Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2009., 00:47   #201
Quote:
askerica kaže: Pogledaj post
Ljudi help..hitno je!!!
Neko mi je provalio preko facebooka msn i promijenio pasword i na msn-u i na fb Sad ne znam sta da radim. Nisu problem kontakti vec mailovi...
Jel zna neko kako da vratim svoj pasword ili da napravim novi,a da mi ne traze onaj koji je taj 'neko' stavio?? Molim vas pomozite, jer je bas hitno!!
jesi siguran da ti je to napravio neko preko fejsa? ja imam fejs i imam msn pa mi ga nisu provalili još uvijek
kontaktiraj na live.com pa im objasni fejs hakiranje i vratit će ti pass
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 20:54   #202
pozdrav svima prije par dana mi je jedan kontakt poceo slati viruse preko msn za koji ni on ne zna znaci samo jedan kontakt dakle izgleda ovako salje se neki virus koji kao kad saljes sliku il pjesmu znaci ono zeleno se pjavi i puni
i pise dole virus
i ako ne izadjes pa udjes zezne te i dobije ti komp virus
u tom smislu ako sam dobro objasnio
E sada me zanima da li je to uistinu virus ili necija sala
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 19:12   #203
Pomoc oko MSN-a

Ej imam problem kada slusam muziku u personalu na MSN-u mi nepokazuje sta slusam (opcija "prikazi sta slusam" je ukljucena). Takode igrice su mi nedostupne. drugi su mi rekli da trebam skinutu neke programe da bi to 2 funkcionisalo. Moze li mi ko reci kakvi su to programi i gdije ih mogu skinuti?
fairy_doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 18:29   #204
Savjet i preporuka za neki brži, manji i jednostavniji IM kao zamjena za MSN, s mogućnošću ulogiravanja s podacima za MSN i eventualno da se mogu oni smajlići koristit?
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 18:53   #205
trillian, ali imaš samo njegove smajlije i nema kamere.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 06:27   #206
MSN

pozz...možda ovo nije mjsto gdje da otvaram temu ali mora mi netko pomoci, instalirao sam najnoviju verziju MSN koju je trazilo da mi skine i sad kada se zelim prijaviti pise mi da nemogu da MSN nije pristupan i tako stalno vec 2 dana jel netko mozda zna problem napravio sam i SS da vam dokazem evo link slike:
http://i50.tinypic.com/33vjki1.png
Policajac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 08:11   #207
http://www.youtube.com/watch?v=NfwzLf4UALM
http://social.technet.microsoft.com/...-b0a3263345ec/
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 10:43   #208
Angry MSN error 80040154

ovak... odjednom su mi se poceli mutiti kontakti na msn-u ( kao da je ukljucen neki blur ) i svi su se mjesali slova slike i sl... zatim sam reinstaliro i ponovno isto... onda sam koristio zap messenger da ga potpuno izbrisem i ponovno instaliro...eh onda mi se pojavio ovaj error... da vjerovatno mislite koji lik pa googlaj taj error i naci ces ... al zujo sam po netu 2 sata i pokusavo sve sto sam vidio od reg edita manualno do svih mogucih cc cleanera regcleanera i onih msicuu2 & msprod2 te slicnih stvari pa i promjena lozinke i neznam sta jos nisam probo... jednostavno NEIDEEEE 4 dana sam bez msn i lagano me to izluduje
pa molim vas ako itko zna nesto o tome da mi pomogne...ako nista predlazite sta je vama pomoglo pa cu rec jesam probo i jel oce meni pomoc...puno hvala unaprijed
eRRoX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 11:24   #209
instaliraj amsn
The Zvonimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 19:03   #210
prijatelj mi je zaboravio lozinku na svome msn-u i pitao me da mu ja to popravi ako znam.... ja sam išao na standardni način ono zaboravili ste lozinku itd. on se nesjeća tajnog pitanja kako bi odgovorio. a kad kliknem da mi pošalje e mail ono na koju adresu ako kliknem na njegovu poruka vjerovatno stigne al nemogu se prijavit na njegovu adresu da promjenim lozinku.... kliknem li na ono drugo ne dolazi mi nikakva poruka..... postoji li mogućnost da se to popravi?
srećko89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 19:46   #211
Quote:
The Zvonimir kaže: Pogledaj post
instaliraj amsn
jesam i radi...hvala ...al nije to to...mogu onda i na ebuddy
nije to taj "feeling" msn-a ... volio bih kad bi ponovno proradio pa pls ako ko ima kakve ideje?
eRRoX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 18:31   #212
e

Jel vam radi msn,nemogu se logirati cak ni na msn.com
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 20:41   #213
meni vec valjda mesecima ne radi msn, kad skinem stariju verziju trazi mi novu, kad skinem najnoviju, instaliram sve, samo se onaj coveculjak vrti u krug. Zna li neko kako to da se resi bez obaranja sistema?

Znaci najnovija verzija nece, a kad probam stariju da instaliram kaze mi da moram najnoviju

stalno preko www.meebo.com ulazim
rimman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 15:23   #214
msn kontakt

da li se moze saznati kad sam dodao nekog kondtakta za prijatelja na msn-u????
yebivyetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 17:55   #215
Quote:
yebivyetar kaže: Pogledaj post
da li se moze saznati kad sam dodao nekog kondtakta za prijatelja na msn-u????
pa kada se pojavi online?
dođe ti obavijest dolje u kutu.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 18:17   #216
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
pa kada se pojavi online?
dođe ti obavijest dolje u kutu.
ma ne mislim to da se prijawi na msn nego mislim kad dodas nekog na msn a on te prihwat
yebivyetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 16:46   #217
ljudii....kako kad ukljucim kameru mogu uslikat kontak koji sam pozvao?????
boys123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 15:20   #218
Preporuka za par ovih koji žele program koji mogu koristiti kao msn, imate Miranda (koliko znam manje resursa troši) iliDigsby (također neloš program)...

@yebivyetar - dok te ne prihvati, među offline kontaktima će ti biti njegova email adresa na koju si ga/ju dodao, a kad prihvati biti će ti njegovo/njeno korisničko ime
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
vedizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 09:48   #219
Napravila sam update Windows Messengera i sad mi, kad upalim komp, na welcome screenu piše ispod imena obavijest koliko nepročitanih mailova imam na hotmailu. To mi ne treba, jer uopće ni ne koristim taj mail, samo messenger, pa hoću to isključiti da se više ne pojavljuje. Zna li netko kako?
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 14:10   #220
Riješeno.

Ako naiđe netko s istim problemom, evo rješenja, jednostavno je:

http://www.mydigitallife.info/2008/0...elcome-screen/
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.