljeno pitanje:

Ako je to zastarjelo, zašto onda ti to držiš na svom website-u i daješ kao "eksluzivni" materijal samo onima koji se registriraju?

I zašto prodaješ knjigu koja se temelji na informacijama koje su, po tebi, odavno zastarjele?

Ha?
Ha?

Nisi obavešten dobro! Knjiga kako je sada skrojena je SA najnovijim informacijama koje sam lično ja ubacio kako po pitanju postupka sungazinga tako i po pitanju benefita koje on donosi.

Odgovorio sam ti da je to materijal koji POKLANJAM na sajtu članovima samo kao ekskluzivan materijal koji je DODATAK informacijama o sungazingu odn. praski koja je nadograđena za sada a ne kao JEDINA informacija što ti radiš TRENUTNO!

cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 20:46   #2099
I ovdje je sve stavljeno kao dodatak ostalim informacijama.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 20:52   #2100
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
I ovdje je sve stavljeno kao dodatak ostalim informacijama.
Ama dete jesi ti dao STARE, OSNOVNE i NAJNOVIJE IFORMACIJE ovde na istom ovom mestu ili samo jedne od tih? PROBUDI SE iz tih mentalnih programa bre i shvati šta ti govorim!

cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:06.