Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2011., 12:27   #1041
Quote:
afennell kaže: Pogledaj post
Da mene moj pas napadne sa namjerom, onom, krajnjom,,,i ja bi ga ostavila bez daha!
Ako bi stigla

A CM je u toj , često spomijnanoj epizodi, baš ispao prava budala što nije dozvolio da ga pas rastrga i to pred kamerama, pa da svi gledamo...hehehe

Ima ljudi koji bi i u tome uživali, juuhuhuuu...
Oprosti ali pas ga je napao tek NAKON što je ovaj isprovocirao napad udarcem nogom. pas je sasvim normalno, smireno hodao na povodniku dok ga ovaj nije udario nogom i počeo cukat. Agresija često izaziva agresiju. Ako želiš smiriti agresivnog psa prvo trebaš maknut svu agresiju iz sebe samog. Da, da me pas napadne na cesti vjerojatno bi učinila svašta da se obranim. Međutim, sva sreća da psi ne napadaju tek tako, a ovaj je bio itekako isprovociran, a Cesar nije zaslužio ništa drugo nego da bude ugrižen.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 12:50   #1042
Zločesti CM koji liječi anksioznost koolija Cobara nježnostima, masažama, akupunkturom brrrrr...pa ljudi jeli to moguće??

Sezona 6 epizoda 14, naslov Cobar and Chase

Koga zanima naći će

Kladim se da je čuo smartine kritike i odlučio se popraviti
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 13:16   #1043
i dijelio je keksiće
malikali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 13:26   #1044
Quote:
malikali kaže: Pogledaj post
i dijelio je keksiće

E...zamisli čuda
I mazio..i tepao..

Groooznooooo sram ga bilo.
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 17:59   #1045
Bok !
Moze li mo ko reci jeli bilo u kojoj epizodi ako neko zna pojava ALJAŠKOG MALAMUTA ?

Ako je jel znate mozda koja je to epizoda i koja sezona ?

Hvala
8 below is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 18:32   #1046
Gledala sam danas. Ona Patti LaBelle je totalno mutava. Bilo bi smiješno da nije tužno.

Počela je živjet sama pa su joj savjetovali da si nabavi pse za zaštitu. Nije da nema hrpu posluge oko sebe, da je sama ko prst i da će je sad odjednom zračnim napadima počet napadat teroristi, al ajd ok.
I dovede štene boerboela iz Južne Afrike, ne provede s njim nimalo vremena. Ne gleda ga previše, ne hrani ga osobno, većinom je u nekom bezveznom boksu. Trenerica pasa joj dođe dvaput tjedno i to je jedino razdoblje kad itko obraća pažnju na psa. I naravno da cucak trenericu voli. Južnoafrički boerboel je btw naravno idealan izbor za osobu koja nikad nije imala psa.
I tako Patti jednog dana dođe do boksa nekon što nije sto godina obraćala pažnju na to nesretno pseto i planira mu malo tepat, buci buci i tako to. Pas popizdi, skoči i počne režat na nju.
I sad on ne valja jer ima 68kg, pa je opasan i ona ga se boji. I tako žive 4 godine. O jebote.
Nije ga nijednom pomazila, čak ni pogledala u oči. I fakat je čudno da je on takav. I šta će sad jadna, pa pozove Cesara Millana da bismo na kraju ustanovili da je pas sasvim ok.
Dakle zaključak, žena je totalno luda. Prejebeno kako je očekivala da će imat psa koji će čuvat nju i njenu imovinu, a ona će mu jednom u 3 mjeseca reć bucibuci i on će je obožavat.
Zašto bi te čuvao babendaro jedna, kad ni ne zna tko si. Ne kažem da nije pokazala volju da se situacija riješi, ali bit odrasla osoba navodno normalne inteligencije i to napravit....je stvarno čudno.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 19:55   #1047
to mi je tako glupa epizoda
žena je skroz blesava. ona si je garažirala psa da bude tu kad zatreba.ne znam ako se točno sjećam ali mislim da mu je Cesar davao peanut butter. Toliko o tome da nikad ne daje poslastice
jedva čekam role sa aukcije da se okušam u Cesars wayu
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 19:58   #1048
Da, taman sam i ja jela maslac od kikirikija dok sam to gledala. Al žena je žestoka katastrofa.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 21:23   #1049
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Gledala sam danas. Ona Patti LaBelle je totalno mutava. Bilo bi smiješno da nije tužno.

Počela je živjet sama pa su joj savjetovali da si nabavi pse za zaštitu. Nije da nema hrpu posluge oko sebe, da je sama ko prst i da će je sad odjednom zračnim napadima počet napadat teroristi, al ajd ok.
I dovede štene boerboela iz Južne Afrike, ne provede s njim nimalo vremena. Ne gleda ga previše, ne hrani ga osobno, većinom je u nekom bezveznom boksu. Trenerica pasa joj dođe dvaput tjedno i to je jedino razdoblje kad itko obraća pažnju na psa. I naravno da cucak trenericu voli. Južnoafrički boerboel je btw naravno idealan izbor za osobu koja nikad nije imala psa.
I tako Patti jednog dana dođe do boksa nekon što nije sto godina obraćala pažnju na to nesretno pseto i planira mu malo tepat, buci buci i tako to. Pas popizdi, skoči i počne režat na nju.
I sad on ne valja jer ima 68kg, pa je opasan i ona ga se boji. I tako žive 4 godine. O jebote.
Nije ga nijednom pomazila, čak ni pogledala u oči. I fakat je čudno da je on takav. I šta će sad jadna, pa pozove Cesara Millana da bismo na kraju ustanovili da je pas sasvim ok.
Dakle zaključak, žena je totalno luda. Prejebeno kako je očekivala da će imat psa koji će čuvat nju i njenu imovinu, a ona će mu jednom u 3 mjeseca reć bucibuci i on će je obožavat.
Zašto bi te čuvao babendaro jedna, kad ni ne zna tko si. Ne kažem da nije pokazala volju da se situacija riješi, ali bit odrasla osoba navodno normalne inteligencije i to napravit....je stvarno čudno.
Svaka čast na opisu
Nisam gledala, ali ko da jesam!
Idem baš potražit na jubi tu

edit - vidjela klip.
isuse kako bi šutnula ženu u glavu.
uz sve navedeno, ona uz svu svoju kućerinu, pitaj boga koliko kvadrata imanja, lovetinu u životu drži psa u minijaturnom boksu koji podsjeća na šinteraj, s onim oguljenim zidovima i nekom usranom plastičnom košarom i kojim li već bogom. jebote život u DUMOVCU sam vidjela veće bokseve.

Zadnje uređivanje Kore : 31.03.2011. at 21:32.
Kore is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 21:59   #1050
I na kraju ga udomila ta trenerica pasa što mi se i nije previše svidjelo. Žena kao takva djeluje ok, ali u maloj kući ima mopsa, engleskog mastifa, mješanca pitbulla i k tom još par mačaka. I sad još ovog psa. Bilo bi lijepše kad bi bio jedini cucak na nekom velikom imanju , ili ajd eventualno s još jednim psom. Štajaznam, nadam se da je sve to dobro završilo.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 22:01   #1051
Vrlo glupa epizoda ali ima poruku

1.ne uzimajte takve pse ako ne znate šta ćete s njima
2.opasna pasmina ne znači nužno da je opasna pasmina



pametnome dosta
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 09:06   #1052
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
I na kraju ga udomila ta trenerica pasa što mi se i nije previše svidjelo. Žena kao takva djeluje ok, ali u maloj kući ima mopsa, engleskog mastifa, mješanca pitbulla i k tom još par mačaka. I sad još ovog psa. Bilo bi lijepše kad bi bio jedini cucak na nekom velikom imanju , ili ajd eventualno s još jednim psom. Štajaznam, nadam se da je sve to dobro završilo.
Zašto misliš da bi psu bilo ljepše da je jedini pas na velikom imanju? To je isto ko da si ti jedini čovjek na velikom imanju. Psi vole društvo pripadnika svoje vrste i sigurno mu je bolje s ostalim psima nego samom. Nisam gledala emisiju, pričam općenito.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 11:14   #1053
Ne bih rekla da bi bilo isto kao da sam ja jedini čovjek na velikom imanju kad su mnogi psi sasvim sretni kad su jedini pas u kući. Ne znači da bi uvijek bio sam, da ga nigdje ne bi vodili i ne bi viđao druge pse. Jednostavno mi se tako učinilo u slučaju tog psa. Kako bi bilo lijepo da ima veeeliki prostor i da se posvete samo njemu, bar isprva. A ne da dođe u malu kuću u kojoj već ima 5-6 životinja. Nikakav poseban razlog osim tog. Ali, jako je privržen toj trenerici koja ga je uzela tako da bolje ona nego ona munjara.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 11:51   #1054
Gle..moj poznanik ima u stanu od 64 m2 2 mastifa i bordošku dogu..ili DA sad se ne sjećam točno..ženu i dvoje djece a sa psima je svaki dan više od 4 sata vani..njima je doma svejdndo..valjaju se po svom kauču i zadovoljni su
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 12:00   #1055
Gledam. I?
Kažem da mi se tako učinilo u slučaju tog psa. Ono, gledala sam i to mi je palo na pamet. Ništa posebno. I ne kažem da mu nije dobro tamo gdje je. Ne moraš mi sad davat primjere svojih poznanika. Nit sam rekla da je loše imat više životinja, nit to mislim.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 12:06   #1056
Nisi, ali si rekla da bi bilo ljepše..samo sam htjela dodati da smatram da je važnije vrijeme provedeno sa psima nego prostor u kojem borave i brojčano stanje.
Zato sam ti dala ovu usporedbu
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 12:08   #1057
Da, zamišljala sam ga kako živi u ogromnoj kući, bezbrižno trči pašnjacima i dobiva pozornost koju ne dijeli s nikim.
Štadatikažem.

Ali to ne znači da mislim da je psima koji žive u drukčijim uvjetima, a dobivaju ljubav i pozornost loše. Nisam to mislila reć pa mi je žao ak je tak zvučalo.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 12:13   #1058
Realno da...to je pas za već prostranstva ali he'bga...nemo'š sve imati u životu
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 12:44   #1059
Naci ni u jednoj epizodi nije bilo pojave ALJAŠKOG MALAMZTA ?
8 below is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 12:51   #1060
Ma o čemu ti pričaš?
Imaš na netu sigurno 60 ako ne i više epizoda i 5 ili 6 sezona..
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča

Zadnje uređivanje Pimpinell@ : 01.04.2011. at 14:11.
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:11.