Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2009., 01:27   #161
Quote:
ewa_f kaže: Pogledaj post
ma shvatila sam to, da u pocetku 10 sec,pa onda sve vise i kad gledam...ali me samo zanimalo da li je sam čin gledanja (koliko god da to glupo zvučalo ) isti kao kad gledam TV ili moram pri tome pazit na nesto (?) da bi to isto gledanje imalo nekog smisla ako me razmijete...ako ne, ja sam idem...zurit u sunce
I naravno (da se nadovezem na tude savjete), mozes treptati koliko god osjecas potrebu. Ne moras buljiti netremice, mozes i skrenuti pogled, nema neke potrebe za forsiranjem toga.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 08:41   #162
Quote:
ashwinikumaras kaže: Pogledaj post
Pa, ne moraš biti hindu. Kao što si vidio to je čisto znanstveni pristup materiji: gledaj tada i tada u sunce, toliko vremena, itd.

Ne vidim ja to kao religijski mamac, baš suprotno. Tvrdim da kada nešto i izgleda kao religijski ritual, da je to samo na površini. U svojoj biti su sve te metode, više manje znanstveno koncipirane... Ali su namjerno obojane religijski i imaju tu notu.

Taj nick označava jedno sazviježđe i opisuje određenu kvalitetu toga sazviježđa. Ali ima i mitološku pozadinu. To su bila dvojica braće, iscjeljitelja Devata (bogova), a zvali se se Ashwinikuamaras. To je veoma sažet opis, naravno, imali su i druge kvalitete. Ali ja sam ga uzeo radi imena sazviježđa.
Oprosti, nadam se da te nisam uznemiro s tim pitanjem. Nemam nis protiv drugih vjera. Pitao sam te to samo zbog toga jer ocito znas puno vise o tim stvarima nego ja odnosno znas bolje solarnu yogu staviti u pravi kontekst. Ja to vise gledam kao stvar za sebe.
strumf78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 09:01   #163
Quote:
strumf78 kaže: Pogledaj post
Oprosti, nadam se da te nisam uznemiro s tim pitanjem. Nemam nis protiv drugih vjera. Pitao sam te to samo zbog toga jer ocito znas puno vise o tim stvarima nego ja odnosno znas bolje solarnu yogu staviti u pravi kontekst. Ja to vise gledam kao stvar za sebe.
Me ne, zašto bi me uznemirio. Samo sam odgovorio na tvoje pitanje, pa sam ti dao oba opisa, koja se najčešće koriste. Inaće ja ti nisam čovjek od religije, barem ne na uvriježen način.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 19:55   #164
Talking aloha ma people

aloha..... evo javljam vam se malo iz suncane rijeke ... gledao sam na rubu znanosti o sun gazzingu i tako sam i ja laganini poceo ... (samo sto sam ja ubrzao malo taj proces) i mogu vam reci da je to sve jebeno i stvarno radi a da ne govorim o drugim stvarima koje se pojavljaju uz to .... jebenica svakome bi preporucao.. tako sam se navukao na sunce da gledam u njega svaki dan po 30 min i čudne se stvari dogadjaju u mom tjelu ,duhu i umu ... preporuka svakome .. ta stvar stvarno radi ..... da i nema veze koje si vjere , vazno je da gledas u sunce ...
shamman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 20:52   #165
...However, contact with Dr. Andrew Newberg has revealed that Hira only stayed at University of Pennsylvania for brain scans on studies of meditation, not his ability to fast indefinitely. Dr. Andrew Newberg had denied ever undertaking the 130 day study.

There are reports that NASA expressed interest in Mr Manek. On the other hand, J. Randi says, a Nasa-spokoesman had said she had no idea why press reports had claimed that NASA had invited Mr. Manek.

izvor wiki.

Tražio sam nešto o tom liku, ali jedino što je bilo na prvih petnaest stranica, osim različitih foruma, blogova, pro gledanje u sunce stranica i različitih šarlatnaskih sajtova je wikipedia. Nema ništa.
Ne mislite li da bi takav fenomen došao na naslovnice svih novina na Zemlji, a da ne govorim za časopise tipa Nature, Science, Lancet... Pa doktori, instituti i bolnice bi se grabile za njega koja će ga "proučavati".
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 22:07   #166
Quote:
shamman kaže: Pogledaj post
aloha..... .. tako sam se navukao na sunce da gledam u njega svaki dan po 30 min i čudne se stvari dogadjaju u mom tjelu
Nije ti pametno to da ubrzavas tehniku,jer ti se moze jako lako desiti to da nakon pocetne euforiji budes suocen sa realnoscu..
Postoje razlozi zasto se u tehnike ulazi i zasto ih se prakticira postepeno..
Jedan od najcescih efekata zurenja kroz preobrazbu je kontraefekat na nas samih.
Ali eto,svako je sam sebi najbolji ucitelj...tako da uz najbolje zelje tebi,budi oprezan i strpljiv
lola7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 22:33   #167
Mozes li malo objasniti, koji su to kontraefekti sun gazinga?
Recimo, sto ako nisi u stanju vise sun gejzat, oces li past u nekakvu depresiju, odnosno dal postajes dozivotni ovisnik o sun gazingu kad jednom dodjes na 9 mjeseci sun gejzinga. Postupak mi je jasan, no za eventualne nuspojave nemozes kontaktirati ljecnika ili ljekarnika pa zato pitam ovdje.
Dal ima netko u rvackoj ko je odradio toliki staz i da njegovi prijatelji ne misle da je sad cudan, skrenuo i sl?
strumf78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 00:32   #168
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
[I]
Ne mislite li da bi takav fenomen došao na naslovnice svih novina na Zemlji, a da ne govorim za časopise tipa Nature, Science, Lancet... Pa doktori, instituti i bolnice bi se grabile za njega koja će ga "proučavati".
Ne bi jer je puno važnije kakvo će vrijeme biti sutra. To je šta se novina tiče. Karikiram, naravno, ali ne baš puno. Što se tiče ovog drugog... Nature se ipak razlikuje od Sciencea i Lanceta no opet svaki ima svoju uređivačku politiku. Nije baš da je stvar u nekoj teoriju urote ali ionako svatko se sam može uvjeriti u neke stvari i dokazati si. Niti u jednom od tih časopisa ne piše da neki lijekovi (koji se daju pacijentima u HR) imaju učikovitost 10%. Niti u jednom od tih časopisa ne piše da neki doktori sami ne vjeruju u medicinu koju svakodnevno prakticiraju dok istovremeno u velikom povjerenju pojedinim pacijentima znaju reči neke savjete i načine ozdravljivanja (da, ne smiju reči liječenja) zbog kojih bi mogli ostati bez posla. To su činjenice koje se ne mogu i neće dokazati "peer review-ima" i vjerojatno nikad neće biti objavljene u takvim "etabliranim" časopisima. Ponavljam, nisu to teorije urote ali itekako jesu "filtracije znanja".
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 11:18   #169
aloha ma people

aloha... nisam puno ubrzao tehniku samo malo ipak sam ja malo mladji pa mi se tijelo jos razvija pa ga malo ubrzavam... nuspojave nema koliko sam ja skuzio , samo masu dobrih stvari kao npr.(skidanje viska kilograma ,pojacani svi osjetilni organi , prestao sam pusit, ne jedem vise meso i ribu samo povrce i voce , poceo sam raditi extremna razgibavanja (nesto ko joga ) , ne treba mi vise toliko hrane . sun gazzingom se bavim vec 3 mjeseca.... a sad ono mozda vama najzanimljivije - pocele su mi se dogadjat cudne stvari u tijelu poceo sam dozivljavat neke ekstaze u tijelu koda ti cijelo tijelo lebdi , koda ti se cijelo tijelo vibrira,pojacano 6 culo(novi osjecaj,prejebeno) , putovanja u duhovni svijet, itd itd. negdje sam citao da se razvija telekineza i levitiranje . sve vise i vise pocinjem vjerovat u to. preporucio bi svakome nikad se nisam osjecao ovako zivim ko sad. i da sirite samo ljubav svi smo jedno i svi smo isti koliko vam je to tesko za vjerovat ... i da citajte davida icke (totalna istina), i pogledajte na youtubu david wilcock -a isto istina . pozdrav svima
shamman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 11:23   #170
i da

znanstvenici se nece uvaljivat u ovakve stvari jer nekome na vrhu piramide ne pase da istina izadje na vidjelo jer onda nebi mogao manipulirati ljudima, ja mislim da se svi slazu oko toga. zamislite da svi ljudi gledaju u sunce . beskonacna harmonija na svijetu vise nebi bilo eksploatacije nafte i suma itd itd. nekome to ne odgovara i neko vec zna istinu tako da znanstvenici to nikad nece potvrdit. i sun gazzing istina ziva upoznao sam tipa isto se bavi s tim nije jeo vec 3 godine samo cajevi i voda .... i da ima tipova koji gledaju po 6 sati u sunce tako da ... ljubav samo ljubav ljudi
shamman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 16:38   #171
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
Ne bi jer je puno važnije kakvo će vrijeme biti sutra. To je šta se novina tiče. Karikiram, naravno, ali ne baš puno. Što se tiče ovog drugog... Nature se ipak razlikuje od Sciencea i Lanceta no opet svaki ima svoju uređivačku politiku. Nije baš da je stvar u nekoj teoriju urote ali ionako svatko se sam može uvjeriti u neke stvari i dokazati si. Niti u jednom od tih časopisa ne piše da neki lijekovi (koji se daju pacijentima u HR) imaju učikovitost 10%. Niti u jednom od tih časopisa ne piše da neki doktori sami ne vjeruju u medicinu koju svakodnevno prakticiraju dok istovremeno u velikom povjerenju pojedinim pacijentima znaju reči neke savjete i načine ozdravljivanja (da, ne smiju reči liječenja) zbog kojih bi mogli ostati bez posla. To su činjenice koje se ne mogu i neće dokazati "peer review-ima" i vjerojatno nikad neće biti objavljene u takvim "etabliranim" časopisima. Ponavljam, nisu to teorije urote ali itekako jesu "filtracije znanja".
Daj, molim te pročitaj neki znanstveni rad, prirodoslovne tematike, da vidiš koliko tu ima statistike i matematike općenito.
Jesi li svestan koliku bi štetu platile tvrtke kad bi se pokazalo da je neki lijek pušen u prodaju iako se znalo da je beskoristan (ili da čak i šteti). Niti jedna se ne bi izvukla i takav skandal bi značio i njezin bankrot.
Nisu teorije urote!? Nego što su?
Quote:
shamman kaže: Pogledaj post
znanstvenici se nece uvaljivat u ovakve stvari jer nekome na vrhu piramide ne pase da istina izadje na vidjelo jer onda nebi mogao manipulirati ljudima, ja mislim da se svi slazu oko toga. zamislite da svi ljudi gledaju u sunce . beskonacna harmonija na svijetu vise nebi bilo eksploatacije nafte i suma itd itd. nekome to ne odgovara i neko vec zna istinu tako da znanstvenici to nikad nece potvrdit. i sun gazzing istina ziva upoznao sam tipa isto se bavi s tim nije jeo vec 3 godine samo cajevi i voda .... i da ima tipova koji gledaju po 6 sati u sunce tako da ... ljubav samo ljubav ljudi
Biljke, kao organizmi koji su se razvili kao izvanredni (uz neke puno jednostavnije oblike) "hvatači" sunčeve energije, trebaju korijenje preko kojega iz zemlje izvlače minerale i vodu. Kako onda misliš da bi ljudi, koji nemaju nikakvih poznatih struktura kojima bi mogli pohranjivati u iskoristivom obliku energiju sunca mogli preživljavati čak i bez unosa tih nutrijenata koje ne mogu nikako dobiti preko EM zračenja?
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 00:34   #172
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Daj, molim te pročitaj neki znanstveni rad, prirodoslovne tematike, da vidiš koliko tu ima statistike i matematike općenito.
Jesi li svestan koliku bi štetu platile tvrtke kad bi se pokazalo da je neki lijek pušen u prodaju iako se znalo da je beskoristan (ili da čak i šteti). Niti jedna se ne bi izvukla i takav skandal bi značio i njezin bankrot.
Nisu teorije urote!? Nego što su?

Biljke, kao organizmi koji su se razvili kao izvanredni (uz neke puno jednostavnije oblike) "hvatači" sunčeve energije, trebaju korijenje preko kojega iz zemlje izvlače minerale i vodu. Kako onda misliš da bi ljudi, koji nemaju nikakvih poznatih struktura kojima bi mogli pohranjivati u iskoristivom obliku energiju sunca mogli preživljavati čak i bez unosa tih nutrijenata koje ne mogu nikako dobiti preko EM zračenja?
Prvo o zavjerama lijecnika, da skratim i koristim poznato ime Big Pharma. Ma sto ti vjerovao, pustanje lijeka kosta mnogo. Treba potplatiti FDA, koja zato sto je potplacena pusta sto god u prodaju. I da, ljudi to ne zele vjerovati, ali mnogi lijekovi ne samo da nisu dobri, vec i ubijaju. Dovljno (meni) je spomenuti aspirin. On i u propisanim dozama izaziva dovoljno smrti. A o drugim tretmanima ne zelim ici u detalje. Po raznim statistikama doktori su ili 1. ili 3. ili 5. uzrok smrti u SADu. Problem je u tome kako se statistike vode, a ne u tome da li je odlazak doktoru opasan. Recimo, smrtnost u SAD je pala za 30% kad su lijecnici strajkali. Sto naravno znaci da 30% ljudi umire jer lijecnici rade. Malo se o tome prica, a mislim da je svima jasno zasto.

Sto se tice biljaka, korijenja i slicno, imam dojam da ti ne kuzis sto je korijen biljke i kako on funkcionira, te kako se zaista odvija razmjena tvari izmedu tla, bakterija i biljaka. Ukratko govoreci, korijenje bi sasvim lijepo odgovaralo nasoj kozi. Sve sto dolazi na nasu kozu u jednom manjem dijelu (ili vecem, ovisi o tvari) ulazi u nase tijelo. Isto je tako i s korijenom. Jasno da to tebi nije jasno, ali ako malo pogledas po apoteci, primjetit ces da postoji jako puno pripravaka koje se nanose na kozu, a trebaju djelovati u podkoznom tkivu. Ako mi ne vjerujes, odi u apoteku.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 01:34   #173
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Daj, molim te ...
Gotovi smo s raspravom, ideš ti meni na IGNORE!
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 13:24   #174
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Prvo o zavjerama lijecnika, da skratim i koristim poznato ime Big Pharma. Ma sto ti vjerovao, pustanje lijeka kosta mnogo. Treba potplatiti FDA, koja zato sto je potplacena pusta sto god u prodaju. I da, ljudi to ne zele vjerovati, ali mnogi lijekovi ne samo da nisu dobri, vec i ubijaju. Dovljno (meni) je spomenuti aspirin. On i u propisanim dozama izaziva dovoljno smrti. A o drugim tretmanima ne zelim ici u detalje. Po raznim statistikama doktori su ili 1. ili 3. ili 5. uzrok smrti u SADu. Problem je u tome kako se statistike vode, a ne u tome da li je odlazak doktoru opasan. Recimo, smrtnost u SAD je pala za 30% kad su lijecnici strajkali. Sto naravno znaci da 30% ljudi umire jer lijecnici rade. Malo se o tome prica, a mislim da je svima jasno zasto.

Sto se tice biljaka, korijenja i slicno, imam dojam da ti ne kuzis sto je korijen biljke i kako on funkcionira, te kako se zaista odvija razmjena tvari izmedu tla, bakterija i biljaka. Ukratko govoreci, korijenje bi sasvim lijepo odgovaralo nasoj kozi. Sve sto dolazi na nasu kozu u jednom manjem dijelu (ili vecem, ovisi o tvari) ulazi u nase tijelo. Isto je tako i s korijenom. Jasno da to tebi nije jasno, ali ako malo pogledas po apoteci, primjetit ces da postoji jako puno pripravaka koje se nanose na kozu, a trebaju djelovati u podkoznom tkivu. Ako mi ne vjerujes, odi u apoteku.
Aspirin/acetilsalicilna kiselina se već koristi skoro 150 godina i jedan je od najpoznatijih lijekova. U nekim slučajevima može izazvati smrt/unutrašnje krvarenje, nažalost. Ali nisam siguran da je do smrti došlo samo zbog aspirina, obično ljudi miješaju više lijekova zajedno ili imaju neku bolest kojoj aspirin ne pogoduje ili još potiče simptome. Ali to nije greška aspirina nego ljudi: Ili čovjeka koji ga je uzeo na svoju ruku ili liječnika koji mu ga je dao, a da nije uzeo u obzir stanje čitavog organizma. Najčešće je slična stvar sa ostalim lijekovima. Eventualno neki nisu bili dovoljno testirani prije puštanja u prodaju (Talidomid...).
Većina ljudi umre u bolnicama ili zbog neke kronične bolesti, pa izlazi da su liječnici izravno odgovorni za njihovu smrt. No razmisli. Npr. prije sto godina bi umro od srčanog udara reklo bi se - prirodnom smrću, božjom intervencijom, a danas postoje jako dobre šanse da te izliječe i drastično ti produlje život ili njegovu kvalitetu. Ali si na lijekovima, nitroglicerinu, nekakvom za snižavanje tlaka, protiv kolesterola... možda bi trebao i kakvu operaciju srca ili krvnih žila... i onda kad bi umro za desetak-dvadesetak godina ispada da te ubio liječnik svojim lijekom i tretmanom. Ali nije. Da nije bilo njega ti bi već bio odavno u zemlji.

Zapravo kužim i znam pa mi se ne moraš se postavljati sa visoka. Korijen i koža nije nikako isto. Prije bi odgovarala usporedba kore neke biljke i kože čovjeka, a korijena sa sluznicama probavila.
Neke tvari prolaze, neke teže, a neke ne mogu proći. I više ih ne prolazi nego prolazi. Isto kao i kroz koru.
Znači da energiju u solarnoj jogi dobivaju preko sunca, a minerale koji su potrebni preko kože iz traka i tla!? Eventualno rijetkim pijenjem ili hranom
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
Gotovi smo s raspravom, ideš ti meni na IGNORE!
Ajme meni, srce će mi se slomiti. Ja ću i dalje replicirati na tvoje postove, a ti samo muči. Dođe nam na isto
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 01:08   #175
Quote:
shamman kaže: Pogledaj post
. . i da sirite samo ljubav svi smo jedno i svi smo isti koliko vam je to tesko za vjerovat ... i da citajte davida icke (totalna istina), i pogledajte na youtubu david wilcock -a isto istina . pozdrav svima
Pa ako mozes gledat u sunce pola sata onda si duboko usa u tehniku
Pa me zanima kako ti je to uspijelo,s obzirom da nema bas puno suncanih dana u nas..kako ti radis tu tehniku..ujutro-navece..daki si primjetio da ti se je karakter poceo mijenjat..dali se osijecas pozitivnijom osobom u odnosu na prije..koliko spavas sati u odnosu na prije????? evo,sve me zanima
lola7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 11:39   #176
[QUOTE]
Quote:
shamman kaže: Pogledaj post
aloha..... evo javljam vam se malo iz suncane rijeke ...
jedno pianje...
Kazu da treba stajati bos na zemlji..?
To znaci bas- zemlji?ili na bilo kakvom tlu koji nije trava?
Moze se stajati i na kamenu ili mora biti bas zemlja?
kako ti to prakticiras?
kako u zimske,hladne dane?
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 17:37   #177
AloHa

a joj di da pocnem, toliko pitanja... ovako trebalo bi stajat bos ali u zimskim danima je najbolje imati najtanje tenisice i biti na zemlji ili na kamenu sve jedno (izbjegavati travu, moja preporuka najdite lijepi komad zemlje)...kazu da je jutarnje sunce ko jutarnja kava a vecernje ko dobro vino(ja prakticiram jutarnje vise,imate osjecak koda dobijete vise energije nego navecer) kad dojdete na 15 min gledanja skuzit cete da mozete gledat i pol sata u sunce bez problema ali nije to problem nego je problem sto vam se cudne stvari pocmu dogadjat u tijelu i ako niste spremni na promjenu moglo bi doci do katastrofalnih posljedica za vas (pucanje zivaca, itd) ... pocet cete vise razmisljat o okolini oko vas , o hrani koju jedete , o problemima , o ovom sistemu u kojem zivite (tek cete onda vidjet kako nas izrabljivaju na svakakve nacine ) pocet cete se ljutit na sami sebe na ljude oko vas ali tu ljutnju i mrznju cete morat prevladat jer bi mogli lako puknut tako da vam preporucujem puno meditacije...karakter mi je ojacao 200% , biti cete puno hrabriji i pocet cete radit stvari koje prije nebi ni zamislili.osjecat cete se pozitivno 800% ali ce vas okolina pocet uznemiravat ali pomognite svima i sirite ljuba moja preporuka i drzite se svoji uvjerenja jel ce biti puno ljudi koje ce vam govorit da to nije zdravo ,da ste otisli na zivce itd.(bit zdrav u bolesnom drustvu nije mjerilo zdravlja) i zapamtite Mi živimo u jednom svijetu koji je uronjen u lažima i koji je pokretan lažima. Što čovjek dublje vjeruje u te laži, utoliko mu je teže da podnese istinu. tako da se nemojte bas previse trudit oko drugih , radije proradite na sebi. I da najvaznije dok ovo radite : nema drogiranja, izbjegavajte bilo kakve gazirane sokove ,alkohol isto , izbjegavajte pijenje vode iz plastike ,teflonske(plasticne) tave izbacite iz uborabe(moja preporuka wok) , ako jedete maso ili ribu probajte se prebacit na vegetarijanstvo,probajte ne ubotrebljavat zacine u hrani pogotovo sol(moja preporuka soja sos), probajte jesti sto vise voca i povrca bez termicke obrade(ona unistava energiju u hrani).... nakon 25 min cete osjetno smrsavit i nece vam vise trebat toliko hrane (ne boj te se necete umrijet) u zelucu ce vam biti blagostanje nece vam vise krulit. tu dolazi ono naj interesantnije .kad vam bude blagostanje u zelucu i kad budete bili cijeli dan u blagostanju i ako budete sirili jako jako puno ljubavi i kad ne pomislite ni na jednu zlocestu misao tjekom dana pocet ce vam Trnci(nesto kao trnci ,imat cete osjecaj koda vam tijelo lebdi) prolazit kroz cijelo tijelo i kad vam dojde u glvu isti takav osjecaj pocinje putovanje u duhovni svijet(vidjet cete kako ste okruzeni svakojakim energijama, kako smo svi povezani na neki nacin , priroda ,planine, mi, cijela galaksija itd. nesto kao trip ali ja nisam nikad jeo trip tako da neznam kako je na njemu ali sam citao nesto tako da je to slicno. i tek onda cete vidjet da smo svi isti ... da vam se to dogodi morate brijat na ljubav ,dobra dijela , ciste misli i cist um tek onda cete pocet pustat svijetlo u svoje tijelo(jeben fealing nikad u zivotu nisam takvo nesto osjecao).. i da spavanje spavam normalno(pojacani lucidni snovi,snove koje ti kontroliras) i mozes preskocit koju noc da ne spavas bez problema ali onda gledaj u jutarnje sunce... i da zapamtite da Nekima na ovoj planeti je vrlo bitno da krv stalno teče, da ljudsko biće živi u neprestanom svjesnom ili podsvjesnom strahu, da živi i umre u neznanju o svom istinskom porijeklu i potencijalima koje ima. e da i ubrzao sam tehniku za duplo (oni su rekli svaki dan gledaj po 10 sec pa povecavaj po 10 ali ja sam gledao 20 i povecavao za 20 pa sam u 3 mjececa dosao na 30 min ali cu ostat na 30 min neko izvjesno vrijeme dok ne budem spreman za nova saznanja).. ljubav ljudi samo ljubav i puno meditacije i da ovo su vam 4 recenice koje morate ponavljat svaki dan po barem 5-10 puta
-želim da mi duhovni svijet pomogne ubrzat moju licnu duhovnu evoluciju
-želim da mi duhovni svijet pomogne u vecem obimu
-želim da zračim zdravljem
-želim da mi se tijelo samo regenerira
e i da zaboravih jedni od najvecih ljudi poput nostradamusa .michalangela pa cak i nikole tesle su bili sun gejzeri tako da razmislite malo....
shamman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 17:53   #178
aloha2

e da i da ne zaboravim pocmite pit puno caja (dobro cisti tijelo) pa cak i kad budu visoke temperature (ne piju ljudi u pustinji bez veze caj na 40° razmislite malo) ..
-"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene." buda
-"Kad se lijepo upakovana gomila laži uspije da proda narodnim masama polako i sistematski tokom nekoliko hiljada godina - onda se istina smatra totalnom besmislicom, a onaj koji ju propovijeda - totalnim ludakom"

SAMO LJUBAV LJUDI SAMO LJUBAV
shamman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 18:04   #179
ALOHA3

zaboravih ,izbjegavajte secer isto bilo kakav , u caj samo med (med je majka).izbjegavajte bijelo brasno, i pazite koje namirnice kupujete . mozda ste primjetili razliku izmedju naseg voca i voca kojeg uvozimo (voce koje uvozimo nema bas neki miris i nema bas neki okus i sprican je ko zna kakvim pesticidima i kemikalijama) preporucujem nase ,malo je skuplje ali vjerujte isplatit ce vam se poslije. ako mozete uzgajajte svoje i to prirodnim putem..
i moja preporuka izbjegavajte soju (jer je brazil najveci izvoznik(2/3 soje je uzgojeno tamo) soje a soja je genetski modificirana hrana a nezelite saznat sto genetski modificirana hrana radi vasem tijelu)..... peace svima
shamman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 18:59   #180
bok shaman. Dakle pomocu sunca si postao hiperaktivan i ako te dobro shvacam moras paziti da te ne odvede u negativno, odnosno moras se kontrolirati? Sto mislis, dal bi jednog dana mogao prestati prakticirati ovu tehniku?
Kako to mislis da smo svi isti i povezani? Kazes vidis to s necime?
Nije li zapravo lijepo odspavati? Nemogu se zamisliti da probdijem noc. Sto ti nije dosadno?
Kakve su tvoje umne sposobnosti sada? Da li radis, studiras, ides u skolu?
strumf78 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:32.